CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

streghina
28. říj 2011

@fori ahoj fori, díky za vysvětlení, někdo tedy má po laparce 1 vpich a někdo více, asi když se něco zjistí a hned operuje, uvidím výsledek v pondělí, hned napíšu, jak jsou na tom folíci bez clostíku a asi bych se objednala rovnou k Apoli, ať neztrácím čas a neberu clostík jen tam zbytečně, rozhodně to není moc dobrej hormon a doufám, že někdy v budoucnosti nebudu mí díky němu problémy. O tom testu ani slechu, jsem zvědavá, jestli mě pozve na UTZ, když mi předepíše ten clostík, nebo jestli to bude jen pokus 😒 uvažovala jsem i o té transvaginální hydrolaparoskopii, ale tu asi u Apolináře zatím nedělají, no uvidíme 😉 aspoň že se tu můžu s vámi poradit 🙂

mufinka26
29. říj 2011

@fori pěkný z tou pračkou, to ti vůbec nezávidím, já doufám, že ta naše vydrží ještě minimálně tři roky 😅 s tím testíkem si nelámej hlavu, uvidíš udělej si testík v den očekávané mršky 😉

fori
29. říj 2011

@streghina to jíš že jo, nestrácej čas a objednej se do caru, oni ty veškerá vyšetření udělají.
@mufinka26 testovala jsem dneska ráno a nic, nic, nic,nic,nic prostě nic. ty když jsi si dělala testík, měla jsi už nějáký pocity??? jako bolesti prsou nebo tak??

mufinka26
29. říj 2011

@fori to ne, jenom mě ten pátý den šíleně bolelo břicho, jak když mám silnou mrchu, ten test sem si dělala šestý den dopoledne s tím, že tam nic nebude a bylo. bylo to 10.DPO. tak ještě vydrž, každýmu se to ukáže jindy 😉

fori
29. říj 2011

@mufinka26 no dík za podporu ale fakt tomu už nevěřím ☹ tak zase příští měsíc 😀

mufinka26
29. říj 2011

@fori to je správný přístup 😀

fori
29. říj 2011

@mufinka26 no..... co mi totiž zbývá 😀

kvetinka84
30. říj 2011

@mufinka26 Mufinko, jak to prosím tě u Apoli chodí. Objednám se na krev, sestra mi jí vezme a kdy se dozvím výsledky? A potom se zase objednáváš k doktorovi, abyste se domluvili na dalším postupu? Moc děkuji za odpověď, nevím, jaký je postup po neúspěšném KETu.

mufinka26
30. říj 2011

@kvetinka84 po neúspěšném KETu jdeš na krev, sruhý den si voláš na výsledek a tam ti rovnou sestřička řekne, co a jak, já pak vysadila léky dorazila mrcha a mohla sem začít hnedka stymulovat na další KET 🙂 jakmile sem to dostala objednala sem se na UTZ 11.DC 🙂

mirunka_cz
31. říj 2011

ahoj holky 🙂 jsem tu po dlouhe dobe jsem porad nemocna mam chripajznu ☹ jinak v patek jdu na posledni kontrolu do caru.Jinak jak se mate moje devcatka 😉

mufinka26
31. říj 2011

@mirunka_cz ahojky, tak to už budeš propuštěná z CARu, to je skvělí, mě čeká ted ve středu ultrazvuk 😀

kvetinka84
31. říj 2011

Ahoj holky, já jdu ve čtvrtek na krev. Zároveň jsem si domluvila konzultaci s doktorkou, abychom se domluvili na dalším postupu. Kéž by bylo vše v pořáku a já mohla hned další cyklus stimulovat na další IVF. Už jsem se smířila s tím, že KET nevyšel, ale pořád ve mě hlodá malilinkatý červík pochybností, protože mě pořád bolí v podbřišku jako na MS a občas mě tam píchne. Dost mě bolí prsa a 8-12 den po KETu jsem špinila. To mi přijde jako příznaky, ale test negativní. Je to hloupost, co?

mufinka26
1. lis 2011

@kvetinka84 Ahojky, uvidíš, co řekne krev, ale spíš počítej z tou neg.variantou ☹ Ikdyž kolikrát se to neukáže na testíku, ale v krvi, jak já říkám, naděje umírá poslední, já sem taky vždycky věřila, až do krve, 😉

petra273
1. lis 2011

Ahoj holky, chci se zeptat jak jste spokojený u Apolináře? Můj gyndař pracuje v Gyncentru v Hloubětíně a a žene mě tam, ale stejně scháním info i o jiných centrech...

mufinka26
1. lis 2011

@petra273 Ahojky, já Apolináře navštěvuji už od února tohoto roku, sme moc spokojený, jak z přístupm, tak z péčí 🙂 zbytečně netahají peníze, v květnu sme podstoupily naše 1.IVF, jelikož jiná možnost pro nás nebyla, nemám vůbec ovulaci, ani po clostíku. zůstalo nám i pět mrazáčků a z těh pěti mám ted toho posledního brouka v bříšku a zítra nás čeká první UTZ 😀

fori
1. lis 2011

@petra273 ahoj, já jsem tady spokojená...... tvůj doktor ví, proč tě posílá k Apolináři.

petra273
1. lis 2011

@mufinka26 držím palečky!!! a jak rychle to šlo? nevím, jestli si mám dát do vánoc klid a začít něco řešit od nového roku nebo už od prosince..přece jen mi bude 38 a nemám už tolik času... ☹ a nechala sis vložit jen 1? dvojčata bych fakt nechtěla 😅

mirunka_cz
1. lis 2011

@mufinka26 Tak to uz se nemuzes dockat vid 🙂 je skoda ze je to posledni navsteva byli strasne hodny to se malo kde vidi.Co jinak je ti spatne nebo zvracis?Ja obcas zvracim a mam uz strasny chute,a kdyz se nenajim je mi ned spatne.Prsa ty me bolej porad hlavne vecer.

mufinka26
1. lis 2011

@petra273 oni zavádějí většinou jedno, ale můžeš si nechat i dvě 😉 je to na domluvě 😉 Jinak první transfér byl v květnu a povedlo se nám miminko ted v říjnu 😉 ale třeba mirunce se zadařilo hnedka na poprvé 🙂 Nechávaly sme zavádět ted jedno naše poslední a vyšlo to, pořád si z mužem děláme srandu, že tam ti ostatní nechtěly nechávat toho posledního 😀

mufinka26
1. lis 2011

@mirunka_cz holka na jednu stranu mám trošíčku strach 😅 dneska je my zle už od rána, ale nezvracím, spíš jenom takový pocit na zvracení 😅 ale chodím pořád na malou, v noci jdu třeba čtyřikrát 🙂 no a už tři dny mě začínají pobolívat i prsa 🙂 takže nosím už i doma podprdu, aby to nebylo tak hrozný 🙂 ty se už určitě taky nemůžeš dočkat na pátek vid? 😉

mirunka_cz
1. lis 2011

@mufinka26 Ja kdyz muzu tak nenosim podprdu jinak se tesim i netesim ☹ mam strach abych zase nekrvacela.Dnes mi zase boli brico jako na menstruaci tak se porad bojim.

mufinka26
1. lis 2011

@mirunka_cz dneska je asi blbej tlak, taky mě pobolívá bříško, ale jenom trošičku, asi jak se tam roztahuje 😉 neboj 😉

dance01
1. lis 2011

Já jsem chodila k Apolinářovi na praxi. Byla jsem tam u novorozenců, na JIP, na lůžkovém a i u jednoho porodu císařem a veškerý personál byl k pacientkám moc milý a trpělivý, až jsem se divila 🙂 Škoda, že nebydlím v Praze, protože bych tam jednou chtěla rodit 🙂 Třeba se do Prahy ještě vrátím.... uvidíme....

mirunka_cz
2. lis 2011

@mufinka26 Tak co jak jsi dopadla uz mate srdicko 🙂

mufinka26
2. lis 2011

@mirunka_cz ahojky srdíčko ještě nee, je brzy sme 5+5tt, ale dostaly sme od pani doktorky nááádhernou fotečku našeho zlatíčka, dokonce sme ani neplatily, prý až za ty dva týdny, to jdeme na srdíčko 😀 😀 ale miminko je tam kde má 😀 😀

mirunka_cz
2. lis 2011

@mufinka26 Tak velka gratulace 🙂 taky mame fotecku 🙂 az pujdes za 2tydny na srdicko budes platit za fotku nebo ultrazvuk?

mufinka26
2. lis 2011

@mirunka_cz jenom 100kč za fotečku, ale to je normální cena 😀 😀

mirunka_cz
3. lis 2011

@mufinka26 Tak to jo 🙂

fori
3. lis 2011

tak já jen hlásím že příští středu jdu na ult. IUIčko nám vychází zase na víkend... se pos....... možná ho udělají v pátek. to bude 11.11.2011 a to je prý podle numerologů štestný den.... tak uvidíme.......

mirunka_cz
3. lis 2011

@fori TAK HLAVNE AT SE TI ZADARI MOC TI TO PREJI A DRZIM PALECKY 🙂