CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mirunka_cz
27. črc 2011

@mufinka26 Jj videla, presne jak rikas nevzdame to 🙂

mirunka_cz
29. črc 2011

Ahoj holky,tak jsem to dostala 😖 no nic tak ted cekat do zari az budu moc jit na ivf.

mufinka26
29. črc 2011

@mirunka_cz to je my moc líto, ty jdeš na IVF až v září? Já to dneska taky dostala a zítra začínám stymulovat na další KET máme ještě 2mrazáčky. Když to nevyjde tak v říjnu nás čeká druhá stymulace a odběr vajíček, takže 2.IVF

mirunka_cz
29. črc 2011

Az v zari rekli mi ze porad nemaj hotovou tu laborator tak nevim... 😒 Jinak jsem docela uz na sebe nestvana,je mi 34let a nemam jeste mimi ☹

mufinka26
29. črc 2011

@mirunka_cz to nemůžeš takhle brát kočko.. prostě někdy je ta cesta k mminku strašně složitá ☹

mirunka_cz
30. črc 2011

@mufinka26 Ahoj ja vim :( ale uz to fakt nastve.To cekani a pak houby.

mufinka26
30. črc 2011

@mirunka_cz my povídej snažíme se už osun let. ale teprve od února chodíme do CARu.

mirunka_cz
31. črc 2011

@mufinka26 Fakt 8let to je hrozny.My taky tak dlouho.Jenze poradne unas Teplich semnou nic nedelali.Tak jsem se dozvedela od sestrenky o Apolinari. 🙂 Prosimte muzes mi napsat co je to ten KET?

mufinka26
31. črc 2011

@mirunka_cz když nám dělaly odběr vajíček tak sme měly 6 embrijek, jedno nám zavedly a těch pět jich zamrazily. No a když je rozmrazí a zavedou zpátky tak to je ten KET. Je to skratka, ale ted opravdu ted nevím jak se to přesně nazívá. 🙂

gammaray
31. črc 2011

@mirunka_cz
@mufinka26 zdravím holky...KET je zkratka pro kryoembryotransfer(zavedení rozmražených embr.zpět do dělohy) 😉 tak at vám vyjde,držím pěsti 🙂

mufinka26
1. srp 2011

@gammaray děkuji, náš je to druhý KET a bude to třetí ET, snad to už konečně vyjde 😀

gammaray
1. srp 2011

@mufinka26 vyjde,musí...a s tvým optimismem určitě....takže,do třetice všeho dobrého ,tfuj tfuj tfuj !!!

mirunka_cz
1. srp 2011

Moc dekuji za informaci🙂

mirunka_cz
3. srp 2011

Ahoj holky,chtela bych se zeptat,nevite jestli muzu mit kratsi menstruaci po clostybegitu?Vzdy jsme mela menstruaci 7-8 dni a ted 5 den a je konec 😕 Jinak ten clostik beru uz po 3x.

mirunka_cz
3. srp 2011

Zapomela jsem dodat,curat chodim v noci asi tak 10x 😒

petrala
3. srp 2011

@mirunka_ahojky,kratsi ms je jen po utrogestanu....clostik ma vliv jen na sliznici ze ji snizuje a pak tedy muzes mit kratsi nebo slabsi ms....ja to tak taky mela....a prestala jsem ho brat protoze sliznice je dulezita na zahnizdeni mimiska🙂

mufinka26
3. srp 2011

@mirunka_cz tak já to mám normálně max.5 dní. Ale může být více faktorů, že to máš kratší, když sem brala clostik tak sem to měla třeba jenom 4dny. mě ho dávaly na vyvolání ovulace o tom, že by zkracoval sliznici sem teda nikde nečetla, ani my to doktoři neříkaly 😅 No každopádně to čurání, takhle já chodím po ET, kdy beru ty šílený dávky hormonů 😀

mirunka_cz
3. srp 2011

@petrala Ja jsem prave cetla ze ho muzes brat jen 3x jinak dekuji za odpoved🙂

mirunka_cz
3. srp 2011

@mufinka26 Ja ho dostala taky na vyvolani ovulece.Ja beru jen ten clostik a muzu na toalete i spat 😀

petrala
3. srp 2011

o tom ze closti zkracuje sliznici si prectete i na konikovy ja to taky nevedela.....az kdyz mi dr rekla ze mam sliznici hroznou rekla hned prestat brat☹ a vysvetlila mi ze je sice dobrej na ovulaci ale paradoxne zkracuje sliznici☹Pak je dobre k nemu brat Estrogen na dorustani sliznice.....

mufinka26
3. srp 2011

@petrala aha tak to jo. Já ho brla před třemi lety a stejně my ovulaci nevyvolal. U nás prostě je možný jen IVF. A co ty? Jak pokračujete ve snaženíčku?
🙂

mufinka26
3. srp 2011

@mirunka_cz i ty šípková růženko 😀 😀 hlavně at ti zabere a třeba ani na ti IVF v září nebudeš muset jít 😀 😀 😀 Nás čeká KET už za 12dní, pomalu stříhám metr 😀

petrala
3. srp 2011

@mufinka26 no,ja nejdrive musim vymenit car,prave premyslim o Apolinari,proto jsem sla k vam 😀 a pak asi zkusime nativ ivf mame za sebou uz 5 x iui tak uvidime co nam poradi....chodila jsem pred tim do Iscare praha a tam nas cpali porad jen na ivf pri tom jsme oba v poradku....je pravda ze manzel mel jednu dobu pomalejsi spermie ale to uz je za nama ted jsme na norme🙂Ted zacinam cvicit moujzisovou a necham si z mobilizovat kostrc to muze byt treba ten problem proc to nejde....

mufinka26
3. srp 2011

@petrala tak uvidíš, hodně sem četla, že cvičení podle mojžíšoví pomohlo strašně moc holkám 🙂 dokonce i mojí šéfoví z práce 🙂 když ste oba zdraví 🙂 o tom nativu sem už četla, je to prý šetrnější než klasický IVF. 🙂 tak moc budu držet plečky. Jo a Apolinář je naprosto skvělííí 🙂

cell
3. srp 2011

@petrala : u Apolináře ale nativ nedělají ...

petrala
3. srp 2011

@cell jak to ze to tam nedelaji?sakra

cell
3. srp 2011

@petrala : no nedělají, někde jsem snad vyčetla, že proto, že má malou úspěšnost, ale jestli je 100% důvod nevím ... ze státních carů, co vím, dělá třeba Podolí

mirunka_cz
3. srp 2011

@mufinka26 Mam za tebe radost tak koukje strihat utece to jako voda🙂

mufinka26
3. srp 2011

@mirunka_cz jojo uteče 🙂 dneska sme dělaly pořádek v miminkovských věcech 😀 Teda máme mraky hadříků, zavinovačky- miluju klasiku 😀 atd... takže doufám z celého srdce, že to konečně vyjde. 😀

mirunka_cz
3. srp 2011

@mufinka26 Jasne uplne te chapu 🙂 taky se rada hrabu ve vecech a porad delam jeee jeee to je ale malicke a krasne 😀 😀 Moc ti to preji a budu drzet palecky 😉