CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
8. říj 2009

Ahoj Apolenky, jakpak se máte???

Pro Larri: dík za upozornění na Jiříka - no teď ho nějakou dobu neuvidím... 😒

aknyt
8. říj 2009

Jako že teď konečně budeme vychovaní? 😉

len
8. říj 2009

Aknyt, no jo 😀 Nás vychovává kočka, nic si z toho nedělej 😉

aknyt
8. říj 2009

Z toho si nic nedělám, už nás vychovával Ben 😀

len
8. říj 2009

A pořád to nezabralo, co? 😀 Aduš je jistojistě přesvědčená, že ti vetřelci v JEJÍM bytě jsou nějací nezvedení a nedělají, co jí na očích vidí. A ta potvora ženská si koupí čtyři nový gumičky do vlasů a tvrdí, že kotěti musí stačit dvě 😝

haaribo
8. říj 2009

No, tak já se třeba ukážu jindy, pa!

aknyt
8. říj 2009

Haaribo, promiň... teď jsem byla u sousedky na kafi, takže jsem nereagovala - a jsem plná štěněte, tak jsem protivná 😉

len
8. říj 2009

Jé, Haaribo, sorry, mě zrovna chlap vytáhnul vyvenčit, což je v našem provedení pět kiláčků svižnou chůzí 😉

larri
9. říj 2009

Len,huraaaaaa,moc gratuluji,ze sis to vybehala a nakonec dostala.
Uzij si to tam,at si na IVF pripravena,mozna,ze budeme stimulovat spolu.Porad jsem presvedcena,ze ja do boje pujdu az v listopadu.

Tynko,vejcovody maji kolem sebe nejakou tekutinu a ta pri IVF dela bordel v tom,ze zavedena embrya muzou vcucnout nebo znicit.Tak nejak mi to bylo vysvetleno.
Ale ja ty vejcovody chtela pryc hned,kdyz jsem sla na prvni laparku.Teda to jsem nevedela,ze jsou na prd,ale byla jsem na to pripravena.
Kdyz jsem sla na druhou laparku,tak jsem je prosila,kdyby bylo mimodelozni ve vejcovodu a vemou mi ho,tak at vezmou i ten druhy.Pry ne,protoze je nepruchozi,ale neni skaredy a zniceny.Tak proc bych mela jit na dalsi laparku.

Kdyz bude opet mimon,tak mi druhy vejcovod vezmou a moje gyn.rikala,ze mne bude vsude ukazovat jako unikat. 😠
No a nemam pekne vyhlidky?

Haaribo a co kdyby si se objednala primo k Jirikovi a uvidis co ti rekne on.Hlavne nevzdavej neco,po cem touzus,kvuli nejakym kecam.Pak si budes vycitat,ze si do toho nesla.
Tri pokusy mas hrazene a co mas ztratit?

haaribo
9. říj 2009

Ahoj Larri, do konce roku to necháme a uvidíme... Pak se samozřejmě budu objednávat jen k těm, ke kterým mám důvěru, to je jasná věc, ale určo se tam vrátím.... 😉

spes2009
9. říj 2009

Ahoj Apolenky 🙂

Odpočatá duše je zde zpátky 😀

spes2009
9. říj 2009

Nějak asi nemám sílu vás tady dočítat, no snad možná to někdy stihnu. Doufám, že se máte všechny dobře. Myslela jsem na vás často, ale potřebovala jsem si odpočinout a nějak neřešit koníka 😅

No a já a moje zpráva 😵 😵 😵

Takže čekala jsem na včerejší utz a jsme 6+1, máme asi 4 mm a máme srdíčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ten pocit se nedá popsat, moc to přeji každé z vás 🙂

Já se jen pořád modlím, aby to bylo dobré až do konce a v červnu jsem porodila zdravé miminko 😵

Za dva týdny jdu ještě k Jaroš a když bude vše OK, předá mne k mému gyndaři 🙂

spes2009
9. říj 2009

Jéé tak z této stránky jsem pochopila:

Len, super, já věřila, že si lázně vyběháš a pojedeš. Tak moc gratuluji a odpočiň si tam, naber sil na další kolo s názvem IVF 🙂

Aknyt, máte štěnátko 😵 Gratuluji. Co to je za rasu? A co jak jsi dopadla? Měla jsi ET tak nějak stejně jako já KET.

Haaribo a co ty? Co Tebe teď čeká?

Holky, sorry, já se ptám, ale zajímá mě, jak se máte a všechny ty stránky teď nedám 😅

aknyt
9. říj 2009

Spes,
moooc gratuluju k úspěšnému KETu a k srdíčku, už jsem tě přesunula do těhulek 🙂
Takové zprávy tu potřebujeme, je to paráda, že ti to vyšlo 😵 😵 😵

len
9. říj 2009

Spes, no to je nádhera! 😀 Paráda 😵

spes2009
9. říj 2009

Holky, díky moc za gratulace, ale potichoučku. Sice je mimísek tam, kde má být, srdíčko má, vše je v pořádku, cítím se fakt těhotně, ale je před námi dlouhá cesta.

V každém případě je to další z úspěšných kroků. Nejdřív jsem se bála rozmražení, pak uchycení, pak aby bylo tam, kde má být a mělo srdíčko a bát se budu pořád něčeho 😅 Holt to nebylo tak jednoduché otěhotnět. Ale vím, že oproti některým to byla brnkačka 😉

Jsem fakt hodně šťastná, nad mým prvním pozitivním testem jsem brečela jak želva 😵

Moc vám všem držím pěsti, aby vám to vyšlo 🙂

Nechci být nevěrnice, mám vás tady ráda, ale nějak se moc nechci soustředit na koníka, abych nečetla špatné zprávy. Tak za vámi budu chodit, alespoň teď na začátku hodně sporadicky. Tak se nezlobte 😉

V každém případě jsem si říkala, že vám to musím říct a podívat se, jak se vy máte. Když jsem to sem psala, normálně mi tlouklo srdce jak o závod. Byla jsem nějaká nervéz 😅

Jinak já mám zítra narozeniny, tak jsem dostala ten nejkrásnější dárek, co jsem kdy mohla dostat a budu ho střežit jako miminko v bříšku 😀 V neděli máme rodinnou oslavu, tak to tam oznámíme, to bude doják 😅

Jinak u nás se to povedlo přesně za 3 roky od svatby a tímpádem začátku snažení. Mezi tím tedy byly pauzy jako moje státnice, stavba domu, změna zaměstnání atd. Ale ve své podstatě jsme si před 3 roky řekli, že začneme pracovat na miminku. Tak hlavně, aby bylo vše v pořádku 😵

aknyt
9. říj 2009

Spes, naše fenka je čistokrevnej street-mix 😉

haaribo
9. říj 2009

Ahoj Spes, já si teď do konce roku dávám oddych a když to dobře půjde, po novém roce půjdeme do IVF. Jinak čekám na ms po 3.IUI, tak jsem zvědavá, kdy dorazí. Posledně mi napsali Utroš na zkracování cyklu, ale vykašlala jsem se na něj. Tak moc mě minule zklamali a naštvali...

haaribo
9. říj 2009

Jinak samozřejmě veelká gratulace! 😉

len
9. říj 2009

Haaribo, neblázni s tím Utrošem - tys dostávala MS strašně brzo po IUI. Víš, že já nejsem jeho kdovíjaký zastánce, ale v tvém případě bych ho určitě brala, přeci nechceš "natruc" neotěhotnět a myslím, že Utr. by na tvůj problém opravdu zabrat mohl 😉 Doktorka se zachovala jako kráva největší, ale ten Utr. užitečný je 😉

jasmina309
9. říj 2009

Jééééééé
Já věděla proč se mám jít přihlásit na koníka....Jéééééé, tak ráda čtu hezké zprávy! Len mi taaaak potěšila!
A ted Spees...To je bomba! Konečně ses dočkala a věřím, že nám vyšlapeš cestičku a my ostatní se přidáme postupně.No to je super, že máte takhle brzy i srdíčko
🙂 🙂 🙂 Bože, jakou mám krásnou předvíkendovou náladu 😀
Já také nemám čas dočíst, protože svůj pc mám opravit. A navíc chystám na zítřejší rodinnou oslavu a chci mít super čisto jako vždy, takže lítám a makám... Mám v sobě už dvě injekce o 300IU Fstimonu a o víkendu budu muset na pohotovost si nechat píchnout. Nikdo mi to bodnout nechce ☹ Už sem se ptala dvou místních sester a žádná nemá čas
😒
Tak si užijte krásnej víkend, možná i teplej a Len ty se pěkně sbal a myslím, že bych přidala i zimní bundu a kozačky 🙂 A kdyby sme se už nepotkali, tak ti přeju krásnej pobyt a úspěch na konci! To už musí vyjít! 😀

len
9. říj 2009

Jasmi, zimní bundu jsem na jaře omylem obarvila, takže žádnou nemám 😀

haaribo
9. říj 2009

Len, já vím. Dnes jsem 21DC, 9DPO a nic, takže asi dobrý. Pak mě to taky štvalo, když se mi to rozleželo v hlavě, ale co už... Uvidím, jak to dopadne....

spes2009
9. říj 2009

Aknyt, super rasa, ti jsou chytří, vděční a odolní. Tak hlavně, aby byla slušně vychovaná. Na to já hodně dám, jako u lidí. Já pořád bojuju s tou naší ohařkou, jsou jí 4 měsíce a je to s ní boj. Holt ten maďarský temperament se v ní nezapře. Občas ji miluju k sežrání a občas bych ji vrátila, jak zlobí. Minule se mi na procházce s nějakým psem vyválela v hov.. a byla jsme od toho zmazané obě. A já ještě teď s tím svým čuchem 😅

Haaribo, dělej tak, jak to cítíš. Ono se nic nemá lámat přes kolena. A ono ty jsi teď po 3. IUI, takže je šance, že by MS nepřišla, ne? A proč ti chtějí zkracovat ten cyklus? Docela mě to překvapuje, byla jsi od tamtud v poslední době vždycky nadšená a spokojená... Jinak díky za gratulaci 🙂

aknyt
9. říj 2009

Ahoj Haaribo,
Utroš ti asi dali spíš na podporu zahnízdění, ne? A že jsi naštvaná se ani nedivím, ale uvidíš, že bude líp. A pokud se necítíš jít do akce ještě letos, pokud by to teď nevyšlo, tak je fakt lepší počkat, dokud nebude líp 😉
Ne každý musí spěchat jako já 😀

jasmina309
9. říj 2009

Len- 😀 😀 😀

haaribo
9. říj 2009

Nechtějí mi ho zkracovat, mě se zkracoval sám - co měsíc to dva dny... Tak jsem si při poslední návštěvě vyškemrala utroš a upřímně - nechtěli mi ho dát, prý to ještě není tak velké zkrácení...po 21DC...

len
9. říj 2009

Já myslím, že Haaribo se zkracoval cyklus (MS dorazila 9 dní po IUI), tak na vyléčení toho zkracování dostala Utr. 😀

jasmina309
9. říj 2009

Aknyt- jupí, pejsánka máš! Super! 😀
Tak ted po ketíku bude i mimís, počkej... 🙂 🙂 🙂

haaribo
9. říj 2009

Dali mi ho na protažení, když si dr. spočítala, že ms dorazila už 10DPO....