CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

danusss
18. bře 2009

no jako že prý to vajíčko už není tak dobré nebo nevím jak to napsaT

modroocka2
18. bře 2009

Danusss - žádost na pojišťovnu je to nejmenší... hlavně aby bylo teď už bylo vše OK a k holčičce si přidala dalšího prcka...😀

danusss
18. bře 2009

LEN FAKT JÁ JSEM NAD TÍM ZROVNA PŘEMÝŠLELA JAK BY TO ŠLO UDĚLAT ALE JÁ MÁM JINOU POJIŠTOVNU A MNŽA TAKY

danusss
18. bře 2009

modroocka -jasně já vím moc bych si to přála lečitel nepomohl a ruzné návštěvy po doktorech taky né

len
18. bře 2009

Dano, fakt, normálně tam zavoláš, oni mají o vašich pojišťovnách údaje (pokud jste je neměnili) a oni tu žádost za vás sami zařídí. Za 2-3 týdny zavoláš podruhé a zeptáš se, jestli už je to schválené, no a pak už se jen objednáš na první injekci 🙂 Já to tak dělala, a to mám Apoli půl hodiny od práce 😀

len
18. bře 2009

No tak když zabralo IVF, tak proč to měnit, že? 😉 To jenom já jsem takovej cvok, co neustále věří na přirozené početí, no, ale taky to nezkoušíme pět let...

modroocka2
18. bře 2009

a smím se zeptat kde je váš zakopanej pes... u nás je to špatný spermio

danusss
18. bře 2009

len ani nevíš jakou jsi mi udělala radost 😵 já když jsme tam přijeli tak jsme nic neměli a oni řekl že musejí čekat jestli nám to doklapne pojištovna a pak zase znovu a je to přeci opravdu z ruky tak by byla jedna cesta ušetřená.DĚKUJI

danusss
18. bře 2009

modroocka-žádný po tech 4 letech nic nezjistili a to jsem šla tady u nás ještě najivka tak mi udělal 3 inseminace a nic ale protože jsem se pok dozvěděla kolik stojí IVF tak jsem couvla a znovu pujdu k apolináři

modroocka2
18. bře 2009

No tak to já ani nevolala..prostě jsme přišli oni to sepsali a když jsem přišla znovu bylo to schválený, ani mě nenapadlo, že by to neprošlo... Jediný co mi teď docvaklo je, že když to hradí pojišťovna ženy, tak by pokusy nad rámec hradila pojišťovna muže..co by se jim stalo, třeba u nás je problém u manži tak proč by to nemohla zacálovat jeho pojišťovna resp. jít to z jeho pojistnýho ... 😉

len
18. bře 2009

Jó, Dano, u nás je to taky idiopatická neplodnost... Takže moc dobře znám tu směs naděje a víry a zároveň zklamání - není důvod, proč by to nemělo jít, ale stejně to nejde. A zároveň vidím, že IVF opravdu zafungovalo, sice jenom krátce, ale otěhotněla jsem tak hned napoprvý. Do tý doby nic a od tý doby vlastně taky ne. Takže jsem si řekla fajn, do června to ještě budeme zkoušet, a pak si to IVF zopakujem, když nic jinýho nefunguje 😒

len
18. bře 2009

Modroocko, asi by v tom pak byl bordel 😉 třeba u nás se neví, u koho je příčina, tak která pojišťovna by to měla platit? A pokud je příčina u obou (ona nemá vejcovody, on spermie), tak by to mohly platit obě pojišťovny napůl 😀 No, my máme s manželem stejnou...

danusss
18. bře 2009

no jasně to byasi šlo .tak mi to bylo řečené tak nevím no ale ted už jsem na tom líp cinknu tam a poprosím je jestli by mi to teda napsal a nevíš jak to je když si tam budu volat po tom roce zatím jsem jen mluvila přez imeil z panem doktorem rezábkem .

aknyt
18. bře 2009

Modroocko, tak to by se mi taky líbilo, kdyby to nad rámec hradila pojišťovna chlapa 😉 Koneckonců u nás je taky problém se spermijkama...

len
18. bře 2009

Dano, já tam normálně zavolala, zvedla to sestra, řekla jsem své jméno a číslo a zeptala se, jestli mi můžou podat žádost na pojišťovnu. Sestra koukla, řekla že jo, a ať si zavolám za 2-3 týdny, jestli je to schválený 🙂

danusss
18. bře 2009

len -no tak hodně štěstíčka 😵 víš jak já už si říkám že u nás už je jen asi to ivf protže prášky žádné už od narozeníé dcerky a furt nic no já vím je kupa maminek kterým to třeba dopadne ale mě stále nic a než se nervovat a strsovat tak jsem se rozhodla že na to pujdu ještě jednou a manža už chce taky no čas letí jako voda tak není na co čekat

modroocka2
18. bře 2009

Len žádnej bordel (i když v týhle republice by se stratil) prostě by začala jedna a pak by pokračovala druhá... jednodušše...🙂 ale je to škoda o dítě se přeci snaží oba
Dano s tou pojištovnou nevím, ale prostě tam zavolej a uvidíš...

danusss
18. bře 2009

len a ještě neco a po jak dlouhé době jsi tam volala víš nechtějí nejdříve nějaká vyšetření a tak ..

danusss
18. bře 2009

modroocka-jo jo zavolám a pak dám vědět jak jsem dopadla ju ,asi zejtra dneska už né 😵

len
18. bře 2009

Jo, jenomže ženská, která by třeba vystřídala tři chlapy, by teda měla za život hrazenejch 3 + 9 pokusů, na rozdíl od věrné manželky, co by měla jen 3 + 3. A co taková, co by ovdověla a pak to zkoušela s jiným chlapem... a nebo páry, kde jsou oba u téže pojišťovny... kdepak, myslím, že takhle je to asi nejspravedlivější, tři pokusy na ženu a hotovo 😒

Dano, já volala asi po půl roce, co jsem tam nebyla, takže všecka vyšetření už jem měla... Víš co, zkus tam cinknout a poptat se na všecko, za to nic nedáš 🙂 Vylič svou situaci a poptej se, jestli můžeš rovnou podat žádost nebo tě bude chtít dr. předtím vidět...

Holky, loučím se a běžím na tu endokrinologii, myslete na mě 🙂

modroocka2
18. bře 2009

Len tak ať Ti to dobře dopadne...

danusss
18. bře 2009

já taky mus¨ím přijede kámoška na kafíčko a holky děkuji za informace LEN přeji hodně štěstíčka

modroocka2
18. bře 2009

no a já půjdu konečně vařit...bříško se začíná ozvývat takže to bude chvíli trvat ... zatím páček

danusss
18. bře 2009

holky ještě něco jak to je musím si nechat zavést dvě vajíčka nebo mužu jen jedno nevíte jak to je

modroocka2
18. bře 2009

Dani to si zvolíš sama...

modroocka2
18. bře 2009

Tak všechny folikulky, který si pěstuju mi právě musely popraskat.... Manžel nastartoval motorku a celá ves je na nohou..🙂 jízda bez výfuků byla opravdu velký zážitek pro všechny... 😝

len
18. bře 2009

Brrr, na motorku bych nevlezla ani s vejfukem 😀

Jinak štítnou žlázu mám stále stejně blbou, což je teda asi pozitivní, protože lepšit se to prý nemůže, jenom horšit... Ale nemám z toho dobrej pocit 😒

modroocka2
18. bře 2009

Já na ní taky nelezla a snad letos ani nepolezu, ale bude mi chybět...

Jinak chápu ten blbej pocit, vždycky člověk chce aby byl výsledek dobrý, ale když se nic nehorší, tak je to dobrá zpráva a to si opakuj...

len
18. bře 2009

Když já mám prostě nějak pocit, že by mělo někoho zajímat, co mám za sebou 😒 Mám pocit, že ti doktoři se každej hrabou na svým písečku a neřešej, že se ty problémy se můžou vzájemně ovlivňovat... Kdyby aspoň řekla - to je mi líto, ale tou štítnicí to nebude, tu máte v pořádku, ale radši vás ještě pošlu na ultrazvuk, šest let jste tam nebyla 😒 Ale místo toho mám zprávu - substituce OK, proděláno neúspěšné IVF (přičemž úspěšné bylo)...

modroocka2
18. bře 2009

Počkej já myslela, že tam jdeš právě proto aby zkoukli jakej to má nebo nemá vliv na mimíse... Tohleto je pěkně na prd..a ani u APO to nikoho nezajímá a neptá se?