CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
25. srp 2009

Koukám, že to doma máš pěkně zmáknutý... 😀 😀 😀

len
25. srp 2009

Jo na steaky, jo? 😀 To není špatný 😀 Já bych klidně i na tu čoko, kdybych měla na PN poněkud více pohybu a neklepala se, že co měsíc doma, to dvě kila nahoře - než bych se toho dítěte dočkala...

collette
25. srp 2009

Haaribo - ne, že bych byla stíhačka, ale jak říká matka rodu v mém oblíbeném filmu "Moje tlustá řecká svatba": "Muž může byt hlavou rodiny, ale žena je krk, který tou hlavou otočí přesně tam, kam chce." Ale vážně, o věcech diskutujeme a nakonec vybíráme řešení, které je schůdné pro oba...

collette
25. srp 2009

Len - chápu... Ale jak jsem tak koukala na ty fotky, jseš jak proutek. Kdybych si tady já založila album a fotila si rostoucí pupík, vypadalo by to jako z akce Greenpeace "Kytovec na souši" 🙄 🙄 🙄

collette
25. srp 2009

Tak jsem vyexpedovala šéfa s návštěvou na večeři a jdu domů. Zítra mám poradnu, dám vědět. A kdybych vás už svými řečmi o těhotenství trápila, utněte mě. Mějte se krásně!

haaribo
25. srp 2009

Holky, já se loučím, za chvíli razím do práce. Když bude zítra čas, ukážu se. Pááá!!!! 😀

len
25. srp 2009

Ha, proutek šedesátikilovej 😀
Mějte se obě! 🙂

rendulina
25. srp 2009

Ahoj Apolinky,
tak se mi včera dostavila po revizi MS 🙄 😝 a je to síííla+bolabřich 😖 Tak že si to fakt s práškama užívám...

Jinak zdravím nové tváře 😉

colette : gratuluji k mimískovi 🙂

aknyt : díííky za nový ceník (bude třeba 😅 )

jasmina309
25. srp 2009

Holky, píšete tu o průtokáči na účtě!- výbornej název! U nás- jakbysmet! pracuje jen příta, a tuhle sem přijela z města, koupila pár krámů (ovšem nutných) a on na to- a už si zase dutá, co??? Ale to už mě nasr... protože sme teda kromě dovolený neutráceli nijak už ani nepamatuju a to ted jde Terezka do nové školy- mě omejvaj už ted! 😕

len
25. srp 2009

Rendo, na tu první porevizní MS si pamatuju, byla to síla 😖 Ale gratuluji k ní, že dorazila relativně, rozumně, tak ať se tělo brzy srovná! 🙂

saralinda
autor
25. srp 2009

Collete, super! Gratuluji!
Len, to je fakt nádhera. Kam se se svým hladce a obrace při pletení hrabu 😀

saralinda
autor
25. srp 2009

Len, s tou nemocenskou to je teda síla. Ještě že máte rezervy. Přítel je teď 2 měsíce bez práce (zkouší, kromě hledání si práce, podnikat - takže příjem žádný, jenom výdaje na sociální a zdravotní), takže to teď taky táhnu sama. Ještě že máme úspory a jiné zdroje, protože jinak by nám na tučnou hypotéku a ostatní výdaje můj plat nestačil. No, doba není lehká.

saralinda
autor
25. srp 2009

Aknyt, předělej mě, prosím, v postupce na listopad. Já jsem na to tupá.

Gabi - písnu ti IP s odkazy na léčitele (ale zatím nemůžu dát vlastní reference).

len
25. srp 2009

Sar, pro mě je zase utrpení to hladce obrace, s pletením jsem nikdy velkej kámoš nebyla, jednou jsem zvládla rovnou šálu, ale toť vše 😀

collette
26. srp 2009

Ahojky, děvčata!

Tak jsem po kontrole, vše OK, nejzašší termín nástupu na MD je 6/10.

Koukám, že je finanční veselo všude 🙄 Včera jsem přišla domů a manža měl depku jak prase. On je ve věcech finančního zajištění rodiny poněkud konzeravtivní, takže podle něj by to mělo být tak, že já budu doma a on se bude starat. Ale paradoxně také zastává názor, že péče o domácnost a rodinu se má dělit rovným dílem. Takže fakt, že to teď v podstatě táhnu finančně já těžko zvládá, navíc s vyhlídkou, že brzy jdu na MD (což po novele ještě vcelku jde, horší to bude na rodičovské). Má pocit, že zklamal. Marně mu vysvětluju, že není žádný povaleč, který se vyhýbá práci. Do práce chodí, maká. To, že firma neplatí, je věc jiná. Hledá i jinou práci, ale nevím, zda je to řešením. Pokud půjde firma do kopru, má šanci, že něco dostane od státu. V nové firmě mu bude za zádama vykukovat strašák zkušební doby a navíc - firma, ve které je teď, je sice v svrabu, ale jsou tam fajn lidi a vždycky s každým jednali slušně (což je s největší pravděpodobností důvod, proč jsou teď ve svrabu - druhotná platební neschopnost). Bude mít jistotu, že se nedostane mezi bandu bezohledných hajzlíků (dělá v reklamce, tam se to takovými jen hemží)?

A už se těším, s čím na nás vyrukují příští duben v bance - končí nám fixace úroků 🙄 Už takhle spácíme na hypotéce 15 tisíc měsíčně (úvěr ze stavebka a stavebko nepočítám).

nitenka
26. srp 2009

ahojky Holky jdu vás pozdravit a podívat co nového.. odpoledne si vás přečtu at vím komu držet palce..
Jinak u mě vše v pořádku malej je hlavičkou dolu já se notvírám prý uplně krásný..tak jsem rada.. jdu vařit pak se zatavim na kafíčko papa

len
26. srp 2009

Ahoj ahoj všichni, říkám si, že je načase domluvit termín srazíku příští týden 🙂
Nějak jsem nepochopila, jak to má Aknyt, takže začnu:
Len MŮŽE - PO, ÚT, ST, ČT, PÁ

aknyt
26. srp 2009

AHojky holky,
Nitenko, to je fajn, že to je ukázkové, holt Fanda je vzornej 😉

Len, můžu určitě ČT, asi i ST.

len
26. srp 2009

Je tu někdo, kdo by chtěl přijít a nemůže čt?

saralinda
autor
26. srp 2009

ČT můžu a těším se.

papus
26. srp 2009

ahoj Aplenky čtvrtek můžu 😉

saralinda
autor
26. srp 2009

Collette – jo lehké rozhodnutí rozhodně nemáte. Nám končí fixace hypotéky v říjnu a jelikož je teď přítel bez práce, tak jim rozhodně nedodá doklad o příjmech (nesmí v té době být ve zkušebce). Rozhodli jsme se proto, že půjdeme do M-banky (no uvažujeme o ní už déle kvůli jejich bilančnímu mechanismu) – nepožadují doklad o příjmech a stáčí jim čestné prohlášení o příjmech (máme i jiné příjmy – akcie a tak, ale na ty nemáme daňové přiznání – když je máme delší domu, tak se zisk z akcií nedaní). Takže jim kecat nebudeme, ale napíšeme i to, co bychom jinak těžko dokazovali.

gabikri
26. srp 2009

Ahoj 😉 Tak hlásím, že manžel nějakým zázračným způsobem zařídil, že nás vezmou o měsíc dřív..jsme objednaní na 21.9. Jupí !!! 😵 😵 😵 Akorát nechtěl prozradit, jak to zařídil..tajnůstkář jeden 😝

len
26. srp 2009

Gabi, no paráda, gratuluju! 🙂
Bych si tipla, že tam jen tak zavolal, uvolnilo se místo, ale on chce vypadat jako ohromnej šikula 😀 (no a určitě je 😉)
Co ty, přišla bys příští čtvrtek? 🙂 Obvykle se scházíme na Vinohradský...

collette
26. srp 2009

Teda, kdyby vám to nevadilo, tak já bych přišla...

len
26. srp 2009

No jasně, konečně nás bude víc než jen to "zdravé jádro" čítající čtyři neplodný 😀

gabikri
26. srp 2009

len : tak nějak bych to viděla 😀
Jé, na Vinohradech bydlím 😉
Ale ve čtvrtek odjíždíme na dovču...ale příště určitě přijdu 😉

len
26. srp 2009

Neva, příště určitě taky nějaký bude, to už budeme já, Sar, Larri a Aknyt k prasknutí nadopované hormonama 😉

collette
26. srp 2009

Předávka těhubacilu napřímo? 😀 😀 😀

A kde na Vinohradské?

gabikri
26. srp 2009

len : to se mám na co těšit 😒
Kde se na Vinohradské scházíte ?