CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mirunka_cz
23. zář 2011

@mufinka26 Moc drzim palecky 🙂

mufinka26
23. zář 2011

@mirunka_cz tak holka je to negativní, takže v říjnu jdu na další KET 🙂 a pokud ani ten nevyjde, jde se do 2.IVF

mirunka_cz
23. zář 2011

@mufinka26 To me moc mrzi,ale verim ze uz ted to vyjde.Musi preci.

mufinka26
23. zář 2011

@mirunka_cz v to moc věřím taky, jinak bych se do dalšího pokusu nepouštěla 😀 já věřím, vždy do poslední chvíle 😀 tak budem mít letní miminko 😀 😀

mufinka26
24. zář 2011

Holkýýýýý mám radost, ráno dorazila mrška, sice teda sem myslela, že bolestí v práci asi umřu, ale dala sem si brufen a je my hej 😀 😀 😀 v pondělí budu volat do CARu a objednám se na UZ 12.DC 😀 😀 holky já jenom doufám, že bude sliznice zcela v pořádku a 12.10 bude proveden náš poslední KET z 1.IVF 😀 😀 😀

jasmina309
24. zář 2011

Zdravím vás tu holky! 🙂
Prominte, že vám sem lezu, ale sem tu staronová 😎 . U Apoli sem po 4 IVF (neúspěšných ) přestala věřit "na zázraky" .Snažilka sem od roku 2003 a v Car od roku 2009.Nějak mě popíchla kamarádka a už se opět myšlenkou na mimi zabívám 🙂 . V duchu sem ten boj nikdy nevzdala, jen mě brzděj finance 😠 .
Nevíte prosím některá, kolik stojí IVF teď? OPU+transfer?Měla sem vždy vysoké dávky léků, takže asi bych dost doplácela. Jen nemám představu, kolik by to asi přišlo peněz?
Všem co sem dočetla přeju mocinky štěstí! 🙂

mufinka26
24. zář 2011

@jasmina309 ahojky staronová snažilko 😀 😀 o pár stránek dál by měl být ceník 😀 jinak takhle z hlavy nevím,a le jako samoplátce by tě to mělo vyjít něco kolem 25000kč? ale opravdu si nejsem jistá. Jinak držím palečky do dalšího boje 😀

jasmina309
24. zář 2011

O můj bože, děkuji ti Martinko26 😀 . Jsem nějak vypadla 😎 ze cviku 😀

mufinka26
24. zář 2011

@jasmina309 neni zač 😀 jinak jestly tohle bude tvojě čtvrté IVF? já že některé pojištovny mají to, že si zažádáš o spoluúčast a něco proplatí 😀

jasmina309
24. zář 2011

@mufinka26 No vidíš, sem zapoměla i na tuto variantu 🙄 . Ale já ti nevím (už si to nějak nepamatuju 😕 )Takže nevím, zda se počítá IVF cyklus, kde nedošlo k transferu?Teď by mě čekalo IVF číslo 5. 🙂
A děkuju 🙂

mufinka26
24. zář 2011

@jasmina309 pokud nedošlo k transféru tak se to myslím nepočítá, ale být tebou tak to zkusím, za zeptání na své pojištovně nic nedáš 😀

jasmina309
24. zář 2011

@mufinka26 To máš pravdu 🙂 .Na pojišťovně se dovím podrobnosti. 😉 22500 kč stojí IVF+ pravděpodobně Fostimon atd atd. Hm, že by ze mě po dvouleté pauze byla také bojovnice STARONOVÁ 😀

jasmina309
24. zář 2011

Koukám mufinko26 , že máš před říjnovým Ketíkem? Panejo, tos měla úrodu. Tak ted už jen to štěstí a držím palečky! 🙂

mufinka26
25. zář 2011

@jasmina309 úrodička byla dobrá a necháváme zavádě po jednom 🙂 koukám ty už máš doma pěkně velkou slečnu 😉 to by určitě chtělo ještě pěkně miminko 😀 od května my přijde, že nic jinýho neděláme, jenom stymulujem a vkládáme embryjka 😀 pokud se nám to nepovede ani ted v říjnu tak si dáme pauzu a od ledna začneme znova 😀 😀 😀

mufinka26
26. zář 2011

ahoj holky, tak 5.10 mě čeká UZ, jestly je sliznice v pořádku a pěkně vyrostlá, no a pokud bude vše OK tak 11.10 KET 😀
A jak ste na tom vy snažilky??

fori
26. zář 2011

@mufinka26 tak já jsem 7 dní po 3IUI, trochu mě bolí prsa a jinak nic..... 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@fori jé tak to držím palečky, aby to vyšlo 😀 já zase stříhám metr do dalšího ET 😀 už jenom 14.dní 😀

fori
26. zář 2011

@mufinka26 kolikátý KET už máš?? aspon 3 vid?? jinak já si naděje fakt nedělám...... 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@fori ted půjdeme na 3 KET 😀 musíš věřit holka, já taky věřila, až do krve 😀 liju do sebe kontryhel 😀 a dlabu ty moje modré pilulčičky estrofem 😀 😀 😀 takže věřím, že sliznice bude dobrá 😀

mirunka_cz
26. zář 2011

Ahoj holky uz sem tu dlouho nebyla,porad jen makame a makame.Jinak ve stredu jdu na punkci 🙂 docela se bojim.Nevite za jak dlouho mi daj miminka do briska?

mufinka26
26. zář 2011

@mirunka_cz ahojky pokud jdeš ve středu tak v pátek by ti je mohly dát do bříška 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@mirunka_cz držííím palečky 😀

mirunka_cz
26. zář 2011

@mufinka26 Dekuji 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@mirunka_cz nemáš vůbec zač 😀 já si dneska udělala radost, konečně my dorazily hadříky na mě 😀 osm let sem si na sebe nic nekoupila, tak sem si to ted vynahradila 😀

mirunka_cz
27. zář 2011

@mufinka26 Tak je super 🙂 Marti ja uz mam strach ted je mi spatne a na zvraceni 😒 vim ze to nic neni jen te uspej ale ja nikdy nebyla a jsem takova posera 😒 ach jo,a to smim rano ani kourit budu na nervi a jeste si nebudu moc zapalit 😨

mirunka_cz
27. zář 2011

jezisi co sem to napsala za blabol 😀 rano ani kourit nebudu moc.

mirunka_cz
27. zář 2011

jetse se chci zeptat brali jste si sebou svacu? 😀

mufinka26
27. zář 2011

@mirunka_cz tu si vem určitě, jinka budeš mít hladíka, dokonce nám to pani doktorka říkala at si vezmu svačinu 😀 dvě hodinky po OPU se budeš moct najíst a ničeho se neboj 😀 ty to zvládneš na jedničku 😀

mirunka_cz
27. zář 2011

@mufinka26 Dekuji za podporu 🙂

mufinka26
27. zář 2011

@mirunka_cz od toho tu jsem 😀