CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

valmark
13. kvě 2010

gabi, příspěvek je jasný příklad toho, že by si člověk opravdu měl dobře rozmyslet, zda mu peníze stojí za případné ohrožení zdraví a psychiky.
Je bohužel pravda, že darování vajíček je většinou popisováno jako jednoduchý zákrok a pak není divu, že se pro to rozhodují mladé holčiny, které mají vidinu lehce získaných peněz.
Ale já po zkušenostech, které mám bych do toho kvůli penězům opravdu nešla.

valmark
13. kvě 2010

eusty, to víš, že máte pořádné bojovníčky a myslím, že by ti i dali vědět, kdyby se něco dělo.

zzf
13. kvě 2010

Ahoj holky,

jak se mate? koukam , že tu jsou pozitivni zpravy ....eustoma 🙂
jak to tak čtu tak u mě to bude asi pomale s cilkem 40 dní a víc si pěkně počkam než budu mít vstupní proceduru za sebou 😀 , tak snad to bude kdo si počka ten se dočka 😎
jsem sice totálně na začatku možná ještě mín než Barča (tímto zdravím), ale vramci pozitivního naladění --- řekla jsem si, že beru jen dvojčata 😀

band
13. kvě 2010

zzf - já taky 😀 😀 😀 😀 😀 chci jen dvojčata - ať je legrace 😉

gabikri
13. kvě 2010

Holky četla jsem, že v některých CARech dávají i tři, aby zvýšili šanci na úspěch..............ale to u Apolináře nehrozí, co? 😉

zzf
13. kvě 2010

sem to řikala skoro manžovi, ať pořídí velké auto 😀. Napřed se smál jako že jo, ale pak mu to došlo 😀 😅 chudákovi

eustoma
13. kvě 2010

ne u apli davaju iba dva, som sa na to dokonca pytala. ale niektore centra to tak robia. no tri mi uz pride vela. tie dve su akurat.

zzf
13. kvě 2010

nevim tak daleko ještě nejsem 🙂

gabikri
13. kvě 2010

Hmmm...........já myslela že dvě je maximum a pak mě překvapilo, že tady některé holky na jiných diskusích píší, že jim zavedli tři 😕

zzf
13. kvě 2010

dva jsou ok, tři kdyby vyšli tak ----no potěš koště 😖

eustoma
13. kvě 2010

ja som strasne nedockava, uz aby bolo zajtra po obede 😉. ani neviete jak sa na mrnousou tesim 😉. teda asi viete si to predstavit.

inak prusko uz nafuknute nemam, vsetko je ok. a od dnesneho vecera budem aplikovat crinone - neviem presne co to je, ale verim ze to zaucinkuje 😉

band
13. kvě 2010

já s tim doma taky furt vyhrožuju - 😀 😀 😀 je to sranda - jak se tváří 😕 😕 😕

gabikri
13. kvě 2010

zzf : to jo......to by člověk nezvládal kojit...leda že by si najal kojnou 😀 😀 😀

band
13. kvě 2010

eustoma - držim pěsti ať mrňousci klapnou a líbí se jim u tebe na 9 měsíců 😉 😉 😉

eustoma
13. kvě 2010

moj nejak s dvojcatmi suhlasi od zaciatku 😉. ale tri vravel ze je moc. a este najradsej by dve holky. ja teda chalana a holku. no uvidime. nech su nase, zdravucek a je jedno co to bude 😉. dufam ze teraz pekne rastu a zajtra sa pekne zakusnu 😉

band
13. kvě 2010

Gabi_ kojil by i manžel 😀 😀 😀

zzf
13. kvě 2010

No mě jen těší, že manža konečně pochopil, že ten jeho spermatograf proti tomu co čeka mě je brnkačka (hrdina) 😀

eustoma
13. kvě 2010

no kamoska ma dvojicky a jednu dobu chodila doma iba v podprsenke, vravela, ze furt niekto bol prisaty 😉. takze uz pri dvoch to asi je dost zaujimave, no a tri to uz je teda riadne zive 😉

zzf
13. kvě 2010

Teď mě čeka dilema zda to všem řict, že to nejde "normalně" nebo to tajit zatim to ví jen moje 2 nejlepší kamarádky a rodiče.
11. 6. 2010 se vdávám a otázka kolem dětí určitě příjde. Jak jste to vyřešili vy ?

band
13. kvě 2010

U mě to všude ví - nejdřív sem si myslela, že to půjde hned a teď to i řeknu, když se mě někdo ptá. Hlavně se občas dozvim nějakou informaci, která mě postrčí dál a nebo dodá naději 😉

band
13. kvě 2010

a občas zamnou i některé kámoška příjde, že jim to třeba taky půl roku nejde, tak třeba taky radim a říkám, jak to bylo u nás 😒

eustoma
13. kvě 2010

u nas to nik nevie, teda okrem 6 ludi. a ked pride otazka na deti odpovedama: "bereme iba dvojicky" 😉 no a tak si kazdy mysli ze zartujeme 😉

zzf
13. kvě 2010

hm ja to asi řeknu ať se vyhnu zbytečným otázkám, jen v praci to tajim (šef je super, ale ....)

zzf
13. kvě 2010

nic damy jdu do školy mučit studenty 😀 zatim se mějte krásně

eustoma
13. kvě 2010

my sme otazku, povedat, ci nepovedat zvazovali. nakoniec sme sa rozhodli nepoedat. ono este mlady to relativne pochopit vedia, ale starsi na vas pozeraju s lutostou. videla som to na kamosoch. ako cest vynimka, niektory to zvladaju. kazdopadne obe dve varianty, maju svoje pre a proti. no a u nas vyhralo to nepovedat. resp. my kazdemu hovorime, ze ideme iba na dvojicky 😉, tak vobec neklameme 😉 a kazdemu hovorime pravdu 😉

barbika
13. kvě 2010

holky mám dotaz, včera jsem začala píchat Festimon a už si nepamatuju za jak dlouho cca se jde na OPU?

jinak všem držím moc palečky, ať to všechno vyjde jedině OK!

eustoma
13. kvě 2010

barbika: na opu pojdes az foliky dorastu. u niekoho to je 7 idni, u niekoho 10, zas ineheho to je aj 20 dni. prote podla toho jak foliky porastu.

gabikri
13. kvě 2010

barbika : no podle toho, jak budeš reagovat na léky...to je u každého individuální 😉 Jak to vypadá Ti řeknou, až půjdeš na UZ 😉

barbika
13. kvě 2010

holky díky. Jsem na to zvědavá. Docela se toho bojím. Asi to bude tím, že vím do čeho jdu. Bohužel jsem měla po OPU docela bolesti a pamatuju si, že jsem jenom 2 dny ležela.
Dneska jsem po druhý injekci a pěkně mě už bolí vaječníky, tak snad rostou 😀

larri
13. kvě 2010

Ahoj holky,tak jsem tady našla Tuli-má dva kluky.Zkusím ji napsat,jestli nechce přijít taky na srazík,ale pochybuji.Procházku by si ale udělat mohla. 😉