CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

band
24. čer 2010

tak holky dneska po UTZ špatné zprávy - v děloze není nic vidět - závěr je mimiděložní nebo biochemické těhotenství 😢 😢 😢 zázrak se u nás opět nekoná

zlatovlaaska
24. čer 2010

@collette to je príma, blahopřeju 😉

barbika
24. čer 2010

@band tak to mě mrzí....

martinka.a.honzik
24. čer 2010

@band tak to je mi moc líto ☹ ach jo ☹

band
24. čer 2010

Holky - díky moc ☹

dvojcata2
24. čer 2010

Ahoj děvčata nerada otravuju ale chci přejít z Liberce k Apolinářovi mám za sebou 2 IVF a 2 KET ani těch dvou // jsem se nikdy nedočkala.Můžete mi prosím říct jaká je čekací lhůta??Díky .Band i když se neznáme tak je mi to hrozně líto a po těch mých neúspěších a i jiných holek se mi chce furt brečet ale už nějak nemám co

len
24. čer 2010

Band, ach jo ☹ Naděje už nulová? Kolik jsi DPO? Brali ti hCG?

Dvojcata, na první objednání se může čekat dýl, třeba dva měsíce (i když tu máme rekordmanku, co ji vzali doslova za pár dní 😉 ), ale jak už jsi jednou "jejich," jde to rychle 🙂

dvojcata2
24. čer 2010

Díky já na to ted zase tolik nespěchám a chtěla bych udělat imunologii a na to bych stejně jela do Prahy zítra mažu ke svému dr aby mi napsal žádanku k vám a uvidíme. 😉

len
24. čer 2010

Oni u Apoli to imuno udělají taky 🙂

band
24. čer 2010

Len díky - nevim kolik je HCG, ale prý od minulého týdne o něco klesla ☹, tak to je asi opravu to biochemické - uklidňuju se tím, že když se to takhle jednou samo povedlo, tak se to příště třeba povede na dlouhou dobu 9 měsíců 😅

band
24. čer 2010

dvojčata 2 - já čekala od prosince do dubna, ale teď už sem tam každou chvilku

len
24. čer 2010

Tak snad když to klesá, mimoděložní to nebude, určitě tě budou hlídat. Ale já stejně pořád považuju // vzniklé přirozeným způsobem za naprostý zázrak 😀 Takže šlo to jednou, tak proč ne zas 😉

band
25. čer 2010

Len děkuju - taky se tím uklidňuju a doufám 😅

akin
29. čer 2010

Ahoj Band. Je mi to moc líto....asi to nijak nepomůže, ale Len má pravdu. // vzniklé přirozeným způsobem jsou skoro zázrak. Věřím, že když se ti ukázali jednou, ukážou se příště znovu a už to bude OK.

Ahoj dvojcata2. Po prvním zavolání k apolináři nás s maželem objednali už asi za měsíc. Čekala jsem, že ot bude dýl, takže jsem byla mile překvapená.

Já se jsem momentálně 6. den po pregnylu. Četla jsem, že ovulka by se měla spustit po píchnutí cca 12-48 hodin (?) Musí to být vždycky tak? Podle bolení bříška myslím, že asi proběhla cca 24-36 hodin po injekci...Jenže bolení břicha (jako slabá MS) nepřestalo, nejvíc to cítím, když sedím .Taky se mi dnes spustil hustý bílý hlen (pardon-nijak decentněji to popsat neumím 😅 ). Myslíte, že by ovukla mohla být teprve dnes? Jsem 17 DC (pregnyl píchli 12 DC ráno,13. a 14. den proběhlo "snažení!).

saralinda
autor
30. čer 2010

Akin, na Pregnylu to píší přesně, kdy bude ovulka. Tuším, že je to max těch 36h po píchnutí. Takže pokud ti ho píchli 12DC ráno, tak ovulka byla asi 13DC odpoledne/večer.

Band - je mi to líto. Ale je pravda, že pokud to není mimoděložní, tak je to veliká škoda, že se to nepovedlo, ale povede se to příště. Mimoděložní mi znamenalo ne jenom zklamání, ale i další problémy (operace + odebrání vejcovodu), což je smutnější, ale zvládnou se to taky dá.

Holky, já už jsem teď tedy vdaná paní 😀 Svatba se moc vyvedla. Vyšlo nám krásné počasí, nálada byla velice příjemná a všem se líbilo. Pařili jsme až do pěti do rána 😉 Takže teď už se můžeme kdykoli rozhodnout pro adopci a nic námk nebude stát v cestě 🙂

valmark
30. čer 2010

Ahoj holčiny, opravdu nemůžu mít nic jednoduché...
V pátek mám jít na ultrazvuk k potvrzení těhotenství. Na testu krásné // a před chvílí jsem začla hodně krvácet ☹
K Apolináři se nemůžu už půl hodiny dovolat. Pořád tam mají obsazeno.
Nevím, co mám dělat ☹

saralinda
autor
30. čer 2010

Valmark - držím malíky, ať je vše v pořádku. Nevím, co bych dělala, ale asi bych pokračovala ve zkoušení dovolat se tam a nebo bych se tam rozjela i bez objednání. Myslím si, že tě každopádně budou chtít vidět, takže jet tam asi budeš muset stejně. Až budeš v čekárně, tak se nahlásíš a oni tě vezmou. Přeji ti, aby vše dobře dopadlo.

valmark
30. čer 2010

Sar, už jsem se tam dovolala. Vypadá to na samovolný potrat. Ve 13h. tam jedu.
Ach jo ☹

valmark
30. čer 2010

A jsem objednaná k Dr. Bláhové - u té jsem nikdy nebyla, tak snad bude v pohodě.
Začlo mě i tak divně bolet břicho ☹

band
30. čer 2010

akin - děkuju! Nějak sem se s tím vyrovnala líp něž sem si myslela - jedu dál. S tím Pregnylam mám jen jednu zkušenost a ovulaci sem začala cítit hned po 12 -13 hodinách od píchnutí. A všude se píše, že dorazí do 36 hodin...

saralinda - velká gratulace mladá pani - sem ráda, že sis to užila - přeju jen samé štěsí 😵 😵 😵

valmark - furt držim vše, co mám a dr. Bláhové se vůbec neboj. Je skvělá. chodila sem k ní teď taky celou dobu a si v těch nejlepších rukou - kéž by ti mohla pomoct, aby ti to dobře dopadlo!

valmark
30. čer 2010

band - díky moc. Já pořád doufám, že to je třeba jen jedno embryjko a druhé se drží.
Ale fakt se bojím.

band
30. čer 2010

valmark - přesně tak - nic není ztraceno! Moc ti přeju, aby to dobře dopadlo. Drže se!

collette
30. čer 2010

Ahoj holky,

to se teda zase dějou věci ☹

valmark - je to asi jen slabá útěcha, ale podívej se na aknyt - odkrvácela skoro celou sliznici, ale Hanička se udržela. Moc držím pěsti, aby to bylo taky tak.

Sar - tak nazdar mladá paní 😀 gratulace obrovská a jsem moc ráda, že jsi si naše rady vzala k srdci a pořádně si to užila!

Jinak já se dneska taky chystám k Apo, chtějí 3D UTZ, aby viděli, jak se mi zhojila ta plastika. Tak mi držte pěsti, sice nemám důvod si stěžovat, ale doufám, že tam nenajdou něco, co se zatím neprojevilo 😅

valmark
30. čer 2010

collette - za chviličku tam jedu, tak se uvidí. To víš, že doufám, že to dobře dopadne. Ikdyž se moc bojím, že ne ☹
Tobě také držím palečky, určitě je vše tak, jak má být...

collette
30. čer 2010

val - tak tfuj tfuj tfuj a hlavinku vzhůru 🙂

valmark
30. čer 2010

Hezké odpo,
tak jsem byla u Apoli a ultrazvuk vypadal krásně, jakoby se vůbec nic nedělo.
Chytla se obě embryjka, ale srdíčka zatím nejsou. Ještě je brzy
Krvácení mohlo znamenat cokoliv a bohužel zatím nejsou schopni k tomu moc říci. Vzali mi zase krev, zda se HCG zvyšuje. Dostala jsem několikery prášky proti krvácení a nařízený klidový režim.
Příští čtvrtek znova na UTZ. A tam už by mělo být vidět více.
Tak uvidíme, snad to všechno dobře dopadne.

len
30. čer 2010

😵

saralinda
autor
30. čer 2010

Valmark - super! Tak snad to byl poslední stres tvého těhotenství a dále bude vše v pořádku. Držím palce.

collette
30. čer 2010

Tak koukám, že jsme obě odešly od Apo s dorými zprávami 😵

sar - jsem si teprve teď všimla v kaledáři 😕 Všechno nej k svátku, mladá paní 🙂

band
1. črc 2010

Holky - krásný zprávy! To je úžasný, že se ty zázraky dějou 😉 😉 😉 to by nebylo fér jinak...tak všechny krásně prospívejte 😉