CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

evulatko
15. zář 2011

http://www.porodnice.cz, tam je mezi poradnama jeho fotka🙂

fori
15. zář 2011

@evulatko ted jsem se na tu fotku znova podívala, a já fakt nevíím jestli to byl on 🙂 🙂 ale asi joo 🙂

evulatko
15. zář 2011

@fori, no jestli byl takovy starsi a prosedively, tak to podle me urcite on byl, ted jsem tam tedy nejakou dobu nebyla, ale myslim si, ze tam nikdo takovy jiny neni🙂 Kazdopadne doporucuji,aby ses k nemu objednavala🙂 Tedy ne, ze by mi pokazde sednul, ale jak jsem psala, je urcite nejdukladnejsi🙂))))

fori
15. zář 2011

@evulatko no jo ale to je težké vid? jdu tak vždy 10 dc a pak na IUI, já nevím jak mají napsané služby. a vyžádat si ho asi nemůžu .... 🙂 prostě kdo tam ten den je, tak ten mě veme. to víš že bych byla radči abych chodila k němu.

evulatko
15. zář 2011

@fori, no zeptat se muzes vzdycky, jestli tam ten 10DC zrovna nebude🙂
Myslela jsem hlavne na konzultaci, nebo kdybyste treba planovali IVF, to si toho doktora muzes vybrat vzdycky🙂 Ty kontrolni ultrazvuky clovek moc neovlivni... Tak hodne stesti🙂

fori
15. zář 2011

@evulatko tak dík, budu si ho žádat 🙂 🙂

aknyt
15. zář 2011

@fori Tyjo, to se docela divím, že ti s 5 folikuly udělají IUI 😲 To je celkem o hubu, představ si, že bys počala třeba čtyřčata 😒
Jinak Jarošová je moje nejoblíbenější (nebýt jí, tak teď nemáme Haničku) a u Faita jsem nikdy nebyla, ale slyšela jsem ho komunikovat s kamarádkou a po tom bych k němu nikdy nešla... byl naprosto necitlivej v situaci, kdy se to zrovna nehodilo (otěhotněla po 10 letech snahy a silně krvácela)... odcházela v slzách, ale naštěstí to dobře dopadlo a má klučinu...
Každý asi má své dny a po jednom setkání se moc soudit nedá 😉 I když takto jsem tam s jednou doktorkou měla problém (taky byla necitlivá, když se to nehodilo) a vyhýbala jsem se jí... Nakonec mi ten přístup v CARu vyvážila skvělým přístupem při porodu...

mufinka26
15. zář 2011

@aknyt ono je to komu kdo sedne... 🙂 ale celkově si myslím, že jsou u apolináře dobří doktorové 😀

mirunka_cz
15. zář 2011

@fori toho jsem mela jendou taky uplne super doktor 🙂

fori
16. zář 2011

@aknyt no máš pravdu, že je to o hubu, ale zase s tím museli počítat když mi dali ten Clostík. ale že jich budu mít 5 tak to jsem taky nečekala. zase mám vetší šanci... 🙂 🙂 ale zase jen jeden byl nejvetší ostatní byly menší..... a bůh ví jestli jsou plný, myslím tím ty folikuli. akorát moc nechápu ten postkoitální test. co to znamená když ti tam najdou třeba z 20 spermií 5 mrtvejch. to je dobrej výsledek nebo špatnej?? nebo musí žít všechny?? jinak s těma doktora je to težky no.....

mirunka_cz
16. zář 2011

Mufi ja se tesila ze napises joooo je to tam.Tak si pockam 🙂

mufinka26
16. zář 2011

@mirunka_cz já sem srab a hlavně my je od včerejška zle, po obědě se my udělalo špatně, žaludek jak na vodě, tak sem myslela, že je to oběděm, ale drželo se mě to až do večera a pokračuje to pořád, asi nějaká viroza ☹ takže sem na testíkování ani neměla pomyšlení ☹ ☹

mirunka_cz
16. zář 2011

@mufinka26 Zlato treba to je tim ze jsi tehotna 🙂

verru
16. zář 2011

@fori Ahoj, já byla taky na postkoitálním testu, ale žádné hranice mi neříkali. Jen řekli, že je to v pořádku. Já z toho byla tak v šoku, že jsem se na nic víc nezeptala. Byla jsem přesvědčená, že ten test mi nedopadne dobře. Myslím si ale, že po 12ti hodinách asi ani všechny žít nemůžou, ale nevím. Držím palce, aby to 3IUI bylo úspěšné! Já vždycky měla jen jeden folík, takže 5 je FAKT super!!! Pravda je, že prý asi jen v 60-70% folíků je vajíčko - říkal dr. v CARu. Takže 4čata by horizit neměla 😀

fori
16. zář 2011

@verru no jasně, to si taky myslím že v každém vajíčko asi nebude, tak uvidíme.

mufinka26
17. zář 2011

ahojky holky tak sem dneska testla a samozdřejmě jenom / takže ve středu jdu na krev a v listopadu jdu na další KET 🙂

mirunka_cz
17. zář 2011

@mufinka26 To neni mozny 😒 treba jses jen test je blbej 😉

mufinka26
17. zář 2011

@mirunka_cz
@mirunka_cz holka nevím, uvidíme co my řeknou z krve. ☹ ale já sem bojovnice a i když budeme třeba muset podstoupit x dalších IVF tak je podstoupíme, šance na miminko se nevzdáme 🙂

fori
17. zář 2011

@mufinka26 a kolikáty den ji po ket??

mufinka26
17. zář 2011

@fori 12.den u apolináře chtěji abysme testovaly až 14.den min. a pokud je test negat. tak se jde 16.-17. den na krev

fori
17. zář 2011

@mufinka26 aha, a oni to nějak dál řeší?? že se ti to jako nechytá??

mufinka26
17. zář 2011

@fori ne to se neřeší, je to vabank, nikde nemáš psaný, že když jdeš na IVF, že se ti to zaručeně povede, je to buď a nebo, znám holky co se jim to povedlo až na pátý IVF a i holky, kterým se to nepovedlo vůbec. pak je to opravdu už jenom o štěstí, to je to jediný co při IVF neovlivníš

fori
17. zář 2011

@mufinka26 a co imunologie?? já s ní mám problémy a můžu na IVF jít pouze pokud budu mít výsledky O.K. nesmíš mít protilátky proti trofoblastu, TNF alfa atd, bylas na tom?? mě na imunologii říkala že stačí vytvářet trochu protilátek řekněme na něco a klidně se to může kdykoli obrátit proti embryu.

mufinka26
17. zář 2011

@fori tohle bych měla mít v pořádku, jelikož mám už jedno dítko a všechny testy co nám dělaly byly OK

fori
17. zář 2011

@mufinka26 no ale kdy ti ty testy dělaly?? když jste se snažili o první jo?? to už pár let je ne?? psala jsem si taky s holkama co první měly O.K. a druhý jim po letech nešlo, a hle imunita byla blbá.... já tě nechci vůbec strašit......pokud máš ty testy dělané ted co se snažíte o to druhé tak je to v poho, ale pokud jsou nějak starší, tak bych je nechala radči opakovat

mufinka26
17. zář 2011

@fori dělaly nám je hnedka v CARu v únoru 😉 . Když sem čekala mladou, tak to bylo nečekaný a z jiným partenerem, bylo my šestnáct.

fori
17. zář 2011

@mufinka26 tak to jo, to máš určitě tedy v pořádku..... tak jde je kurňa chyba??? 🙂

mufinka26
17. zář 2011

@fori holka to já nevím, ale teda řeknu ti břicho mě bolí, jak když mám silnou mrchu a ono pořád nic ☹

fori
18. zář 2011

@mufinka26 třeba je to dobré znamení, no mě taky pělne bolí ale já mám ovulku , cítím ho při každém pohybu

mufinka26
18. zář 2011

@fori ahojky, já mám to tělo nějak totálně mimo, dneska prozměnu zase vůbec nevím, že nějaký podbřišek mám ☹ prsa my lezou z podprdy, asi si budeme muset dát delší pauzu od těch pokusů, protože to moje tělo nějak nezvládá ☹ od května mám pořád nějakou stymulku a asi je to už moc ☹