CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tyna84
29. dub 2011

@cell Díky, no tak to se mi ulevilo, kvůli miminku bych samozřejmě podstoupila všechny vyšetření, ale když to nebolí o to lepší 🙂 Já u ní byla ve čtvrtek poprvé a mám z ní moc dobrý pocit, je to lékařka na svém místě, mělo by být takových víc ☹

mirunka_cz
1. kvě 2011

@mufinka26 Ahoj drzim palecky jeste jednou 🙂

mufinka26
2. kvě 2011

@mirunka_cz děkuji... akorád sem zvědavá jak ve tvrtek dopadneme na uz.. jestly po těch dávkách injekcí co mám alespon porostou ☹ ....

mirunka_cz
2. kvě 2011

@mufinka26 Musis tomu verit,drzime ti palecky urcite to vyjde 😉

armiangel
3. kvě 2011

Ahoj holky. Chtěla bych se vás zeptat ohledně CAR u apolináře. na 11.5. jsme objednaný na spermiogram (půjdeme tam s přítelem poprvé) Můžete mi říct jak ta první návštěva probíhá, na co se ptají a tak? Jsem z toho dost nervózní. Děkuju za rady.

armiangel
3. kvě 2011

A ještě bych se chtěla zeptat- nejsem pražanda, tak jestli mi můžete poradit kde to najdu, popř. jak se tam nejjednodušeji dostanu.

verru
3. kvě 2011

@armiangel Ahoj, vůbec se nemuší bát. Poprvé si s vámi jen popovídají, vezmou Vám krev na pohlavní nemoci, přítel půjde na spermio. Pak ti pravděpodobně naplánují další vyšetření na základě tvého cyklu - odběr na hormonální profil 2x během cyklu, možná průchodnost. Jsou tam všichni moc milí a rozhodně se není čeho bát 😉

Jinak buď můžete jet autem až tam a tam zaparkovat - dá se, nebo nechat auto někde na odstavném parkovišti na okraji Prahy a pak dojet metrem na I.P. Pavlova a pak už je to asi jen 5 minut pěšky

sponiarka
3. kvě 2011

Ahoj tak zítra už konečně jedu na ULZ tak jsem zvědavá jak dopadneme.

armiangel
3. kvě 2011

@verru Moc děkuju za informace. Je ten CAR přímo v porodnici? Já totiž vím jen kde je ta budova porodnice.

barbika
3. kvě 2011

@armiangel ano car je přímo v porodnici. Když tam vejdeš, projdeš okolo vrátnice a dáš se doleva a potom na konci doprava. No a pak už to máš pár kroků přímo k ordinaci CARu 😀
Držím palečky!!

armiangel
3. kvě 2011

@barbika Děkuju. Já jsem tam volala když jsme se objednávali a ta paní mi řekla že to není přímo tam, ale kolem nějakýho kostela se prochází. říkala mi ulici Apolonářská 4. Tak jsem z toho zmatená

barbika
3. kvě 2011

@armiangel no ale pokud jdeš do CARu v Apolináři, tak je to přímo ta porodnice Apolinář... Tak teď jsem z toho zmatená i já 😀

armiangel
3. kvě 2011

@barbika Doktor v lékařský zprávě napsal Klinika u Apolínáře tel: 224 968 231

evulatko
3. kvě 2011

@armiangel, zkusila jsem si zadat to cislo do googlu a to je Sexuologicky ustav. Car je tak, jak popslala Barbika, primo v arealu porodnice🙂

armiangel
3. kvě 2011

@evulatko Máš pravdu, taky jsem to zkusila.A já celou dibu žiju v domění že jdeme k Apolináři. Tak se holky omlouvám že jsem se takhle mezi vás vpadla. Moc vám děkuji za info.

mirunka_cz
5. kvě 2011

@sponiarka Ahoj tak jak jsi dopadla?

sponiarka
5. kvě 2011

@mirunka_cz Ahoj byla jsem taková vyvalená řekli mi že už nemám zamražené před posledním Ketem rozmrazili dvě dávali mi jen jedno to druhé mi chtěli dát zamrazit ale už mi neřekli že nešlo tak nic nezbylo takže mi dali léky na další IVF až to dostanu začnu si píchat.

mirunka_cz
6. kvě 2011

@sponiarka Ahoj tak to me mrzi.To ti davaj pokazde 2?Za leky platis pokazde tech 5tis?Uz se mi to blizi a zacinam mit trochu strach.Jsem 2 mesice bez prace,v pondeli jdu na pohovor tak mozna budu mit.Jenze nevim jak to funguje,musis marodit nebo to nevadi kdyz delas?

sponiarka
6. kvě 2011

@mirunka_cz ahoj dávají mi vždycky jedno jsem po operaci miomu za léky jsem nic neplatila jen za rozmražení tři tisíce.Já jsem taky tet bez práce ale předtím jsem chodila normálně do práce dělala jsem ve fabrice na tři směny první pokus vyšel ale pak jsem potravila chytla jsem střevní chřipku.Vůbec se nemusíš bát.

mirunka_cz
6. kvě 2011

@sponiarka To je divny ze platis za rozmrazeni 😲 vetsinou kazdej pise ze je to zdarma.Njn musej na necem vydelavat ☹ Ja mam momentalne ted anginu,a nemuzu se stoho vubec dostat uz pres tyden.

sponiarka
6. kvě 2011

@mirunka_cz to uvidíš sama až tam půjdeš to ti před stimulaci řeknou co tě čeká za pladby. Pořádně se vylež at jsi zdravá.

mirunka_cz
6. kvě 2011

@sponiarka Dekuji,no doufam ze nebudeme muset platit hodne 😖

amiii
6. kvě 2011

Ahojky chtěla jsem se Vás optat.o) chodíme k Apolináři ted mi proběhl transfér 🙂 ale docela mě zarazilo, že mi npsali Ultrogestan jen na 15dní chodili jsme dřív do Pronatalu a z prvního pokusu máme chlapečka a tam jsem ho brala až do 12tt také nám bylo řečeno, že mám dělat všechny věci jako bych na transféru nebyla jen se nemám slunit a saunovat a v Pronatalu nám řekli, že mám pomalu týden dodržovat klidový režim..... tak to jsou uplný rozdíli??? Můžete mi prosím napsat jakpak jste to měli vy? Děkuji moc

evulatko
6. kvě 2011

@amiii, ahojky🙂 Ja to taky tak mela, Utrogestan jen na dva tydny, pak uz si telo progesteronu vyrobi samo dost🙂 A klidovy rezim podle nich netreba dodrzovat, konec koncu,kdybys otehotnela prirozene, tak to ani nevis, ze jsi tehotna a taky nic nedodrzujes🙂 Ja se chovala uplne normalne, chodila jsem do prace a vyslo to🙂 Preji hodne moc stesticka🙂

verru
6. kvě 2011

@amiii Já mám za sebou druhé IUI a ani jednou jsem žádné léky už nedostala...asi záleží, jak ti vyšel HP

amiii
6. kvě 2011

@evulatko Děkuji ti moc za odpověd a hlavně podporu a taky to, že ti to vyšlo mě teď hodně nabilo optimismem:o)))))

evulatko
6. kvě 2011

@amiii neboj, oni jsou tam hodne sikovni🙂 Moji kamaradce to tam ted vyslo napoprve 🙂 Tak hodne stesticka🙂))

jena
8. kvě 2011

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale hodně se ptáte na zkušenosti s Apolinářem, tak Vám přispěju. Jeden čas jsem sem na diskuzi také chodila, zkušenosti s Apolinářem mám výborné, na nikoho si nemůžu stěžovat. Někdo mi samozřejmě vyhovoval víc, někdo míň. Nejradši jsem měla dr. Jaržembovskou. Chodila jsem tam rok, absolvovala všechna možné vyšetření, IUI, IVF - neúspěšně. Pak jsem začala chodit i k paní doktorce Malíčkové, která mi nasadila léky a čekala jsem na začátek stimulace na 2.IVF a těsně před začátkem jsem zjistila, že jsem těhotná. I když nám šance na přirozené otěhotnění dávali hodně malé.
Dnes mám holčičku rok a půl a vím, že bez lékařů od Apolináře bych jí neměla. Držím Vám všem pěsti ať Vám to vyjde a doufám, že jsem Vám trošku dodala naděje ve šťastný konec.

mirunka_cz
10. kvě 2011

@mirunka_cz Ahojky tak jak pokracujete?

mirunka_cz
10. kvě 2011

Ahoj sponiarko,tak jak se dari?A jak pokracujes?