CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
18. říj 2011

@streghina a ty máš imuno problém? léčili ti někde imnutitu?kde? tady máš číslo na Malíčkovou 224 966 341. ordinuje od pondělka do čtvrtka od 9 do 12 hod. volej mí od 8.30 do 9, to už je v ordinaci a máš větší šanci že ti to veme. možná ti dá po emailu už termín. jsem ráda že budeš chodit k nám 😀 😀

mufinka26
19. říj 2011

@fori holka to víš, že ti to vyjde 😉
@sponiarka všem to tu vyjde 🙂
Holky dneska čárka je silnějšííí 😀 mám takovou radost

fori
19. říj 2011

@mufinka26 super tak at sílí dál.... 😀

mirunka_cz
19. říj 2011

Tak to je super 🙂 holky uvidite vsem to vyjde 🙂

marke
19. říj 2011

Ahojky,
tak se přidávám do klubu "Apolinářových snažilek" 🙂 Nedaří se nám s manžílkem přirozenou cestou, tak to budeme muset zkusit s pomocí. Už jsem se objednávala a jsem až na únor, ale budu to muset ještě pozměnit (nestíháme to časově). Jen jsem zvědavá, jak to budeme celkově stíhat, protože to do Prahy máme 100 km 🙂 No, ono se to nějak zařídí 😀 Když chceme miminko 😀
Všem hodně štěstí při snažení a hlavně brzké čárkování //

mirunka_cz
20. říj 2011

Aoj holky ☹ vcera vecer sem spinila ☹ dnes uz tedy ne ale jdu radeji k doktorovi.Mam strach ☹

mufinka26
20. říj 2011

@mirunka_cz ahojky tak dej hlavně vědět co ti dr řekl, ale na začátku těhu je slabé zašpinění normální neboj, moc na tebe myslím. Ty bereš ten utroš, nebo už ne?

mufinka26
20. říj 2011

@marke Ahojky vítáme tě u nás 🙂 😀 u Apolináře jsou opravdu moc milý, a hodní 😀

mirunka_cz
20. říj 2011

hojky jsem znusena opet muj ginekolog tam nebyl sla jsem k jinemu a nopet me nevzali.Tak cekam na zitrek do Caru.snad to bude v pohode.Ale od rana se mi mota hlava jako kdyby to melo semnou svihnout ☹

mirunka_cz
20. říj 2011

omlouvam se za preklepy .

mirunka_cz
20. říj 2011

@mufinka26 ultros uz neberu uvidim co mi reknou u apolinare

mosvo
20. říj 2011

@mirunka_cz koukám, že jsme v podobné situaci... Taky se mi díky Apolináři minulý týden objevily dvě čárky a včera večer jsem začala trochu špinit. Jelikož jdu na kontrolu až 25., tak jsem ráno volala do CARu a tam mi řekli, že se to ze začátku může stát a ať dál beru utrogestan a zvýším na 1-1-1 (doteď jsem měla 1-0-1). Protože to mám přes 100 km a utrouš mi pomalu dochází, tak jsem si zavolala ke svému doktorovi a ten mi ho bez problémů předepsal. Tak držím palce na zítřejší kontrolu.

marke
20. říj 2011

@mufinka26 děkuji za přivítání

Vidím (resp. čtu), že spousta z vás už má s různými metodami bohaté zkušenosti. Já jsem na to zvědavá - co nám najdou, jak budeme dál postupovat atd. A zase mi to trošku zvedlo náladu - že se bude něco dít, když se nám nedaří.

Jsem objednaná k MUDr. Jirsové. Dle diskuse doufám, že jsem vybrala dobře. 🙂

mufinka26
20. říj 2011

@mirunka_cz no mě totiž u apolináře řekly, že utroš a estofem budu muset brát do 11tt. No hlavně jestly je vše v pořáku 😉

kvetinka84
20. říj 2011

Ahoj holky, můžu se mezi vás přidat? Pár dní už vás čtu a přijde mi tu hrozně fajn atmosféra

kvetinka84
20. říj 2011

mirunce a mufince moc gratuluju k //. Díky vám jsem optimističtěji naladěna, utvrdilo mě to, že u Apolináře opravdu vědí, co dělají

mufinka26
20. říj 2011

@kvetinka84 to vědí 😉 🙂 já jim věřím od začátku 😀 a děkuji za gratulaci 😀

mufinka26
20. říj 2011

@kvetinka84 Vítám tě mezi náma 😀 tady sme veselá kupa 😀 😀

kvetinka84
20. říj 2011

Já tam chodím asi třičtvrtě roku a dneska jsem 3.den po KET. No a nervy pracují, i když se od toho snažím odprostit. Ale jak jsem psala, vaše příběhy mi dodaly optimismus.

kvetinka84
20. říj 2011

@mufinka26 Děkuji za přivítání

mufinka26
20. říj 2011

@kvetinka84 nemáš zač, co tebe čeká u Apolináře? už máš nějaké procedury zasebou? 😉 to sem zvědavá vid?? 😀

kvetinka84
20. říj 2011

Jak jsem psala výše. První IVF neúspěšné, teď KET

mufinka26
20. říj 2011

@kvetinka84 aháá já si toho nevšimla, to dělaj ty těhu hormony 😀 😀 😀 no já byla na 1.IVF v květnu a ted z třetího KETíku jsou // ... tak to budeš nebo vlastně už si těhulka 😀 😀 😀 my tě tu pořádně nakazíme těma těhubacilama 😀

kvetinka84
20. říj 2011

@mufinka26 Víš, právě mě zaráží, že se cítím moc dobře. Ty jsi psala, jak moc tě bolelo a bolí břicho a mě skoro nebolí. Tak si říkám, že to asi není dobré znamení. Bolelo tě břicho hned od prvního dne po KET?

kvetinka84
20. říj 2011

@mufinka26 Kéž by si mě taky nakazila🙂))

mufinka26
20. říj 2011

@kvetinka84
@kvetinka84 mě začalo bolet až 5.den po KEtu 😉 Já sem ale nějak podvědomně cítila, že to vyšlo 🙂 už když sme odcházely z ordinace, tak sem se culila jak měsíček na hnoji 🙂 😀

mufinka26
20. říj 2011

@kvetinka84 to si piš, že tě nakazííím prskáááááám těhu bacílky tak je pěkně chyteeeeejj 😀

mufinka26
20. říj 2011

@kvetinka84 a to bříško, mě ted už vůbec nebolí, jen mě občas jakoby píchne, ale to je v pořádku, jak se roztahuje děloha 😀

kvetinka84
20. říj 2011

Já jsem možná právě i díky vaší diskuzi, že jste tady psaly hned dvě, že vám to teď vyšlo, tak jsem tomu taky moc věřila. IVF jsem prožívala strašně ve stresu, ale teď jsem si to vyloženě užívala, jak píšeš, z ordinace jsem odcházela s úsměvem a ještě včera jsem byla v pohodě, ale dneska mě začaly nahlodavát pochybnosti, že necítím nic neobvyklého. Po IVF jsem měla bolesti břicha a prsou a to i přes to, že to nevyšlo, ale uklidňovalo mě to, že se něco děje. Teď mě právě začíná znervozňovat, že se nic neděje. Ve všem hledám dobré a špatné znamení, už mi z toho asi hrabe🙂 Proto jsem se taky přidala k vám, abych se trochu uklidnila a pokecala s někým, kdo je na tom podobně

streghina
20. říj 2011

@mufinka26 děkuji moc za povzbuzování 😉 nové info viz níže
@fori díky moc za info, číslo si ještě napíšu, kdybych ho potřebovala, včera jsem totiž dostala odpověď od mudr. Malíčkové mailem, prý 3/4 roku snažení není moc a máme ještě počkat, až po roce máme zajít někam do CARu, takže jsem z toho byla včera celkem přešlá 😒 nevím, jestli se mám snažit to řešit nebo to nechat bejt, naštěstí dneska jedna pozitivní zpráva, manžel byl na SPG u Apoláře a výsledky na 1, chlubí se mi teď, že si chtějí nechat jako dárce 😉 tak kde je ta chyba, to nechápu, v úterý jdu dát výsledky ke své doktorce, tak dám vědět a zase se tu s vámi poradím, co dál 😉