CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

valmark
21. čer 2010

Band, a ty jsi měla ET nebo KET?

band
21. čer 2010

valmark - nám se zadařilo doma jen s Pregnylem 😀

valmark
21. čer 2010

band - ahaaaa, tak to jste neuvěřitelně šikovní 🙂

band
21. čer 2010

Myslim, že to byl zázrak 😀 . No a jak se cítíš a v oklik ráno si testovala 😉 ? Ze mě se v době testování stalo opravdu ranní ptáče 😀 😀 😀 ...Volala sis do toho Apolináře? Já volala v pondělí a objednali mě hned na čtvrtek. Byla sem 4tt +5

valmark
21. čer 2010

band - teď jsem se od Apoli vrátila 🙂 zavolala jsem tam, ona mi řekla, že jestli můžu ať přijedu hned. Vzala mi krev a zítra po 13h. se bude vědět hladina HCG. Tak jsem na to zvědavá. Zjistila jsem to brzy a podle hladiny bude prý asi i poznat, zda se chytlo jedno nebo dvě.
První test jsem si dělala až odpoledne. No a pak ty další ráno po probuzení. Ale nebudila jsem se kvůli tomu nějak brzy.
A jak se cítím? Furt mi je na zvracení a hrozně málo jím, protože na nic nemám chuť. Ale jinak dobrý 😀

valmark
21. čer 2010

a vidíš, pak že se zázraky nedějí 😉

band
21. čer 2010

valmark - no tak to je super! Jů a zítra budeš vědět viď. Ty si moc ty dojčátka nechtěla viď - to já bych je brala všema deseti. Kamarád je má a sou parádní! Já sem furt nervózní, ale snad se to bude jen zlepšovat. První dny sem nemohla moc spát 😀 😀 😀 ...a ty zázraky se fakt dějou a já tomu nevěřila 😉

valmark
21. čer 2010

band - jojo zítra mi řeknou víc. Dvojčátka opravdu moc nechceme, ale když budou, tak se s tím nějak popereme 🙂
Taky mám známý, co je mají a jsou super, ale až tak od půl roku. Do té doby je to teda pěkná fuška...

barbika
21. čer 2010

Tak po tom, jak jste tím prošli Vy dvě Val a Band tak na zázraky taky věřím!! Je to opravdu super.

@band já si myslím, že už teď budeš nervozní pořád. Ale to myslím v dobrém slova smyslu. Já to měla vždycky před každým kontrolním UTZ. Hrozně jsem se na toho broučka těšila, až ho uvidím, ale na druhou stranu jsem se bála všech výsledků. A když jsem odcházela od dr, tak mi spadl kámen ze srdce. Ale pak se blížila další kontrola. No a to, jak se říká, že od zjištění těhu až do konce života se budeš bát pořád je asi opravdu pravda. Ale co to tady píšu za chytrý řeči.
Teď se musíme radovat z krásných zpráv!!!

Mám z Vás holky velkou radost!!

Já jdu v pátek k Apoli a tam mi řeknou na kdy by mohl eventualně připadnout KET. Tak jsem zvědavá. Hlavně, jestli to rozmražení prďolové přežijou ve zdraví. Máme už jenom 2 a my by jsme chtěli dát jenom 1.

band
21. čer 2010

@barbika - zrovna sem o tom dneska uvažovala, že to už bude asi na furt, že se budu bát. Takhle nervózní, jako sem byla minulý týden sem ještě nebyla 😀 😀 😀 Taky to byl docela šok 😀 😀 😀

Každopádně ti držím palce - chybí nám 3 do třetice všeho dobrého 😉

barbika
21. čer 2010

@band ale byl to příjemný šok, viď. To člověk neví, jestli má křičet, brečet.... 😀

band
22. čer 2010

@barbika - v šoku sem ještě teď, takže furt nevim, co mám dělat 😀 😀 😀

kralka
22. čer 2010

Dobré ráno,
tak jsem si říkala, že sem nebudu nakukovat, abych se od plození opravdu oprostila a věnovala se něčemu jinému, ale nedalo mi to a jsem za to ráda. Tolik optimismu tu už dlouho nebylo. Takže holky moc Vám gratuluji a doufám, že tak pěkně to půjde dál i pro nás ostatní 😉

band
22. čer 2010

Holky já taky doufám, že tohle bude fungovat, jako rychlá nákaza - tfuj tfuj tfuj - jen ať se to pěkně šíří. Držim všechny palce 😉

saralinda
autor
22. čer 2010

Děvčata, dneska jsem tento týden naposledy na netu. Od zítřka mám volno a v sobotu je svatba. Tak na mě, prosím, myslete, ať se nám to vydaří a je dobrá nálada. Předem Vám moc děkuji.

A těhulky ať tu zdárně přibývají.

valmark
22. čer 2010

Krásné odpoledne,
právě jsem volala do CARu, mám hodnotu HCG 782 a to 12den po KETu.
Myslíte, že se dá už podle této hodnoty poznat, zda se chytlo jedno nebo dvě?
Na UTZ jdu až příští pátek...

Sar - přeji náááádhernou svatbu

saralinda
autor
22. čer 2010

Val - to bohužel netuším. Ale jsi těhule a to je super ať bude 1 nebo 2. Zvládnete obě varianty.

sophie1
22. čer 2010

@valmark Ahojky, jen k vám nakukuju 🙂 , Valmark tady je odkaz na hodnoty hcg v jednotlivých týdnech http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-... . Podlé té tabulky ho máš dost vysoké, takže možná by tam mohli být dva pasažéři 😉 .

valmark
22. čer 2010

@sophie1 díky za webík... už jsem to také našla, ale jinde. To od tebe je přehlednější.
Ono také hodně záleží kolikabuněčná byla embryjka atd.
Takže se prostě uvidí na UTZ. Stále doufám, že tam bude jen jedno 🙂

len
22. čer 2010

Valmark, ona je to taková mánie tady na Koni, že se takhle brzo dá z hCG něco poznat, ale fakt je, že dřív jak v nějakém 5.-6.tt (čili 20, spíš 30 dní od početí) jsou ty hodnoty pro 1 i 2 děti dost srovnatelné a není vůbec výjimkou, že někdo čekající 1 má 14 dní od ET vyšší hCG než jiný čekající 2 😉 Rozptyly jsou tam ohromný. Každopádně to vypadá na pěkný rozjezd 🙂

Teď teda ani nevím, jestli jsem všem nově těhotným gratulovala, jak tu moc nejsem, tak jestli ne, tak aspoň dodatečně, mám z vás radost 😉

collette
22. čer 2010

valmark ty potvoro jedna, nerouhej se 😠 😉

len - jj, nebo se těšej na ty proslulý tlustice a místo v moči a krvi mají hcg ve špeku 😀

saralinda - tak si to krásně užijte a pamatuj si, že je to váš den a na ostatní kašli, já se pořád starala, zda jsou všichni v oukeji a za chvíli byl den v pérdeli a já se ani nenapila svatebního vína a gulášek jsem měla až druhý den k obědu 😎

těhulí se těhulí 😀

saralinda
autor
22. čer 2010

Holky, děkuji. Užiju si to, slibuju 🙂

Val - souhlasim s collette - buď ráda, že jsi těhule. Nic víc neřeš. Já bych brala i trojčata 😒

zlatovlaaska
22. čer 2010

ahoj holky, moc vás zdravím, určitě už víte od larri, že jsem se přejmenovala z tulipanka...

jsem teď na koňovi málo, jsem v jednom kole, ale i přesto na vás sem tam juknu a všem držím palce, ať se jednou zadaří.

saralindo, máš pravdu, je to jedno, jestli se chytilo jedno nebo dvě, ba naopak se dvěma to je krásný...

až budete mít zase někdy srazík, pokusím se dorazit, minule mi to nevyšlo. kluci byli ještě hodně malí...

ahoj collette, moc zdravím a těším se na vás někdy během prázdnin, snad to vyjde 😉

val, já měla 14. den od ET hodnotu hcg 457. první test s // jsem dělala 10. den od ET. moje embryjka byla dvoudenní (úterý OPU a čtvrtek ET). ale už jsem začínala tušit, že by tam mohla být dvě. nerouhej se, jak píše colette, můžu ti říct, že mít dvojčátka je báječný 😉

zlatovlaaska
22. čer 2010

@saralinda koukám, jestli dobře chápu, tak se budeš vdávat 😉 moc, moc si to užij a přeju hodně štěstí!!!!!

valmark
23. čer 2010

holčiny, já vím, že je to má každá jinak.
My bychom opravdu chtěli spíše jedno mimčo, ale samozřejmě ať to bude co to bude, tak budeme šťastní.
Tak se na mě nezlobte 🙂

saralinda
autor
23. čer 2010

Tupil (zlatovlásko) - moc děkuji. To je krásné, že máš 2 klučiny a vypadá to, že jsi spokojená. A to je mooc dobře.

zlatovlaaska
23. čer 2010

@saralinda děkuji 😉 jsem moc spokojená, kluci jsou bezva. tak si užij svatbu, to je taky krásná věc. Jsem halt staromódní 😉

saralinda
autor
23. čer 2010

Zlatovláska, máš krásné klučiny. Vypadá, že to budou pohodáři a smíškové 🙂

zzf
23. čer 2010

Ahoj holky, nejprve blahopreju vsem tehulkam. Snad uz se taky nakazim 🙂.
Jinak nemate nejaky zkusenosti s estrofemem. Ja ho mam 8. den na srovnani hormonu, ale boli me bricho jak pri stimulaci nebo jako predtim nez to dostanu. Nemate mektera podobne zkusenosti. Dik

collette
24. čer 2010

holky, my máme první zoubek!!! 😵 😵 😵