CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

collette
9. srp 2010

Tak ať už se Hanička rozhoupala nebo ne, Týnka už je určo u Apoli 🙂 ... Takže budeme brzy vítat Haničku 😵 Hlavně ať je všechno v pořádku!

ciratko
9. srp 2010

Také velká gratulace Martince 😉 😉

saralinda
autor
9. srp 2010

Jj, Týnka už bude u Apoli. Ráno jsem Vás dočítala a zjistila, že dnes půjde asi na vyvolávačku, tak jsem jí písla SMSku a zatím enbyla doručena. Takže Týnka má asi vyplý mobil a připravuje se na uvítání Apolenky Haničky. Myslím na ně, aby vše dobře dopadlo. 😉

len
9. srp 2010

Tak jsem mluvila s tou Pavelkovou (je nekutečná, úžasná!) a Ř je děsnej pesimista, ona to taky vidí tak na půl roku 😉 Navíc mě lehce nahlodala, jestli to nechceme zkusit ještě s vlastníma, že mám sice šanci výrazně nižší, ale... Na druhou stranu, jestli by ze mě při IVF vydolovali 10 vajec, je to zázrak, přičemž to samý já přirozeně vyprodukuju za 7 měsíců, s Tamoxifenem za tři, takže je otázka, jestli do toho vůbec cpát prachy...

saralinda
autor
9. srp 2010

Len, myslím, že sis odpověděla svou statistikou sama.

ciratko
9. srp 2010

Len, já bych asi taky počkala už na darované ☹ Zázraky se sice dějí, ale když tam byly tak velké mutace, tak si myslím, že je to hodně nepravděpodobné. ☹

len
9. srp 2010

No, nejhorší je, že mě takhle nahlodala sama embryoložka, která všecka ta embrya viděla...

kralka
9. srp 2010

Ahoj, tak jsem po delší době nakoukla jestli nezjistím, že už je rekonstrukce hotová a ona ještě nezačala. Já jsem poprvé od vysazení antikoncepce dostala ms bez léků a vyvolávaček. Říkala jsem si, že nebudu lepit Estrahexal, když je rekonstrukce a počkám si na další ms. Takhle to vypadá, že můžu opravdu čekat na tu svou ms bez léků, když přijde po 50 dnech jako teď tak to bude akorát, co☹.
Grátuluji k narození Michálka a bedlivě sleduji co Aknyt.
Len - také souhlasím s holkama. Nechci připovolávat zlé, ale ještě se můžeš uchýlit k IVF později.

saralinda
autor
9. srp 2010

Len, tak si s ní zkus dohodnout schůzku a popovídat si s ní o tom.

len
9. srp 2010

Sar, já s ní na toto téma měla asi dvacetiminutovej telefonát, opravdu báječná doktorka, přišla s touhle myšlenkou sama... No nic, času na rozmyšlenou dost, dřív jak v lednu se k žádnýmu IVF (ať už s vlastníma nebo darovanýma) nedostanu 😉

eustoma
9. srp 2010

@martinka.a.honzik velka gratulacia

inak u mna nic nove holky, mrska dorazila 5 dni po injekcii, takze "hura" do dalsieho cyklu. uz posledny a snad potom zacneme stimulaciu dlhym protokolom.

saralinda
autor
10. srp 2010

Děvčata, nemáte některá zprávy od Týnky? Furt na ni a Haničku myslím.

len
10. srp 2010

Prave mi dorazila SMS 🙂 9.8. ve 21:18 se narodila Hanicka, 4000 g a 56 cm 🙂

saralinda
autor
10. srp 2010

Holky, teď mi přišla zpráva od Týnky: "Dne 9.8.2010 ve 21,18 hodin mela premieru nase hvezdicka Hanicka.Je to fakt kus - 4000g a 56cm 🙂 "
Holky, já mám takovou radost. Tady u PC brečím. Týnka, naše ohromná bojovnice to v noci dobojovala až k porodu. Cestu k Haničce měla opravdu hoodně trnitou, ale nevzdala to a Haničku už má v náručí. Prostě bojovat se musí.

eustoma
10. srp 2010

jejejej Tynkyna Hanicka je krasne velika 😉. @aknyt velika gratulacia..kocko drzte sa obe.

martinka.a.honzik
10. srp 2010

Ahojky holky,
Tynka je po císaři, takže s Haničkou spolu zatim nejsou, ale já doufám, že brzy budou. Jen doufám, že je ještě stihnu vidět, protože nás možná zítra už pustí z porodnice domu.

Jinak všem moc děkuji za gratulace.... 🙂

barbika
10. srp 2010

Tak to Týnce držím palečky, ať je co nejdřív u Haničky. Mě po císaři (po 14:15) přesunuli hned v út ráno na pokoj šestinedělek, protože potřebovali lůžko. V tom 2008 byl zrovna babyboom a každá postel dobrá. No a já se dobře hojila, tak už mě tam na JIP nechtěli 😀 A Tobíka jsem si vyprosila hned po obědě a měla jsem ho až do večera. Tak snad se dneska Týnka Haničky taky dočká.
@martinka.a.honzik to je dobře, že je u Vás všechno OK a zítra půjdete domů. To domácí prostředí je stejně nejlepší jak já říkám!!

collette
10. srp 2010

😵 😕 😲 teda Hanička je dlouhá!!! já mám takovou radost 😵

@martinka.a.honzik ještě jednou velká gratulacce, malý je nádherný 😵 a mamina teda vůbec nevypadala, že zrovna porodila 🙂 moc vám to sluší! pokud se Ti podaří Týnku vidět, tak jí moc pozdravuj a Haničku také!

saralinda
autor
10. srp 2010

Marti, koukala jsem na fotečky y vypadáš na ich moc spokojeně a svěže - jako kdybys ani nerodila. Michálek je krásný. Přeji hodně zdravíčka a spokojenosti.

martinka.a.honzik
10. srp 2010

Holky,
právě jsem se viděla s Kristýnkou a Haničou. Holky ta Hanička ta je tak nádherná, vlasatá, no radost pohledět, opravdu se jim moc povedla, jsem se nad ní rozplývala 🙂))

cell
10. srp 2010

blahopřeju všem novým maminkám 😵

dnešní čerstvé zprávy od Apoli: rekonstrukce chodby bude probíhat celé září, resp. poslední týden v září už by se mělo jet naplno, do té doby se ivf nekonají, ale prý na tom Ř. pracuje, takže se možná podaří i dřívější termín.
Bohužel pro mě je to tedy odklad o měsíc ☹ 😔

collette
10. srp 2010

@martinka.a.honzik nic jiného se ani nečekalo 😵 mějte se tam všichni moc dobře a ať se o vás dobře starají, nebo tam na ně vlítnu. po té mojí lapálii tam ze mně mají vítr 😀 😀 😀

saralinda
autor
10. srp 2010

Martinko, díky za pozitivní zprávy o Týnce a Haničce. Krásně jsme se tam holky sešly. To je super.

len
10. srp 2010

@cell já si představuju Ř, jak tam stojí v montérkách a bílí stěny, jen aby to bylo co nejdřív 😀

barbika
10. srp 2010

@cell děkuji za info!!!

kralka
11. srp 2010

Přidávám se gratulacím. Hodně štěstí a zdravé dětičky přeji novopečeným maminkám.
Cell taky děkuji za info.

cell
11. srp 2010

@len no tak představa pana asistenta v montérkách je opravdu úsměvná

doufám, že k tý chodbě zrekonstruujou i ty záchody 😔

len
11. srp 2010

Hm, to by teda mohli 😒 I když mně by zcela stačil uzamykatelnej zámek (nebo aspoň takovej ten drát s háčkem 😀 ) a toaletní papír. Ale sakra ta chodba už tu rekonstrukci potřebuje jako sůl, už před čtyřma rokama mi přišla dost hrozná 😝 Mrzí mě, kolika lidem se kvůli tomu posouvá IVF, ale ono ve výsledku, co je to měsíc po těch letech čekání, to vám uteče hned 🙂

cell
11. srp 2010

no já si to včera obrečela, prostě jsem byla nachystaná na září. Ale dneska už je líp, přesně, jeden měsíc snad už nic neznamená 🙂

jj, když ne nový záchod, tak aspoň háček 😀

barbika
11. srp 2010

Holky, a když mi ms vychází na půlku září, tak vlastně pak se chodí na UTZ 10-11 den a pak nějak se začíná stimulovat. To už vychází na konec září. Tak pokud mi nebudou dělat OPU v září, tak bych mohla začít už se stimulkou? UTZ by mohli dělat normálně, když bude rekonstrukce jenom tý hl chodby, že jo?