CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
29. led 2013

@streghina tak to moc držím palečky 🙂

holanci
29. led 2013

@streghina moc držím pěstičky 🙂

holanci
29. led 2013

@japro chuděra, muselo to asi hrozně bolet, jestli to dělají přes břicho nebo jak ☹ proč jen to musíme mít takhle složité. Kéž by se jí mrňousek asˇpoň pořádně zavrtal a zabydlel když už musí takto trpět.... ☹

martinka87
29. led 2013

@streghina jasnacka... Tak budu mooooc drzet palce aby to klaplo a aby klapla maximalne dvojcatka 😉
@mooncaa to je typicky ☹ ☹ jeste, ze je ale zima a sanky nemusi byt nervni 😀 a uz aspon spinis? Ze by byl naznak, ze uz se teda jako neco chysta?

mooncaa
29. led 2013

@martinka87 Ani nešpiním, ale teď mě už bolí břicho fest. Test vysavovaný. Tak snad zítra nebo pozítří - uvidím. Manžel koncem února odjíždí na další služebku, tak snad to stihneme ještě před. 😀

petulei
29. led 2013

ahoj holky, jsem tu nová, ale ráda bych se k Vám přidala, pač přeci jenom se nemám s kým podělit o to, co prožívám.
V roce 2010 jsem v CARu podstoupila odebrání obou neprůchozích vejcovodů a od té doby podstupujeme IVF. Před 14ti dny jsme začali třetí IVF. v pátek jsem byla na punkci, získala se 4 vajíčka, druhý den se všechna začala hezky vyvíjet. Dnes jsem měla jít na transfer, ale ráno mi volala embryoložka, že se ani jedno nevyvíjí tak, jak by mělo, že si je tam nechají ještě do zítra jak budou vypadat, ale bohužel to vypadá, že ani jedno nebude vhodné k transferu :( od rána bulim jak želva, ač vím, že mi to moc nepřidá a že bych měla být klidná až do zítra, ale to prostě nejde. díky, že jsem se tu mohla aspoň trochu vykecat a všem držím pěstí 🙂

martinka87
29. led 2013

@mooncaa achjo, snad to vyjde a manzel tu jeste bude!!! 😉
@petulei ach jo, to je mi strasne lito!!!!! ☹

japro
29. led 2013

@petulei a sakra to mi je líto držím moc palečky at vše klapne jen a jen nej ........

japro
29. led 2013

@holanci jj to jo snad bude vše zlé k něčemu dobré........

consti
29. led 2013

@petulei Ach jo, to je mi moc líto! Ale šance, že bude vajíčko k transferu ještě je! A případně zkusit dárkyni?? 😅 Ale dokážu si představit tvé pocity, já mám za sebou jen 1.IVF a měla jsem jen 3 vajíčka jedno z toho nezralé a jedno se špatně vyvíjelo. Tak u sebe mám nakonec jen jednoho bojovníčka a nic na zamražení...tak jsem se děsila, že mi před tím zavolají, že nic není k zavedení. Držím pěsti, aby to dopadlo dobře! 😵

petulak1988
29. led 2013

@consti
@japro
@martinka87
@mooncaa
@holanci snad jsem na nikoho nezapomela...hlasim se z nemocnice jeste tu asi dlouho budu...tak punkce pro me byl nejhorsi zazitek v mem zivote...a navic hrozi znovu chjo ... co u vas??

mooncaa
29. led 2013

@petulei Držím palce ať na zavedení alespoň jeden bojovník zbyde. Tvé pocity jsou naprosto normální, když jeden pokus stojí tolik síly. A říkali proč se špatně vyvíjí?

mooncaa
29. led 2013

@petulak1988 Koukám, že si toho musíš hodně vytrpět. Tak ať to trpění má i své výsledky.

streghina
29. led 2013

@martinka87
@japro
@holanci
@mooncaa
holky díky mooc, jsem zvědavá, ale zatím by mi stačilo jedno, i když za dvě bych se taky nezlobila, ale víc už prosím ne 😉 na ovulku čekám, asi v pátek bude, sama Koryntová říkala, že mám posunutý cykly

streghina
29. led 2013

@petulei člověk si myslí, že je na tom blbě, a pak vidím, že jsou holky kolem mě, co jsou na tom hůř, ale musíme to zvládnout, my se taky snažíme od roku 2010, téměř žádný problém nemám, jedno MA a jinak se nedaří, ale určitě rok 2013 bude šťastný pro nás ještě netěhotné 😉 držím pěsti

streghina
29. led 2013

@petulak1988 ahoj, konečně jsi tu, to je dobře, v pondělí jsem byla u Apo, tak jsem na tebe myslela, jak se máš. Na mě to nemělo taky dobrý dojem, byla to první návštěva od revize tam, takže se mi chtělo brečet, i doktorka mi to viděla na očích, tak mě uklidňovala, že už to bude dobrý a že se to stává, byla fakt hodná.
Jinak doktoři tam měli na chodbě nějakou slezinu a byl tam pěkný hlahol 😉

japro
30. led 2013

ahoj holky 🙂 přeji vám všem krásný den tobě taky Péto hlavně že už jsi doma 🙂 jupíííííí já si ted dávám kávu pak sprcha a jedu na ultrazvuk...... pak napíšu jak sem dopadla 🙂

petulei
30. led 2013

martinka87
consti
mooncaa
streghina
holky díky moc za podporu.je fajn si pokecat s někým, kdo prožívá stejné věci. Bohužel jsem teď dostala zprávu, že se ani jedno zavádět nebude..:( Nedá se říct, proč se přestali vyvíjet. takže další dva měsíce dlouhá pauza a pak to znovu...

petulak1988
30. led 2013

@japro ahojky ja nejsem doma mam pripojeni v nemocnici..🙂 domu asi jeste nepujdu ...☹ chjo
@streghina no ja vubec nevim co bude dal...asi az v utery budu vedet jestli tak kulicka je

mooncaa
30. led 2013

@petulei Tak to mne mrzí. A kolikáté IVF to bylo?

@petulak1988 A jak Ti je, jsi pořád na JIP, nebo už na normálním pokoji? Co s Tebou dělají?

petulei
30. led 2013

@mooncaa Díky...už třetí...

mooncaa
30. led 2013

@petulei A ty předchozí IVF, to se vyvíjelo normálně? A máš nárok na 3 nebo 4 pokusy? To je to, co mne deptá, že těch hrazených pokusů je tak málo a pokud člověk nemá děsně moc peněz, tak je to blbý.

petulak1988
30. led 2013

@mooncaa jsem uz na normalnim uz mi je lip...tou vodou jsem pribrala 6kilo docela des...jsem nafoukla ale uz je to lepsi... uvidime no hlavne kez by se kulicka chytil.. 🙂

mooncaa
30. led 2013

@petulak1988 Říkají, že těhotenství průběh hyperstimuláku zhorší. Kolik jsi po ET, OPU, není čas už testovat?

petulei
30. led 2013

@moonvaa jojo ty se vyvíjeli normálně..sice jich bylo málo,ale za to byli kvalitnější.. Pokusy mám 4, ale pokud se nemýlím, tak tento se ani nebude počítat, pač nedošlo k ET ne? nebo už je to jinak? Přesně, jak se blížím ke konci, tak je to ještě větší stres a víc a víc se na to upínáš ikdyž se snažíš na to nemyslet... Nepatřím bohužel mezi ty, která těch peněz má děsně moc.. 😒

petulei
30. led 2013

ups sem se nějak překlikla v písmenku...tak ještě jednou... 🙂) @mooncaa jojo ty se vyvíjeli normálně..sice jich bylo málo,ale za to byli kvalitnější.. Pokusy mám 4, ale pokud se nemýlím, tak tento se ani nebude počítat, pač nedošlo k ET ne? nebo už je to jinak? Přesně, jak se blížím ke konci, tak je to ještě větší stres a víc a víc se na to upínáš ikdyž se snažíš na to nemyslet... Nepatřím bohužel mezi ty, která těch peněz má děsně moc..

mooncaa
30. led 2013

@petulei Bohužel, taky se tento pokus počítá, jak je teď od dubna nový zákon - to jsem Tě teda moc nepotěšila. Ten stres naprosto chápu, já mám před sebou poslední 3. pokus a to už děti mám a i přesto jsem děsně ve stresu, takže to, co prožíváš Ty, musí být ještě mnohem horší.

petulei
30. led 2013

@mooncaa Ups...tos mě tedy opravdu moc nepotěšila... ☹

consti
30. led 2013

@petulak1988 Ahojky, tak moc držím pěsti, aby už bylo jen líp a další punkce už nebyla a miminko se pěkně zavrtalo 😉 !!

petulak1988
30. led 2013

@consti dekuji a co ty jak se citis??? 🙂 myslim na tebe kdy budes testovat??