CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

sarusinka
18. pro 2010

@larri to mi ani nerikej 🙄 jestli tohle na me budou zkouset, tak jim reknu, ze snad nejsem blba, jednou takhle nekdo neco resil, proc jako neprijdu az druhy den, tak jsem jim rekla, jsem zdravotni sestra, tak snad vim, co je a co neni na pohotovost...... a hned se ke mne chovala milounce, at teda prijdu.
Takze doufam, ze se tam jeste nepohadam.... a doufam, ze udelaji aspon to utz....... ja nevim kam bych mela jit jinam, prece nepujdu treba do Podoli, kdyz chodim k Apoli.... 😖

larri
18. pro 2010

@sarusinka určitě běž k Apoli,ale připrav se na ně psychicky. 😉 😉 Záleží na koho natrefíš,ale utz ti určitě udělají.Já jsem měla bohužel smulu i na JIPce u Apoli.Jen v CARu jsou na mě strašně hodní. 🙂 🙂

sarusinka
18. pro 2010

@larri jestli budou zly, tak at si me nepreji 🙄 a dovnitr si vemu i manzela, abych mela svedka, a zapnu si nahravani na mobilu 😀 😀 jsem to ale.... 😉 mam taky smulu na doktory, zvlast v Motole, tak tam uz nechodim ....

gabikri
18. pro 2010

@sarusinka : ahoj sarusinko, na pohotovost k Apoli si určitě skoč, budeš mít aspoň klid. Já tam teď ležela při potratu dva dny a musím říct, že se tam se mnou piplali jak s malovaným vejcem a byli všichni moc hodní. Až na jednu důru doktorku na interně, kde mi dělali předoperační, ta byla hrozná 😒 Naopak, protože plod v děloze ještě byl, když jsem tam přijela, snažili se ho za každou cenu udržet a pořád mě zkoumali a revizi odložili až na druhý den. Večer na pokoj přišla holka po IVF, tu jenom dloublo v břiše, ani nekrvácela a taky si ji tam hned nechali.
pro mě bylo důležité to, že se tam k člověku nechovají jak k obtížnému hmyzu a žádný problém nepodceňují, na rozdíl od jiných nemocnic, co tady kolikrát čtu.

larri
18. pro 2010

@sarusinka neboj,je doba Vánoc,budou na tebe milý.Já teda vždycky na pohotovost beru nějakou dobrutku a dala jsem ji i tenkraát,když mě vynadala sestra.Asi,jak jsem byla v šoku.A ona byla asi ze mě,protože jsem slyšela z dálky,kdyby něco,tak kdykoliv přijdte. 😀 😀

larri
18. pro 2010

@gabikri nebyla ta dura v civilu a taková dámička??

gabikri
18. pro 2010

@larri : no nepříjemná jako pr..el 😖 😖 Já tam přišla celá rozklepaná, džíny celé promáčené od krve a ona na mě začla řvát, že kdo mě tam poslal, že jsem měla nejdřív jít tam a tam a až pak k ní......tak jsem ji hned utřela že jsem silně rozrušená a že pouze jednám podle pokynů personálu, tak ať si tam udělají pořádek, že to není moje věc 😝
Taková černovlasá s brýlemi, stará bréca, tipuji tak šedesát a vyšetřovala mě v civilu, ani neměla plášť. Jo a dělá u ní bývalá sestra z CARu ta Lenka Holá. Ta ani nemukla, jak se jí asi bála.

sarusinka
18. pro 2010

@gabikri dekuju 😉 uz se tam tolik nebojim 😅 nejdriv jsem to chtela vzdat a zkusit co do zitrka, ale bricho me boli, tak at se radsi pro jistotu podivaji. tak doufam, ze si me tam nenechaji....
Z tech doktorek si nic nedelej, obvykle to byval zapskly stary panny, co ani deti nemaji.... taky jednu takovou znam...a je to siiiila......
@larri doma zadnou dobrotu nemam, nemam ted na sladky ani pomysleni 😀 jedine ze by si dali utopence, nebo nakladany cesnek 😀 😀 😀

larri
18. pro 2010

@gabikri tak ta mě taky dělala interní vyšetření před laparkou.Šla jsem na kontrolu a hned si mě tam nechali.Nemohla jsem se dovolat tomu mojemu,byla jsem trochu v šoku a rozplakala jsem se tam.Sestřička mě začala litovat,že po IVF taková smula a ta doktorka nic.Uplně chladná,ale všimla jsem si,že neměla ani plášt.
Vím o sestřičce holé,že je tam,chudák.

larri
18. pro 2010

@sarusinka a na co čekáš....už at máš upečenou bábovku 😀 😀

ale ne,určitě tam běž,jen nečekej přístup jako v CARu.Já když byla při poslední stimulaci o víkendu na injekci,tak byly na mě milé.Ale já měla dobrutky... 😀

gabikri
18. pro 2010

@sarusinka : fakt běž, ono asi záleží, na jakou narazíš službu, ale já fakt až na tuhle babu nemůžu říct na nikoho ani popel. 😉

@larri : no hrozná byla, pak mi dávala povely jak na vojně.svlíknout!.....sem si lehněte!... nohy nahoru!...řekla jsem nahoru!.........no byla jsem z ní pěkně vystresovaná 😖 přesně jak píše sarusinka, tahle ženská 100% nemá děti ani chlapa 😝 Chladná, studená a zlá ženská. 😒

larri
18. pro 2010

@gabikri ted čtu,že jsi byla v 7 tt.Já měla mimoděložní v 8tt. ☹ ☹

Ale neboj,dočkáme se.Tento rok bude za chvíli pryč a na nás čekají mrazáčci až budeme v plné síle. 😉

gabikri
18. pro 2010

@sarusinka : já jim taky nic nedala a byli milí i tak 😉

gabikri
18. pro 2010

@larri : hmmm, no řekla bych, že to je nejkritičtější období, hodně holek v tomto období potrácí ☹ Já už se nemůžu dočkat, sice jsem včera na jedné diskusi četla, že je lepší chodit na IVF v létě, že je větší úspěšnost, ale to bych nevydržela, zase čekat do léta 😝

sarusinka
18. pro 2010

@gabikri 😵 tak to je fajn.
Manzel byl ted u svych rodicu a rekl jim, ze jsem asi tehotna. Jsem rada, ze jsem u toho nebyla. Pry udelali strasnej oblicej, ze vubec nemaji radost..... boze, kam jsem se to privdala 😠
@gabikri @larri: prsti rok je preci extra plodny 😉 ted uz to vyjde, budu mooooc dzet palecky 😵

aknyt
18. pro 2010

@larri Na mě byli celkem milí všude, akorát mě dali na G4, protože tam byla Jarošová ve službě a já byla "její", což sestry nevěděly a šly nadávat na příjem, proč nejsem na G3... Ale jinak hodní všude, i na tom oddělení pak. A to i při mimoňovi i pak při zamlklém. Doktoři i sestřičky.

@gabikri Tu tmavovlásku jsem měla také a byla v pohodě, i párkrát potom zaskakovala za MUDr. Krejčí, co jsem k ní chodila na těhotenskou internu a taky v pohodě, asi jak se vyspí. Což mimochodem platilo i o sestře Holé - někdy úplně super a jindy jak bouřkový mrak...

aknyt
18. pro 2010

@larri Jo a nedávala jsem jim taky nic 😉

gabikri
18. pro 2010

@aknyt : no sestra Holá taky byla někdy zvláštní 😀 Jeden den se mi tam svěřovala, jak taky nemohla otěhotnět, jak nemá chlapa, jak hledá na internetové seznamce, jak má adoptovanou holčičku...........tak jsem si řekla, fíha, asi jsem jí mimořádně sympatická, že se mi svěřuje s takovými hodně intimními věcmi a pak jsem tam přišla podruhé a tvářila se, že mě nezná 😖 Teď taky, já na ní jééé, dobrý den, co Vy tady? A ona nic, ani se neusmála........tak jsem to přičítala té doktorce.

gabikri
18. pro 2010

@aknyt : zajímavé je, že i ti nejmíň sympatičtí lidé si najdou někoho, kdo o nich řekne, že je "celkem fajn" 😀 Je to fakt jen úhel pohledu, jak si dva lidé sednou 😉

aknyt
18. pro 2010

@gabikri Tak mně se taky svěřovala, teda to o adopci a tak (o seznamce ne) a vykládala, proč je pryč z CARu... no rozpovídala se pěkně. Pamatovala si i jméno - no byli jsme v CARu nějaký pátek a tudíž profláklí. A pak vždycky když mě tam viděla, tak jsem jí musela slíbit, že jí přijdeme ukázat mimi. Já to teda neslíbila, ale zašla jsem pak i za ní.

aknyt
18. pro 2010

@gabikri Gabi, to máš pravdu. Já teda napsala, že byla v pohodě, ne fajn 😉 Prostě mi neutkvěla ve zlém. Po mimoňovi jsem opravdu nemusela Jaržembovksou - právě kvůli chování a jejímu způsobu sdělení... Pak jsem jí jednou projevila nedůvěru a od té doby se ke mně chovala normálně (ne jako švihlá puberťačka). A jsem jí moc vděčná za porod Haničky, to tam byla vlastně celý den (a fajn) a pak se střídali s Vokrojem i na oddělení, když jsem byla po porodu.

gabikri
18. pro 2010

@aknyt : mě právě přišlo divné to, že nejdřív největší kamarádka a pak mě pomalu ani nezná. Když už bych se svěřovala někomu s takovými věcmi, tak si budu aspoň pamatovat komu. Ale asi je takvá povaha, potřebuje se zkrátka svěřovat a říká to každému napotkání.

larri
18. pro 2010

Vy jste teda lakomé,taková drahá léčba a vy těm sestrám nedopřejete. 😀 😀
@aknyt proč je pryč z CARu???

Mě se teda taky svěřovala,ale naposled mi říkala,že příjde o hodně peněz,když pujdou platy dolu a je samoživitelka.Ale hlavně ji našli nález na prsu ☹ ☹ Nechtěla jsem to tady psát,ale vy za to mužete,rozepsaly jste se tady.

gabikri
18. pro 2010

@aknyt : já tam zase nemusela toho Vokroje a všichni tady píšete, jaký je to miláček a super doktor 😝 Takže fakt úhle pohledu 😉

aknyt
18. pro 2010

@larri Kvůli neshodám se sestrou Kolmanovou, že jí prý vyštípala.

gabikri
18. pro 2010

@larri : jééé, fakt jo??? Tak vše beru zpět 😔 Ach jo, člověk si někdy myslí, že se někdo jen tak pro nic za nic mračí a zatím má problémy, že o tom nikdo ani netuší 😒

larri
18. pro 2010

@gabikri proč nejsou tchánovci rádi??? Nepochopila jsem to.
Já pujdu na KET až v létě.Měla jsem 3 IVF v zimě a nic.Jednou v červnu a bylo aspon mimoděložní.

aknyt
18. pro 2010

@gabikri MUDr. Vokroj je zodpovědný za to, že bratrancova žena málem zemřela po porodu, takže u mě taky neletí...

larri
18. pro 2010

@gabikri mluvila jsem s ní někdy v listopadu,když jsem šla z utz.Byla zamyšlená,tak jsem na ni houkla,koukala na mě,ale bavily jsme se.Pamatovala si, kde pracuji a že mám cizince.

gabikri
18. pro 2010

@aknyt : aspoň v něčem se shodnem..