CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
18. říj 2013

@miaabella ahoj no myslím že to problém nebude když ten den bude v práci 🙂 a nebo prostě řekneš že chceš jít k němu a oni ti řeknou kdy tam je ..... nebuj jsou moc hodný a rádi poradí sestry 🙂

akin
18. říj 2013

@tri.niti Ahoj, zdražení potvrzuji. U Apolináře jsem byla na 1. IVF letos v únoru a platila jsem si jen příplatek cca 2x100 Kč na Orgalutrany a pak něco málo na Pregnyl (možná to bylo i jen těch 30 Kč za recept už nevím). Jinak za léky už nic, myslím. Píchala jsem doma Fostimon a ten byl plně hrazen. Tento měsíc jdu na 2. IVF ... dle paní doktorky se prý opravdu nově platí za ampulku Fostimonu cca 100. Už nevím, kolik jsem těch dávek měla minule, ale v podstatě je rozdíl Puregonu oproti Fostimonu prý cca 1 000, což už je fakt minimální rozdíl. Kor, když člověk zohlední to pohodlí pera a klasické injekce. Ale prý je otázka krátkého času než nám pořádně "osolí" i ten Puregon 😖 Takže jem si tentokrát nechala dát Puregon - 2x9000 jednotek mne zatím vyšlo na 3 400. Po kontrolním ultrazvuku dostanu předpokládám ještě jednu ampulku za 1 200. Snad ji do příštího týdne nezdraží. Asi by mne to nezruinovalo, ale štvalo by mně, že jsem to nestihla 🙂
Jinak držím palečky na IUI 😉

tri.niti
18. říj 2013

To zdražení mě teda vytočilo. Ne že by to člověka zruinovalo, ale jde mi o princip, jakým rýžujou peníze. Oni moc dobře vědí že ty miminka chcem za každou cenu tak na tom vydělávají. Jsou to hyeny. A na feťáky co mají AIDS jsou veřejné sbírky. Svinstvo 😠 Doufám že lázně pomůžou a nebudu IVF potřebovat

japro
20. říj 2013

teda holky to je hnus to zdražování nestačí že je tak málo pokusu a ještě pořád něco zdražujou sakra...... já jsem ted po IUi když to neklapne bude ještě jeden a když ani to neklapne tak mě čeká IVF ach jo ..... taky by nám mohli v práci zvednout vejpatu 🙂 ale nám se to brzo holky povede tak moc kaček neutratíme 🙂 pak až za pleny 😀

miaabella
21. říj 2013

Ahoj.je potreba mit od gynekologa papir na SPG ? Pokud by nebyl atilo by jse to

petrusejenc
21. říj 2013

Příjemné dopoledne...info z Caru: koukám na vaše výsledky.Vše dopadlo skvěle a jak tak koukám máte zde,že máte špatnou reakci jak na partnerovo sperma tak na cizího dárce.Tudíž jasný plán je IUI -umělá insteminace. Tím pádem obejdeme boj spermií ve vašem nepřátelském prostředí!!!! Ted až dostanete Ms a budete 2DC začnete užívat Clostík dvě tablety denně po dobu pěti dní. Potom zavoláte 8-9dc přijedete se nám ukázat jak vajíčka reagují na léčbu a zákrok se provede hned jak bude vajíčko připravené k oplodnění...máte nárok na 6pokusů IUI....ve vašem případě bych to viděl velice nadějně. po 6ti pokusech nebo tak nějak bychom se mohli dohodnou v nejhorším případě na IVF.........ptala jsem se ho jestli stačí cyklus 26dní on řekl ANO-na špinění od 24dc se moc netvářil s tím,že už to špinění není vhodné pro vajíčko,ale to se dá upravit těma lékama, a pak zahlédnul mojí poslední otazku ohledně imunologie!!!! Řekl,že je to další věc kterou se mnou chtěl probrat!!! Zítra jdeme k Dr.Malíčkové...jupííííí a nemusíme čekat měsíc na objednavací dobu ve 14h ordinuje přímo u Apolináře jsem zase nabitá energií a vyšla jsem tak nějak štastnáááááá

petrusejenc
21. říj 2013

😵 holky kolik jste platily za IUI.....děkuji za info

akin
21. říj 2013

@petrusejenc ja mela jedno iui v r.2011 a jedno v r.2012 a myslim, ze jsem platila jen poplatky za recept a asi 100 kc za pregnyl a jinak nic. Ale je to uz dlouho, nedivila bych se, kdyby se ted uz platilo vic 😒

sasanka033
22. říj 2013

@petrusejenc za IUI se nic neplati, resp. zalezi zda to mas v nativu, nebo te musi nejak stimulovat. pokud clostikem, tak jen za ten clostylbegit mozna, ale nic to neni.

sasanka033
22. říj 2013

@miaabella ahoj, je to tak, jak pise @japro - az se budes chtit objednat, rekni si ke komu chces. rezabek tusim ordinuje jen dva dny v tydnu, takze je samozrejme blby, esli se mas objednat konkretni den cyklu a on tam zrovna nebude. ale pokud bude, neni zadnej problem, aby te sestry objednaly k nemu. nekdy je to proste problem, pac kdyz mas treba jit na kontrolu 10DC a on zrovna neordinuje, musis k nekomu jinymu no...za me se vyhni fajtovi a roznickovy a radsi i koryntovy. ja s ni spatnou zkusenost nemam, ale hodne holek jo. za me je dobra polakova, jirsova a rezabek, ostatni osobne neznam.

petrusejenc
22. říj 2013

děvčata děkuji.............. 🙂

japro
23. říj 2013

@sasanka033 ahoj jj já vím jak to tam je je jasné že tam zrovna net dr musí bejt a někdy se stane že tam je ale je na sálku tak je taky smula.....ta rožničková tam sem byla jednou je je fakt nic moc ☹ byla tuším taková nepříjemná .... a nepovídala přišlo mě že jí otravuju☹

japro
23. říj 2013

@petrusejenc IUI jj je zadarmo....🙂

japro
23. říj 2013

@petrusejenc to je dobře že jsi nabitá 🙂 neboj vše klapne a budem se radovat 😉 já jsem dnes týden po IUI těch 14 dní do menstruace je tak daleko přijde nepřijde ? 😉 tak se opatruj a držím moooooc palečky

sasanka033
23. říj 2013

@japro roznickova neni vubec neprijemna, naopak je takova az strojene mila, asi jako spatnej herec🙂 problem ale je, ze je na prd doktorka. ona tam neni dlouho, je mlada, takze se sice porad uci, ale proste to neumi, takze od ni pryc. mne delala pruchodnost vejcovodu, silene to bolelo, musela vzit na cipek kleste a pak rekla, ze jsem nepruchodna oboustrane, i kdyz se teda do me nemohla moc dostat. no a ja sla na laparku a nepruchodnej vejcovod mam jen jeden. ja chapu, ze ta metoda vzduchem neni stroprocentni, to rika i rezabek, ale takova diagnoza je dost vostra, ze jsi nepruchodna oboustrane...a pritom to tak neni.

sasanka033
23. říj 2013

a holky prave jsem se vratila z dalsi konzultace u apo a proste to tady musim napsat: JSOU TAM NAPROSTO UZASNY!🙂 jirsova je nejlepsi na svete a sestricky jsou bajecny. ja vim, ze to prostredi neni nic moc, ale na to ja tolik nekoukam.

japro
23. říj 2013

@sasanka033 tak to asi teda asi pletu jména 🙂

japro
23. říj 2013

@sasanka033 to je pro mě? asi nechápu já nejesm nepruchodná ..... mě právě řekli že je vše v pořádku asi si mě pleteš 🙂

japro
23. říj 2013

@sasanka033 jj je to super mě si zamlou vá i prostředí je to jak v pohádce na zámku 🙂 to je fajn že jsi spokojená 🙂

japro
23. říj 2013

@sasanka033 sem to asi celé polpetla 😀 to řekli tobě že o té nepruchodnosti jsem dnes náká mimo 🙂

sasanka033
23. říj 2013

@japro to bylo pro tebe - jen jako priklad, proc lidi odrazuju od roznickovy.

sasanka033
23. říj 2013

@japro ale pekne ses do toho zamotala 😀 kazdopadne drzim palce, ty jsi po IUI, vid?🙂

japro
23. říj 2013

@sasanka033 jo tak 🙂 už to chápu.... držím ti palečky at se ti brzo podaří teda nám Všem ..... držím palečky 😉 já jsem ted týden po IUI a čekám 😉

japro
23. říj 2013

@sasanka033 jj zamotala jsem dnes nám mimo už to chápu jupííííííííííííí ano týden po IUI 🙂

dada074
23. říj 2013

@sasanka033 ahojky,jsem ráda,že už to máš za sebou a nadále držím palečky ať to vyjde.Čtu a vyhledávám vás tu na koníku pořád,ale nějak není čas reagovat.A máš pravdu Jirsovka je skvělá o sestřičkách říkám,že jsou to andělé.Hodně štěstí holka.

sasanka033
23. říj 2013

@dada074 ahoj!!! to jsem rada, ze te vidim!🙂 takze se ti dari dobre? vsechno jak ma bejt? dekuju za prani, snad uz se posouvame ke zdarnymu cili🙂

dada074
23. říj 2013

@sasanka033 jo,jo vše je v pořádku.Ale co si budeme povídat modlím se každý den abychom to doklepali až do konce.Jen je pořád moc,moc práce tak nestíhám psát,ale čtu a hledám vás pravidelně,to abych věděla jak jste pokročili.Přeji ti kočko jen to nej,nej a samo sebou i všem ostatním.Věřím,že se zadaří a dočkáte se těch vytoužených miminek.

petrusejenc
23. říj 2013

holky...dnes 1dc a zítra začínám s Clostíkem 😎 ....

japro
24. říj 2013

@petrusejenc paráda tak at se zadaří 🙂

japro
28. říj 2013

Ahoj holky 🙂 tak sem dnes stála před lékárnou a řešila zda koupit nekoupit test ale já poctivka odešla 😀 dnes jsem 24DC a 12den po IUI .... jj to naše čekání 😉 jak u Vás holky? jak se máte?