CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
3. lis 2011

@fori no všichni to říkají, že je to štastné datum 😀 😀 určo to vyjde 😀 😀

mufinka26
4. lis 2011

@mirunka_cz ahojky, tak jak dneska dopadl UTZ? už si propuštěná z CARu? a máš fotečku? 🙂

mirunka_cz
4. lis 2011

@mufinka26 Ahoj uz jsem propustena 🙂 vse je v poradku srdicko taky tak ted se jenom hlidat aby bylo vse ok.Fotecku mam je tam jen takovi mali flicek 😀

mufinka26
4. lis 2011

@mirunka_cz no to je skvělí zlatí 🙂 a dáš fotečku do albíčka? 😀

mufinka26
5. lis 2011

Tak dneska poprvé navštívená pohotovost u Apolináře (jako těhulka) měla sem silné křeče v podbřišku a trošičku sem zašpinila, ale jenom malinko a jednou, naštěstí je miminko v pořádku, hrdlo krásně zavřené 🙂 A ty křeče byly od toho jak se my rozpínala děliha, jelikož sem po císaři, tak to cítím takto intenzivně 🙂 Jinak naše zlatíčko už měří 4mm, to je kus človíčka co? hrozně vyrostl, za těch pár dní co sme byly na UTZ naposledy. a pan doktor říkal, že nejspíš vydí problikávat srdíčko, ale nemohl to určit z jistotou, nemaji tam tak kvalitní UTZ. Ale jak sestřička, tak pan doktor byly úplně skvělí, moc milý, vše my vysvětlovaly a hodně mě uklidnily 🙂

mirunka_cz
6. lis 2011

@mufinka26 Tak to jsem rada ze jsi v poradku.Dam neboj jeste dnes 🙂

mufinka26
6. lis 2011

@mirunka_cz jojo, toršku sem zapanikařila 😀 ale dneska už je to zase OK, bříško nebolí a dokonce sem dneska i jednou zvracela 😀 nevolnosti neustupují, a za to sem na jednu stranu strašně ráda 😀 těším se na fotečku 😀

mirunka_cz
7. lis 2011

@mufinka26 Tak to ja nadavam kudy chodim ze mi je porad spatneFotku jsem nedala nemuzu najit usb kabel ☹ jinak uz strasne papam 😀 a porad jinak kdyz se nanajim je mi ned zle.

mufinka26
7. lis 2011

@mirunka_cz já vstanu, je mi zle, najím se je mi zle, hlavně mám pořád divně v puse, takže to co jim chutná nijak, ale sem za to rááááda 🙂

fori
9. lis 2011

Ahojky, tak hlásím že zítra, to budu 11dc jdu na 4 IUI. mám krásné 2 folíky velikosti 18. Bože prosím, at to klapne.

mufinka26
10. lis 2011

@fori moc na tebe myslím a držím palečky 😀

mirunka_cz
10. lis 2011

@fori Take se pridavam a drzim palecky 🙂

fori
10. lis 2011

@mirunka_cz
@mufinka26 tak jsem to dneska zvládli v pohodě. i spermio byl o.k. tak snad už to klapne. dělal mi to Řežábek, mám z něj takový divný pocit. jako byl v pohodě, ale on tak divně kouká........ byl moc příjemnej a milej....... ale stejně. no tak za 14 vám dám vědět. 😀 😀

mufinka26
10. lis 2011

@fori on je takovej 😉 no za čtrnáct dní budeš hlásit // 😀

streghina
10. lis 2011

@fori ahoj, držím moooc palečky 😉 musíme doufat, já teď taky čekám, jestli vyšlo nebo jestli přijde MS, konečně jsem byla na alergu, příští týden jdu na odběry a pak se uvidí, co dál, jestli tam bude nějaký problém nebo pak už jen to objednání na CAR, ale pořád si říkám, že to musí vyjít 😉 jinak na poslední folikumetrii jsem měla folík 17mm a sliznici 9 mm, takže povyrostlo vše po 5 dnech, takže ovulku mám kolem 18DC

mufinka26
11. lis 2011

@streghina teda, takový krásný folík a sliznice, no holka to musí vyjít 🙂

fori
11. lis 2011

@streghina člověče mě velikost sliznice vůbec neříkají....... tak budem spolu doufat a čekat ..... 😀

mirunka_cz
11. lis 2011

@fori Ahoj tak to je super a drzim palecky at taky uz cekas miminko 🙂

mirunka_cz
11. lis 2011

@mufinka26 Ahojky tak jak se citis mamino 🙂 ja byc porad nej žrala a žrala ale snad vsechno co vidim 😀 i blbou reklamu na jidlo a hned bych si to dala.To je sileny,muj uz je nestastny porad jen schani dobroty na com mam chut 🙂 jinak mi je kazdy den spatne a vetsinou rano a vecer.

mufinka26
11. lis 2011

@mirunka_cz Ahojky , mě je špatně permanentně, ale pomalu si na to zvykám, takže jíst můžu po malých částí, ale za to pořád, dneska sem dvakrát zvracela, to je můj rekord 😉 🙂

kvetinka84
14. lis 2011

@mufinka26 Přeju na středu hodně štěstí na UTZ, ať je vše v pořádku

kvetinka84
14. lis 2011

Ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla, tak z krve bylo potvrzeno, že KET opravdu nevyšel. Ty těhu testy nelžou, ale stejně pořád doufáme, co kdyby, co? Jinak tento měsíc jdeme do dalšího IVF plni síli a optimismu, věřím, že tentokrát to vyjde🙂

mufinka26
14. lis 2011

@kvetinka84 ahojky tak ted to určitě vyjde 😀 nám to vyšlo až na počtvrtý 😀 ale pokud je člověk optimista, tak to je polovina úspěchu 😀

monny89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fori
15. lis 2011

Ahoj holky, já měla včera bolesti žaludku a dneska průjem - takže střevní chřipka. vzala jsem ji nějáké léky...... co jako těhule nesmí.......... myslíte si , že mě to může nějak ohrozit třeba uhnízdění nebo tak??? myslím, že se s pozitivním vysledkem po IUI můžu rozloučit. co si o tom myslíte??

mufinka26
15. lis 2011

@fori nevěš hlavu, já si tu střevní chřipku prožívala 5.den po KETu a drželo se mě to tři dny, já si vzala jenom černý uhlí, ale neboj, to malinký to neohrozí, jelikož ikdyž je už zavrtaný, ještě stebou nemá spojený krevní oběh, takže se nestresuj 😉 ten bobísek tam je 😉

fori
15. lis 2011

@mufinka26 no právě u mě zavrtaný ješte ani tak není, vždyt jsem 5 den po IUI.to by bylo brzo ne?? mám strach že jsem to nějak posrala 😀 ale mě bylo tak zle, že bych vzala jakýkoliv léky....

mufinka26
15. lis 2011

@fori neboj tohle si neposrala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavně, že je ti už lépe 😀

fori
15. lis 2011

@mufinka26 no lépe mi je trochu.... ale bolí mě žaludek..... se zblázním 😀

mufinka26
16. lis 2011

ahojky holky, tak miminko má 11,6mm a bije nám srdíčko jak zvon, až sem ronila slzi štěstí 😀 jsem propuštěná z CARu, rovnou mě objednaly na screening na 19.12 a nebudeme nic platit 😀