CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kvetinka84
17. únor 2014

Holky, tak jsem dneska sebrala konečně odvahu (sbírala jsem jí od Nového roku) a objednala se do CARu. No a sestřička byla tak milá a pokecala si se mnou jak se starou známou, že z toho mám ohromně dobrý pocit a normálně se tam těším!!!

japro
17. únor 2014

@kvetinka84 ahoj to je moc dobře 🙂

japro
17. únor 2014

ahoj holky tak 14.2 náštěva super ..... dohodlé na konec dubna začátek května IVF bude ted krátký protokol když předtím ten dlouhý dopadl zle.......

kvetinka84
17. únor 2014

@japro můžu se zeptat, proč je to IVF až za tak dlouhou dobu?

petulet
17. únor 2014

@kvetinka84 tak to je super 🙂

sasanka033
17. únor 2014

@kvetinka84 ja tam dneska taky byla, byl tam klidek a byla tam snad vackova sama nebo co a ona je milionova, takze chapu tvoje nadseni🙂

kvetinka84
17. únor 2014

@sasanka033 jojoj s Vackovou jsem mluvila, holky kéž by to vyšlo hned napoprvé

sasanka033
17. únor 2014

@kvetinka84 no..co na to rict. to je prani nas vsech🙂 ale koukam, ze uz jedno dite mas, to je prirozene?

kvetinka84
17. únor 2014

@sasanka033 nene, to mám také od nich. teď chceme sourozence, ale nemám zamraženo

japro
18. únor 2014

@kvetinka84 ahoj no jasné mužeš v listpadu nám IUI klaplo ale pak zjištění že mimoděložně asi nemusím psát co to vše obnáší.... ted chodím 14 dní do práce a necháváme malou pauzu 🙂 to je naše rozhodnutí ne jejich .......

sasanka033
18. únor 2014

@kvetinka84 aha, takze klapnul hned prvni ET? to jsi klikar🙂

kvetinka84
18. únor 2014

@japro Tak to jo, já jsem si právě říkala, proč za tak dlouhou dobu, vím, že když jsme šli do prvního IVF, překvapilo mě právě, jak rychle to šlo, tak jsem si říkala, jestli se třeba nezměnily nějaké postupy

kvetinka84
18. únor 2014

@sasanka033 nene, takový klikař nejsem, první IVF nevyšlo, vyšlo až druhé, takže tohle bude moje třetí IVF

sasanka033
18. únor 2014

@kvetinka84 a z prvniho pokusu jsi mela nejaky nanuky, nebo vzdycky jen ET?

kvetinka84
18. únor 2014

@sasanka033 Po prvním IVF byl jeden KET, ale ten taky nevyšel. Takže vlastně vyšel až třetí transfer

sasanka033
18. únor 2014

@kvetinka84 kez bych sla v tvych stopach!!! ja mam za sebou to samy co ty, ted jedu to tvoje vitezny druhy IVF a taky nemam nanuky, takze bych musela do tretiho.

kvetinka84
18. únor 2014

@sasanka033 takže jsi po transferu a čekáš, jestli to vyšlo?

sasanka033
18. únor 2014

@kvetinka84 jojo, vcera byl ET dvou tridennich.

kvetinka84
18. únor 2014

@sasanka033 tak to budu mooooc držet palečky, u mě to vyšlo a to jsme zaváděli jen jedno embryo, víc nám jich nezbylo, ale bylo po prodloužené kultivaci a je z něj kluk jak buk. Hodně štěstí

kvetinka84
18. únor 2014

@sasanka033 poslala jsem ti srdíčko pro štěstí, aby za 3 týdny bylo na UZ alespoň jedno srdíčko🙂

sasanka033
18. únor 2014

@kvetinka84 jeeeeee, diky moc🙂

dada074
21. únor 2014

@sasanka033 moc držím palečky,já,Lukášek i Kristýnka,neboj tentokrát to klapne,chtěla jsem reagovat na ten počet folíků dřív,ale nějak nestíhám,kočko z vlastní zkušenosti vím,že stačí jen jeden bojovník aby to klaplo.Kdy ti ty bublinky zaváděli?Já jen kdy tak můžeme očekávat ty pozitivní testíky. 😉

sasanka033
21. únor 2014

@dada074 ahoj zlato!🙂 diky moc!🙂) v pondeli mi zavedli dve tridenni embrya, jedno prej krasny, druhy prumerny. na mrazeni bohuzel nezbylo nic.

dada074
21. únor 2014

@sasanka033 mrazáčci nebudou potřeba,neboj.A kdyby náhodou jste jednou chtěli druhý tak máš ještě pokus k dobru 😉

barussa
1. bře 2014

Ahoj snazilky,musim rict,ze jsem procetla spooustu diskuzi(az uz mi z toho oci prechazi) a tady u vas,mi to prijde take nejake nejlepsi 🙂 A to nejen tou vzajemnou podporou na dalku,tesenim se a vzajemneho pochopeni. My s manzelem taky chodime k Apolinari a cekame na sve 1.IVF..asi za 14,15 dni..A tak se snazim najit co vse mohu udelat pro to,aby se nam povedlo.. Myslite si,te 1ivf vazne nebyva uspesne? :( Jinak mooc gratuluji vsem nastavajicim maminkam a drzim palecky,kteri se snazi!! Taky se na nas preci musi usmat to stesticko 🙂)

sasanka033
1. bře 2014

@barussa ahoj, to se podle me neda takhle globalizovat. obecne se udava, ze sance na poceti pri IVF je 40%, to je proste neuprosna statistika. ja byla na prvnim IVF u apo na pokoji s dalsima trema zenskejma a z toho dve otehotnely. takze pulka. ja do ni bohuzel nepatrila. ted mam za sebou cerstve i druhe IVF a zas se nezadarilo.
jinak tahle diskuse zije jen hodne narazove, takze pokud bys ses potrebovala pak v prubehu stimulace a dal s nekym radit a povidat si, doporucuju spis diskuse typu IVF brezen nebo tak...

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

japro
23. bře 2014

haloooooo holky tak koukám že už tu ani nepíšem ..... já jsem dnes 5DC další menctruaci už začnu s krátkým protokolem se nemužu dočkat jak je to u Vás?

japro
23. bře 2014

@clarinula jo a dotazník sem poslala 😀

petulet
23. bře 2014

@clarinula taky jsem odeslala dotazník