CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
28. led 2009

Tak zkus být trochu v klidu, je to těžký, já vím, ale určitě není ještě nic ztraceno a za ten týden se toho může spousta změnit, neházej flintu do žita 🙂

whoknows
28. led 2009

Děkuju...budu chodit do práce, tak na to snad nebudu tolik myslet.

lenickan
28. led 2009

holky teda to musí být nervy... držím palečky at se mimisek objeví!!!

lenickan
28. led 2009

len nemyslíš že 9DC je na folikulo moc brzy? nalomila mne ellen co říkala že 9 je brzo i 13 že může být brzo? Tak coo?

nitenka
28. led 2009

ahojky Holky jdu vás pozdravit a poděkovat za hezký srazík 🙂 😀 😝

nitenka
28. led 2009

jdu vám přidat tohoho mého taku námořníka 🙂 😀 😝

lenickan
28. led 2009

to je hrůza jak ten čas pomlau letí🙂 když se na něco čeká

len
28. led 2009

Leni, záleží na tom... Radši dřív než později. Pro někoho je brzo 15.DC a pro mě je 9.DC pozdě. takže pokud nevíš, jak budeš na Clostil reagovat, fakt radši dřív 🙂

nitenka
28. led 2009

tak fotky přiložím odpolene musím je zmenšit .-) táta je moc velkej a nevejde se

len
28. led 2009

Velkej námořník 😉 Já mám lodě moc ráda, tak fotky určitě ocením 🙂 A dokonce vím, jak se řekne loď dánsky, to jsou věci, co? 😀 Jsem se ani včera nepochlubila, jaký ptákoviny mě učí manžel, dokonce vím, jak se řekne hausbót 😀

marcelli
28. led 2009

ahoj holky,tak mám včerejší odběr za sebou,nebyl to žádnej med,bříško mooc bolelo,spravil to ibalgin,ale měla jsem 23 vajíček,z toho je 11 oplodněných,takže mě v pátek čeká transfer jednoho nejrychlejšího embrya,takže malej "ŠUMACHR".Už se moc těším,snad to vyjde,myslím,že zkoupím testy v lékárně!!! 😀

len
28. led 2009

Téda, marcel, takovejch vajíček! 😎 Tak ať se pěkně vyvíjej 🙂
A na testy kašli, pěkně 14-17 dní od transferu, jak doporučovali 😀

marcelli
28. led 2009

len: a dá se to vůbec těch 17 dní vydržet??? ☹

len
28. led 2009

Dá, jsem živým důkazem 😉
A odměnou mi byla opravdu jasná a zřetelná druhá čárka, žádnej stíneček 😎

nitenka
28. led 2009

tak taka už je zmenšenej 🙂 😀 a zž je ve fotoalbu 🙂

nitenka
28. led 2009

šáša 8 den po KET- Marceli gratuluji to je super začátek,přeji ti hodně štěstíčka.Holky čekátetu některá na testík jako já? nemám tady nějakou spolubojovnici? 😅

aknyt
28. led 2009

Marcel, gratuluju k úctyhodnému počtu vajíček a foukám na bříško.

len, já bych teda nevydržela netestovat 😉 ale je fakt, že upřednostňuju skočit si na krev, v proužkové testy příliš důvěru nemám (ale stejně je taky používám). Byla jsem na krvi 10 nebo 11 dní po ET.

len
28. led 2009

Aknyt, já bych se pak klepala, že to třeba vyšlo, ale pak to nedopadne... Jasně, to se může stát i pak (a vlastně mně i stalo 😉 ), ale přeci jen riziko cca 50-80 % (tolik oplodněných vajíček nepřežije luteální fázi) nebo 20-30 % (kolik jich skončí MA) je nesrovnatelné. Hahaha, to zní ode mě fakt dobře, že jsem chtěla předejít zklamání, co? 😀 No, aspoň jsem to neroztrubovala v práci a nemusela to tu pak vysvětlovat 😒

nitenka
28. led 2009

ahoj aknyt 🙂 tak mě tak nahlodáváš,že místo testu si možná v pátek zajdu do laborky

nitenka
28. led 2009

aknyt myslíš,že to den z krve je to jasný?

len
28. led 2009

Nitenko, téda, to by se mi taky líbilo, jet takhle na lodi na širým moři a chytat ryby 😵 Já miluju moře právě takhle - nemusím válení se na pláži, ale tohle... Jsem zjistila, že asi nemám mořskou nemoc, když jsme se plavili pár dní na Island nebo tam pak koukat na velryby. Pořád jsem si říkala, že to asi ještě nejsou ty pořádný vlny a pak jsem zjistila, že kolem dokola půlka lidí zvrací 😕 Takže mám doma zásoby Kinedrilu tak na pět let 😀

len
28. led 2009

Nitenko, vajíčko se zahnizďuje tak 3-5 dní po ET, takže těch 10 dní po už to vyšetření z krve určitě potvrdí. Otázka je, jak je pak velký % biochemických těhotenství, v CARu oficiálně považujou za úspěšný IVF, až když něco vidí na utz (tak po tom 20. dni po ET).

nitenka
28. led 2009

len u mě se vsázeli že mořskou nemoc chytnu také jí tam mělo hodně lidí a já nic a to jsem byla na lodi skoro měsíc a jela ve veliké bouři..táta tu bouřku točil na kameru lod lítala ze strany na stranu a já tam v rohu tvrdě spim jak špalek..a táta to komentuje nojo všichni se tu bojej držej se čeho můžou a naše šárka spí jak dřevo 😀

lenickan
28. led 2009

Len děkuji taky si myslím že i kdybych tam měla jít 3x tak je dobré mít jistotu zda něco nebo zda 100% vůbec nic...
tak zítra už se nemůžu dočkat... hlavně se nemůžu dočkat k řežábkovi čeče len já v něm vidím záchranu🙂

len
28. led 2009

No, netuším, co by se mnou provedla takováhle bouřka, to jsem nezažila 😉 Přeci jen ta loď, co jsme s ní jeli na Island, byla trochu jiných rozměrů 😀 Ale hrozně jsem se divila, proč najednou začali rozdávat blicí krabičky, když to jen trochu houpe... A nádherně se při tom houpání spalo, to jo 😎

nitenka
28. led 2009

len neí to špatný mít tatu namořníka..je to vždycky fakt zážitek tam za ním jet a nevědět co mě čeká..ted je taky na veloké lodi v dánsku ..to máš pravdu..udělám si jen test a nechám to být 🙂

len
28. led 2009

My byli v Dánsku loni, ale veškeré námořní zážitky se smrskly na projížďku turistickým člunem v Kodani a návštěvu muzea vikinských lodí v Roskilde 🙂

nitenka
28. led 2009

to jsi teda taky vodní živel 🙂 to by jsi nám ladila do party já a bará obě jsme vyrostly na lodích a Bára je ted takovej magor že každej vrak koupí a opravuje a když máme splín tak si říkáme,že až nás ty chlapi naštvou tak sedneme na lod a odplujeme 🙂 a to plánujeme už tak od 15 let 🙂

aknyt
28. led 2009

Nitenko, ta krev je 10 den po ET rozhodně spolehlivější než proužkový testík. Len má pravdu, že v té době ještě může být biochemické. Je fakt, že jsem na krev chodila poměrně často - druhý odběr jsem měla 2 dny po tom prvním (sledovala jsem nárůst hCG, jestli to není zas mimoň), ale je to i tím, že jsem měla laborku zadarmo 😉.

len
28. led 2009

Jo, vodní živel teoretik leda 😀
Mám tu v kanclu kalendář s olejomalbama historických plachetnic a na stole ořezávátko z přístavu v Portsmouth ve tvaru plachetnice... no a tím to asi tak hasne 😉 Ale jo, lodě já moc ráda, akorát jsou to takový středoevropský suchozemský sny člověka, jehož maximálním zážitkem (nepočítám-li ten Island) bylo, když nás na veslici chytla bouřka uprostřed Slapský přehrady a málem nás to rozmázlo o skály 😀 Mimochodem, to nám taky bylo tak 15 a zážitek z toho mám dodnes 😀