CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka.a.honzik
26. bře 2010

Ahojky holky, hrozně dlouho jsem tu nebyla, moc ten net nestíhám ☹ . Ale dnešní hlášení Vám sem podat prostě musím . Dnes jsme byli na velkém genetickém UTZ u Apolináře, miminko je naprosto zdravé, váží neuvěřitelných 428 g, fotečku tedy nemáme, protože byl prcek špatně natočený, ale krásně nám ukázal co má mezi nožičkami....a je toooo.....KLUK jako buk. . Manžel je v sedmém nebi a já jsem taky šťastná za páreček a hlavně za to, že je mimi v naprostém pořádku.

Aknyt: tobě moc gratuluji k holčičce....

Mějte se zatím moc krásně...snad se na net někdy konečně pořádně dostanu...

eustoma
26. bře 2010

velka gratulacia k chlapcekovi. to je uzasne ze sa vam podaril clapcek a doma mate dievcatko 😉 😉 nadhera.

martinka.a.honzik
26. bře 2010

eustoma: Děkuji moc....jo jo u Apolináře jsou hold šikovný, to se jim musí nechat 😀 😉

aknyt
27. bře 2010

Marti, tak to se vám hezky povedl páreček 🙂 Gratuluji. Celou dobu bylo vaše mimi větší než naše, ale s radostí sleduju, že vás už dotahujeme 😉

U nás je moje mamka zklamaná, že čekáme holčičku, ale myslím, že se s tím brzy srovná. Zato u nás doma naprostá spokojenost, chlap chtěl holčinku už od začátku.

saralinda
autor
27. bře 2010

Marti, tak to Vám to u Apolináře pěkně udělali 😀 A třeba to dá váš chlapeček jendou dohromady s Týnky holčičkou 😀 😀 😀

gabikri
27. bře 2010

akynt : gratuluji k holčičce, Hanička je moc pěkné jméno 😵 A u Apoli to s dárkyněmi zase tak neodsejpá, já jsem přivedla
ze své iniciativy dárkyni, proto mě posunuli 😉

martinka : jééé, chlapeček...gratuluji..!!! 😵 😵 😵

kralka
28. bře 2010

Ahoj, tak konečně samé dobré zprávy. Moc gratuluji 😀 .
Mám dotaz na ty z vás co si pícháte injekce doma. Kam dáváte použité jehly a zbylé rozpouštědla? Já to pořád skladuju doma a nějak mi přijde hloupý to vyhodit do popelnice.

eustoma
28. bře 2010

ja ked som si pichala chvilu doma, tak som to daval do flase a tu som potom doniesla do nemocnice a nemaliproblem to tam vyhodit. len tak do popelnice, to je blbe.
ale teraz chodievam pichat priamo do nemocnice.

len
28. bře 2010

Já taky dávala všecko (jehly, stříkačky, prázdné ampule od léků) do plastové lahve, kterou jsem po tom všem odevzdala v lékárně 🙂

kralka
28. bře 2010

Díky. Vezmu to sebou k Apolináři.

kralka
29. bře 2010

Holky je opravdu potřeba den punkce být v klidu (pokud nehrozí hyper.syndrom)? Nebo to říkají jen pro jistotu? Mám lístek na koncert. Nechci samozřejmě nic zanedbat tak ho nechám klidně propadnout. Jen chci vědět jestli to je opodstatněné. Dík

gabikri
29. bře 2010

kralka : no já bych koncert raději oželela..ale taky záleží, na co je to koncert 😝 Já když jsem byla na ET, tak na ten den
měl manžel koupené lístky na Rammsteiny..tu kapelu přímo nesnáším, chtěla jsem mu udělat radost, že tam s ním půjdu..ale když to vyšlo takhle, tak jsem ho poslala samotného...lístek za 1500,- propadl 😝

len
29. bře 2010

Kralko, jestli se budeš cítit jako já, tak budeš v den OPU ráda, že se budeš moct někde natáhnout a nemuset se hýbat 😉 Já byla po druhé OPU bráchovi na promoci, měla jsem tam hodinu sedět a myslela jsem, že to nepřežiju 😒 Druhý den už OK, ale v den OPU jsem se pokaždé cítila, jak kdyby mě rozřezali na kousíčky... Ale uvidíš, jak ti bude 😉 Každopádně po svých zkušenostech bych asi lístek někomu věnovala.

kralka
29. bře 2010

Já ho tedy raději někomu nabídnu. Měla jsem jít na jarní Sázavafest. Takže žádná možnost odpočinku. Když mi původně dr. Koryntová říkala, že na OPU pujdu v pátek tak jsem si říkal, že v sobotu už to bude snad dobrý. Dnes to přehodila na sobotu. Je to škoda, ale pro mimčo maličkost 😉 . Díky za pomoc v rozhodování. A když to tak vyšlo tak budu odpočívat v neděli a pro jistotu i v pondělí 😀 .

gabikri
30. bře 2010

Ahojky, píšu jen v rychlosti, ráno odjíždíme na hory 🙂
Dnes jsem byla v caru, vyfasovala jsem léky, cca za 14dní mám jít na ultrazvuk, jak mi roste sliznice a až někoho vyberou, laboratoř zavolá a jde se na to 😵 Holky hezké VELIKONOCE 😵 😵 😵 😵

kralka
31. bře 2010

Ahoj, jsem trošku mimo. Dnes jsem zazmatkovala a smíchala si rozpouštědlo s Pregnylem než mi došlo, že si to mám píchnout až zítra 😠 . Myslíte, že si ten roztok můžu nechat ve stříkačce a aplikovat zítra????

aknyt
1. dub 2010

Kralko, zavolej do CARu a zeptej se. Myslím, že by to v lednici mohlo vydržet do zítřka, ale jsem laik. Hlavně že sis to nepíchla. V nejhorším by ti napsali nový recept, ten Pregnyl zas tak drahý není. To jsou starosti, viď? Nechceš přidat do postupky, aby byl přehled? OPU máš v sobotu, ne?

kralka
1. dub 2010

Aknyt, už jsem se pokoušela dovolat, protože jsem z toho celá nervozní, ale zatím jsem se nedovolala. Mě to včera dost rozhodila. Nejvíc právě ta představa, že bych si to píchla.... 😖 . Do postupky se zařadím ráda. OPU mám opravdu v sobotu. Díky 🙂

aknyt
1. dub 2010

Tak držím palečky, ať se brzy dovoláš, kdyžtak v albu mám i telefon k ultrazvukům, tak to můžeš zkusit i tam. Zase to ber tak, že jsi šikovná, že sis to nepíchla a všimla si toho. Sama si nejsem jistá, že bych si toho všimla. A nervíky to přežijou 😉
Do postupky tě přihodím a pošlu ti přihlašovací údaje 🙂

kralka
1. dub 2010

Děkuji za uklidnění, že nejsem úplný blb 😀 . Už jsem se dovolala a sestřička Vacková byla mco milá, ale řekla mi, že se s tím ještě nesetkala 🙄 . Takže si mám raději dojet pro nový recept. A to jsem měla původně radost, že jsem měla Pregnyl doma. Za přidání do postupky děkuji. Už jsem koukla a vypadá to tam čím dál tim lépe 😵 .

aknyt
1. dub 2010

Kralko, ony to možná jiné nepřiznaly 😉 Hlavně že se to dá vyřešit bez ohrožení výsledku...
Sice se mi nestalo toto, ale taky jsem sháněla na poslední chvíli jehly (nebo píchala míchací silnou jehlou), párkrát oválela injekci po zemi, škrábla se jehlou do nohy tak, že tam mám doteď jizvu... jednou jsem dokonce zapomněla ráno píchnout a vracela se z práce (70 km). To ani nemluvím o Estrofemu, ten jsem brala jen díky tomu, že jsem měla upomínku v telefonu, jinak bych věčně zapomínala, hlavně na polední dávku. Takže jsem taky docela expert 😀

len
1. dub 2010

Aknyt, to žasnu, že se ti podařilo třikrát otěhotnět 😀
Kralko, to by byl fakt průšvih, kdybys to píchla o den dřív, ještě, že sis toho všimla 😉 Taky myslím, že nový recept bude řešením a co, teď to hradí pojišťovna.

kralka
1. dub 2010

Aknyt, teď si mě pobavila 😀 . Tlustou jehlou už taky jednou pocítila, ale píchla mi to s ní známá (sestřička) co mi píchala injekce před manželem. Manžel byl hodný a pro Pregnyl mi dojel, teď už jen ho nenechat v lednici v práci. Já to teda naštěstí nemám 70km tak bych si sem večer holt dojela. Upomínku do mobilu jsem si dala.

saralinda
autor
2. dub 2010

Ahojky holky, včera jsem byla u Bláhové a podala mi žádost na další IVF. Krev mi vzít nenechala - říkala, že když už jednou bylo FSH vysoké, tak může lehce kolísat, ale trend je jasný. Prý není potřeba nabírat aktuálně krev na určení hodnot/dávek na stimulaci. To mě trochu překvapilo, ale věřím, že ví, co říkají. 20.4. si jdu pro rospis na dlouhý protokol a pro injekce. Jdu k Řežábkovi - sama mi doporučila jeho nebo Koryntovou, že mají největší zkušenosti (jsem holt případ ☹ ). Po pravdě, se na toto IVF vůbec netěším. No, ale chci využít efekt lázní a třeba to zrovna vyjde (na minulá 2IVF jsem se těšila a nevyšlo to, tak třeba... 🙂 )
Jdu vás dočíst.

len
2. dub 2010

Sar, bezva 🙂 Teď budeš mít tělo krásně nastartovaný, tak co by to zrovna tentokrát nemohlo klapnout 😉 Jak se tvářili na toho mimoně?
Jo a co ten sraz? 😀

saralinda
autor
2. dub 2010

Len, díky za naději. Na mimoně se nijak netvářili. Bláhová to komentovala až když jsem jí říkala, jestli bych neměla jít na krev, když se mi podařilo otěhotnět přirozeně. A ona to komentovala, že když je jednou FSH vyšší, tak je prostě vyšší furt a že zná alespoň 2 až 3 ženy, kterým se i přes vysoké FSH a neúspěchy při stimulaci podařilo otěhotnět přirozeně (teď už může mluvit o 4 😒 )

Jednoznačně jsem pro sraz. nemůžu jenom poslední týden v dubnu, kdy jsem na služebce. Úplně nejlepší by byl 20. až 22.4. Ale klidně i jindy. Co ta larri?

len
2. dub 2010

Možná bychom jí měli poslat SMS, už dlouho tu nebyla.

collette
3. dub 2010

Ahoj holky,

tak jsem "spravená" 😀 Zatím se (ťuk ťuk ťuk) zdá, že vše funguje tak, jak má 😵

Pobyt se mi trochu protáhl, protože jsem si zahnisala. Mám to trochu otevřené, ale zatahuje se to. Jen to bohužel trochu bolí, ale to přejde, až se to uzavře...

Paráda, budeme mít Haničku 😵 To je jediná novinka, co jsem tu zahlédla, odcházím vás dočíst!

Krásné Velikonoce!

klarka.k
4. dub 2010

Ahoj holky, zase se hlásím po dlouhé době.

Collete, kdy dáme zase kafíčko? Jsem ráda, že už jsi doma a cítíš se lépe 🙂 . Všechno přebolí, uvidíš...zavoláme si.

Týnko, krásně ti skáčou týdny a holčička je boží zpráva...moc ti to přeji 😉 .

Jinak všem krásné svátky a zase někdy pa.

kralka
5. dub 2010

Ahoj, tak samé dobré zprávy, kéž by to tak šlo dál . 🙂 Já se k tomu přidávám a hlásím, že z 20 folikulů mám 14 oplozených vajíček. Zítra jdu na transfer.
Larri tady opravdu dlouho nebyla ani Valmark . ☹