CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
4. únor 2009

larri, doufám, že ti tam postýlku jen zahřeju a nezaprdím 😀 😀 😀 😀 ale když jo, bonznu, na kterou nemáš lehat 😀 a co ty, už budeš píchat pregnyl, co?

tulipanekps
4. únor 2009

sar, taky děkuji, to víš, na první opu jsem se těšila jako malá a z druhého mám strach a respekt. ale to je asi normálni. tobě držím palce, abys byla celkově ok a mohla se zase pustit brzo do další stimulace 😔

tulipanekps
4. únor 2009

jééé, tak si tady mrskám samomluvu, tak jdu na chvíli obdivovat manžu a kdyžtak na mě zařehtejte, že tu jste 😀

saralinda
autor
4. únor 2009

Tuli, moc díky. jj, šance nebyla vysoká, ale doufala jsem. Jo, jsem optimistka a do poslední chvíle vždycky věřím, že to dobře dopadne a o to víc je pak ta sprcha studená. Slzička ukápla, ale jdu dál a věřím, že to bude OK.
J
inak důležitá zpráva - všechnu IVFkovou smůlu na celý únor už jsem vyžrala já, tak se vy ostatní nemusíte ničeho bát a vzhůru do těhulkování 🙂

Tuli, zítra dej vědět, jak to vypadá v poločase.

tulipanekps
4. únor 2009

sari, děkuji. budu posílat smsku holkám na únor, tak třeba lenkacar písne i sem... myslím to, že jsem to přežila a probrala se z narkózy... uřčo zítra dám vědět, co ze mě vycucli. bych se mohla jít ještě oholit. dobrý nápad. papa

nitenka
4. únor 2009

sari já tu uplně přehlédla jsem pako a to čekám jak jsi dopadla..promin sluníčko... tak zpravy nic moc.. ale nic nekončí snažíš se o mimi a jen to bude trochu déle trvat neboj uteče to věř mi ..IVF je velký boj na nervíky,ale i s časem furt na něco čekáš.. Jsi statečná holka a uvidíš že na další IVF bude víc vajíček a celé to bude jinak.. Vůbec to nemusí být stejné... takže hlavně se hod do klidu a pohody budeš to potřebovat 🙂 uvidíš že se dočkáš miminka věřim tomu moc moc ..když se to povedlo mě tak snad už každému 🙂 víš vím jak ti je drž se moc na tebe myslím a uvidíš že to chce jen chvilku čas a zase budeš silná bojovnice... s těma vajíčkama je to vážně pokaždé jinak takže příští kolo bude třeba i na mražáčky papa a hezké sny 😉

larri
4. únor 2009

Ahojky,Pregnyl pichnuty a nervy pracuji dal.Jsem zvedava,jak to bude zitra.

Saro,je mi to lito,ale ty jsi bojovnice a Apolenky se nevzdavaji.
Olo,tobe tise zavidim,ale samozdrejme z celeho srdce preji.jsem rada,ze takhle rostete a ty se citis dobre.Jsi doma nebo pracujes? Len bych se neptala,ta bude jako Borhyova z novy,az do porodu.

Aknyt,mam jenom tvuj mobil,pokud budu mit silu muzu ti poslat v patek sms? Trochu se bojim co mi udela ta cysta,ale na laparku jsem se nebala a spatne jsem dopadla.Tak pa,po tech rannich vstavani a behani na injekce jsem unavena a citim,ze bych spinkala. Dobrou noc a Tuli,ty se aspon trosicku vyspinkej. 🙂

nitenka
4. únor 2009

larri gratuluju k pregnylu 😉 to to uteklo 🙂 bude to dobrý neboj 🙂 moc moc držím palečky at vše dobře dopadne..... tak hezky odpočívej nic netahej at jsou vajíčka hezky v klidu a ty se drž vím jak před Opu pracujou nervíky takže hodně sil a hlavně hodně štěstíčka 🙂 😉

larri
4. únor 2009

Jo,tuli u mne taky milka padla,ta hneda s kousky bile cokolady.Ta byla 🙂

nitenka
4. únor 2009

tuli tak hodně štěstíčka .............. a hodně krásnou urodičku at je vše ok... budu na tebe zítra moc moc myslet... tak hodně sil a drž se a nezlob po narkoze 🙂 toaleták sebou 🙂 nezapomen 🙂 tfuj tfuj drž se a hodně sil a štěstí ktěm krásným // ..dobrou noc 😉

tulipanekps
4. únor 2009

larri, jsem už tuhá a za chvíli půjdu do hajan, jen ještě nemám na zítra sbaleno...

aknyt
4. únor 2009

Sar, tak přeju hodně sil do dalšího boje...
jdu dočíst, nějak jsem nestíhala sledovat.

lenkacar
4. únor 2009

ahoj

aknyt
4. únor 2009

Larri, klidně písni, vzkaz sem případně předám 😉

Tuli, určtě v laborce o víkendu budou, když dělají OPU v pátek.

tulipanekps
4. únor 2009

larri, já sbouchala krémovou.

aknyt, dík za info, chci tam volat, jak to bude vypadat, snad..

brou nočku. skenuju ještě zelený papír a vypínám pc.

aknyt
4. únor 2009

taky jsem si zelený papír buď fotila nebo skenovala, jsem na to nemocná, skenovala jsem i žádost pro případ, že bych to špatně vyplnila 😉

tulipanekps
4. únor 2009

to ne, ale jako archivaci. hormony jsem si nefotila 😉

ola69
4. únor 2009

Děkuji děkuji, Larri já pracuju a zřejmě budu dokud to trochu půjde. Za prvé potřebuju větší auto - mám malou A3 a fakt je tam nedám 😅 a splácíme byt ( který ovšem stále není zkoulaudovaný - měli jsme se stěhovat v říjnu ) a mimina budou potřebovat hromadu věcí - my jsme fakt nepočítalin že klapnou 2 ) tak budu vydělávat dokud to jde. A je mi jasné že se dvěma hned tak do práce neůjdu 😉 ale si můžu trochu přizpůsobit praci takže je to dobrý. A bobánci jsou zatím hodný není mi zle ( třeba po clostybegytu jsem šílela ) já jen tloustnu. Vypadám tak na 5 měsíc.

aknyt
4. únor 2009

Já si to fotím nebo skenuju, ten zelený papír, abych věděla, kdy to bylo a jaké jsem měla dávky 😉
tu žádost jsem pak přihodila... taky jsem nedokázala odmazat fotky testíků... prostě psychouš.
Už jsem tak na hlavu, že mám pocit, že mě pálí vaječníky a přitom se druhý den stimulace nemůže nic dít...

Ale moc mě potěšila Larri SMSkou, že jde na OPU pozítří, měla jsem už čtvrtek a plánovala si, jak budu v práci do noci, abych stihla nachystat na audit a já mám ještě den k dobru 😀

len
5. únor 2009

Ahoj ahoj 🙂 Ach jo, Sar, to mě mrzí, ale jak píšou holky, příště to bude lepší! 🙂 Prostě ten první pokus ber jenom jako pokus a teď máš před sebou ještě tři kompletní, z toho by klidně mohlo být šest dětí, to by mohlo stačit, ne? 😉

Já zelený papír nefotila, všecko to nosím v hlavě 😀 Ale všichni ho tam nosili v pevných deskách, aby mu ani růžek neohnuli, zato já ostuda ho měla přeložený napůl v obálce od letáku s ohromným pitomým reklamním nápisem, co jsem sama vymyslela 😀

aknyt
5. únor 2009

Ahoj 🙂

Len, poprvé jsem ten papír nosila vložený v aktuálně čtené knížce, podařilo se mi ho pomuchlat, až jsem se styděla ho předložit 😀 A průkazka dopadla ještě hůř, tu mi vyměnili. Pak jsem našla měkké desky velikosti A5, tak to mám v tom.
Jsi dobrá, že si to pamatuješ, v říjnu jsem si už ani nepamatovala, jestli jsem měla první kolo v únoru nebo březnu...

len
5. únor 2009

Hm... průkazka je malá zmuchlaná kulička, naštěstí ji nikdo nechce vidět 😕
Jinak si píšu deníček o své léčbě, takže přehled mám, hlavně ale paměť na kraviny, takže ti můžu z hlavy povědět i hodiny objednání, ale fakt je, že za sebou mám IVF teprve jedno 😉

aknyt
5. únor 2009

Len, kdybych si nezpsala, v kolik mám kdy přijít, tak jsem schopná to během pár minut zapomenout. Ale kravinek si jinak pamatuju až dost 🙂

len
5. únor 2009

To nic není, příští středu jdu k tomu zubaři, anám den i hodinu, ale nezapsala jsem si adresu 😀

larri
5. únor 2009

Co to rikate vy dve 😠 ,vy si vsechno pamatujete,vsem tady radite.A casy v kolik a kam? To jsou male veci 🙂

len
5. únor 2009

Jó, Larri, to je absolutně nepodstatný, kam mám přijít, aby mi vytrhli zub, co? 😀

larri
5. únor 2009

V praze je dost zubaru ne? A kdyz si nepamatujes,kde si se objednavala,tak k nemu vlez,hlavne ze sedi den a cas. 😀

len
5. únor 2009

Nojo, no, když moje zubařka má smlouvu právě jenom s tím jedním 😀 Ale není nic snazšího, než jí zavolat, sice budu vypadat jako blbec, ale adresu mi určitě do telefonu dá 😉

aknyt
5. únor 2009

Jo, k zubaři jsem přišla ve správnou hodinu, ale o den dřív 😀 To je přesně ta situace, kdy se stydím, když mě osloví titulem.

Larri, moc jsi mě včera potěšila, já fakt měla čtvrtek a nervy, jak stihnu dodělat práci... tak takový mám já přehled 😀 Aspoň vidíš, jak jsem důvěryhodný zdroj 😉

larri
5. únor 2009

Jo a kdyz uz jsme u tech titulu,tak ja lezele pri laparce s ING.Ja dostala klystyr a ona cipek.Jenomze ja to nevydrzela 15.min,tak jsem dostala cipek taky.No a bezela zase.A ta ing. mi rika=to jsem zvedava,kdy pujdu ja,mi to vubec nic nedela.No jo,ona si dala cipek do pochvy 😀 ,proto to neslo.A kdyz jsme pak dostavaly dalsi cipky na noc,tak tam mela uz 4.Ale jinak super zenska,pokecaly jsme dost.