CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

valmark
24. kvě 2010

kralko, já mám také v papíru info, že MS dostanu až vysadím Crinone a Estrofem. A že to nesmím zapomenout brát, jinak by došlo k potratu, pokud by se teda zadařilo.
No ale dle dnešní návštěvy Apolináře to vypadá, že se to prostě může stát, že pokud se nezadaří, tak i přes ty dávky hormonů přijde MS. A já budu asi ta výjimka... 😒

valmark
24. kvě 2010

zzf, clostibelgyt jsem také brala 2x denně. Sice už si nepamatuju, od kterého dne cyklu, ale do letáku moc nekoukej, u Apoli vědí co dělají 😉

zzf
24. kvě 2010

díky. No já jsem od 7 dne do 12 mimo manži, ale už nechci čekat další cyklus tak to zkusim brát a snad nevyrostou moc brzo. Dneska jsem se kuli tomu trochu dohadovala se sestrickou 😠

aknyt
24. kvě 2010

ZZf, ber to tak, jak ti píšou... ono u různých léků se dočteš jiné dávkování a nebo způsob dávkování, ale v CARu vědí, proč to dávají právě tak, jak ti řekli. 5. DC už máš v běžném cyklu nastaveno, kolik folikulů se začne vyvíjet a jen se tím Clostilem pak podpoří, aby rostly. Když to nasadíš 3. den, tak je šance, že postrčíš vaječníky, aby vytvořily třeba 1-2 folíky navíc a ty pak podporuješ v růstu. Myslím, že se to nasazuje dřív, aby byla větší šance, že folíky budou.

aknyt
24. kvě 2010

ZZf, tedy zvyšuješ šanci, že bude více než jeden obvyklý folík 😉

zzf
24. kvě 2010

hm dvojčata 😀 se manža zblazní 😀 teda 1. jestli se trefime do data a 2. jestli se chytnou 😀

zzf
24. kvě 2010

vramci toho, ze mi nemuzou zaboha najit druhy vajecnit to bude asi jeste legrace 😎

aknyt
24. kvě 2010

Neboj, ona ta pravděpodobnost dvojčátek z IUI zas tak veliká není 😉

zzf
24. kvě 2010

Aknyt ale byl by to nářez 😀 😀 . Co ty a mimi jak se Vám daří?

len
24. kvě 2010

Zzf, já se svýma cyklama beru tamoxifen (antiestrogen jako clomifen) už od 2.DC. Ovuluju pak 11.DC (což teda ovuluju i bez něj). Ale jak jsem normálně měla jeden folikul, tak po minimálních dávkách tamoxifenu (10 mg - 1 tabletka - denně) mi pokaždý vyrostly tři. Bohužel stejně mizerný jako ten jeden dřív, takže končím šestý cyklus a nejen, že nejsou trojčata, ono není ani jedno 😀

bora87
24. kvě 2010

valmark: nezoufej, třeba to dobře dopadne, jak říkají holky, snad to bude i zavrtávání, přála bych ti to ...

jinak mazec, od včerejška beru proveru a dnes mě bolí hrozně břicho (ale už jsem ji brala ve 14ti a nic mi to nedělalo), snad je to ta hormonální podpora, jinak nevím ... ve čtvrtek valím pro rozpis a snad to pochopím, páč jsem z toho rychlého s e dění nějak mimo 🙂

barbika
25. kvě 2010

Ahoj, tak mám punkci za sebou. Ještě mě trochu pobolívá břicho, ale dá se to. Dneska po 10 budu volat do CARu jak to vypadá. Jinak jsem měla 14 vajíček, z toho 8 pěkných a 2 ještě prý asi dozrají. Tak to docela jde. Teď jestli se uchytí. Jinak jsem taky dostala Crinone, jsem na to zvědavá.

Val pořád držím pěsti!

saralinda
autor
25. kvě 2010

Val – držím malíky, ať máš dneska dobré zpávy.
Barbika, tak to jsi měla pěknou úrodu. Držím ti pěsti, ať máš i hodně pěkných embryjek.

kralka
25. kvě 2010

Valmark, tak držím palce ať zrovna ty nejsi ta výjimka. Dej nám vědět.
Barbika, také držím pěsti.

valmark
25. kvě 2010

Ahojky, děkuju moc všem, co mi držely palečky. Bohužel HCG negativní. ☹
No a jde se dál...

Barbi, jak si dopadla, kolik jich máte?

barbika
25. kvě 2010

Holky děkuji. Tak nakonec jich je oplodněných 7 a v pátek jdeme na transfer 🙂
Jsem na to všechno zvědavá.
Dneska mě ještě pobolívá břicho, připadám si, jako kdybych včera udělala snad 1000 sklapovaček 😀

valmark
25. kvě 2010

Barbi, hezký počet... Tak ať se hezky vyvíjejí.

barbika
25. kvě 2010

Děkuji!

saralinda
autor
25. kvě 2010

Valmark, to je mi moc líto ☹ Přeji hodně sil do dalšího boje. Máte ještě nějakého mrazáčka (promiň, mám v tom nějaký guláš).
Barbi - 7, to je šťastné šíslo 😉

valmark
25. kvě 2010

Sar, ještě máme 3 mrazáčky. Ale při minulém rozmražení se jeden rozpadl, tak se obávám, že budem rádi, když budou alespoň dva.

eustoma
25. kvě 2010

@valmark 😢 ach jo.... a teraz by se sli do 2?

eustoma
25. kvě 2010

inak som sa rozhodla ze zajtra testnem. verim ze tam tie // najdem 😉. este furt dufam 😉

eustoma
25. kvě 2010

inak som si dopredu povedala, ze kby nahodou tam neboli // tak to as tak vadit nebude, lebo dalsi pokus by bol hned na jesen a to by s toho urcite vysli tie vysnivane dvojcatka 😉

eustoma
25. kvě 2010

@barbika krasa 7 embryjok, nadhera.

cell
25. kvě 2010

eusti: tak to bychom šli na podzim spolu 🙂 ale držím palečky, aby to vyšlo dřív a zítra už byly // krásně vidět 🙂

eustoma
25. kvě 2010

@cell dakujem, ono to je 12 dni, snad by tam daco byt mohlo. no ked po 12-tich nic nebude este skusim testnut aj neskorsie 😉 rozhodne uz mam super naladu 😉.

eustoma
25. kvě 2010

@cell a ty si uz testila?

cell
25. kvě 2010

eusti: kdepák, ještě je brzo .... a hlavně mě začal pěkně pobolívat podbřišek, mrcha se blíží ... zdá se, že clostík nepomohl ☹

eustoma
25. kvě 2010

@cell mrsku pekne zazen. ty si teraz nejak 27 DC, ze? mavas cykly 28 dni, alebo dlhsie?

zzf
25. kvě 2010

cell: jak dlouho bereš clostík. Já ho začala brát teď