CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mirunka_cz
24. kvě 2011

@sponiarka Urcite dej vedet 🙂

mufinka26
26. kvě 2011

ahoj holky, dneska sem 10 de po ET na mám na testu ducha.. tak uvidíme jestly bude sílit

fori
26. kvě 2011

@mufinka26 určitě bude sílit, držím palce

sponiarka
26. kvě 2011

@mufinka26 Ahoj jasně že bude sílit

mirunka_cz
26. kvě 2011

Ahoj holky,dnes jsem byla na ultrazvuku.Bylo mi receno,ze mam male foliky.Ale neni zatim potreba delat IVF.Rovnou mi profoukly vajecniky.Jsem uplne vyrizena:( boli mi ramena a zada.Pristi mesic az to dostanu budu brat Clostilbegyt a opet na ulrazvuk,pokud to bude dobre budeme to s manzelem zkouset.A kdyz to to nevyjde tak v zari na IVF.Nechapala jsem jak je mozne ze ti muzou profouknout vajecniky ambulantne 😕 byla jsem hotova za 3min.

mufinka26
26. kvě 2011

@mirunka_cz jo to je rychlí, taky my to dělaly, ale my ivf potřebovaly, protože sem neměla vůbec ovulaci a clostilbegyt my nezabral, taky sem myslela, že my upadnou ramena, ale na to mě upozornovaly, než sem na to šla. Držim palečky at ti léčba zabere a vám se to povede přirozeně 😀

mirunka_cz
26. kvě 2011

Dekuji jsi hodna,me to rekla ze budu mit bolesti az po zakroku 😒 ja myslela ze se to dela laparkou...

mufinka26
26. kvě 2011

@mirunka_cz já nemohla sem měla dokonce bolesti i tři dny potom, nemohla sem ani ležet na pravym boku, jak to bolelo, ale pak to bylo už v pořádku, to mě dneska začalo bolet bříško, vždycky jsou to chvilkový bolesti, podobný kontrakcím, když sem byla těhotná z mojí princeznou tak sem to měla až do třetího měsíce, tak doufám, že čárka na testíku bude sílit 😀

mirunka_cz
26. kvě 2011

Ja mam take hrozny bolesti bricha ani nevim jak mam lezet ☹ ro vis ze bude silit🙂 drzim palecky 🙂

mufinka26
27. kvě 2011

ahoj holky, tak dneska se si dělala další testík a bohužel ted už tam neni ani ten duch ☹ ☹ chci se zeptat máme ještě mrazáčky, nevíte kdy se může jít na ket?

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 ahojky Mufi, to bude v pořádku, jestli jsi ho tam jednou měla tak už nezmizí 🙂))) Budeš v pořádku moc ti to přeji a i Tonytony, taky si musela hodně věcma projít 🙂)

mirunka_cz
27. kvě 2011

@mufinka26 Ahoj,neboj 😉 urcite jsi mela spatny test.

mufinka26
27. kvě 2011

ahoj holky, mám dotaz možná to některá z vás bude vědět : sem po neúspěšném ivf. v pondělí budu volat do caru, jelikož dorazila mrcha a těhu test negat. máme, ale mrazáčky a chtěla bych co nejdříve podstoupit ket, nevíte jak to chodí u apolináře? budu muset čekat na další cyklus?

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 Jemi to moc líto ☹ uplně mě s tho začalo bolet břicho taky ☹, myslím si že můžeš jít hned druhý cyklus, mam švagrovou amá z druhého pokusu 10letou dcerku 🙂)) Máš v sobě hormony a tělo už bude na to připravený

mufinka26
27. kvě 2011

@jaruska111 děkuju.. tobě to určitě vyjde.. tentokrát si necháme zavést dvě.. čekaly sme to, že to nemusí vyjít, ale ta malá naděje ve mě byla pořád. no a ted už neni ☹

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 Podle mě mužeš jít hned za dva týdny udělej to ! a vyjde to! 🙂 já bych to udělala taky ale mam pocit že budu muset počkat tři měsíce páč v mrazáčku nic nemám a stimulka se může dělat až se s toho jednou dělo srovná a to je myslím tři měsíce.

mufinka26
27. kvě 2011

@jaruska111 udělám, hned se snima po telefonu domluvím, tak snad my to udělají.. ty to nebudeš potřebovat, věřím, že u tebe se zadaří

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 no nemyslím si, píšu si ještě z jednou holčinou a ta má podobný průběh akorát o tři dny dřív. A šla dneska na krev 6 den po ET a to je podle mě ještě brzo! a měla to negativní,je mi to taky líto ale myslím si že je to ještě brzo.

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 mam taky 1 emryjko a je menší šance na uchycení než při 2.. Ještě mam víc jak týden čas.... a nechci na to raději ani myslet... co se bude dít příští týden 🙂

mufinka26
27. kvě 2011

@jaruska111 to je určitě moc brzo, já si dělala test až 10 ET tam čárka slabá byla, dneska už ne, ale 6 den je opravdu strašně brzo

mufinka26
27. kvě 2011

@jaruska111 pani doktorka v caru my říkala, že když daji dvě tak to stoupne jenom o 10%

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 taky si myslím psala jsem ji to,ale už ted je zklamaná ☹

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 fakt jenom 10%?? tak to je taky hustý, tak já mam pocit že u prvního pokusu IVF je úspěšnost pouze 25%... na početí

mufinka26
27. kvě 2011

@jaruska111 to chápu.. proto to doktoři ani nedoporučujou..

mufinka26
27. kvě 2011

@jaruska111 to je. když ti daji jedno, když ti zavedou dvě tak se to zvyšuje jenom o těch deset procent, což neni moc..

jaruska111
27. kvě 2011

@mufinka26 no se chci vidět, budu taky nervozní... Ale do příštího pátku, se budu snažit se neprohlížet a ono to nějak dopadne, já jedu za chvilku pryč na víkend.Přeji TI hezký víkend a zkus si ho užit alespoň i tak i když je dneska nějak hnusně,pa pa

kvetinka84
28. kvě 2011

Ahoj všem, omlouvám se, že jsem vám se vpadla do zaběhlé diskuze. Do CAR u Apolináře chodím od března a už mám za sebou první IVF - neúspěšné. Máme mrazážky, jak jste již psaly, na KET se dá jít hned další cyklus. Volala jsem tam hned po MS a objednali mě na 10. den cyklu na ultrazvuk, ale protože se mi udělaly cysty, které jsou následkem stimulace, musím jeden cyklus počkat. Cysty prý při MS zmizí a já doufám, že to tak bude. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jinak KET jde udělat pokud roste sliznice a je ovulace. Jinak se musí od prvního dne cyklu užívat hormony formou náplastí a pak v půlce cyklu teprve provést KET. To mi řekli teď při mé poslední návštěvě.

kvetinka84
28. kvě 2011

Jinak mě informovali, že v létě bude probíhat rekonstrukce laboratoře, takže se od 10.7 do 4.9 nebudou dělat IVF ani KET.

sponiarka
30. kvě 2011

Ahoj holky tak jsem dneska byla na ET 😀 tet jen to dlouhé čekání 😒 ve středu si mám volat jak se další vyvýjejí a kolik se jich bude dávat zamrazovat doufám že alespon něco ze šesti a jedno mi zaváděli tak by mohlo 😉

mufinka26
31. kvě 2011

Ahoj holky, tak dneska dorazila mrcha, volala sem do caru 10.6 jdu na konzultaci, tam bych měla vyfasovat hormony a při další menstruaci je začít brát a pak hurá na KET... jinak dneska my řekly, že mít uzavírku nebudou, tak sem z toho zmatená, jelikož včera my řekly že maji v létě letní provoz 😕 😕 😕 snad se to stihne