CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
9. únor 2009

Tuli, taky se přidávám ke gratulantům - ať se ti štístko nevyhýbá a splní se ti to, po čem toužíš 🙂

larri
9. únor 2009

Kde je nekdo? Porad kokam a nic,vypnu pocitac a pak nestiham cist. 😠

amallie
9. únor 2009

larii: mrzí mě, že to nedopadlo, ale neztrácej hlavu, tohle bylo nanečisto, příště se povede!!!!!

aknyt
9. únor 2009

Holky, asi vám budu připadat jako cvok, ale vzhledem k úrodě, kterou mám, tak (pokud se to výrazněji do středy nezlepší) zvažuju stopnutí stimulace. Nevím, jestli bych je tím v CARu nenaštvala...
Ale takto bych sice přišla o poslední proplácené léky (a 5000 za ty, co jsem kupovala), ale zase když bych měla IVF s ICSI (které musíme mít) a nedošlo by k transferu, tak bych zaplatila 11600 plus 5100 za ICSI a to mi připadá docela dost. IVF přerušené před OPU stojí 990 korun.
Já vím, že bych měla bojovat až do konce, ale opravdu nevím ☹

saralinda
autor
9. únor 2009

Tuli, všechno nej a uzlíček štěstí v náručí brzyčko.
Aknyt - píšeš že IVF přerušené před OPU stojí 990 korun - to je když už jsi vyčerpala 4x léky od pojišťovny?
Larri, jsi statečná. Pokračujeme spolu v boji.

tulipanekps
9. únor 2009

ahoj kočanky, děkuji moc za přání, hezky si s manželem vegetíme a domluvili jsme se, že si jako dárek dáme trochu klidu od hormonů, ale nevzdáváme to, to ne 😉 jen zkusíme chvíli žít bez stresu z ovulace, spermoníků a mršky...

aknyt
9. únor 2009

Sar, to je pro samoplátce - na léky mi ještě přispěla pojišťovna, ale to další už ne:
IVF cyklus zakončený transferem 22500 Kč
IVF po OPU bez transferu 11600 Kč
IVF bez OPU 990 Kč
ICSI je za 5100 nebo 5200...

saralinda
autor
9. únor 2009

Rozhodně jsem pro srazík. Čtvrtek mi plně vyhovuje. Je mi úplně jedno kde - pokud to bude na metru o to lépe.

nitenka
10. únor 2009

dobré ranko..jdu vás pozdravit.. Dneska jsu do caru na kontrolu,jsem trochu nervozní zda bude vše ok.....ale těšim se... pak písnu jak to dopadlo 🙂 hezký den všem 😀

lenkacar
10. únor 2009

nitěnko ahoj dneska ti potvrdí srdíčko?

nitenka
10. únor 2009

dneska srdíčko asi nebude je moc brzo... 5 tt ale jdu na gyndu 18,2 a tam už by šance byla... když jsem byla v něděli ztak zatím srdíčko nebylo jen váček tak dneska uvidim ale na sdíčko se netěšim to by byl spíš zázrak prý je vidět tak od 6 do 8 tt

len
10. únor 2009

Který čtvrtek?

aknyt
10. únor 2009

Len, myslím, že tento čtvrtek 😉 tj. pozítří

len
10. únor 2009

Jo tenhle... Chcete vidět krasavici s hubou nateklou? 😀 Jestli se na to budu cítit, tak přijdu, ale nic nezaručuju, okolí mě zásobuje hororovýma historkama, kolik tejdnů byli neprovozuschopný po rvaní osmičky 😉

aknyt
10. únor 2009

Len, zatím není nic konkrétně domluvené...

len
10. únor 2009

Jasně, tak kdyby jo, ve čtvrtek tu snad budu, kdyžtak písnu SMS 🙂

neme
10. únor 2009

ahoj Len,
jen tě chci utěšit.Já jsem byla také na vyndavání osmiček. dokonce horní a dolní najednou ( na jedné straně).Není to tak hrozné,ten den jsi oblblá od injekcí, a pak to trochu bolí, když přestane injekce působit,ale druhý den jsem byla normálně fit.Držím palec, at to nebolí.

len
10. únor 2009

Neme, díky 🙂 Jdu tam odpoledne a na druhý den ráno v práci už mám nějaký jednání, tak v nejhorším to Ibalgin jistí 😉

aknyt
10. únor 2009

Holky, držte mi palečky, po dohodě s manželem jsme došli k tomu, že pokud bude méně než 8 folíků, tak to stopneme. Doufám, že jich bude víc (ale z 5 z pondělka asi ne) a nebo že to v CARu dobře přijmou.

saralinda
autor
10. únor 2009

Aknyt, držím palečky, ať je foliků hooooodně.. CARu se neboj, věřím, že to pochopí - tam nejsou loviči peněz jako u soukromých.
Holky co ten čtvrte? Sejdeme se? Nebo to necháme na jindy ☹
Teď v práci dost nestíhám a chodím pozdě domů, tak moc nestíhám dočítat a zítra valím do kina (kolega dostal volňásky, tak mě pozval) - tak, prosím, pokud bude tento ČT srazík, tak mě to písněte do IP, abych to nepřehlédla. Díky moc

saralinda
autor
10. únor 2009

Holky, poraďte, prosím, kd ymám asi teď po stimulaci a OPU očekávat MS? Mám brát, že OPU byla jakoby ovulace a pak přičíst mou obvyklou délku luteální fáze?

tulipanekps
10. únor 2009

ahoj holky, dneska jsem myslela, že padnu hubou napřed... ale tady to taky nevypadá ukecaně. ten únor...

jdu spinkat, moc na vás myslím papa

tulipanekps
11. únor 2009

dobrý ránko 😉 tak já se dneska pustím zase do shonu a poletu, tak až to půjde, tak zajdu. myslím na vás moc. papa 😉 😀 🙂

len
11. únor 2009

Ahoj 🙂
Sar, tipla bych, že +- tak to bude, ale přece jen hormony tělo trochu rozhodí...
Jinak dneska mizím na ten zub, tak kdybyste se na něčem dohodly, snat se tu zítra objevím, tak prosím IP, díky moc 🙂

larri
11. únor 2009

Aknyt,at se rozhodnes tak nebo tak,je to tve rozhodnuti a tim myslim,ze nejlepsi.Nema cenu neco tohle uspechat.Ale radit v tomhle neumim a nechci.Same,ale vidis,ze je ted spatne obdobi,nepovedlo se to ani jedne z nas.Muze to pokracovat nebo budes prvni,ktera bude stastna.

Kde je Nitenka,rikala,ze jde na KO a da nam vedet.

Sar,taky jsem zvedava,kdy to dostanu,ale chtela jsem se zepta, boli te tak hodne prsa jako mne? Jsem z toho uz zoufala.
A kdy mas v planu jit zase na dalsi ivf?

larri
11. únor 2009

Ja bych ten srazik nechala na nekdy jindy,je nas tady malo a prijde mi to ted hrozne smutne.Pockame az bude tepleji,nemyslim v lete a myslenky budou vic pozitivni.Co myslite vy?

len
11. únor 2009

Jo, třeba úterý 10.3., to budu akorát po vytrhnutí toho druhýho zubu 😀

nitenka
11. únor 2009

ahojky holky omlouvám se že jsem včera nedorazila..ale bolela mě hlava.. žádné nové zpravy nejsou byl tam doktor Fajt kterej mě zrovna moc nesed a nic moc nového nevím... srdíčko ještě nebylo vidět... na kontolu jdu v uterý za týden... hlava mě bolela jako čert a nemohla jsem si vzít léky tak kolem 11 večer se mi rozjela ukrutná migréna a do 7 hodin ráno jsem strávila v obývaků s kýblem 🙂 děsná noc,už je líp ale jsem zmlácená jako pes... koukala jsem na internet co můžu v těhu na migrénu a bohužel nic jen to vydržet... Ale dočetla jsem se že je často u žen co pily kávu a ted jí nepijou prý mají stále pít 2 šálky deně a omezit to postupně rychle omezení kofejnu vyvolává migrény tak popíjím kávu,ale nechtná mi po té noci mi dnes chutnat nebude asi nic 🙂

nitenka
11. únor 2009

aknyt myslím na tebe..... koukej se mi ozvat a moc držím palce at je vše ok 🙂 😉

larri
11. únor 2009

Holky,kdyz se vam nepovedlo ivf,tak jste sly na gyndu na kontrolu po tech hormonech.Ja jsem fakt uplne blba,kdyby to nenapsala fan v na jine diskuzi,tak mne to ani nenapadne.

Nitenko,vim co je to migrena nebo bolesti od krcni patere,tak ti vubec nezavidim.Ale zavidim ti neco jineho,ale zaroven ti to moc preji. 🙂

Nevis co Aknyt,ze se neozvala?

Ted mne zase rozesmala reklama na Hami,jak se tam ty deti smeji uplne od srdce. 🙂