CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
20. pro 2010

@sarusinka cinknout můžeš určitě (bacha na polední pauzu), ale já měla instrukce jasné - při čisté krvi okamžitě přijít...
V CARu na tebe budou hodnější, jsi jejich pacientka.

saralinda
autor
20. pro 2010

@sarusinka Držím malíky, ať vše dobře dopadne. Asi bych tam zavolala. Sestřičky tam jsou moc milé a řeknou ti, co dělat.

sarusinka
20. pro 2010

manzel kvuli me odvolal schuzky, je v Plzni a jede za mnou, aby me hodil do CARU..... vemu si ho dovnitr sebou,.... je z toho taky smutny ☹ krvaceni zatim ustalo, ale bricho porad boli..... vcera jsem byla venku, ale jen jsem se prochazela, nic jsem netahala, sedela.... nechapu to....
potom vam dam vedet, jste hodny, jsem rada, ze se vam tady muzu vypsat... 😔

aknyt
20. pro 2010

@sarusinka Určitě vyraž!!! A ještě to nevzdávej - Nitenka krvácela hodně, dělaly se jí hematomy a má Fandu. Já taky krvácela hodně (na noční vložku) i s kusama, vypadalo to jako u potratu a máme Haničku. Takže jeď a uvidíš. Třeba si tam den dva poležíš a budo to OK. Držím palce!!!

len
20. pro 2010

@sarusinka hlavně si nic nevyčítej, to krvácení jsi opravdu nemohla způsobit žádnou procházkou, ani tím předchozím sexem, tohle si prostě tělo rozhoduje samo... Stejně jako si rozhoduje, jak to všecko dopadne, přesně jak píše Aknyt, konce můžou být ledasjaké.

eustoma
20. pro 2010

@sarusinka drzim pestiky. ja som zo zaciatku tiez krvacala, take krvne zrazeniny a male sa urdzalo. krvacala som skoro 2 tyzdne. takze drzim pestiky, aj na nohach.

arna
20. pro 2010

@sarusinka: Moc na Tebe myslím !!! A držím vše, co mám, ať to dobře dopadne...

U nás: IUI bylo zbytečné, neboť spermiogram je ještě mnohem horší než minule... V podstatě mi řekli, že šanci inseminace nemá žádnou, ale že jestli mermomocí chci, tak mi to udělaj, co už taky s tim vzorkem, že....
JInak muž má jít k urologovi, aby se případně přišlo na nějakou potenciální špatnost..☹
Pro nás tímto v podstatě definitivně zhasla naděje na nějaké ještě jakž takž přirozené početí...
Jedině IVF s ICSI...( A to budem ještě rádi, jestli tam vyšťáraj nějakou nepatologickou...)
JInak leda IUI s dárcem, na což rozhodně nejsme připraveni...
Jsem z toho dost špatná, muž je z toho rozhozenej,... No vypadá to na parádní vánoce...😀
Takže jsem si dala za cíl: užít si cestování, zhubnout na ideální váhu a nezbláznit se.🙂
Po návratu jedno IVF a pokud nebude úspěšné, hned po testu s jednou čárkou si kupuju štěně.

eustoma
20. pro 2010

@arna a skusali ste nieco na vylepsenie spermijek? ako vyhnut sa saune, vyhraveanim sedadlam... posilovni, upravit stravu a tak? viem ze tuna nejaka holka pisala, ze spravili urcite upravy a ze spermio sa zlepsilo.

arna
20. pro 2010

@eustoma: tak samo by jeste bylo co vylepsovat, ale tenhle vysledek je uz PO brani vitaminu, pravidelnem cviceni a tak vubec...

len
20. pro 2010

Arno, cil dobrej, hlavne to nezblaznit se. Za sebe jeste pridam cekani na zazrak. Hele, cynicky podotykam, ze aspon takhle manzel neotehotni s tou milenkou, jak ses tuhle bala 😉

aknyt
20. pro 2010

@arna Je mi líto, že IUI vypadá blbě, ale na tu urologii ať chlap určitě jde. Můj chlap tam taky byl a udělali mu (kromě jiného) hormonální profil a dali mu antiestrogen, aby podpořili mužské hormony a potlačili ty ženské. Né že by měl výsledky pak zázračné, ale z 1 mil/ml s 95 % nepoužitelných (mrtvých) a jen 1% pohyblivých C a D kvality šel na 2-4 mil/ml a 10% B kvality.

len
20. pro 2010

By pak zobali tamoxifen oba, aby se pak ale nepovrazdili...
To jsem vam rikala, ze jo, ze uz jsem dobrala to druhy balani a ted zas tri cykly pauza.

aknyt
20. pro 2010

@len Přesně Tamoxifen Ebewe měl můj chlap 😉

arna
20. pro 2010

@aknyt > dekuji za zkusenost, je fajn slyset, ze lecba u urologa muze pomoci.
Muz tam urcite pujde, pokusime se prvni navstevu zaridit jeste pred odletem... Muz ma kamarada urologa, tak snad to pujde nejak rychle protekcne... 😉
A osobni otazka (neznam presne vas pribeh): vim, ze mas miminko, stacilo to zlepseni teda u vas ?

aknyt
20. pro 2010

@arna Psala jsem ti IP, tam to je... jinak z CARu dost doporučují MUDr. Zámečníka, chlap říkal, že byl v pohodě.

aknyt
20. pro 2010

@arna Ale s ICSI jsem otěhotněla 3x 😉

arna
20. pro 2010

@aknyt / uz jsem zaregistrovala, dekuju 🙂. A vzdycky me potesi, kdyz kouknu na Hanicku.🙂

Jinak domacnost dvou lidi nadopovanych tamoxifenem zni jako namet na psychotriller.... :-P

@len / No, ano, zda se, ze s milenkou pravdepodobne opravdu neotehotni😀...I kdyz se teda neda rict, ze bych si to az tak uzivala :-P

len
20. pro 2010

Arna, jak silný dávky jsi vlastně měla? Já brala jen 5x10 mg, 5 dní po jednom prášku, tak možná proto to se mnou nic nedělalo.

Doufám, ze Sarusinka je OK, když se neozvala, možná si ji tam nechali 😕

aknyt
20. pro 2010

@len Držím sarusince palce - ale pokud je Apolinář pořád stejný, tak si ji tam nechali ať to je dobré (na stabilizaci a pozorování) a nebo i v háji ☹ Snad se ozve s dobrými zprávami - má to téměř na rok přesně jako my s Haničkou (my to měli 19.12.), tak snad bude i výsledek stejný...

arna
20. pro 2010

@len> Já brala 3.-7 DC v rezimu 1-0-1 (takze oproti Tobe dvojnasobek).
Ale ja jsem na nej tak nejak celkove nereagovala dobre:-/ Mozna by me vic sedl clostilbegyt.
Ale Pregnyl zase zda se snasim bez problemu....🙂

Taky na Sarusinku myslím... Jen ať ji tam opatrují...

A vzpomnela jsem si taky na Janku, jak asi nakonecdopadlo IVF?

sarusinka
20. pro 2010

ahojky holky, tak jsem tady, nemohla jsem nspsat driv, neb jsem nemela zapnute PC. Vysetrovala me Dr. Jarosova. Rekla pouze, gestacni vacek tam jeste je, ale je nepravidelne ohraniceny..... krvacim silne, teklo mi to po nohou, strasny.... 😢 odchazi sliznice, takze jsem to vzdala.... utros beru dal, rekla mi, at prijdu az odmenstruuju, a pokud bych mela bolesti, tak ze mam prijit na revizi.... tak jsem to volala gyndrovi, a ten mi rekl, at se zastavim za nim jeste ve ctvrtek...... ale je mi to lito..... ☹

eustoma
20. pro 2010

@sarusinka to je mi velmi luto. kocko drz sa.

aknyt
20. pro 2010

@sarusinka Je mi líto, že to tak vypadá. Doufám, že to bude bojovník a zvládne to... Drž se!!! 😔

sarusinka
20. pro 2010

@aknyt ja se obavam, ze pokud uz neni ani ohraniceny, ze to je ztraceny....... ☹ co rekli tobe, kdyz jsi tolik krvacela? zejtra jsem mela byt 5tt......

@eustoma dekuju 😔

arna
20. pro 2010

@sarusinka > Preju hodne sily! A moc drzim palce, at se stane vanocni zazrak a tehotenstvi se udrzi...
Do pr-ele, proc to nejde alespon u jedne z nas v klidky a bez komplikaci? Mrzi me to.

eustoma
20. pro 2010

@sarusinka presne ako pise tynka, dufajme ze to je bojivnicek. inak ja som zo zaciatku tiez krvacala, ale u mna to bolo s hematomu. som im tam pospinila ambulanciu... no nastastie hematon drobca nestiahol.

gabikri
20. pro 2010

@sarusinka : je mi to líto, tohle kdo nezažije, nepochopí 😔 Drž se a taky přeji, aby se stal zázrak.

aknyt
20. pro 2010

@sarusinka Já byla asi o něco déle těhotná, transfer jsem měla 20.11. - mně řekli, že jsem odkrvácela většinu sliznice, ale srdíčko tlouklo a malá se udržela. Dali mi nějakou injekci (prý proti křečím) a taky progesteron. Ležela jsem tam 4 dny a pak mě pustili domů. Ale až do konce 12.tt jsem cca obden zakrvácela stejně.

saralinda
autor
21. pro 2010

Sarusinka, moc ti přeji, aby se stal zázrak a hodně sil do tohoto boje.

ciratko
21. pro 2010

Sarus, je mi to moc líto ☹ ☹ ☹
Já mám jít na ultrazvuk až příští týden, to bych měla být začátek 6.tt. Docela se taky bojím, protože jsem hodně nastydlá (mám šílenou rýmu, trochu zvýšené teploty) a taky mě občas v noci přepadnou šílené křeče do břicha, které tak po půl hodině přejdou. A taky se mi asi rozjíždí kvasinková infekce ☹