CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
6. únor 2009

larri přidávám se k len a moc na tebe myslím 🙂 a držím palečky ..já tu dneska moc nebudu jdu uklízet a jdeme dneska s Alešem do města pocourat a někam na večeři...
Holky všechny co tu jste já obdivuji zase Vás jset moc statečný a máte toho za sebou tolik ,to se nedá porovnávat podle transféru kdo kolik měl to je nesmysl... prošla jsem si přesně tím čím ted vy a možná i mín narozdíl od Aknyt ,len a tdd... bojím se abych nepoznala tu bolest co holky a dufám,že vše bude ok... už ted ale vím,že to vše zato stálo a prošla bych tím třeba stokrát když by byla naděje že se to podaří..
Hodně je to tu rozjeté a já věřím a doufám,že brzo to tu bude i radostné.. Aknyt ty moje štísko, vím jak natom jsi i když jsi moc statečná ženská vím jak máš ted depky prosímtě drž se, já věřím a doufám,že ted to bude fakt dobrý,ale musíš být taky trochu ok a to mám pocit,že zrovna moc nejsi..
sarii na tebe taky moc myslim a nejdeš mi z hlavy drž se... Holky přeji všem hezký den 😀 jsem rada že vás znám a že tu s váma můžu být a třeba vás i posílit,protože já byla fakt už na dně a přestala věřit... když už byl 5 transfér tak jsem opravdu už nevěřila a brala jsem to za předem prohraný boj, dokonce jsem zažádala o příspěvěk na další 4 IVF a pojištovna ho schválila ,naplánovala si co budu dělat dál, mojžíšovku ,kostrč,lázně a na jaře do boje.. a najdenou jsem těhotná a ani nevím jak sice ne na poprvé,napodruhé a tak ale naděje je veliká že když to nevyjde dnes tak příště třeba jo.. hodně sil holky a věřte si ! to je i na tebe Aknyt znám tě dýl a vidím do tebe takže opravdu začni věřit prosim a dej se dohromady 😉 pa.. ps -Olo děkuju za info i podporu 🙂)

lenickan
6. únor 2009

holky i já se přidám a držím všem moc palečky, sice jsem tu nějaký ten den nebyla tak nevím v jaké je kdo fázi ale věřím za vás dobře to dopadne🙂))))

aknyt
6. únor 2009

Ahoj, podávám hlášení od Larri:

Ahojky, tak je to za mnou, byly jsme jenom dvě, šla jsem druhá. Moc to nebolí, jenom musím děsně na záchod. Dělal mi to Vokroj a zase řekl, že jich tam mám hodně, ale konkrétně nic. Cystu mi tam prý nechá, tak uvidím, co mi řekne odpo.

nitenka
6. únor 2009

aknyt ahojky 🙂 díky za Info tak to je krásná zpráva larri to bude urodička jsem napnutá jak kšandy..... tak se drž a emryjka taky 🙂

nitenka
6. únor 2009

Aknyt jak je? 😉

len
6. únor 2009

Aknyt, díky, tak snad se po jedné dozvíme i počet, zvědavky jedny zvědavý 😀
Tak teď ještě, co nahlásí Tuli 😉

aknyt
6. únor 2009

Nitenko, je dost pracovně 😉

tulipanekps
6. únor 2009

holky, je to v prdeli, žádný vajíčko nebylo zralý, nejsou embryjka...

tulipanekps
6. únor 2009

aknyt, tak aspoň bude larri zachraňovat čest tohoto týdne... držím jí palce...

tulipanekps
6. únor 2009

a co ty, píchačko, jak to snášíš...

aknyt
6. únor 2009

Tuli, tak to mě mrzí ☹
Mě se vaječníky čertí, asi se jim nechce snášet. Jinak píchání zatím v pohodě, jsem zvědavá na Orgalutran, ten jsem ještě neměla.

tulipanekps
6. únor 2009

aknyt, je to v řiti... ale protože nebyl transfer, pokus se nepočítá a můžu za 3 měsíce zas, ale asi na to nemám psychicky... uvidím, musím začít žít, vždyť poslední rok se to točí jen kolem početí a poslední 3 roky to je téma číslo jedna. tak se nedivím, že to moje tělo je vynervovaný a nespolupracuje... 😖

tulipanekps
6. únor 2009

• Těhulky:
*ola69* - IVF, 2 bobánci

*nitenka* - 3. IVF, KET 21. 1. - 2 bobánci

• čekatelky na //:
*marcelli* - 30. 1. transfer - 1 bobánek

• Stimulantky:
*larri* - 1. IVF, folíci rostou, kontrola 2. 2. - hodně folikulů, opu 6. 2.

*aknyt* - 4. IVF, stimulace Puregonem, kontrola 6.2.

• čekatelky na stimulaci/KET/IUI nebo prostě čekatelky:
*len* - čekatelka

*saralinda* - 1. IVF, stimulace Fostimonem, 3-4 folikuly, OPU 3. 2., transfer nebude, není co

*tuli* - 2. IVF, krátký protokol, 4-6 folíků, OPU 5. 2., transfer nebude, není co

tulipanekps
6. únor 2009

aknyt, prostě mi fostimon nesednul... jsem zvědavá, co řeknou tobě v pondělí, ale ty máš puregon, že jo...

aknyt
6. únor 2009

Ano, mám Puregon, s Fostimonem jsem měla méně folíků a hlavně s tím pícháním bylo víc práce. A ušetřila jsem na tom cca 2 tisíce, protože jsem stimulovala déle a nevešla se do množství na pojišťovnu.

aknyt
6. únor 2009

Tuli, sice se mi nestalo, že by nedošlo k ET, ale taky když to nevyšlo, tak jsem nevěděla co dál a jestli vůbec pokračovat. Vždy jsem si našla nějakou "terapii" a díky tomu se z toho dostala. Po druhém IVF to byly drobnůstky z korálků (díky tomu tu v práci běhá polovina kolegyň s přívěsky z korálků) a práce, po třetím práce a pletení ponožek. Neboj, ono to uteče a za tu dobu se člověk dá do pohody.

len
6. únor 2009

Ach jo, Tuli, teda vy nám tady s Saralindou vyžíráte všecku tu smůlu až do dna 😔 Ale minule jich s Fostimonem bylo 6, ne? Moc mě to mrzí, ale určitě to nevzdávejte, dejte si voraz, zajeďte na dovču a v červnu do toho jdeme naplno spolu, jo? 🙂 Obě ofiko druhej hrazenej pokus a tentokrát jim ty statistiky zvedneme!

tulipanekps
6. únor 2009

čauky, tak jsem to volala manžovi a mámě... taky jsem se z toho vykecávala s kamarádkou, ta má za sebou ket a myslí si, že neúspěšný, tak jsme si naplánovaly hory. chlapi necháme doma a pojedeme sami. žádný balení chlapů. prostě relax... musíme si odpočinout. já plánů mám milión, ale nechám si je uzrát v makovici, každopádně se budu muset nechat zaměstnat prací, která mě bude naplňovat a ne deptat... tak já jdu pokračovat v bloumání.

tulipanekps
6. únor 2009

aknyt, jaký časový odstupy jsi měla mezi ivfkama? tys to měla vlastně hned jak to šlo, že jo... mě nabízela mudra podat žádost hned, jak to půjde, což by vycházelo na konec března, ale já se na to necítím.. je to na mě moc brzo...

len
6. únor 2009

Tuli, dobře děláš... Zaměstnat hlavu a vypustit na horách, moc držím palce, ať se z toho rychle oklepeš a nabereš síly do dalšího boje 🙂

tulipanekps
6. únor 2009

len, jsme si to vyžraly... jj, minule jsem měla puregon a bylo 11 folíků - 5 vajuch a 2 zralá. teď 6 folíků - 2 vaja a 0 zralých. přijde mi, že mi špatně odhadli dávkování, že jsem prostě na fostimon nereagovala a že už když vokroj komentoval, že v pátek jsou malý, tak mi asi mohl přidat dávky nebo v pondělí řežábek, když říkal, že moc nereaguju, tak mi mohl dát dávku ještě na úterý a pregnyl až ve středu, to bych na opu šla s larri a třeba by to bylo už uzrálý. jsem fakt dost zklamaná... 2 ivf a obě na hovno... doslova... jen jsem přehormonovaná, nafouklá jako balón. no nic, nebudu mudrovat nad nesmrtelností brouka, nelituju se, jen jsem vyčerpaná... a to dost. tak si jdu dát kafe a možná si skočím koupit cigárka, mimochodem nekouřím 13. týden... ale co, vždycky jsem dokázala přestat bez problémů, tak jestli bude chuť, tak si zapálím... tak zatím čus, bambus, neopouštím koníka, ale jdu teď relaxovat...

len
6. únor 2009

Tuli, mně říkali jednu MS jako konec toho nepovedenýho cyklu, jednu přirozenou a v dalším už zastavovačku... Proč ti měnili ten Puregon, když jsi na něj reagovala dobře? Jinak jestli vajíčka vypadala OK, tak snad zralá byla, akorát se pak neoplodnila, jenomže to už nemá cenu spekulovat ☹

aknyt
6. únor 2009

Tuli,
měla jsem odstupy přesně jak píše Len, MS jako konec jednoho, pak jednu a 22 DC jsem už byla pro Zoladex na dlouhý protokol, takže jsem pak po MS začla stimulovat.
Odpočiň si a pak uvidíš, co a jak.

lenickan
6. únor 2009

tuli osobně jsem injekční stimulaci nezažila avím že clostil je oproti tomu prd, ale musí to být strašná rána.
Já měla celý den depku (poté co jsem se dozvěděla že clostil nezabral) všechno mi bylo jedno...ale my ženy jsme silné a proto máme ten dar počít a porodit dítě... to chlapy by nezvládli!!!!
tuli bude lépe určitě drž se a snad nám to rychle uteče a život přinese jiné radosti, které nás od těch našich non-stop myšlenek alespon na chvilku odvedou.

Já vám závidím, můj manžel ani na IVF nechce... takže kdoví co mi řežábek naordinuje... je to hrůza...
Člověk ho miluje a pak přijde takový zásadní problém a my se neshodneme... no nic nebudu přemýšlet co by kdyby nezabrali ani stimulace na IUI

kralka
6. únor 2009

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit. Mám jít na hormonální profil 2 nebo 3 DC (určitě víte o čem mluvím),ale dostala jsem to právě teď a na tom Karláku jsou do 14.30. Myslíte, že mám tedy počkat do pondělí?

len
6. únor 2009

Lenicko, tohle zatím neřeš...
Možná se to vyřeší samo - máš velkou šanci otěhotnět i bez IVF a kdyby ne, možná až manžel uvidí, co všecko absolvuješ a jak se trápíš, třeba taky změní názor...
Prostě řešme problémy, až nastanou 🙂 Zatím máš před sebou první návštěvu CARu, další vyšetření a léčbu a spoustu šancí, že se to podaří třeba jen s minimální stimulací...

tulipanekps
6. únor 2009

len, mudra v laboratoři říkala, že nebyla zralá, proto se neoplodnila... asi jsem měla mít větší dávky. ale to musím už nechat koňovi...

aknyt a len, tak to je na mě moc rychlý, už musím trochu brzdit, nemám na to sílu, jdu jí nejdřív sbírat... ale asi si zažádám, abych pak mohla začít, až mě to chytne...

len
6. únor 2009

Kralko, pokud dobře vím, tak mě říkali 2.-4.(5.) DC, takže pondělí by mělo být OK. Ale pro jistotu tam zkus zavolat (do CARu) 🙂

tulipanekps
6. únor 2009

leničko, děkuji. tobě držím palce, ať se nemusíš s tímhle dlouho mordovat... mě bylo na prd od pondělí, kdy mi řežábek řekl, že jich je málo a to byla pro mě konečná... dnes to byl o to menší šok. nevím, jestli to je dobře. každopádně se s manžou sexu nevzdáme a třeba se stane zázrak 😉

len
6. únor 2009

Tuli, vidím to stejně, já už teoreticky teď v sobě mohla mít zastavovačku a přitom jsem si sama naordinovala půlroční pauzu 😉