CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
26. lis 2009

Len,ja ovuluji tak 24 den. 😀 😀

len
26. lis 2009

No vidíš, tak se neboj 😀

larri
27. lis 2009

Ahoj holky,
koukejte v nedeli na STREPINY.Bude tam pribeh,kdy opilec srazil a zabil 10 holcicku.
Byla to dcera moji zname,ktera mne pri meych pokusech podporuje.

Hlavne si poslechnete jaky dostal za to trest. 😠

martinka.a.honzik
27. lis 2009

Ahojky Apolenky,
holky vy mě asi zabijete.... 😔

len
27. lis 2009

Marti, ty jsi testla? 😉 Jinej důvod k zabíjení nevidím, tak jak? 😉

dada074
27. lis 2009

martinka chceš říct,že jsi také nevydržela a testla?A CO?

martinka.a.honzik
27. lis 2009

No nevydržela, protože jsem se v noci málem poblila 😝
Koukněte do albíka 😵

len
27. lis 2009

No paráda, hurá! 😀

dada074
27. lis 2009

Martinko to je nádhera,mooooooooc velká gratulace,já vím,že jsem v tomhle blázen,ale já zašla dál a dnes jsem si nechala nabrat HCG

len
27. lis 2009

Vy jste teda případy, VY mě jako máte držet, abych netestla dřív, jo? 😀 Nebudu sem za váma po ET chodit, abyste věděly 😀

martinka.a.honzik
27. lis 2009

dada074: tak daleko asi nezajdu....ale určitě to neni poslední test.

Tak jsme to tu pěkně rozjeli.....tak holky šup šup, koukejte nás následovat 😉

Já tomu nemůžu nějak uvěřit....no i když je mi tak blbě, že i jo. Ale já vím že do utz nemám jistotu

aknyt
27. lis 2009

Marti, gratuluju 🙂 Ty jsi teda fakt klikařka, to se jen tak nevidí 😉

aknyt
27. lis 2009

A protože jsem maximální netrpělivka, tak jsem testla taky 😉

len
27. lis 2009

Aknyt! 🙄 😝
To se tady hlásá, jak je to pozdějc lepší a kdo tady jde příkladem, no, kdo? Jsem tu akorát pro srandu králíkům 😀

len
27. lis 2009

Jo a ten test jsem ti v albu viděla 😉
Gratuluju, ale nebojíš se Pregnylu?

len
27. lis 2009

Ajó, ty určitě znáš jeho poločas rozpadu, co? 😀
I když pokud beru dle sebe, tak mám ještě 10 dní po Pregnylu pořádně citlivá prsa, pak to pomine 😒

aknyt
27. lis 2009

Já se Pregnylu nebojím, protože jsem ho vůbec neměla 😉 Ale biochemky ano ☹ A vždy jsem tvrdila, že jsem netrpělivka...

dada074
27. lis 2009

Aknyt tak to je skvělé,to se mi jen zdá,že by se zadařilo i všem ostatním,co holčiny.

Len neboj to mi jen tak blbnem,ale tobě to nedovolíme. 😀

Jinak si myslím,že u Aknyt to Pregnyl už bít nemůže,kdy jsi ho píchala 11.11.?

aknyt
27. lis 2009

Já beru jen Estrofem a Crinone, Pregnyl se u KETu s estradioly a progesteronem nedává - netvoří se folíky, tak není důvod. ET se řídí výškou sliznice a ne vlastním folíkem.
Martinka to má v přirozeném cyklu a tam je to jinak 😉

martinka.a.honzik
27. lis 2009

Aknyt: to vypadá taky moc pěkně, budu moc moc držet palečky, ať čárka sílí a miminkovsky.

Jsem Vám sem přeci přišla tu smůlu prolomit, tak koukejte poslouchat a těhotnět jo 😀.

Já jsem dnes 9. den po ET 5 denních emryí. Jo a dělala jsem si mamatest.

No v tomhle asi kliku fakt mám...doufám že to vydrží. Jinak jak je vidět, tak u některých jedinců se chytají jak čerstvá embrya, tak mražená 😀 , takže žádná pravidla v tomhle nejsou 😉

Moc moc vám všem děkuji za podporu 😅

dada074
27. lis 2009

Jo,jo Aknyt já si toho všila pozdě,že už jsi o tom Pregnylu psala,jsem nějaká opožděná.

A Martinka má pravdu teď se tu bude už jen těhotnět,Larri,Len a spol!!!! 😀

len
27. lis 2009

Aha, Aknyt, já nějak myslela, žes ten KET měla v přirozeném cyklu 😉

martinka.a.honzik
27. lis 2009

Neboj leni, my tě tu po ET podržíme, navíc ty máš pevnější vůli. Kdyby se mi nechtělo furt zvracet, tak bych to taky vydržela.

fr.vladka
27. lis 2009

Ahojky, no mě tolik štěstí nepotkalo, normálně jsem to dostala, strašně krvácím. Takže to embryo nemělo vůbec šanci se chytit.. Je mi hrozně, furt jen bulim a všichni a všechno mě štve. Je to hroznej pocit a nikomu to nepřeju. V poslední době mám jen smůlu a žádné štěstí, tak by mě zajímalo kdy se karta obrátí.
Jinak teď musím mít 3 měsíce pauzu aby se mi vyčistilo tělo od těch hormónů, pak se musím objednat na konzultaci
k Apolináři a začneme nanovo. Píchat injekce - punkce - embryotransfer - a čekat a modlit se....
Tak jsme si s mim manželem rozhodly že to do té doby budem zkoušet normálně, jelikož se manželovi zlepšil
spermiogram. Tak uvidíme...

martinka.a.honzik: Držím palce!!!!!! 😉

len
27. lis 2009

Vladko, to je mi moc líto ☹ Ale udělalas maximum, vyzkoušela si to... Jinak na tu konzultaci se můžete objednat klidně hned a s dlouhým protokolem začít už po dvou MS, pokud byste jó spěchali. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem si nejdřív odpočítávala ty tři cykly a pak se tam stejně objevila až po osmi, ono všecko má svůj čas 😉

aknyt
27. lis 2009

Vlaďko, to je mi líto. Neboj, znám také neúspěchy i MS po nich i ty pocity... a třeba ani už do CARu nebudeš muset, když se zlepšilo spermio!!! Foukám na dušičku a posílám energii to zvládnout.

A vyhráno nemá nikdo, cesta je moc daleká.

saralinda
autor
27. lis 2009

Holky, nakukuji a nestačím se divit. To je super! Mám velikou radost - 2 těhule v 1 den a třetí včera (nebo už předevčírem?). Holky, tfuj, tfuj, tfuj a ať se mimískové drží.

Martinko, krásný testík. Máš opravdu neuvěřitelné štěstí, atk ať ti zůstane.

Aknyt, na tvůj testík se bohužel nepodívým, náš webový filtr v práci vyhodnotil tvé album, jako "sexuálně explicitní odkaz" 😀 . I tak držím veliké malíky, jak tady asi ještě nikdy.

Vladko, je mi to moc líto. Vím, jak ti je. Je to dost náročný boj (hlavně psychicky). Ale bojovat se musí. Udělej si v hlavě nějaký plán a uvidíš, že to ti pomůže se zase odrazit ode dna a dodá novou naději. Alespoň u mě to tak funguje.

len
27. lis 2009

Sar, sexuálně explicitní, jo? 😀 Tak jenom referuju, že Aknyt tam má stín, ale o jeho existenci není pochyb 😉

saralinda
autor
27. lis 2009

Máme hloupý webový filtr. Neví, že ke // není vždy potřeba sex. Že některé znás to umí i bez něj 😀

haaribo
27. lis 2009

Ahojík Apolenky, tak koukám, že se tady roztrhnul těhu pytel!!!! 😉
To je moooc dobře, díky těmhle úspěchům začínám uvažovat o IVF, ale nechci jít dřív než na jaře...tak uvidíme po novém roce...