CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

streghina
14. dub 2012

@fori no, zkusím se jich zeptat, až tam půjdu, asi tak za 14 dní tam půjdu, už je to skoro rok a půl a já a myslím i mm je z toho už unavení, stejně mě pořád cpou těma lékama, tak ať to není na nic, minule mi měli dělat kymo, ale Koryntová řekla příště, tak jsem zvědavá, jestli ho udělají nebo rovnou půjdeme na IUI, dík za info 😉

nikoza
14. dub 2012

@fori Díky asi to zkusim ať zase dlouho nečekám. Chtěla jsem se tě ještě zeptat našla jsem na jiné diskuzi že chodíš k dr. Malíčkové nemáš na ní kontakt tel. i mail a objednat se musim po telefenu nebo stačí mailem.? Už beru prendison 12 měsíců, nejspíš byhc ho měla vysadit ale zatím nic nikdo neřikal. Mám strach, že bude zase vše špatně kdy ho vysadím

fori
15. dub 2012

@nikoza pokud chceš k Malíčkový tak počítej s tím že ti udělá ihned testy, pak na aspon 6 týdnů Prednison budeš muset vysadit, pak ti udělá znova testy ... takže se ti to trochu prodlouží..... jinak Malíčková spolupracuje s carem u Apoli, takže bude určitě ráda, že jdeš k nim. zkus jí zavolat... volej PO - St . a zkoušej to klidně od 8.00. Ona má myslím od 8.30 ale bývá tam dříve, a pak když už tam má pacienty se jí prostě nedovolováš... když se ti to fakt nepovede, napiš stručný jí email. číslo je 224 966 341. email je karin.malickova@lf1.cuni.cz. mysím, že měla ted dovolenou, ale v pondělí by měla být v práci. zkoušej to volání.. joo a taky tě vemě až po 3 měsících co jsi byla naposledy na odberech v podolí - kvůli pojistovně.. se s ní domluv. a zeptej se jestli bude chtít doporučení. někdy ho chce, někdy ne.... hodně štestí.. 🙂

vaculik
19. dub 2012

Ahoj holky, zbyl mi po IVF úplně nový, nenačatý Gonal. Pokud má někdo zájem je k dispozici.

streghina
21. dub 2012

Tak za 9 dní opět k Apolináři, dnes dorazila ms 😒 Takže asi to slíbené kymo a konečně si požádám o IUI, čas utíká, nemáme na co čekat 🙂

sluune
23. dub 2012

ahoj holky,
tak dneska v CAR. nafasovano a kdyz to klapne, tak od patku nebo soboty pigara 😉 mi to tam sestricka zacla pripravovat, tak se mi udelalo uplne soufl, kolik toho je ☹ to je sileny, ale hlavne, jestli to pomuze. A neplatila jsem vubec nic, jen 30 Kc

martinka87
23. dub 2012

@sluune drzim palce, aby vse klaplo!!! take jsem cumale, co jsem vse nafasovala, take bez doplatku, nadhera!!! 😉 my nyni cekame a jeste tyden budeme cekat a pak snad // !!!! 😉

streghina
23. dub 2012

@ver_fidorka ahoj, už jsi byla na vyšetření průchodnosti - kymo? Kolikátý dc jsi byla? dík M.

fori
23. dub 2012

@sluune neboj to zvládneš... mě z toho šla taky kolem ...ale dalo se.... 🙂 co budeš píchat??

sluune
24. dub 2012

mam Menopur 4 ampule denne prvni tri dny, pak dalsi tri dny tri ampule a nakonec ten den, co pujdu na UTZ mam nejakou injekci - zluta krabicka.
Holky mne sestra rekla, ze si ten Menopur mam pichat do zadku a ted jsem nekde cetla, ze muzu i do stehna... kam to bodate vy? 😀

martinka87
24. dub 2012

@sluune Zluta krabicka - Ovitrelle? 😉 my jsme pichali do zadku... 😉

sluune
24. dub 2012

jojo, je to Ovitrelle 😉 tu mam do bricha, te se nebojim, jen nevim, jestli manzel zvladne bodnout do zadku a ja sama si asi vykroutim ruku 😀 😀 no uvidime, v patek nebo v sobotu zacne boj 😀 😀
Jen doufam, ze stihnu predoperacni... zitra rano krev a v patek EKG a interna. Ale je to sileny, kazdy den vesmes nekde u doktoru... 😒

zavoralova
24. dub 2012

Zdravím,jsem tu poprvé,ráda bych přidala příspěvek k Apolináři.V 1IVF,píchala jsem si Puregon,nám odebrali 11vajíček z toho dobrý 4.nakonec se povedli 3embryjka.1 zavedeno,ostatní zamraženy.Chytlo se ,ale ve 12tt potrat.Po půl roce jsme nechali rozmrazit ostatní,ale povedlo se jen 1,které se ani nechytlo.Minulý týden jsme byli opět na odebrání vajíček,tzn na 2 IVF .,Opět po píchání puregonu,povedlo se jich odebrat 12,z toho použitelných bylo 6,v pondělí jsme byli na embryotransferu,zavedeno jen 1 embryo,z těch 6 zbyly jen 2,prý po delší kultivaci zanikají,tzn. 1 nám dali,druhé zamraženo a ted čekáme co bude dál.Zda se ten chudáček chytne. 😕

martinka87
24. dub 2012

@zavoralova drzim palce, jsem o par dni napred, ja byla na transferu v patek 😉 tak snad nam to klapne!!! 😉

zavoralova
24. dub 2012

@martinka87 Děkujeme,tobě také držíme palečky 😉

martinka87
24. dub 2012

@zavoralova kujiiiiiii!!!!! 😉

streghina
27. dub 2012

ahoj holky, tak kymoinsuflaci jsem zvládla, ani to není tak strašný, jak se píše, akorát mě trošku pobolívá břicho a špiním, ale hlavně je důležitý, že výsledky jsou v pořádku, vejcovody jsou průchodné 😉 takže v pondělí na UTZ, pak asi zase pregnyl a domácí snažení, IUI nemá zatím cenu, prý jsme oba v pořádku

martinka87
27. dub 2012

Take jsem dneska byla v CARu, jen jsem tedy sla okolo 😉 u nas se ted ceka na vysledky z IVF 😉

zavoralova
27. dub 2012

@martinka87 Tak jak to u vás pokračuje?Já jsem včera byla na procházce a trošku jsem se přehřála,tak doufám,že to nebude mít nějaký následek..Mám divný pocit. ☹

martinka87
28. dub 2012

@zavoralova u nas bohuzel bilym testem ☹

zavoralova
28. dub 2012

@martinka87 ty už jsis dělala test? Já myslela že jsi byla v pátek přede mnou,to přeci ještě není 14dní?Nebo jsem to nějak šptně pochopila.A ten bílý test se mi teda nelíbí. ☹

martinka87
28. dub 2012

@zavoralova jj, byla jsem v patek 20.4., ale myslela jsem, ze 8. den jiz muze byt neco videt... Bohuzel nic ☹

martinka87
28. dub 2012

Holky, prosim jak je to u Apolinare s druhym pokusem? Jak dlouho se musi cekat??

eustoma
28. dub 2012

@martinka87 3 mesiace. ale pozor v lete IVF nerobia.

martinka87
28. dub 2012

@eustoma cozeeeeee???? ☹ takze az zari ☹ parada.....

eustoma
28. dub 2012

@martinka87 neviem aky je probelm u teba. ale ja som mala anovulaciu. prve ivf nevyslo a ked som si sla pre vyvolavacku po 3 mesiacoch a dostala som leiky na druhe ivf, tak som zistila, ze som tehu 😉. hlavne je dobre aby si telicko trochu od hormonov odychlo. tie 3 mesiace nesu len tak.

martinka87
28. dub 2012

@eustoma problem je u manzela, ja jsem naprosto v poradku... Tak to byla skvela zprava!!! 😉

eustoma
28. dub 2012

@martinka87 tak si trosku apson telo oddychne a vrhnete sa do dalsieho pokusu na konci leta. neviem presne terminy. ale stimulovat sa zacina uz tusim koncom letych prazdnin. tu pauzu maju kvoli tomu, ze v lete maluju labak a saly a nemohli by robit transfer.

martinka87
28. dub 2012

@eustoma jj, jasne... Ach jo, to zas bude doba ☹

zavoralova
29. dub 2012

@martinka87 Zy jsi trdýlko,ubližuješ si tím sama,když jsem byla uu Apolináře poprvé,tak mě měla na starost doktorka Hrazdírová,a ta mi řekla,at se ani náhodou nepokouším dělat si test dřív,poněvadž kdby byl negativní tak budu psych.vyčerpaná,že je to nesmysl si ho dělat dřív.Neboj to bude dobré,vem si že ani po 14dnech ta čárka není stoprocentní.Já jsem ji měla tak slaboučkou,že jsem váhala zda ano nebo ne.A po 20 dnech už byla silná. 😀