CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
26. srp 2009

Ve Faux pas.

gabikri
26. srp 2009

Jéé kde to je...není to taková ta hezká kavárnička skoro úplně dole..je tam i zahrádka ?

gabikri
26. srp 2009

jo jo..to je ono co jsem myslela..a mají tam Illy..mňam 😵
To mi připomíná..dost piju kafe...asi bych to měla omezit, co ?

len
26. srp 2009

No, pět šálků denně je opravdu trochu moc, ale dva nikoho nezabijou 😉
Hlavně tam mají báječný palačinky 😵

rendulina
26. srp 2009

Zdravím všechny!

nitenka : super!Gratuluji k vzorovému těhu...!!! 😉

len : jj,MS dorazila dá se říct cca na den přesně( po 29 dnech od revize)což jsem nečekala 😨

Jinak s tou nemocenskou :
já ještě také nedostala od začátku ani kačku... 🙄 Nedávno mi bylo zděleno,že sociálka vrátila mou neschopenku zpět zaměstnavateli,z důvodů nečitelného data vystavení PN. 😠
Když jsem to dnes u MUDra nahlásila a on to upřesnil,na sociálce mi řekli,že jim ještě můj zaměstnavatel nedodal vyplněnou žádost o pobírání nemocenské.Tak jsem ten tiskopis hodila do práce a teď budu doufat,že to vyplní co nejdřív! Už by se ta almužna, se kterou počítám hodila!!!
Máme sice nějaké reservy ale ty nám malinko skřížil ten náš rarach Murphy.Ale to je již člen rodiny,tak že to beru...

len
26. srp 2009

Rendo, to je taky paráda 😒 Já se na tu socku pořád nemůžu dovolat 😝 Ale aspoň trochu pozitivní je, že manželovi včera řekli, že už mu poslali 70 % vejplaty. Červnový 😉

collette
26. srp 2009

No, já jenom doufám, že mi bude mateřská chodit včas, protože jinak jsme v řiti totál ☹ Ale mám takový pocit, že podnik s více jak 20 zaměstnanci to posílá sám a pak si to nárokuje u sociálky, ne? Nebo se mýlím?

S tou kávou: já ji nikdy moc nepila, ale dneska jsem na ni porvé po půl roce opravdu dostala chuť, tak jsem si ji dala a v poradně mi sestřička naměřila tlak přímo ukázkový 🙂 Jindy mi ho loví někde u kolen... I když fakt je, že "moje káva" znamená vrchovatá velká čajová lžička Nescafé Gold zalitá deckou vody 😉 Takzvaná "klekpumpa" 😀

len
26. srp 2009

Kdepak, Collette, bejvávalo 🙄 Teď to všecko posílá sociálka, protoje v tom takovej bordel 😖

Kafe taky piju hlavně kvůli tlaku, pak ho mám jen lehce podprůměrný 😀

collette
26. srp 2009

Len - manžovi pořád slibujou, že mu dopošlou ten zbytek (výplata za květen, červen a červenec), ale pak jim nedorazí peníze, co zákazník slíbil poslat a jsme tam, kde předtím... Jak říkám, jsou tam až moc slušný...

modroocka2
26. srp 2009

Po dlouhé době se zase ozývám a zdravím všechny stálice i nováčky (teda pro mě). Povedl se malý zázrak a já jsme minulý týden poprvé v životě viděla // na testíku. Bohužel moje dr. má dovolenou, takže k ní jdu až teď v pondělí, ale všechno nasvědčuje tomu, že jsem si z dovolené přivezla malé poupátko...
Všem snažilkám držím pěsti a věřte, že se to dříve nebo později podaří, hlavní je stále věřit.

collette
26. srp 2009

Len - no tak to je síla... To se máme na co těšit... Nějaké rady, na co si dát bacha?

len
26. srp 2009

Modroocko, no to je nádhera! 😵
Přidáš se k nám příští čtvrtek na srazík? 🙂

Collette, snad jen aby v tom tvůj zaměstnavatel měl pořádek, abyses měla o co opřít, až se budeš se sociálkou hádat 😝 Jinak s manželovou výplatou je to stejný, dělá v mrňavý firmě, zákazníci platí s ohromným zpožděním (když už platí) a na výplaty ty peníze potom chybí 😒 A taky jsou hrozně slušní, to se v dnešní době nevyplácí 😒

modroocka2
26. srp 2009

Len děkuji... na srazíik bych přišla ráda, ale ještě nevím jak to se mnou bude, dopoledne mám nějaký zařizování, ale myslím, že by to mohlo vyjít. Napiš mi v kolik a kde, a když to půjde moc ráda přicupitám..🙂

len
26. srp 2009

Jasně, pokud to vyjde, tak super 🙂 Místo jako minule, čas bude ještě upřesněn, předpokládám od čtyřech-pěti až do... do hodně dlouha 😉

saralinda
autor
26. srp 2009

Modroočko, tak to je super! Moc gratuliji! A to se zadařilo přirozeně?

modroocka2
26. srp 2009

Okok... udělám maximum abych to stihla... 🙂
Saralindo..jojo přirozeně, ale je to složitější... když ve čtvrtek přijdu, tak Vám povyprávím asi budete koukat.. ale já jsem šťastná... pořád tomu nemůžu uvěřit..strašně se těším k dr. doufám, že bude všechno ok a já si odnesu 1. fotečku svého prcka...🙂

len
26. srp 2009

Nojo, Modroocko, těš se na ten černej flek 😉 Vypadá zpočátku jako folikul, abkorát je umístěn na mnohem lepším místě 😀

modroocka2
26. srp 2009

Už aby to bylo... 😎

len
26. srp 2009

Jo a na vyprávění se samo taky moooc těším 😉

modroocka2
26. srp 2009

No možná se budete divit.. docela jsem se svým životem zatočila...

len
26. srp 2009

I to je někdy třeba...

modroocka2
26. srp 2009

No to je fakt.. a jak vidno k něčemu to bylo..tak jen aby to tak i vydrželo...

saralinda
autor
26. srp 2009

Modroočko, ty mě tedy napínáš. To tedy ve čtvrtek musíš odrazit. Moooc mě zajímá, jak jsi „zatočila se svým životem“, že se zadařilo. To je tak super. Mám velikou radost.

papus
26. srp 2009

Modroočko to jsme kousek od sebe těhu 😉

jasmina309
26. srp 2009

Modročko sem moc ráda, že tu čtu takový sladký "tajemství" co nosíš v bříšku!
Tohleto tu bylo třeba číst, ptž odtud pořád málokdo odchází- ještě jednou gratuluji! 🙂

haaribo
26. srp 2009

Modroočko, připojuji se ke gratulacím....docela by mě zajímalo, jak moc jsi zatočila se životem. Taky bych potřebovala nějakou radu....

aknyt
26. srp 2009

Jeee, Modroočko, člověk vypadne na půl dne od kompu a kdo se tu neobjeví... a keště s takovou úžasnou zprávou k tomu 🙂 Tak držím palečky, ať je vše jak má být. Vidíš, jak hezky následuješ leničku. Jó CAR holt musí živit jiní 😀

haaribo
26. srp 2009

No, já jim do pokladny asi taky ještě něco přihodím, Tynko... 😀

aknyt
26. srp 2009

Haaribo, nebojím se, že by přišli o chleba 😉

Len, mohu tě požádat o kontrolu textu? Za sangrii... 😉