CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

eustoma
19. kvě 2010

valmark: len informacne 😉 uz si v 4 tyzdni tehotenstva 😉.prcek ma stale 0,1-0,2 mm. rastie sice rychlo, ale 1 cm dosiahne az niekedy za 3 tyzdne (to budes, teda aj budem 😉 v 7 tyzdni tehu 😉) medzi nami je 2 dni rozdiel, takze orientacne 😉. a uz o tyzden by mohlo byt vidiet srdiecko, skor to bude tak tyzden a pol.

inak sa nic za ten den nezmenilo. cas ide pomaly. ale zachvilku pekne utecie 😉.

eustoma
19. kvě 2010

tak pardon, este len 3 tyzdne tehu. lebo mas to posunute o 2 dni a aj som 3 tyzden (a 1 den).

jessie1
19. kvě 2010

holky, vy mě teda štvete... já chci takýýýýý ☹ .. ale moc vám to přeju!!!! 😉 😉 😉

eustoma
19. kvě 2010

jessie este musime vydrzat, ono to pride. u nas to este neni potvrdene, co ale nevadi, zachvilku to potvrdia 😉

jessie1
19. kvě 2010

eusti - já vím.. ale je to ten první důležitý krůček ke zdárnému konci 🙂 a kdy ti to potvrdí? Teď z krve? Budeš tam volat? Nebo co? 🙂

eustoma
19. kvě 2010

29.5. sa testne s mocu a potom nasledne s krvi. takze potvrdenie a oslava pridu za cca 2 tyzdne 😉.

s valmark sme na tom +- rovnako. u nej to bude potvrdetie +- v tu istu dobu.

jessie1
19. kvě 2010

tak to vám oběma moc držím palce holky! 🙂 Snad vás taky budu moci jednou potěšit takovou zprávou... 🙂

valmark
19. kvě 2010

Ahoj Eusty, koukám, že to máš tedy hezky načtené 🙂 Děkuji za informace...
Já se to snažím moc neřešit, ale to víš, každá blbost mě hned rozhodí. Nervy na pochodu a tak je mi občas i pěkně blbě. Jenže vím, že to právě mohou být ty nervy a né těhotenství.
Já se snad budu bát si ten test udělat 🙂

Jessie, díky za palečky.

saralinda
autor
19. kvě 2010

Eustoma, máš to skvěle vymyšlené. Mooc se mi to líbí 🙂

aknyt
19. kvě 2010

Ahojky,
díky všem za srazík, ráda jsem viděla známé tváře i nové naděje od Apolináře 🙂 Moc bych všem přála, aby příští srazík byl v duchu nových těhulek, bylo by načase, aby se tu začlo dařit.
Jen mi to strašně rychle uteklo...

Gabi, držím ti palečky, ať ti to co nejdřív klapne a je jedno kde to bude. Jen se nezapomeň pak přijít k nám pochlubit 😉

gabikri
19. kvě 2010

ahojda všem 😵 😵 😵

akynt : díky...............vždyť jsem si taky šáhla na Haničku pro štěstí, tak to musí vyjít, ne?? 😉

valmark, eustoma : holky moc na Vás myslím.................nějak cítím, že jste obě těhule 😵 😵 😵

Jinak už mám odeslaný dotazník do Brna..............jsem se divila, že doktor chce, abych si udělala HSK, to u Apoli vůbec nechtěli. Tak jsem si to domluvila u Apolináře tu HSK na 1.6. u toho doktora, co mi kdysi operoval myom. Je fakt zlatý, osobně se zajímá, jak jsem na tom s otěhotněním a tohle řekl, že je samozřejmost, že to udělá a následně vystaví papír pro Brno. Aspoň nemusím nikde lítat 😉

eustoma
19. kvě 2010

Ahoj apolenky, zrazik sa mi tiez lubil. Myslela som ze sa zastavim tak na pol hodky,ale boli ste uplne skvele a zostala som do konca🙂 boli ste zlate🙂.

Gabikri: jasne sme s valmark tehulky🙂, zatial tomu verim a nenecham si to nikym vyhovorit 😉 .

Inak tehu,alebo hormonalne priznaky nikde. Iba som ospala,ale to je nervozitou s ucenia, este tyzden a uz sa vyspim🙂. Kruhy pod ocami nemam 🙂 .

Co je HSK?

Dnes som bola s prckom kamosky vonku a normalne sa boji ludi,ale mna sa nebal,tak mam hodku natrenovane s decom🙂,uz len aby bolo moje🙂. Verim,ze zachvilku 😉 .

eustoma
19. kvě 2010

inak dnesne "dokonale" pocasie hovori, ze si mate pekne zdriemnut 😉, nech organizmus nabere pekne silu do vsetkeho noveho.

eustoma
19. kvě 2010

vcera som nereagovala na otazku, ze mi nevadilo ze mame jedneho prcka.
ono totizto to bolo tak, pri kontrolo som mala 7 folikov. dotsali sme papiere k podpisu a tie som doma studovala a tam bolo, ze darovat embrijka. moj sa tak vylaka, ze ani nahodou, ze to neprichadza v uvahu. tak som pevne verila, ze viacej jak dve vajucha nebudu. co nakoniec bolo 18 folikov a 2 vajucha 😉. takze to vyslo podla predstav 😉. no a vtedy so mna opadol vsetok strach, ze co potom bude s emrijkami. tie dve vajicka sa oplodnili a cakalo sa. no kedze jedno bolo super silne, tak rychlo rastlo, az si dr. povedali, ze to druhe teda nerastie. co nam nevadi, sak usetrime 😉. myslim oproti dvojickam 😉.

takze situacia, je teraz uplne idealna 😉. mame krasne emrijko a cakam, ze krasne rastie. ved brusko uz mam 😉. snad po mimcu zhodim 😉 😉 😉.

gabikri
19. kvě 2010

eustoma : hysteroskopie...........že ti prozkoumají dělohu malou kamerkou 😉

eustoma
19. kvě 2010

este, ze existuju male kamerky 😉 robi sa to pri vedomi?

eustoma
19. kvě 2010

uz som si o tom trosku precital a nechcem.
ale po pravde, pre mimco kludne by som to podstupila 😉

gabikri
19. kvě 2010

eustoma : no prý bez narkózy.........jedině když na ní budu trvat.tak nevím, co mě čeká 😝

eustoma
19. kvě 2010

by som im navrhla vylepsenie na saly a to ze by zenska mohla mat ponozky na nohach. ono sa nezda, ale ako nahle v sale leziz na tom ich stole, tak to je kosa na nohy. tie ponozky by sa mi lubili 😉. asi to len tak nepovolia, ale lubilo by sa mi to.

len
19. kvě 2010

Gabi, na HSK byla Maja (u Apolináře) a myslím, že to přežila ve zdraví 😉

gabikri
19. kvě 2010

len : snad to taky přežiju, zítra si jdu na žádanku na předoperační vyšetření. Akorát nevím........mám si vzít věci jako na klasickou operaci? Nalačno mám být.

len
19. kvě 2010

Já myslím, že Maja to měla ambulantně, prostě nástup, pak na sál a domů. Tuším. Ale třeba to v tom Brně bude jinak, raději se poptej 😉 Proč chtějí předoperační, když nebude narkóza?
Jinak to je fakt všude jiný, někde třeba vyžadujou i noční košili, když jdeš na transfer 😀

gabikri
19. kvě 2010

Holky mám dotaz..........za jak dlouho po vysazení léků dostanu MS? Jsme objednanaá na tu HSK na 1.6. a nesmím krvácet.........sestra se mě ptala na poslední MS a kdy to dostanu, tak dost nechápala, když jsem jí řekla, že naposledy před dvěmi měsíci a že kdy to dostanu nevím 😝 Jinak já mám dneska takové křeče v břiše že celý den ležím a sotva dolezu na záchod. To je normální?

gabikri
19. kvě 2010

len : mě to nebudou dělat v Brně......domluvila jsem si to u Apolináře....přece se kvůli tomu nepotáhnu do Brna 😉

len
19. kvě 2010

Aha, tak to jo, tak tam z toho velkou vědu nedělaj 😉

S tou MS asi neporadím, taky to bude individuální, někdo ji dostane do druhýho dne, někdo za deset 😒

eustoma
19. kvě 2010

preoperacne, chcu vzdy pred pouzitim narkozy. mozno sa pletiem, ale po mne preoperacne chceli iba pred narkozami.
ak to bude tak ako opu, tak 4 hodinky po narkoze, ked bude vsetko ok, mozes ist domov.

po vysadeni liekov myslim ze do 12 dni najneskor by mala ms dorazit. ale ako pisala len je to velmi individualne. na mna fungovalo cca 10 dni po vysadeni, zase niekomu to dorazi behom par dni.

eustoma
19. kvě 2010

pardon za preklepy...😢

collette
19. kvě 2010

Ahoj děvčata,

tak jsem ráda, že jste si to včera užily a mrzí mě, že nám to nevyšlo ☹ Lenka vám asi říkala, že Kuba má gastroenteritidu. Nejspíš rotavirovou. Už zhubnul 30 deka. Ale úspěch, dneska už nezvracel. Ale zase má nějakou vyrážku 🙄

Předpokládám, že Týnka zase fotila, tak se těším na fotečky 😉

Doufám, že se akce bude zase brzy opakovat 🙂

len
19. kvě 2010

Eustoma, právěže to HSK je bez narkózy, tak nevím, na co chtějí předoperační...

eustoma
19. kvě 2010

nasla som na nete dva popisy HSK na nete a oba pisali, ze sa to robi v kradkodobej narkoze. a vtedy by tie preoperacne davali zmysel.
no kazdopadne ten zakrok vobec nepoznam a je mozne, ze preoperacne chcu preventivne. kto vie.