CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

ola69
2. únor 2009

Já to moc nechápu. Při krátkém protokolu je mín folíků ? Mě dali krátký rovnou napoprvé.

aknyt
2. únor 2009

Olo, jak u koho... ono folíků je cca stejně, ale někdy jsou u krátkého vajucha kvalitnější, jindy přesně naopak. Nám 2x nezbylo na mražení a jednou jeden, tak jsem to chtěla zkusit, ale může se stát, že vyprodukuju ještě větší "šmejdíky" než předtím 😉

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, dík, rozumově to vím, ale znáš to, jdeš tam s očekáváním a místo toho zklamání. a to že jsou jen 4 mi řekl Řežábek..

ale už mi je líp, moc jste mi pomohly, děkuji všem za oporu 😉

saralinda
autor
2. únor 2009

Holky, tak už mám na zítra sbaleno. I svačinu 😀

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, tak to uprav v tabulce 😀 ať je stále aktuální 😎 a bude to dobrý, bramborová medaile 😀 tak uvidíš, já byla s dlouhým na tom taky líp, ale ještě není čtvrtek... ale ty budeš pipi, máš to už natrénovaný.... 😉

tulipanekps
2. únor 2009

sari a jakou dobrůtku sis nachystala? utopence se šlehačkou? abys trénovala chutě??? 😝

aknyt
2. únor 2009

Tuli, kámoška měla 5 folíků, 4 vajíčka, z nich embryjka a 2 transferovali (a podařilo se), jedno mají zamražené... Takže počet není rozhodující. Jsem na tebe zvědavá, kolik nakonec nahlásíš, já bych tipovala 7 😉

aknyt
2. únor 2009

Tuli, jak se upravuje a kde je tabulka?
Možná to bude bronzová - je to sice 4. IVF, ale mohlo by to být 3. těhu 😀

saralinda
autor
2. únor 2009

Koupila jsem si 2 povidlové koláčky a jednu KOKO tyčinku - dnes jsme zjistila, že mají novinku v hořké čokoládě. A to já mooc ráda. Tak ať si to alespoň něčím zpříjemním. Protože jinak se vůbec netěším.

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, uvidíme, už jsem překonala prvotní šok. tak ve čtvrtek se to dozvím a transfer dostanu k narozeninám...

tabulku minulá strana, tak označíš text, dáš ctrl + c vložíš do textu, kam píšeš, dáš ctrl + v a upravuješ o 106 😉 a za chvíli tam budeš hlásit 3. a pro tentokrát poslední těhu!

saralinda
autor
2. únor 2009

Holky jdu si lehnout, ať se na zítra trochu vyspím.
Předem díky, že mi budete držet pěsti.

tulipanekps
2. únor 2009

sari, mňam, tak to budeš mít jako bonus za statečný výkon 🙂 tak brou nočku!!! a zítra tfuj, tfuj, tfuj!!!

aknyt
2. únor 2009

Těhulky:

*ola69* - IVF, 2 bobánci

*nitenka* - 3. IVF, KET 21. 1. - 2 bobánci

• čekatelky na //:

*marcelli* - 30. 1. transfer - 1 bobánek

• Stimulantky:

*tuli* - 2. IVF, krátký protokol, 24. 1. mrcha, od 25. 1. 225 jednotek Fostimonu, kontrola 30. 1. - 8 folíků 10-11 mm, dále 225 jednotek a v neděli Orgalutran, kontrola 2. 2. dalších 225 jednotek a Orgalutran - 4 folikuly 16mm, Pregnyl 3. 2., opu 5. 2., jestli bude co, tak transfer 9. 2.

*larri* - 1. IVF, folíci rostou, kontrola 2. 2. - hodně folikulů, opu 6. 2.

*saralinda* - 1. IVF, stimulace Fostimonem, 3-4 folikuly, OPU 3. 2.

• cekatelky na stimulaci/KET:

*aknyt* - 4. IVF, začátek stimulace 3.2.

*len*

• cekatelky na IUI:

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, 😉 😉 😉 😉

aknyt
2. únor 2009

Sari, hezky se na to vyspi a zítra držíme palečky.

tulipanekps
2. únor 2009

jdu koukat na house, juknu ale ještě. jinak kdo to vzdá, tak brou, brou 😀

aknyt
2. únor 2009

tak dobrou, jdu taky

tulipanekps
2. únor 2009

tak je reklama, tak nakukuju, ale tady nikdo, tak brou a zítra zase tady 😉

larri
2. únor 2009

ahoj holky,jdu pokecat.... 🙂 ne,kecam.jdu domu a spat,zitra vstavam.chodim pichat na 9.00,at stiham do prace.Myslim na vsechny,mejte se hezky.A mimochodem,jste moji drogou a zaroven kamaradkami,ktere clovek nekdy hleda zivot.Pa

aknyt
3. únor 2009

Ahojky po ránu 🙂
tak už jsem zase "píchačka", včera jsem po dlouhé době vzala do ruky Puregon Pen a zjistila, že ještě vím, jak na to 😉 a dneska první dávka...

aknyt
3. únor 2009

Těhulky:

*ola69* - IVF, 2 bobánci

*nitenka* - 3. IVF, KET 21. 1. - 2 bobánci

• čekatelky na //:

*marcelli* - 30. 1. transfer - 1 bobánek

• Stimulantky:

*tuli* - 2. IVF, krátký protokol, 24. 1. mrcha, od 25. 1. 225 jednotek Fostimonu, kontrola 30. 1. - 8 folíků 10-11 mm, dále 225 jednotek a v neděli Orgalutran, kontrola 2. 2. dalších 225 jednotek a Orgalutran - 4 folikuly 16mm, Pregnyl 3. 2., opu 5. 2., jestli bude co, tak transfer 9. 2.

*larri* - 1. IVF, folíci rostou, kontrola 2. 2. - hodně folikulů, opu 6. 2.

*saralinda* - 1. IVF, stimulace Fostimonem, 3-4 folikuly, OPU 3. 2.

*aknyt* - 4. IVF, stimulace Puregonem, kontrola 6.2.

• cekatelky na stimulaci/KET:

*len*

• cekatelky na IUI:

tulipanekps
3. únor 2009

ahoj píchačko aknyt 😉 tak ty dneska začínáš a já končím - večer píchám pregnyl.

tulipanekps
3. únor 2009

tak saralinda je dneska na opu, už si asi navlíká punčochu... tak držím palce...

tulipanekps
3. únor 2009

aknyt, teď koukám na kalendář, nemáš ty tu kontrolu nějak brzo? já měla při krátkým protokolu 7.dc..

len
3. únor 2009

Tenhle tejden bude veselej, se tam průběžně vystřídáte skoro všechny 🙂
Pořád mi nechtěj říct ty výsledky z genetiky 😠

aknyt
3. únor 2009

mně ji napsali na šestý den, ale to je sobota, tak jsem byla poučena, že se mám objednat na pátek 😉 Stejně mě tam určitě poženou v pondělí znova...

Len, jak dlouho máš od té genetiky? To jsi volala přímo tam a nebo do CARu? My jsme si přenášeli výsledky sami...

len
3. únor 2009

Přímo tam, řekli mi za 14 dní, to byl minulý čtvrtek. Když jsem tam volala, řekli mi, ať si zavolám až dneska. Dneska mě dost nevybíravě vypoklonkovali, že to určitě ještě nebude (ani se neobtěžovali to zkontrolovat) 😝

lenickan
3. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem včera dopadla opět jako sedlák u chlumce:((( prostě folíky nikde... řekla jsem si o dokumentaci a 26. mažem do caru. Snad se to někam už hne. Asi tady ted moc času nestrávím, nějak už jsem vyčerpaná a nevím čím bych mohla přispět:(
tak kdyby byl nějaký ten čajový srazík tak ráda přijdu

len
3. únor 2009

Leni, sleduj to tu, srazík určitě bude 🙂 A 26. je tu hned, jsem zvědavá, co ti povědí...

aknyt
3. únor 2009

takže se pátek nekoná, až v to pondělí - 8 DC (7. den stimulace), tak doufám, že to nebude pozdě.