CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
23. lis 2011

@streghina dík za podporu, už to na mě začíná být fakt dlouhé. a ješte přítelova mamka se pořád ptá.... tak co miminko..... už mě s tím taky štve. co jí mám pořád říkat..... ona si snad myslí že to dělám schválně........ aspon že mám kde vykecat 😀 😀

ka_cenka87
23. lis 2011

@fori Ja to chapu. Od kolegyne v praci otehotnela kamaradka ani nebi jak. Ale protoze uz jednou byla na potratu,tak zed si to pry nejspis necha. Tohle me taky nastvalo,protoze ona do toho prisla ani nevi jak a my i kdyz uz mame zazemi a mohli bysme miminku poskytnout uplne vsechno,tak nic... A presne ty otazky kdy budeme mit miminko,kdyz mame po.svatbe,me taky boli a obcas mam chut poslat vsechny do horoucich pekel!!!

mufinka26
23. lis 2011

@ka_cenka87 tyhle otázky se nám naštěstí vyhly, jelikož sme všem řekly, že miminko chceme, ale bohužel nám musí pomoct doktoři, všichni to pochopily a naštěstí nám daly pokoj 🙂

fori
23. lis 2011

@ka_cenka87 no jasný, mě taky všichni ser...... musíme si hold počkat. to si říkám pořád dokola, někdy to zabírá...... a někdy taky ne ☹

consti
23. lis 2011

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli je možné se na IVF nebo inseminaci objednat přímo k dr. Řeřábkovi? Nebo je to problém? On je primář, tak nevím, jestli je dostupný 😉 . A můj gynekolog mi u Apolináře doporučoval právě jeho 😎 . Tak jen abych věděla, jestli je možné jít přímo k němu a vše řešit s ním nebo jestli to člověk musí bohužel nějak obejít přes známé apod. 😉 . Díky moc.

jarka23
23. lis 2011

holky nám se miminko povedlo, až po tomco jsem absolvovala všechny vyšetření i manžel a pak najednou samo. ale toto jsem nechtěla říct - chtěla jsem napsat, že Vás všechny chápu, my jsem toto poslouchaly víc než rok a ted když se najednou zadařilo tak se zase všichni divý. Nejvíc mě štvala tchýně, je hodně nábožensky založena, když jsme začali říkat, že asi bez pomoci to nepůjde, tak najednou slyším jak mému manželovi domlouvá, že bůh je proti umělému opodnění. Chápete to? jak toto může říct máma synovi? a mě jedině za celou dobu mého těhotenství řekla, jak je strašně ráda, že jsem nemusela na umělé oplodnění. už jsem si na ní zvykla, ale vždy to zabolí, hlavně i kvůli manželovi.
Proto holky kašlete na okolí, řeknit Všem, že miminko chceme a až se zadaří, že budou určitě první co je o tom budete informovat.

streghina
23. lis 2011

@fori tak to máš to samé jako já, také se tchýně ptá téměř každou návštěvu a dokonce to dělala i švagrová, ale minule jsem už byla dost nepříjemná, tak snad už to dělat nebude, holt nepatřím mezi takové ty holky, co chtějí mimčo a pak řeší bydlení, svatbu, práci atd. Já prostě musela vše mít připravené a pak řešit mimčo, možná jsem někdy zodpovědná až moc, ale prostě jsem tak vychovaná 😉

kvetinka84
23. lis 2011

@consti Ahoj, k as. Řežábkovi se můžeš normálně objednat. Já k němu také chodím. Normálně když se objednáváš u sestřiček, tak jim řekneš, že bys chtěla k němu. Jediný problém je v tom, že má dost plné termíny a taky určité vyšetření se musí dělat konkrétní den cyklu a on tam bývá tak dvakrát týdně a tak ti to zrovna k němu taky pokaždé nevyjde.

mufinka26
23. lis 2011

@consti já sem Řežábka chytla 2x na transfér a asi 4x na konzultaci, no mi ho nechtěly. Ale jinak se k němu normálně můžeš objednat 😉

consti
23. lis 2011

Holky, díky moc!! Tak já to k němu zkusím. Já osobně si myslím, že jsou tam všichni doktoři dobří, ale můj doktor mě trochu nalomil, že jedině k němu 😕 .

fori
24. lis 2011

@consti já u něj byla 2x a ted mi dělal 4 IUI. ale přesně jak píše kvetinka84, když ti to vyjde na určitý den cyklu a on tam nebude, tak se nedá nic dělat. jdi k němu na konzultaci a pak uvidíš jak vám to bude vycházet. ale jsou tam dobří fakt všichni, nebooooj. 😀

consti
24. lis 2011

@fori Díky moc a moc ti držím palce 😵 !! O IUI taky uvažujeme, respektive napřed určitě IUI vyzkoušíme. Jen teda nevím kolik...Může se dělat za sebou nebo musí být třeba jeden cyklus pauza? Chtěla bych zkusit tak 3 a pak IVF 😎 .

fori
25. lis 2011

ahoj všichni.... tak hlásím, dneska jsem 15 DPO. - -test negativní. stejně cítím že to dostanu 😀 no takže v prosinci poslední IUI. a v lednu IVF - jupííííí 😀

fori
25. lis 2011

@consti IUI se dělají hned za sebou, žádná pauza, žádné zdržovačky. já půjdu ted na 5 IUI. myslela jsem si, že budu mít tak 3 a doktoři chtěli abychom to zkoušeli dál...... myslím tím ty IUIčka.

consti
25. lis 2011

@fori díky moc za popis a pokud toto IUI nevyjde, tak budu držet pěsti na to daší, případně pak na IVF 😉 !!

barbika
25. lis 2011

@fori můžu se Tě zeptat, jestli jsi mezi IUI měla doporučenou laparoskopii??

fori
26. lis 2011

@barbika laparku , hysteroskopii i průchodnost mám dávno udělanou. my jsme podle lékařů pořádku, nemáme prý tlačit na pilu 😀

herolukynek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
biris
30. lis 2011

ahoj holky jsem tu nová,byla jsem už 3x v jiných CARECH na IVF,bohužel bez úspěchu.Po třetí nedošlo ani k embriotransferu tam jsem byla před měsícem a minulý týden mi doktorka sdělila že jinou šanci než s dárcovským vajíčkem nemám.Mám prý něčeho nízký hodnoty ani nevím čeho,to jsem bohužel nevnímala.Chtěla jsem se zeptat jestli máte některá skušenost s darovanými vajíčky a mohli byste mi říct cenu za dárcovská vajíčka,ICSI atd,na stránkách caru jsem ceník nenašla.Jak to vůbec probíhá u Apolináře a jak je dlouhá objednací lhůta?Díky moc

evulatko
30. lis 2011

@biris, u Apolinare to chodi tak, ze pokud si neprivedes nejakou zenu, ktera by Te "posunula" v poradniku a sama darovala vajicka , tak cekas tak dva roky☹ Jinak myslim, ze pokud mas jeste nejaky pokus na pojistovnu, tak platis jen 8000 jako odmenu darkyni. A myslim, ze ted tu nekdo psal, ze se tam objednaval a termin mu dali az na brezen☹

streghina
30. lis 2011

@biris ahoj, je to pravda, já se objednávala asi před 2 týdny a termín mám až na 7.3., takže čím dřív zavoláš, tím líp 😉

martinka87
30. lis 2011

Zdravim vas holky.... Dneska jsem se dozvedela, ze s manzelem budeme podstupovat IVF u Apolinare, prosim mohly byste mi napsat nejake info a postrehy jiz zkusenych? 😉 a pak, mame spatny spermiogram, jake vitaminy mohu manzelovi naservirovat, abychom jeste ted zkusili prirozenou cestu? 😉 diky!! 😉

fori
1. pro 2011

@martinka87 ahoj, já mám 1 IVF taky před sebou, půjdu na něj v lednu nebo v únoru, podle toho jak se to stihne vyřídit. docela se těším. moc jim tam věřím. ..... 😀

martinka87
1. pro 2011

@fori tak to jsme na tom stejne,leden ci unor jdem na to a ja se mooooc tesim, protoze to proste klapne!! Musi!! 😉

fori
2. pro 2011

@martinka87 no to mi povídej, taky tomu věřím....... musííííí to vyjít kurňa 😀

martinka87
2. pro 2011

@fori no to je jasny, proste to klapne a basta!!! 😉 jak jste se dostali do CARu?

mufinka26
3. pro 2011

Ahojky holky, tak sem se na vás přišla podívat 😀
@fori holka moc na tebe myslím a neboj pojišťovna se stím nepáře, vyřizují to docela rychle, takže v lednu byste už mohly začít 😉 a tentokrát to určitě vyjde 😉

Moje info, miminko se má čile k světu, už má 3cm a vše je OK 🙂 přidávám fotečku, mimísek je hlavičkou dolů a má zkřížené hnátičky 😀 19.12 mě u Apolináře čeká screening, takže po cca 14 dnech zase to naše zlatíčko uvidíme 🙂 😀 krásně už kopalo nožičkama a máchalo ručičkama 😉

Holky věřím, že vám u Apolináře pomůžou tak, jak pomohly nám z manželem a to sem kolikrát už ztrácela naději, že někdy zažuji to, co zažívám právě ted 🙂 Moc vám držím palečky 😉 🙂

sponiarka
3. pro 2011

@mufinka26 Ahoj tak to moc blahopřeji at ti všechno vyjde jak má.já na tom obrázku nic nevidím 🙂 🙂

martinka87
3. pro 2011

@mufinka26 to je krasny,moc gratuluji!!! 😉

mirunka_cz
4. pro 2011

@mufinka26 Ahojky blahopreji je krasny 🙂 az mi pujde poradne pc take sem dam fotky.