CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
3. zář 2012

@mooncaa doufam, ze to byl super vikend! 😉
Drzim palce, aby to bylo do stredy a nemuseli jste mrazit, ale ikdyby ne, tak porad to jsou uzitecne "vyhozene" penize!!!! 😉 ja pujdu na OPU nejdriv ve ctvrtek, tak to se mineme ☹

boomer
3. zář 2012

@martinka87 ahoj, ráda bych se také přihlásila do CARu k Apolináři... snažíme se o mimčo od dubna, ale je 29, a nechci čekat dalšího půl roku... je potřeba nějaké doporučení od gyndařky, nebo tam stačí jen zavolat a berou všechny?? 🙂 díky za info

evulatko
3. zář 2012

@boomer, ahojky🙂 Nemusis mit zadne doporuceni🙂 Hodne stesti!!!!

boomer
3. zář 2012

@evulatko to je super 🙂 koukám na stránky apolinar.cz a nikde nevidím odkaz na CAR :D

mooncaa
3. zář 2012

@martinka87 Víkend byl super. Trochu jsem přišla na jiné myšlenky. Jinak folici rostou pomalu, a na OPU jdu v pátek.

@boomer Doporučení nepotřebuješ a zavolej co nejdříve, někdy je hodně dlouhá čekací doba na 1. schůzku. Já mám v mobilu číslo:0224967418

martinka87
3. zář 2012

@mooncaa tak ja dam vedet zitra co a jak, treba se fakt potkame na pokoji 🙂 to by bylo fajn...
@boomer nene, klasika, zavolej si, pozvou vas cca na rijen/listopad a pujdete rovnou s partnerem a on pujde rovnou ten den na spermiogram, takze cca 3 dny predtim bez sexu 😉

mooncaa
3. zář 2012

@martinka87 Třeba jo. 😀 Já mám být v pátek v CAR už v 7. ráno. Zdá se mi to moc brzy, ale už si nepamatuji jak to bylo minule.

martinka87
4. zář 2012

@mooncaa hmmm, taky si nepamatuju, v kolik jsem minule byla.... Mrknu pak do diare, tam to urco mam 😉 a jak to teda mate se spermiem, manzel jde nechat zamrazit?
No jsem teda zvedava co a jak, zda me hodi taky na patek ci az sobotu...

mooncaa
4. zář 2012

@martinka87 Manžel jde zítra nechat zamrazit, těsně před odjezdem na služebku. Já si jen pamatuji, že tehdy byla příšerná sněhová kalamita - i v Praze. Bála jsem se celou dobu, že nedojedeme, silnice vůbec nebyly prohrnuté, u Apo se nedalo v těch závějích pomalu ani zaparkovat. Diář nevím jestli ten starý někde mám.

martinka87
4. zář 2012

@mooncaa tak jsem koukala a taky jsem tu mela byt v 7 ... 😉 ted jeste cekam v cekarne, uz pul hodiny, neobvykle... ☹

martinka87
4. zář 2012

@mooncaa tak se v patek potkame v posteli 😀 😀 😀

mooncaa
4. zář 2012

@martinka87 😀 😀 😀 A jdeš v taky na 7? To mi přijde jak ve škole, tady ne, tady už je obsazeno.

mooncaa
4. zář 2012

@martinka87 No já v pátek čekala 1/2 hodiny, Vokroj byl na porodnici a v pondělí tam přede mnou čekalo asi 6 holek. Čas čekání asi 35-40 minut a pak asi 15 minut čekání na injekci a další léky. Asi nás stimuluje hodně a nestíhají.

martinka87
4. zář 2012

@mooncaa jj, taky tam mam byt v 7 😉 tak parada!!!
Ja jsem byla u Faita, uz jednou v pradchozi stimulaci jsem u nej byla, mam ho rada, je vtipnej... Ale jinak nejradej mam Jirsovou!!! 😉

martinka87
4. zář 2012

@mooncaa prosimte mi nerekli kam mam vecer pichnout Pregnyl... Predpokladam spravne, ze do bricha? A dali mi akorat ruzovou a cernou jehlu, to nebude do bricha moc prijemny ☹

mooncaa
4. zář 2012

@martinka87 Já mám pocit, že píchat do zadku stejně jako byl fostimon (ty máš něco jiného - to nevím kam se dává). Sice v návodu píší, že se může i podkožně do břicha, ale mám pocit, že u Apo preferují zadek.
Jsem domluvena s kamarádkou, že za ní zítra večer zajdu. Sama to nezvládnu. Růžovou a černou mám taky.

martinka87
5. zář 2012

@mooncaa aha, tak dekuji!!!! 😉 tak zadek tedy 😉 jj, ja mam Menopur, resp. do vcerejska jsem mela! 😉 Fortimon jsem mela pri 1 IVF 😉

mooncaa
5. zář 2012

@martinka87 Tak, co nezapomnělas na Pregnyl? Nevíš, mají tam nemocnici trezor? Bych potřebovala schovat někam peněženku, doklady a mobil až budu na sále a mimo sebe.

martinka87
6. zář 2012

@mooncaa nene, nezapomnela! 😉 o trezoru nic nevim, mela jsem vse na pokoji ve stolku...

mooncaa
6. zář 2012

@martinka87 Ten stolek by se mohl dát zamknout snad. Tak tchýně na hlídání přijede už večer a já nebudu muset budit prcka brzy ráno a tahat jí do Prahy sebou. Pak za mnou přijednou až na tu 13. hodinu.

mufinka26
6. zář 2012

Ahoj holky, tak příští týden vezu do Apolináře papír o narození malýho a za rok a půl se tam budeme objednávat na další stymulaci 😀 😉
Přeji vám tady vem at se brzy zadaří 🙂

martinka87
6. zář 2012

@mooncaa tak to je skvely s tim hlidanim!! My vyrazime z domova po seste, abychom tam tak v tech 7 byli no... 😉 uz mam zabaleny zupan, kosili a boty 😉 rano si namazu rohlik a vyrazime! 😉

mooncaa
6. zář 2012

@martinka87 Tak mě jede vlak v 5.41 a u Apo budu asi ve 3/4 na 7, no mám alespoň rezervu. Dalším vlakem bych tam byla až po 7 hodině. Doufám, že dráhy nebudou mít moc velké zpoždění. Zabaleno mám taky, jak se znám tak na svačinu zapomenu.

martinka87
7. zář 2012

@mooncaa taky bych jela radeji s rezervou!!! 😉 tak stastnou cestu, uvidime se v cekarne 😉

mooncaa
7. zář 2012

@martinka87 Ahoj, tak jak jste na tom?
Přiznám se, že jsem zklamaná, jsem myslela, že když mi odebrali 7 folikulů, že to bude víc vajec než minule. 6 vajec je sice fajn, ale 3 bídné a jen 2-3 dobré. Naštěstí chtěli zase platit jako minule jen ISCI za 2 vejce. Tak mám tucha, že jedno minimálně odejde ještě po oplodnění. Tak snad nějaké přežije a zavedou to nejlepší. V zamrazení už nedoufám.

A to ještě když jsme chtěli vlézt do metra, tak příjížděli hasiči, hodně hasičů, policie, sanitka. Z metra se valila spousta lidí, všichni někam telefonovali, tak jsme tam už ani nelezli, otočili se a na Masaryčku šli pěšky. Tak si říkám, že jeden život skončil a další vznikne.

martinka87
7. zář 2012

@mooncaa ahojky, tak u nas nakonec 18 folikul a z nich 10 vajicek. 7 pry zralych a 3 mozna taky jeste "dojdou" 😉 zaplatili jsme ICSI a ted dej se vule bozi... Zitra budeme chytrejsi, kolik se jich oplodnilo...

Jj, kdyz jsme jeli, tak na Ipaku milion hasicu, jedna sanitka, fakt blazinec... Jeste jsem ale nehledala co se stalo...
Jinak Zdenka mela 23 folikul a 22 vajicek, 10 pry dobre kvality.

mooncaa
7. zář 2012

@martinka87 Tak koukám, že ten poměr máme všechny stejné. By mě zajímalo jak dopadla Veronika s jedním folikulem, moc bych jí přála jedno pořádné vajíčko.

Zítra nebudu schopna nikam volat, opět to nechám na manželovi. To budou zase nervy. Škoda, že nejde přeskočit čas.

Na Pavláku to byl sebevrah.

A manžel měl opět zajímavý odjezd vlakem, protože na jízdence měl uvedený čas o 20 minut později než byla skutečnost. Jeho nenapadlo, že ten samý vlak jede v Polsku podle jiného řádu, než je uváděný na ten samý vlak v Čechách. Vlak stihnul v poslední minutě, na nádraží přišel asi 2 minuty před skutečným odjezdem vlaku. Vzhledem k tomu, že ten spoj jezdí 1x denně, tak měl neuvěřitelné štěstí.

martinka87
8. zář 2012

@mooncaa pockej, Veronika mela jen jeden folikul??? Tak to je pech ☹ ☹

Ajeeee, zas nekdo skakal? ☹

Teeeda, koukam manzel ma na ty vlaky fakt pech 😉 ale super, ze to stihl, mega stesti!!!! 😉

le_chocolat
8. zář 2012

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Chodím k Apolináři po tříletém bezvýsledném snažení 😝 Za tři týdny mně čeká zjišťování průchodnosti vejcovodů a pak se uvidí co bude dál. Zajímalo by mně, co bude dál pokud vyšetření dopadne dobře a vejcovody budou průchodné nebo co se bude dít pokud budou neprůchodné? Všechny ostatní vyšetření nám dopadly dobře a pořád nic ☹

martinka87
8. zář 2012

@le_chocolat ahoj, pridat se samozrejme muzes!! 😉 bohuzel ale nic o tom co potrebujes vedet nevim ☹ tak nemuzu radit ☹
@mooncaa tak jak jste na tom? My mame 8 embryek a na ET jdu v utery v 10:30....