CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
18. lis 2009

Len, to koukám - ty a k Jarošový!!! 😨 Teda tipla bych, že půjdeš spíš k Faitovi 😉 Jen by mě zajímalo, která sestra pronesla výše napsané...
Přeju ti, ať je to v pohodě a zas tě nenamíchne.

len
18. lis 2009

Aknyt, IP, nechci tu někoho diskreditovat 😀
Mám pocit, že u Faita bych si diagnózu a další postup tvořila sama (protože by byl myšlenkama bůhvíkde), zatímco s Jarošovou když se budu dostatečně dlouho hádat, mám šanci, aby mě vzala na vědomí 😉

aknyt
18. lis 2009

Len,
třeba to nebude potřeba - ona bývá celkem svolná k tomu, že si do postupu nechá kecat 😉 A přitom mi ale nepřipadá myšlenkama úplně jinde 😀

saralinda
autor
18. lis 2009

Super! Tak Collette už má Kubíka v náručí. Koukám, že se narodil přesně na termín, to je teda šikula. Holky, to je tak krásný.

len
18. lis 2009

Aknyt, mně tehdy všecky námitky smetla se slovy, že je to nesmysl, tak doufejme, že se tehdy jen špatně vyspala, od té doby jsem ji viděla až při OPU 😉 Jinak MS se pořádně rozjela, zítra jdeme na první injekci 😎

Sar, jo, je to krásný 🙂 Ještě minulý čtvrtek jsme spolu byly na kafi, to vyprávěla, že si myslí, že to zvládne před termínem, no, pak hned šla na kontrolu, kde jí tyhle iluze naopak vyvrátili, že to bude ještě trvat, no a Kubík je kluk rozumnej a přesnej 😎

martinka.a.honzik
18. lis 2009

Ahojky Apolenky,
tak mám u sebe 1 embryjko. Jarošová, která mi embryjko zaváděla povídala, že je moc krásné, že je Ačkové ve stádiu Morula nebo Mokula, no nevim teď přesně jak se to nazývá, snad víte. Jo a dostala jsem Utroš 2-2-2, tak jsem zvědavá co se mnou udělá. Dnes večer zavádím poprvé. Ťak snad se bobísek zavrtá a bude tak šikovný jako byla Verča. Jo a u sestříček na nástěnce jsem objevila naší Verunku, tak jsme se sestříčkama porovnávaly, protože jsme měli malou sebou 😀 Jinak s Jarošovou je docela sranda, říkala, že když tedy máme tu holčičku, tak volala na Emryoložku, ať přinese tedy toho bratříčka 😀 s tim, že samozřejmě to nevědi. Ale dobře jsme pokecaly.

Callette: moc gratuluji ke Kubíkovi

Len: držím palce na zvládnutí první injekce, ostatní už budou brnkačka 😀 😉

len
18. lis 2009

Marti, však já taky držím palce, ať se bratříčkovi vede dobře 😉

aknyt
18. lis 2009

AHoj Marti,
tak držím palečky, ať v klidu přečkáš to čekání a pak zakončíš to // testíkem a sourozencem 😉

martinka.a.honzik
18. lis 2009

Holky díky moc za podporu, doufám, že budeme mít hezkého Mikuláše....i když tak dlouho asi nevydržim netestovat, jak se znám 😀

saralinda
autor
19. lis 2009

Marti, tak ať se bratříček (nebo sestřička) měkně zavrtá a ty se dočkách //.
Len, tak pícháte nakonec doma? Co manža, jak to zvládá?

fr.vladka
19. lis 2009

Holky já vím že by se to nemělo, ale jsem strašná zvědavice a dnes ráno jsem si udělala test, jsem 7 dní po ET.. No a test negativní ☹ Je možné že někdo to má pozitivní už sedmý den a někdo později??? 😒

martinka.a.honzik : Tak se opatruj a doufám že se nám oběma povedou dvě // 😉

aknyt
19. lis 2009

Vladko,
7 dní po ET má negativní test většina holek, je to hodně brzy - aspoň ale víš, že je Pregnyl z těla venku 😉

aknyt
19. lis 2009

A taky Vlaďko nezapomeň, že jsi měla dvoudenní embryjka a ostatní mívají i pětidenní v době transferu. Rozhodně je na jasný výsledek (ať tak a nebo tak) příliš brzy a nic není ztraceno!!!

martinka.a.honzik
19. lis 2009

fr.vladka: 7 den po ET je opravdu ještě hodně brzy. Mě se // sice objevili ,,už,, 8 den po ET, ale měla jsem 5 denní Embryjko a navíc ta čárka byla asi hodinu po limitu. Jasně, že budeme mít //, někdo přeci tu smůlu už musí prolomit ne a otevřít vrátka...tedy vrata všem ostatním. 😉

len
19. lis 2009

Sar, necháváme to na večer, pak poreferuju 😉

Vladko, jsi příšerně netrpělivá, ono zase naopak kdybys našla //, byli by to duchové a ty bys spekulovala, jestli to třeba není z Pregnylu a jestli budou sílit 😉 Vydrž, sedni si na ruce a vydrž ještě týden 😀 Pak bude jasno 😉

martinka.a.honzik
19. lis 2009

Jinak Jirsova mi včera říkala, že Pregnyl z těla odchází 3tí den.

martinka.a.honzik
19. lis 2009

Teda to jsem ale nezdvořák....

AHOJKY Apolenky 🙂

len
19. lis 2009

Martinko, já si myslím, že je to jak komu... Zrovna teď jsme o tom mluvily na jiné diskuzi a v podstatě se shodly, že někdo nemá // ani den po Pregnylu, většině zmizí do týdne, ale výjimečně někomu může Pregnyl // malovat i po 10 dnech... Tady nějaké zevšeobecňování asi moc nefunguje, to je jak s těhutestem - asi 5 % těhotných žen už ho má pozitivní 8 dní po ovulaci, po 14 dnech se // ukážou většině těhotných, ale existují i výjimky, které najdou // třeba až 16 dní po ovu.

martinka.a.honzik
19. lis 2009

Len, no to máš pravdu a jsou i vyjímky, kterým se těhu zjistí až z krve nebo UTZ, protože test jim to prostě neukáže. Je to hodně individuální. Já jsem tim samozřejmě nechtěla nic říct, jen, že testovat 7 den po ET 2denního embryjka je opravdu hooooodně brzy. Tak to bylo myšleno. Já testovala taky vlastně hrozně brzy a byla to spíš velká náhoda, že se to ukázalo. Jsem zvědavá, jak dlouho vydržím tentokrát 😀 Chtěla bych alespoň těch 10 dní, to bych byla vlastně 10+5, tak to už by snad šlo, takže to je nějakého 28.11.

len
19. lis 2009

Já to myslela tak, že to dr. hezky zevšeobecnila, ale výjimky potvrzují pravidlo a není jich mnoho 😉

Ty vydrž, budeme tě morálně podporovat (a to samé bych pak ráda po ET já) 😀

martinka.a.honzik
19. lis 2009

Ok, tak až nás budou svrbět ruce, tak raději zasedneme ke klávesnici a vypíšeme se z toho tady 😀 . Já mám doma jen 1 test, což je výhoda, protože by se mi asi moc nechtělo do města pro další jen protom, že jsem to nevydržela. Minule jsem jich doma měla asi 6, tak mi to bylo jedno.

len
19. lis 2009

Tak tak, jenom musíš chodit do tý správný diskuze (třeba týhle), protože jinde by tě hnali na test třeba hned a pak každej den dvakrát zopakovat 😀

martinka.a.honzik
19. lis 2009

No já právě raději nikam jinam nechodim 😀 No zatim jsem v poho, ale myslím si, že každým dnem co se bude blížít 28. bude hůř a hůř a budou mě svrbět ruce jak při kopřivce 😀 😀

len
19. lis 2009

Vám sem hodím dva grafy, na které jsem teď narazila:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/110...
12 dní od OPU pořád nic 😀

No a tohle:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/108...
14.-15. den od OPU veliký pokles, dokonce špinění, no a pak se to zvedlo a 16. den // 🙂

martinka.a.honzik
19. lis 2009

No tak to jsou docela husté grafy. No já jsem zvědavá na ten můj zmatený 😀. Ovu mi to označilo, až na základě zadání Transferu a Urtoše 🙂.

Jo holky dotaz, když si zavedu ten Urtroš, teď ve tři odpo, mám nějakou dobu ležet nebo mužu hned vstát a fungovat, nevíte? Já jen aby to ze mě všechno nevyteklo. Ráno a večer to mám pořešený, ráno mám budíka na 7 a pak ještě tak 1-1,5 hodinky ležim a dospávám, než se vzbudí malá.

len
19. lis 2009

Já teď vůbec neměřím, nemá to cenu 😉

S tím Utr. - klidně dál funguj, co se má vstřebat, vstřebá se, zbytek vyteče. Já ho poprvé taky brala normálně v práci, vůbec jsem neležela, ale seděla v kanclu, no a zabralo to 😉

martinka.a.honzik
19. lis 2009

Já měřila i minule, zajímalo mě co ty hormony a tak dělají s tělem, nijak mě to nestresovalo, tak jsem měřila. A teď taky měřím, tak budu už měřit do konce...doufám, že šťastného 🙂 . S tim Utrošem je to super, že nemusím ležet, jsem měla strach, abych něco neskonila. Tak tedy nebudu ležet, no ono to s malou právě ani moc nejde 😔 .

saralinda
autor
19. lis 2009

Len, to jsou teda grafy. Ale nechala bych si jeden takový líbit 🙂

len
19. lis 2009

Hlavně ten konec, že jo 😀

Martinko, já už mám odzkoušený, co se mnou hormony vyvádějí a jaký vliv to na BT má. A ač jsem teda velká zastánkyně měření a moc dobře vím, že se to bez stresu dá, tak teď jsem se rozhodla toho nechat spíš proto, že vím, že mi to nepřinese vůbec žádné pozitivum... Ani negativum teda 😀 Ale v těhotenství jsem měla klasickou poovulační teplotu, měla jsem ji i tehdy, když už embryo nežilo, prostě Utrogestan mi zastře všecko a graf neměl pro mě žádnou vypovídací hodnotu 😒

len
19. lis 2009

Jinak mám dotaz - zabodnu injekci, trochu nasaju zpětně a když bude krev, tak co? V návodu se tváří, že celou injekci zahodit a začít nanovou, ale přijde mi blbost vyhodit injekci za litr 😕 Stalo se vám to někdy? A jak jste to řešily - vyměnily jste jen jehlu nebo celou injekci?