CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
1. únor 2009

My měli v 7 tt sice srdíčko viditelné, ale bez akce. Ale do konce 8 tt by se mělo objevit. Do té doby prý "stačí" když drobek roste.

aknyt
1. únor 2009

len, u mě se zase uklidnily MS příznaky, tak snad ještě vydrží aspoň do středy 😀

len
1. únor 2009

Já ti pořád držím palce, aby nedorazila, neboj 😉

aknyt
1. únor 2009

já tobě přeju totéž 🙂

len
1. únor 2009

No, zítra ráno změřím teplotu a bude jasno 🙂

nitenka
1. únor 2009

ola69 na migrénu mě pomáhá francofka na hlavu a studenej ručník za krk, ne že by to zabralo uplně ale uleví se mi.. také vždy po KET jsem měla migrény je to z hormonů potvrdil mi to lékař v caru řežábek

aknyt
1. únor 2009

len, tak už mám, bohužel jasno, do středy to nevydrží, začla jsem špinit ☹ tak asi fakt budu muset IVF o měsíc odložit.

len
1. únor 2009

Ach jo, to mě mrzí ☹
Ale stejně bych zítra hne ráno zavolala do toho CARu, jestli náhodou by nevzali manželovo sperma k zamrazení dřív, za pokus nic nedáš...

aknyt
1. únor 2009

on nechce, že prý by to dopadlo jako posledně... asi se bojí, minule z toho byl v šoku, že mu to nedoporučili mrazit. Přitom si myslím, že na ICSI těch spermijek nemusí být tolik

len
1. únor 2009

Tak to nehroťte... Já vím, mně se to říká, ale on už ten jeden měsíc není taková hrůza a pak to aspoň budete mít v klidu 😉

aknyt
1. únor 2009

Jo, kdybych měla jistotu, že se to za měsíc nebude opakovat ☹

len
1. únor 2009

Jako že ho zase někam nepošlou?

aknyt
1. únor 2009

V lednu byl v Německu a Brazílii, teď poletí do Gabunu, pak ho čeká Togo...ale nevím kdy. Zítra zkusím zavolat do toho CARu a podle toho se zařídíme.

aknyt
1. únor 2009

Ale mám z toho všeho pocit marnosti. Snad nikdy jsem neměla MS po 28 dnech a teď jako na potvoru musí přijít ☹ Kdybych věděla, že se teď zadaří, tak bych to odložila v pohodě, ale takto mám pocit, že pořád jen ztrácím čas

nitenka
1. únor 2009

ahojky holky jen na vás nakukuju 🙂 na zítra držím palečky at je ultrazvuk hezkej 🙂 a samé dobré zpravyčky... 😀

nitenka
1. únor 2009

aknyt sluníčko moje drž se...

aknyt
1. únor 2009

Jsem moc zvědavá na ochotu a pružnost našeho CARu, zítra to prověříme 😉 Ale mám trochu strach... manža už připustil, že tam půjde, pokud budou souhlasit oni.

tulipanekps
1. únor 2009

ahoj holky, zdravím, dnešek hektika, návštěva našich a tak... tak se zjevím buď ještě později večer, ale tady je stejně liduprázdno nebo zítra. papapapapapa a moc na vás myslím. nitě, tak drobkům povídej pohádky, ať se jim u tebe líbí ještě víc 😉 a aknyt, ty to nemáš lehký... chjo, tak aspoň, že manža připustil mražení... papapa

tulipanekps
1. únor 2009

larri, určo si dáme vědět, jak jsme dopadly, ale ty tam jdeš ráno, žejo?

tulipanekps
1. únor 2009

dočtu zítra nebo v noci, zatím papapa 😝

saralinda
autor
1. únor 2009

Tulip a larri - zítr abudu držet pěstičky. Dejte vědět, ajké jste slípky.
Aknyt, tobě přeji, ať jsou zítra v CARu vstřícní a vyjde vám to.
Já už mám v sobě 10.000jednotek Pregnylu. Fakt to docela bolelo. Dneska mě chvílema pobolíval (tlačil) i vaječník, tak třeba tam fakt něco roste 🙂 jj, naděje umírá poslední, i když strach mám.

Zítra ráno jdeme přebírat byt (kupujeme nový). Jsme připraveni, že vad a nedonělků tam najdeme hodně, ale doufám, že to nebude přespříliš a nebudeme úplně v šoku. No, do konce únor abychom se tam chtěli nastěhovat (no, v podstatě musíme, končí nám nájem 😀 ), tak už se mooc těším. Doufám, že si toho všimne i nějaký/á kandidát/ka na miminko a že se mu/jí bude dětský pokojíček líbit a zamíří ke mě do bříška. 🙂

tulipanekps
1. únor 2009

sari, tak to už jen čekání do úterka, po tom všem čekání tohle uteče... a pak se mimí zavrtá, protože bude nadšené z pokojíčku 😀

larri
2. únor 2009

DOBRE RANO,Aknyt drzim pesti a budu na tebe myslet.Tuli,ja mam ultrazvuk v 9.15,tak az dorazim domu,dam vedet.Dneska jsem nejak spatne spala,takovy strach z neceho,tak jsem radci vstala,at nezaspim.

len
2. únor 2009

Ahoj, tak jsem jenom chtěla poreferovat Nitence, že její nakažlivé schopnosti - teda nic moc 😉 Teplota vzorně dole, takže zítra MS, cyklus 23 dní a za týden začínáme znovu - asi jsme si s Aknyt vzájemně málo držely palce 😀

lenickan
2. únor 2009

ahoj holky tak jsme zpět z hor🙂
ve čtvrtek folikulometrie: 9DC, krásná sliznice 10mm, ale foliky žádné... tak jsem z toho byla totálně na sr...y.

Dnes 13DC jdu zase tak nevím jestli tam něco bude...Len co myslíš je možné že by to mohlo ted být?

len
2. únor 2009

Možné je všechno, držím palce 😉

lenickan
2. únor 2009

ale pravděpodobné ne... já vím...dneska sí jí řeknu o dokumentaci tak jsem na to zvědavá co řekně🙂

tulipanekps
2. únor 2009

brý ránko...

larri, neboj, bude to ok, ale ty si už asi na cestě...

tulipanekps
2. únor 2009

len, víš co by ti poradila moje taktní kamarádka, mimochodem jsem to říkala v čajovně... musíte víc š... 😎 pardón... 😉

tulipanekps
2. únor 2009

asi vás ten nahoře zlobí, jako zlobí u nás... 😖