CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

barbika
25. kvě 2010

Eusti, tak to držím na to testování palečky!! Ale určitě tam ty // budou 😉

aknyt
25. kvě 2010

Valmark, držím palečky na další kolo, aspoň že máte mražáčky. Je mi líto, že to nevyšlo hned teď ☹

cell
25. kvě 2010

eusti: dnes jsem 28 DC a běžně mívám 29
zz: clostík má tento měsíc poprvé, jsme dohodnuté s Jaržž. že ho necháme do podzima a když nic, tak IVF

barbika
25. kvě 2010

holky nemáte některá zkušenost s píchavou bolesti břicha po punkci, když se smějete?? Dneska to mám celý den, jakmile se začnu trochu víc smát, tak mám nesnesitelnou bolest a někdy to skoro bolí tak, že se nemůžu nadechnout a chvilku pohnout.
Jo a nevíte jak se přesně ta punkce dělá. Sice jsem na ní byla podruhý, ale nějak jsem to radši nechtěla vědět....

barbika
25. kvě 2010

je to taková bolest, jakoby při zaražených prdech, ale větší 😀

aknyt
25. kvě 2010

Barbiko, břicho tě bolet po punkci může a často i několik dní, ale bolest by měla ustupovat a nezhoršovat se.
2x jsem měla bolesti při jakémkoliv pohybu a na záchodě, smát jsem se ani nemohla, ale hyperstimulák se mi nerozjel. Ony se s tím ty vaječníky musí taky poprat... teď jistě zuřivě začínají tvořit žlutá tělíska a produkovat hormony 😉

Punkce se dělá tak, že přes poševní stěnu ti pod ultrazvukem napíchnou punkční jehlou folík a odsajou obsah a tak u všech dalších folíků.

valmark
25. kvě 2010

eusty, moc držím palečky na zítřejší testík. Věřím, že aspoň jedna z nás bude mít //. A když to nejsem já, tak zbýváš ty 😉
Jinak zatím asi zůstaneme u jednoho. Uvidím těsně před dalším KETem.

aknyt, díky... večer jsem si poplakala - ňák to na mě dolehlo. Sice jsem tak nějak počítala, že to napoprvé nevyjde, ale to víš, naděje umírá poslední a když ti pak řeknou definitivní NE, tak to bolí.
Uvidíme jak bude vypadat UTZ, snad to půjde hned v dalším cyklu.

gabikri
25. kvě 2010

valmark : ach jo.........to je mi líto, ale je super, že máte mrazáčky 😵 😵

eustoma : tfuj..tfuj.tfuj...........ať jsou tam zítra dvě tlustice 😉

saralinda
autor
26. kvě 2010

Valmark – to je mi líto. Je super, že máte mrazáčky. Přeju, aby ti to příště vyšlo.

Eustoma – držím malíky.

eustoma
26. kvě 2010

krasne ranko, tak na testiku nic 😢, teda ako nesu tam //. ani pred terminom, ani v termine ani po termine. takze na dvojcky to nevyzera 😉. este skusim testnut piatok, tak ako kazali. uvidime ci teda precek len pomaly rastie, alebo sa vytratil.

kazdopadne dobra sprava je, ze na jesen nastimulujeme na dvojicky 😉, vajecniky uz vedia co a ako, tak sa budu viacej snazit 😉.

barbika
26. kvě 2010

Val já to měla poprvý taky tak. Domů po ET jsem šla s tím, že mám v sobě 2 embryjka a tím pádem dvojčátka, ale nic z toho nebylo. Tak jsem se domluvila hned následující měsíc na KET a 1 embryjko. No a to se tak zakouslo, že teď už je Tobíkovi 18 měsíců.
Takže držím palečky, aby to napodruhý určitě vyšlo!!!!!!!!

Jinak břicho už mě pobolívá míň. Ale pořád když jdu na záchod a utřu se, tak jakoby slaboulince špiním, ale opravdu malinko. Asi je to po tom zákroku normální..

barbika
26. kvě 2010

Eusty - to mě mrzí, ale jak se říká, naděje umírá poslední 😉

saralinda
autor
26. kvě 2010

Eusty, zkus to ještě v pátek. Třeba se tam // objeví. A když náhodou ne - tak si prostě počkách přes prázdniny na dvojičátka. Hlavně buď stále tak úžasně pozitivní!!!

cell
26. kvě 2010

eustíku, nakukuu kvůli Tobě. Nesmutni, třeba je fakt ještě brzo .... a pokud ne, společný podzim to jistí!

larri
26. kvě 2010

Holkyyyy,to mi je líto,já jsem vám to tak přála.Ale Eusty třeba ještě je brzy,já měla // 16 den. 😉

Pokud to nevýjde,tak v září se nám to povede a Vánoce budeme slavit s malinkým bříškem.
Ta moje kamarádka co byla na IVF,neměla ani ET. ☹ ☹

eustoma
26. kvě 2010

holky dakujem, sa som uplne v pohode. neviem preco ale tak nejak mi to nepride ako hrozna vec. ved ono sa kvoli tomu svet nezruti. a uz budu iba pozitivne veci 😉. takze pohodicka 😉 😉 😉.
kazdopadne este pre istotu testnem v piatok a ak by nahodou nic, tak predsa len sa dockam svojich dvocatok na jesen 😉 😉 😉

cell
26. kvě 2010

eusti za tenhle přístup Tě obdivuju 😵 jsi skvělá - a ještě navíc máte výborné dortíky 🙂

gabikri
26. kvě 2010

eustoma : škoda že to nevyšlo, ale je fajn, že jsi pozitivně naladěná. 😵 Příště to vyjde!!!!! 😉 😉 😉

eustoma
26. kvě 2010

@cell ono ten pristup je s dortikov 😉 😉 😉, ak tak pekne moja vaha vyzera 😉

murasek
26. kvě 2010

krasny vecer preju,
mam za sebou 3.ivf bez uspechu, z toho 1MA, 2IUI bez uspechu, ted bych mela jit na jiz nehrazeny pokus s IVF, rada bych k Apolinari - prosim - jak to vychazi cenove? byla jste nektera jiz s nehrazenym pokusem? co jsem se divala u nas v Gennetu, tak cca 70tis, ty nemam, ale slysela jsem, ze u Apoli nejsou tak silene ceny... Prosim, jestli je tu nektera, pisnete mi do IP.
Dekuju moc 😉

len
26. kvě 2010

Murasek:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/aknyt/album/...
Takže záleží na tom, co potřebuješ... Jestli jen standardní cyklus a běžně užívané léky v obvyklých dávkách, dá se vejít do 30 000.
ICSI 6 000, mražení embryí 2 800.

Eustoma, koukej vydržet 😉

murasek
26. kvě 2010

Len - diky moc, jen tak pro srovnani, darce spermatu - cena cca 4x nizsi nez jsem dosud platila 😠

eustoma
26. kvě 2010

@len drzim drzim drzim 😉 uvidime v piatok 😉. no jedno je iste s toho jedneho embryjka dvojcatka nebudu, tie by rastli rychlejsie 😉.

barbika
27. kvě 2010

Holky, jak dlouho jste měli po punkci nafouklý břicho?? Už mě nebolí, ale jsem pořád jak meloun. Vím, že musím být trpělivá, ale už je to nepříjemný. Každý na mě kouká jako kdybych byla těhu a to ještě nejsem....

aknyt
27. kvě 2010

Barbiko, břicho jsem měla nafouklé nejdéle 5 dní. Na mně to teda vidět nebylo, ale cítila jsem to 😉

barbika
27. kvě 2010

No já tím, že jsem tak nějak hubená, tak moje břicho vypadá jako v 5 měsíci 😀 Dokonce jsem přibrala 2 kg. Což to mi nevadí, když budu těhu, tak to půjde nahoru taky.
Tak doufám, že už to pomalu splaskne 😀

aknyt
27. kvě 2010

Barbiko, tak já jsem opačný typ - kulička, takže na mně začlo být těhotenství vidět až po 26.tt, do té doby se naše mimi schovávalo ve špeku 😉

valmark
27. kvě 2010

Barbiko, díky za podporu. Už jsem v poho. Prostě se jede dál a někdy to snad vyjde 🙂
Jinak seš po punkci jen pár dní, takže vaječníky jsou ještě nastimulované a bude chvilku trvat než vše bude úplně v klidu.
Některé tělo se s tím popere dřív a některé déle. Já měla ještě po měsící břicho jak v 6.měsíci... jenže to už je zase extrem 🙂
Takže neboj, určitě se to postupně zklidní.
Zítra jdeš na transfer?

eustoma
28. kvě 2010

ahoj holky, tak dnesny test nemal // no nevadi. trosku si odd\dychneme a ja jesen pojdeme na dvojicky 😉 😉 😉.

inak idem v stredu na konzultaciu k rerabkovi. uvidime ci mi budu robit nejake dodatocne vysetrenia.

zzf
28. kvě 2010

To mě mrzí Eustoma. Ty vojčata jsem ti přála. Drž se.....