CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lindazofie
14. srp 2009

Haaribo já byla taky na native IUI a to na první, partner to tak nechtěl, nechtěl aby mě trápili hormonama a vyšlo to, ale po třech měsících zamklinka a revize, takže se teď těším snad v září na další IUI, uvidím, nechodím sice k Apoli, ale do Podolí, doufám, že nevadí, že k Vám chodím

haaribo
14. srp 2009

Ahoj Lindo, jenže mě toho z pravého vaječníku moc nezbylo, tak bych si ráda pojistila i ten druhý...

aknyt
14. srp 2009

AHojky Jasmin,
zrovna minulý týden byla Papus u Jaržembovský, takže tam pořád je 😉 Ona měla jen 5 měsíců kolečko po nemocnici. Na tu cukrárnu i bříško bych si dala říct 😉

Měli by mít 14 dní odstávku, ale třeba jen "nepracují" ale jsou tam na telefonu.

Já mám radši doktorky, ale ne všechny. Nemusím Koryntovou a moc ani Jaržembovskou. I když už jsem jí odpustila. Kdybych měla na výbě jí a nebo chlapa, tak jdu k ní. Řežábek mi moc nevyhovuje. Z chlapů mi nejvíc sednul Vokroj.

haaribo
14. srp 2009

A těch 14 dnů mají už teď, jestli to dobře chápu...

aknyt
14. srp 2009

Já nevím, ale Papus tam má jít 24. na ultrazvuk, tak to tam asi budou 😉

haaribo
14. srp 2009

Hmm, tak to já to nějak pořeším a zkusím tam zavolat. Snad mě neodkopnou...

aknyt
14. srp 2009

A Clostilbegyt by ti mohl napsat i gyndař, stojí to asi stovku, při výdeji na recept ale hradí pacient. Jinak je to snad i bez doplatku, pokud je to na pojišťovnu. Odkopnout by tě neměli a kdyby to zvedla neochotná sestra, tak si to prosaď a nebo zavolej jindy. Většina jich ochotných je.

haaribo
14. srp 2009

Tak zatím byly všechny v poho. I ta, na kterou jsem spustila, že na kymo bez narkozy nepůjdu.... 😀

aknyt
14. srp 2009

Mně to tam párkrát zaskřípalo. Ale už jsem se naučila, že když tě vyhodí dveřmi, tak vlezu oknem - tj. když mi jedna sestra, podle mne bezdůvodně, nechtěla vyhovět, tak jsem zavolala jindy a šlo to. Stalo se mi to už párkrát. jednou jsem takto obešla i Řežábka. Nechtěla jsem k Jaržembovský na čvrtek, ale k Jarošový na pátek. On mi řekl, že to nejde, že pátek je dost plný. Tak jsem další den zavolala sestře a ta mě bez potíží přeobjednala. Měli tak plno, že tam nebyla ani noha a vzali mě o půl hodiny dřív 😠 Skoro jako když jsem tam byla posledně a sestra Holá mě nechtěla objednat, že má Jarošová až do konce července plno - a další den se mě jiná sestra ptala, jestli chci na útrý, středu a nebo čtvrtek. Když jsem tam v úterý přšla, tak tam opět skoro nikdo nebyl... Prostě u nás v CARu platí NENECHAT se ODBÝT.

haaribo
14. srp 2009

Hmm, to je dobrý vědět, tak uvidíme. Ale docela mě ten přístup překvapuje. Ale dokáže mě nas... , když je tam přiřítí Svobodová a má všude přednost...

spes2009
14. srp 2009

Haari 😀 No mně popravdě nejvíce vyhovuje můj gyndr. U toho jsem úplně bez zábran a nebolí od něj nic 😉
Jenže ten v CARu není 😖

Já někdy toho Vokroje třeba zkusím a třeba ho budu mít zcela náhodou u nějaké "akce".

haaribo
14. srp 2009

Tak to mě ten můj taky vyhovuje a fakt v CARu nedělá... 😀

spes2009
14. srp 2009

Haari, myslím, že tě neodkopnou. A jak psala Aknyt, když to nepůjde na jedno zavolání, zavolej později. Mně už to tedy také někdy zaskřípalo po tel., ale jinak jsou tam sestřičky příjemný a nestěžuji si na ně. Ale už se mi stalo, že mne do telefonu odrovnaly, že to jako nejde a basta.

Já si jenom pamatuji, že jsem tam volala poprvé, abych nás tam objednala na zaregistrování, dostala jsem termín za 3 měs., tak jsem říkala, jestli by to nešlo dříve, sestřička mně řekla, ať to zkouším občas zavolat, že třeba se uvolní místo. Tak já to zkusila a tak jsem prosila sestřičku, jestli by tam nebylo místo a ona hned takovým tónem, "no když to nemůžete vydržet, tak přijďte tehdy a tehdy". A posunula nás o 1,5 měsíce, což bylo super. Ale dodneska mám v hlavě ten její tón 😕

haaribo
14. srp 2009

Hmm, takovou zkušenost teda zatím nemám. A objednaná jsem teda byla za 2,5měsíce, ale to jen proto, že jsem chtěla na 1.konzultaci k Řežábkovi a byla jsem čerstvě po operaci. Jinak by mě objednali už za 3 týdny...

larri
14. srp 2009

Ahoj Tynko,vsimla jsem si az ted,ze si mi volala.Stavkuje mi mobil,tak mimnapis jestli to neva tady.Volala jsem rada s mamkou a porad se mi vypinal.Chtela jsem ti volat zpatky,ale aby nas to neprerusovalo.

Rekord na objednavku do CARu drzim ja.Do druheho dne,aspon v necem jsem vitez. 😀 😀 😀

aknyt
14. srp 2009

Larri, chtěla jsem se jen zeptat, jak to máš ve středu, jestli máš volno 🙂

haaribo
14. srp 2009

Ahoj Larri, tak to jsi fakt rekordmanka!!!! 😵

spes2009
14. srp 2009

A ona Svobodová tam jako normálně chodí s námi a čeká tam na chodbě 😀 Já myslela, že chodí jindy nějakými zadními vrátky, když je to ta "selebrita" 😀 Já jsem ji jen jednou potkala v lékárně a to čekala frontu 😝

larri
14. srp 2009

Tynko,mam to podle pocasi,ale vzhledem k tomu,ze bude asi hezky,jdu do prace.Ale pokud by se neco zmenilo,pridam se.

Jinak jsem dostala mesic po laparce MS,ale trpim jako zvire.Bolest,dost silna a hlavne jsem byla poosme na toalete.Mam velke bricho porad,tak mi rikala dr.,at jim hodne jogurty a hlavne ne to,co by mne nadymalo.A to si chci dat jeste kefir. 😉

aknyt
14. srp 2009

Tak to je škoda ☹

spes2009
14. srp 2009

Ahoj Larri, to tedy jo, to je fakt rekord. A to já jsem jako nechtěla k Řežábkovi, bylo mi to jedno 😝

haaribo
14. srp 2009

Spes, chodí normálně jako my, akorát že ona přijde, zaklepe a už je tam....my tam čekáme jak trubice... 😠

Larri, tak ať ti ms brzy skončí a už tě moc netrápí...

larri
14. srp 2009

Mne po prvni laparce pustili domu v pondeli,porad jsem byla na netu a brecela.Narazila jsem tady na diskusi a hlavne na Len.Ta mi poradila,at si zavolam a objednam se.Mela jsem od kamaradky doporucenou Jarzembovskou,tak kdyz to vzala sestricka a ja chtela hned konkretni dr. a rekla jsem ji,ze jsem po laparce,tak se zeptala,jak mi je.At prijdu zitra nebo v breznu,byl prosinec.

Takze do druheho dne s dr.,kterou jsem chtela.No neni Apolinar zlatej?

haaribo
14. srp 2009

Larri, myslím, že jsi měla ooooobrovský štěstí... 😉

spes2009
14. srp 2009

Larri, myslím, že je 😀 , ale já musela čekat 1,5 měsíce a bylo mi jedno, ke komu se dostaneme...

larri
14. srp 2009

Kamaradka ma od APOLI po 1.ivf dvojcata a Jarzembovska ji mela nejvic,kdyz otehotnela,tak ji porad sledovala.Mela mozna na ni stesti,tak si ji nejvic zapamatovala. 😉

aknyt
14. srp 2009

Larri, měla jsi teda kliku, že jsi šla hned... já to měla asi za 3 měsíce, tu první konzultaci. Na Jaržembovskou mě nenalákáš 😉 Sice jsem jí odpustila, jaká byla, když mi bylo hodně mizerně, ale tak by se prostě chovat neměla. Možná jsem měla smůlu, ale prostě asi nikdy už k mým oblíbenkyním patřit nebude. Ale má fanklub jistě velký a věrný 😉

larri
14. srp 2009

Aknyt,mne zase vadi Fajt.Jeste jsem nemela nic ukoncene a uz mi planoval dalsi ivf.Mela jsem prijit na kontrolu za tyden,kdyby nahodou hcg bylo vyssi.Jarosova se divila,ze jsem mela kontrolu az po tydnu a za tri hodiny jsem byla na sale.Kdo vi,jak by to dopadlo,kdyby tam Jarosova nebyla a neposlala mne hned na prijem.

aknyt
14. srp 2009

Larri, tak to jsi možná měla dost velké štěstí v neštěstí.

Jinak se loučím, razíme s manžílkem na výlet na Říp u příležitosti pátého výročí svatby 😀
Mějte se a užijte si víkend. 🙂

spes2009
14. srp 2009

Larri, na Fajta jsem zatím neslyšela žádnou chválu ☹ Jak píše Aknyt, měla jsi štěstí v neštěstí...

Aknyt, tak si to krásně užijte 🙂 My na Říp jezdíme mooc rádi, akorát to máme trochu z ruky. Ale zrovna jsme tam minule projížděli do Krušných hor a měli jsme cukání tam zase vylézt. Jenže plán byly kopce v Krušných...