CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
8. zář 2012

@martinka87 Jé tak to se zase uvidíme. Jdu v 10.15 také v úterý. Mám zatím všechny 3.

@le_chocolat Pokud bude průchodnost OK a pokud máte v pořádku spermio a ty normálně ovuluješ, tak asi zkusí IUI. Nebo poradí se ještě chvilku snažit, někdy se po zjišťování průchodnosti dobře těhotní. Pokud budou vejcovody neprůchodné, tak buď se je podaří zprůchodnit a pak asi domácí snažení. Pokud zůstanou neprůchodné, tak jedině IVF.

le_chocolat
8. zář 2012

@mooncaa spermio ok, všechno ok, ale snažíme se 3 roky 😠 a dělat mi to budou tím plynem, takže to nevím jestli ten by to kdyžtak zprůchodnil??? Doufám, že s náma už něco začnou dělat, tři roky už je trochu dlouhá doba 😅

mooncaa
8. zář 2012

@le_chocolat 3 roky je dlouho. S tím plynem nevím, já byla na klasické laparce v Krči. Jako něco do mne pumpovali, ale pod tlakem a vejcovody mi nafukovali jak balonky.

martinka87
9. zář 2012

@mooncaa jeeee, tak to je super!!!! 😀 😀 mame mit zas kosilku a pantofle, ze se jde na salek.. Tak tentokrat to bude bez manzela... ☹

evulatko
9. zář 2012

@le_chocolat, ahojky, ten plyn to nezpruchodni, jen se diky nemu orientacne zjisti, jestli jsou vejcovody pruchodne a nebo ne... Hodne stesti🙂)))

mooncaa
9. zář 2012

@martinka87 Manžel nemůže, nebo ho tam nepustí? Já jen, že nemám hlídání a beru sebou prcka. Ale nikdo nic neříkal, že nemůže, a před 2-3 lety to šlo. Minule jsem nic mít nemusela, bylo to jak běžná gynekologická prohlídka.

le_chocolat
9. zář 2012

@evulatko děkuju, já si to myslela, že nezprůchodní, ale někdo to tady psal. tím plynem se to prý zkouší, když se předpokládá, že to bude průchodné a když se předpokládá, že jsou vejcovody neprůchodné tak rovnou laparoskopicky.
Tak doufám, že to bude v pohodě a uvidíme co dál 😉

martinka87
9. zář 2012

@mooncaa mi ted rekli, ze si mam vzit kosilku a pantofle pac je to na sale... A tam manzel asi nesmi, nebo by se musel prevleknout ...

martinka87
9. zář 2012

@le_chocolat drzim palce!!! 😉 ikdyz mozna lepsi, aby neco nasli, vyresilo se to a Ty jsi mohla otehotnet nez aby bylo vse cajk a nepomohli vam 😉

le_chocolat
9. zář 2012

@martinka87 nééé já nechci 😨 pak bych musela na tu laparoskopii 😕 😝 i když já nevím co se mnou budou provádět jestli to bude ok....doktorka mi řekla, že ,, tady po tomhle vyšetření se uvidí jestli nám půjde pomoci nějak přirozenějc´´ Co si pod tím představit? 😅 😅

martinka87
9. zář 2012

@le_chocolat a manzel pujde rovnou na spermio, tak se uvidi i z teto stranky 😉

le_chocolat
9. zář 2012

@martinka87 tam už byl a půjde ještě jednou, ale podle 1.vyšetření je to kanec 😀

martinka87
10. zář 2012

@le_chocolat hihi, tak to je super!!! 😉 tak preji hodne stesti v profuku! 😉

mooncaa
10. zář 2012

@martinka87 Tak zítra, vlastně dnes.

martinka87
11. zář 2012

@mooncaa jj, dneska... 😉 huraaaa, se tesim jak bleska 😀

vbera
11. zář 2012

mooncaa, martinka87 - tak holky moc Vám na ten dnešek držím palce.

kachynka85
11. zář 2012

Ahojky, ja jdu v patek na KYMO v 13.15 a v pondeli ve 14h na SONO ,tak uvidim. Jinak testy mi dopadli negativne a docela se domat zaciname hadat ☹

vbera
11. zář 2012

kachynka85 - Tak držím palce na to SONO. A hádka se přežene a bude líp 🙂 .

martinka87
11. zář 2012

@vbera dekuji moc!!! 😉
@mooncaa tak ja jako nevim, ale Zdenku jsem nenasla 😀

mooncaa
11. zář 2012

@martinka87 Taky jí nemohu najít..
@kachynka85 Taky držím palečky, ad hádky, to jsou nervy, je to všecho velký záhul na psychiku.
@vbera Díky za palečky.

zdehla
11. zář 2012

čau jsem ještě v práci, co jsem s Mončou prokecala pře Apolinářem, tak teď musím dohnat, ale už to balím

martinka87
11. zář 2012

@mooncaa kdepak se nam asi ukryva.... 😉

martinka87
11. zář 2012

@zdehla huraaaaaa, je tuuuu!!!! 😀

zdehla
11. zář 2012

nemám s tím vůbec zkušenosti, to víš starší ročník, založila jsem si mail na části Soukromé diskuze

martinka87
11. zář 2012

@zdehla "mail na casti Soukrome diskuze" ??? To nechapu... ☹
A neboj, do toho tady vpadnes jedna basen!! 😉

zdehla
11. zář 2012

pro mě je to vozová hradba (viz cimrmann jako že tomu nerozumím), jsem jen pouhý neinformovaný uživatel, prostě jsem tu, jak sis užila dnešní den?

mooncaa
11. zář 2012

@martinka87
@zdehla
Ahojky, už jsem myslela, že po Zdeňce vyhlásíme pátrání, ale šikovná holka, našla to.
Já dorazila domů úplně grogy, ještě jsem zařizovala 2 věci v Praze, jednou tahala kočárek do schodů (ne sama), pak mě dítko koplo do břicha a málem sebou sekla v obchodě kvůli nízkému tlaku. Ale fyzická práce prý nevadí, tak uvidíme. 😀

zavoralova
11. zář 2012

Ahoj,koukám že vás je hodně na stimulace..Unás se bohužel nic nekoná,byli jsme na kontrole po rozšířené genetice,vše ok,nafasovali jsme injekce,a pro jistotu mi udělali ještě test na štítnou žlázu.Bohužel ji mám 4násobně zvýšenou,tudíž mi byla okamžitě nasazená léčba u endokrynologa, beru 4prášky denně.Máme počítat že min. na půl roku se další pokus odkládá. 😠 😠 Tak vám všem držím palečky at vše dobře dopadne . 😉

martinka87
12. zář 2012

@zdehla @mooncaa ahojky... Nene, Zdenka to zvladla, sikula! Koukam to jsi si teda s Eliskou zkusila ☹ ja jsem tu mela vcera na navsteve lidi z prace a dneska prijede kamaradka! 😉 takze ja mam super dny a ve ctvrtek uz zas do prace... ☹
@zavoralova jejda, to me mrzi!!!!! ☹ a na to neprisli uz z HP podle nejakych hormonu? ☹ na jednu stranu je dobry, ze na to prisli a resi se to, ale chapu, pul roku je pro nas doba ☹

mooncaa
12. zář 2012

@martinka87 Tak si odpočinek a návštěvy užij, je dobře, že člověk není sám.

@zavoralova
Tak to je blbý, hlavně ta doba čekání až můžete jít na stimulaci. Pro mě i to léto bylo dlouhé. Škoda, že se ta štítná žláza nezjistila dříve.