CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
30. črc 2009

Kromě Řežábka je tam Vokroj a Fait. Vokroj mi sednul (poté, co mi vysadil ten Utrogestan od Jarošové 😀 ), Fait byl tak nějak duchem nepřítomen... Takže k vokrojovi klidně zas, Faita už nee 😝

haaribo
30. črc 2009

Tak Fait mě taky úplně nepřesvědčil... 😖

Spes, to je mi líto, že ti to nevychází....tak snad po prázdninách na to vletíte naplno! 😉

len
30. črc 2009

Spes, to jsem asi nepsala já, mě Jarošová tak namíchla, že o nějakým pozitivismu jsem si jenom mohla nechat zdát 😀 Přišla jsem k ní jako zdravá idiopatka a odešla jako troska se spoustou děsivých (a nepodložených) diagnóz 😉

Leni, no jak... IVF nevyšlo, práci novou nemám, jsem na neschopence a beru antidepresiva, do toho mám totálně rozházenej cyklus 😒

spes2009
30. črc 2009

Haaribo, jo snad to září bude úspěšnější, alespoň v tom, že se něco začne dít 😅

Len, psala jsi mi to potom, co jsem psala, že Jaroš mi na konzultaci říkala, že má 70% úspěšnost u IUI na svých pacientkách, možná jsi nepsala přesně o pozitivismu, ale něco v tom smyslu, že pacientky naladí, nebo tak něco 😉
Len, tak snad bude i u tebe líp. Holka drž se, vím, že to nemáš jednoduchý 😔

haaribo
30. črc 2009

Spes, u mě to taky jistí září, pokud se teď nezadaří...

spes2009
30. črc 2009

Haaribo, mysli pozitivně a těš se na pořádné 2 čárky už teď 😉

len
30. črc 2009

Spes, tady to nemá nikdo jednoduchý 😉 A já mám pocit, že samotnou léčbu neplodnosti bych zvládala, ale když se k tomu přidala ta práce... 😒

haaribo
30. črc 2009

To já se těším a pořád hypnotizuju ty svoje testíky...nevím, co čekám, že se stane...

lenickan
30. črc 2009

Len to mne mrzí...ale je toho opravdu hodně, takže se držíš dobře... a ono bude lépe!
Vím že ti to říká každej a že to štve, ale opravdu bude🙂
Moc Ti držím palce, už si to moc zasloužíš...
A práci hledáš? Nebo chceš být na PN do dalšího IVF?

len
30. črc 2009

Haaribo, stejně jsi netrpělivka netrpělivá, víš? 😀

haaribo
30. črc 2009

Já vím, Len... 😀
Ale mezi námi...kdo není...

len
30. črc 2009

No přeci JÁ 😉
jsem tak dlouho čekala s testem po IVF, až mě 16.DPO zaskočila MS 😝

len
30. črc 2009

Leni, doktorka mě chce nechat na PN až do toho dalšího IVF. Ono je to těžký hledat práci, když víš, že bys ve zkušebce dvakrát do týdne zdrhala k doktorům 😒 Ale byla jsem na třech pohovorech. Z jednoho mě odmítli (nedostatečná kvalifikace), ze druhého se neozvali (příliš veliká kvalifikace) a u třetího se musím do zítřka rozhodnout, jestli vůbec já mám o tuhle práci zájem 😒

haaribo
30. črc 2009

No, on by ti ten test moc nepomohl...co si budeme povídat, třeba bys pak byla zklamaná ještě o to víc...

len
30. črc 2009

Ale ne, já chtěla mít jasno - buď dvě pořádně silné čárky nebo sněhobílo, ale nechtěla jsem nikde hypnotizovat stíny a pak se stresovat, jestli nezmizí nebo nejsou od Pregnylu 😀

rendulina
30. črc 2009

Ahoj Apolinky,
tak jsem dorazila od svého OG/po 3 dnů od revize.A vše je relativně v pořádku,až na mou psychiku...
Chtěl mě uschopnit již po neděli ale pak se zeptal,na kdy bych se cítila být ještě doma že to déle než do 10.8.protahovat více nemůže-neměl by to jak vykázat.Jedině,že bych si zašla k pychoDr.a ta by mě převzala do své péče i s neschopenkou.
A když jsem se k ní chtěla objednat,tak má pro mou věčnou smůlu dovolenou.

Nedovedu si to v práci představit-sebemenší prkotina mě rozbrečí a tak já nemohu fungovat.nehledě na to,že nám nyní začíná odobí blázince a doplňování těžkého zboží...což pro můj zdravotní stav je "super" 🙄

Ach jooo,jsem bezradná a k tomu psych.hotová...

haaribo
30. črc 2009

Jdeš na to rozumně a musím ti jen závidět ty nervy....
Ty jo, potřebovala bych se najíst, ale nic mi nechutná...někde je chyba...

haaribo
30. črc 2009

Ahoj Rendo, taky máš velký trápení...to je smůla, že tam dr. není, no tak aspoň do toho 10., ne???

len
30. črc 2009

Rendo a vrátí se ta psychodr. do toho 10.8.? Jestli jo, tak zkus být do té doby doma na PN od OG a pak k ní zajít a nechat si to prodloužit... Popř. ti to na psychiku může vypsat i obvoďačka...

Haaribo, já to právě moc nezvládám 😝 Teď hromadně rodily holky, co byly těhotné jak já. A ty, co potratily jak já, tak jim tu v profilu vesele naskakují tt...

haaribo
30. črc 2009

Len, víš jakou mám depku já???? Během posledního roku porodilo 11 mých kolegyň a další přibývají.....

len
30. črc 2009

Nojo, no, v okolí už jsem si na to nějak zvykla, ale když vidíš někoho, kdo měl termín jak ty... 😖

haaribo
30. črc 2009

Termíny radši neřeším...by mi tady už musel běhat 4letý svišť....

rendulina
30. črc 2009

Vůbec nevím,do kdy má dovolenou ale vím,že je tam mamka obj.až na 28.8.tak že to do 10.8.asi jen tak nestihnu.
A co se týče mého obvoďáka,tak se právě změnil,páč odešel do důchodu a nyní je tam za něj nějaký mladý Dr.a ten nevím,nevím....

len
30. črc 2009

Vždyť říkám, že jsme tu hrozný případy 😀
Tak se raduj potichoučku z toho testíku, momentálně jsi na tom tady nejlíp 😉

len
30. črc 2009

Rendo, tak to zkus u toho mladého... Já vím, mně se to radí, sama si pamatuju to zoufalství, když si mě doktoři posílali od jednoho ke druhému a zase zpět a nikdo mi tu neschopenku vypsat nechtěl 😖

haaribo
30. črc 2009

No, kéž by to vydrželo a radost se stupňovala...

rendulina
30. črc 2009

No volala jsem sestře,již tam dnes ani zítra nejsou-tak že jedině až v pondělí...
len : a jaký režim jsi měla po ZT?Šetřila jsi se? Víš nechci tím taháním těžkých věcí a stání celý den na nohou něco ještě zanedbat nebo si ještě uškodit! 😖
Nemarodím jak jsou roky dlouhé a když už,tak za chvíli šup,šup do práce...?Kdybych byla úplně v pohodě,ani se o tom nezmiňuji ale takhle?
Ani z toho léta člověk letos nic neměl- v práci si již dovolenou vzít nemohu ani bych mi to strach nedovolil-to je život...!

len
30. črc 2009

Rendo, já měla kancelářskou práci, takže jsem se tam vrátila už po týdnu. Popravdě psychika na tom byla mnohem hůř a docela mi pomáhalo být mezi lidma a mít taky trochu jiné starosti. Ale v šestinedělí jsem byla dost unavená a moc jsem toho nevydržela, asi dvakrát jsem téměř zkolabovala, když jsem se přepínala. Jednou jsme organizovali vánoční večírek pro 150 lidí (14 dní po potratu), byla jsem 20 hodin v kuse na nohou, stresy a domů jsem dolezla po čtyřech a zbytek dne prozvracela (a to jsem téměř nepila). Podruhé jsme vyrazili na běžky a mně se udělalo neskutečně zle na hřebenu, skoro jsem se nedokázala pohnout 😒 Takže jo, určitě se šetři i fyzicky a když ti něco nebude příjemné, radši to nedělej...

A máš pravdu, tohle léto stojí za houby 😝

rendulina
30. črc 2009

len : no je pravda,že jsem stále ospalá a to nebývám...no jsem na vše zvědavá,jak to dopadne...
A vy se někam chystáte za dovčou?Nebo ta Kodaň stačila?
Jak já bych hodila někde relax...to je až neskutečné a o to horší,že nemohu 😢 😔

len
30. črc 2009

Já uvažuju, že vypadneme na pár dní pod stan. A v září máme už od jara zamluvený týden v jižních Čechách 🙂