CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
19. zář 2012

@mooncaa Moni, je to taaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 ja jsem taaaaak stastna!!!! 😉

zdehla
19. zář 2012

ahoj dle vsech rad na to pujdu pomaleji, aby to potom bylo na beton, uz se citim lip, ae do nedele to bylo docela neprijemne, sand to bylo pozitivni

zdehla
19. zář 2012

marto, mooooc gratuluji, hlavne bud v klidu a setri se, budes skvela......

mooncaa
19. zář 2012

@martinka87 To je skvělá zpráva, moc a moc gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@zdehla Tak a ještě nám tu chybí ta dvojčátka. 😀

mooncaa
19. zář 2012

@kachynka85 A navrhl Vám co dál? Nemáš třeba zakloněnou dělohu? Kamarádka taky měli jen průměrné a nadprůměrné výsledky a 3 roky snažení a nic. Jim zabralo IUI a příčina asi zakoněná děloha.

zdehla
19. zář 2012

a jak to dopadlo monce, to jsem nejak zaspala

zdehla
19. zář 2012

nevim, ale dle meho doktora je zakloena deloha prezitek

mooncaa
19. zář 2012

@zdehla Taky mám pozitivní ze včera, další testování zase zítra.

zdehla
19. zář 2012

taky mooooc gratuluji, já si nejspíš testy udělám až někdy o víkendu, ikdyž podle průvodní zprávy u lékaře to vychází až na 28., snad to vydržím alespoň do toho víkendu, když vás tak čtu 🙂

martinka87
19. zář 2012

@zdehla Zdeni tak to mooooc drzim palce a tesim se na Tve //!!! 😉
@mooncaa dekuji moc!!! 😉

martinka87
19. zář 2012

@mooncaa a nemuze to byt jeste Pregnyl, ze ne????

mooncaa
19. zář 2012

@martinka87 Já přece pregnyl testovala v pátek a to tam v limitu nebylo nic a po 1/2 dni hooodně slabý duch - jako spíš náznak, kde by měla být ta druhá čárka. No a teď to bylo v limitu a mnohem silnější než ten duch z pátku. Jako pořád hodně slabé, ale co bychom chtěli, když testujeme už teď. Já minule měla transfer taky v úterý jen teda o den mladší embrya a testovala jsem taky v úterý a nebylo tam nic - měla jsem tehdy 25 testy.
Jako potento se to může vždycky (nikomu to nepřeji), ale toto je důkaz, že to jde.
Já bud testovat zase zítra, prostě ob den, to by mělo být dobře vidět, že čárka sílí.

martinka87
19. zář 2012

@mooncaa ouky, tak to snad Pregnyl opravdu neni 😉 ja nevim, mozna to zkusim i zitra... Jsem se do tech testu asi zamilovala a v patek dam posledni, ktery dostane manzel v nedeli k narozeninam 😉

kachynka85
19. zář 2012

@mooncaa Nenavrhl co dal, prej si mam zavolat az to dostanu ...drzim vsem moc pesti 🙂

mooncaa
19. zář 2012

@martinka87 Takže zatím manžel nic netuší? To bude krásný dárek.

@kachynka85 Tak kéž bys už nedostala. 😉

martinka87
19. zář 2012

@mooncaa presne tak, manzel nic nevi! 😉 😉 a ja se siiiilene moc tesim na jeho reakci 😉

mooncaa
20. zář 2012

@martinka87 Koukám, že už máš změněný status. Testovala jsi dneska? Já jo a je tam o kousek silnější čárka.
Jo a manželovi bych v neděli počůrala čerstvý test, aby Ti pak neřekl, proč je ta čárka tak slabá. Já to teda manželovi vykecala hned - narozeniny má v dubnu - to je za dlouho 😀

mooncaa
20. zář 2012

@martinka87 A chystáš se pak chodit na nějakou diskusi podle termínu narození?

martinka87
20. zář 2012

@mooncaa jj, mam to nahozene, ale pockam podle zitra, jsem dneska 4+0, tak zda zitra naskoci 5tt nebo ne... Pac jinak by mel byt termin az 1.6.2012.... 😉
Jj, uz jsem v cervnu 2013, pridej se taky!! 😉 kamaradka totiz vcera taky nasla //, tak to i zalozila tu diskuzi 😉
A test jsem zkousela, dneska je stejny.... Protoze ale nebudeme doma, tak asi test udelam jeste zitra ci v sobotu hoooodne brzy rano a lupnu ho tam! 😉

mooncaa
20. zář 2012

@martinka87 Mě to vychází na termín porodu 31.5. - tudíš až v pátek 4+0, protože v pátek byl OPU.

zdehla
20. zář 2012

tak holky testovat budu v nedeli, hrozne se bojím vysledku,porad se pozoruji, nekdy jsem optimista nekdy pesimista, koukejte na tu diskuzi počkat na mě 🙂

martinka87
20. zář 2012

@mooncaa ja to pocitam podle posledni MS 😉
@zdehla Zdenicko, mooooc drzim palce na nedeli!!! Urco tam budou krasne // !!!! 😉

mooncaa
20. zář 2012

@zdehla Držím palečky na neděli, to pozorování a tak, to mám stejné. Pořád se bojím, že se ani pořádně radovat nemohu.

@martinka87 Tak to jo, já počítám podle OPU, ale diskusi jste založili správnou, taky budu rodit až v červnu 😉 Zatím se teda nepřidám, asi počkám po srdíčku. V úterý se chystám volat do CAR, pokud bude pořád test pozitivní, a objednat na UZ - chci až na týden od 8.10. - to by už mohlo být srdíčko.

martinka87
20. zář 2012

@mooncaa jj, ja taky jeste nikam nevolala... Na srdicko je jeste spousta casu.... Od 8.10. budu cca 6tt, to dam asi az pozdeji, to jeste srdicko nebude, ne? To az tak od 7tt.... Ja teda doufam, ze bude mooooc silit.... 😉

mooncaa
20. zář 2012

@martinka87 Já myslím, že 6+4 by už mohlo být vidět, ale zase čím později tím lépe. No nechám si od nich poradit.

martinka87
20. zář 2012

@mooncaa jj, oni nam poradi... 😉

martinka87
20. zář 2012

@mooncaa a co s Utrogestanem??? Pomalu ale jiste dochazi...

mooncaa
20. zář 2012

@martinka87 No, ve zprávě píší, že až dojde tak už nebude potřeba.

martinka87
21. zář 2012

@mooncaa kdyz ja vim, ze nektere holky ho mely treba do 12tt ...

dada074
21. zář 2012

Holky strašně moc vám gratuluji,koukám,že u Apo budou mít tento rok pěknou úrodu.