CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
18. zář 2009

Myslíš tam, kde to všecko tak pokazili?
Já to chápu, že už asi nechce doktory ani vidět 😖 Na druhou stranu tady ti chtějí pomoct a to dítě by taky měl rád, ne? 😕

janamej
18. zář 2009

Ano, tam .To malý by chrtěl víc,než cokoli jinýho, a to mám tyhýni dětskou sestru. 😝

haaribo
18. zář 2009

Tak myslím, že už je zase po srandě - objevila se i krev... Do večera mrcha dorazí... ☹

len
18. zář 2009

Haaribo, ach jo 😔 S těma testama to opravdu není normální 😒

haaribo
18. zář 2009

Já už fakt nevím... ☹

len
18. zář 2009

Hele, opravdu si nech nabrat krev, jestli v ní aspoň nějaké zbytkové hCG je...

haaribo
18. zář 2009

Myslíš???

len
18. zář 2009

No, nemyslím, že by se z toho ještě vyklubalo těhotenství (v souvislosti s minulým cyklem), ale třeba by se ti ukázalo, že máš hCG 0 a ty testy jsou nějaké divné 😒 Pokud bys tam měla nějaké drobné, tak by bylo vidět, že se tam něco přeci jen dělo...

haaribo
18. zář 2009

To je pravda a nechci testy vidět, pokud by hcg bylo 0. Tomu totiž fakt nerozumím...

haaribo
18. zář 2009

Ahoj holky, takže před hoďkou HCG 2...tudíž to asi byl doznívající Pregnyl....nic lepšího mě nenapadá... 😒

aknyt
18. zář 2009

AHojky,
Haaribo, to mě mrzí, že ta hodnota hCG je nízká 😢

Včera to tu Len napsala hezky, není moc co dodat. Mám u sebe 2 embryjka (včera 8buněčná), 2 ještě do mrazáku. Tento transfer nebyl z těch pohodových, co jsem měla, ale člověk vydrží ledacos, když je to kvůli tomu, co chce. Po ET jsme byli na obědě, pak v kině a večer na Plíhalovi, takže pohodový den. Dnes jsem střídavě pracovala a spala, takže to docela uteklo.

jasmina309
18. zář 2009

Haaribo- no to je pakárna, bože, bože... Drž se kočko, bude líp a příště víš co... 🙂

AKNYT- jen si užívej a hýčkej svá dvojčátka! Určo alespon jedno bude tak velký bojovník, že vydrží u tebe celé těhotenství!
Kočko, napiš jak si to měla předtím prosím? Myslím kolik IVF, emryjek, kolik ET atd.

janamej
18. zář 2009

AKNYT moc ti dzžím palce, ať jsi konečně šťastná. A Vy ostatní krásný páteční večer.

aknyt
18. zář 2009

Jasmin, jestli to bylo na mne, tak si, prosím, skoč do alba, tam to všechno je... tedy ještě tam není ET, ale to brzy doplním 😉 Nechce se mi to opisovat.

haaribo
18. zář 2009

Ještě bych měla holky doplnit, že jsem si odpo dělala ještě jeden tt a ten už byl téměř negativní, což by na ten Pregnyl taky ukazovalo....no nic, co se dá dělat...život jde dál...

Ale děkuju všem!!!
A všem ostatním nadějným držím pěsti!

jasmina309
18. zář 2009

Jani tobě taky krásnej večer a pěknej víkend k tomu!
Já ráno odjířdím s rodinkou ¨, takže tu nebudu. Až možná v neděli nakouknu 🙂
Jani na mag. rezonanci sem byla taky. Tak at už to máte za sebou a hurá do Apoli! Víš jak, jestli se mužovi nechce, tak to spíš záleží na tom, nakolik chce mimi...to donutí no... Vždyt každá z nás tam partnera musela "motivovat". Je to pro ně boj no...
Např ten můj po první návštěvě prohlásil, že příště dodá sperma pro naše děti... 🙂 A co myslíš? Od té doby tam byl se mnou ještě třikrát (sparma máme naštěstí ok). Ted pojede dát pátou várku a už si dělá pr.d.e.l.ky, že si schání fanoušky, aby na to nebyl sám 🙂 🙂 🙂 Si už prostě dělá legraci...
A jak máte dlouho poté nehodě? Je mi blbý se ptát, ale osud nám připravuje kličky teda...

janamej
19. zář 2009

Děkuju Jasmin, bylo to 8.ledna 2008 a vezla jsem dcerku do školy - samozřejmě jsme jely řešit školní průšvih...na tý magnet. terapii jsem byla hned několikrát po tý bouračce, ale to jsem jí vnímala snad jenom jednou.no nic, holky, kam se dají tady poslat fotky????abyste konečně viděly jak vypadám, fotky z tý bouračky apod.

len
19. zář 2009

Jani, s tou havárkou je mi to moc líto, jako by jedno neštěstí nestačilo, co? 😒
Na fotky si tady můžeš založit album (na hlavní straně), ale chce to zmenšený fotky a navíc jsou tu dost přísná pravidla, můžeš mít jenom dvě fotky své osoby (bez dětí) a pak už jen věci související s dětma... Pak je taky možnost nacpat je třeba na rajce, a sem hodit odkaz...

janamej
19. zář 2009

promiň,co je rajce, mě to dneska nějak absolutně nemyslí 😨

len
19. zář 2009

http://www.rajce.idnes.cz/
Já s tím teda nedělám, ale prý je snadné tam fotky nacpat 🙂

janamej
19. zář 2009

díky moc, někam je nacpu a dám vědět, jo a všechny holky...jsem na facebooku, takže se můžeme vidět případně i tam

haaribo
19. zář 2009

Ahoj holky, teda musím říct, že tenhle neúspěch mě dost sebral, navíc mi další kámoška porodila....prostě se to na mě nějak sype a nevím proč mám pocit, že všichni budou těhotní dřív než já...prostě depka jako prase... ☹

No nic, od zítra začnu brát Clostil....

aknyt
19. zář 2009

Haaribo,
neboj, poslední nebudeš a teď posbíráš opět síly a vyrazíš do dalšího boje. Mrzí mě, že ti to nevyšlo teď, ale nic není ztracené. A depky má občas každá, vím, že to bolí, ale my aspoň víme, proč to děláme....

haaribo
19. zář 2009

Tynko, hlavně už netestuju!!!! Minule byl tt taky 9DC pozitní - logicky taky po pregnylu, takže dřív jak 11DPO to aspoň u mě nemá smysl...

larri
19. zář 2009

Holky,ja se zblaznim bez toho netu 😠 😠

Kdyz jsem vas ted precetla,tak ja chci uz zcit stimulovat,ale jeste jsem nedostala druhou MS.Dneska jsem 37 den a ani naznak,ze by rcha prisla.Chtela bych jit v listopadu,ale asi pujdu o mesic driv.

Ja tak chci s vami kecat a nemuzu. ☹ ☹ Ted jse vas preletela,tak nebudu nikomu psat,abych se nikoho nedotkla,ale kdyz nepisu,neznamena to,ze na vas nemyslim. 🙂

haaribo
19. zář 2009

Larri, my na tebe taky myslíme... 😉

len
19. zář 2009

Haaribo, to víš, že tě chápu, člověk se k tomu umí dost upnout a pak je to hroznej šok, když to neklapne, byť si stokrát sliboval brát to s nadhledem 😒

Larri, jsem ráda, žes nakoukla 🙂 Já mám druhou MS za sebou, ale zase nevím, jak nakombinovat IVF s těma lázněma 😒 V pondělí jdu k psychodr, tak to zkusíme probrat.

jasmina309
20. zář 2009

Ahojte
Lariii ,kočko. Já do svého 2 IVF šla po dvou cyklech, takže né že bych nechtěla abys do toho šla už ted se mnou, ale po druhý MS bych bejt to já, šla určitě!
Po třetím ivfku sem měla dýl než roční nechtěnou pauzu až do tedˇ! Takže vydrž kočko 🙂 🙂 🙂 a i ostatní co se nemohou dočkat 🙂 🙂 🙂
Jani, já mám též své album na rajčeti. Ač nejsem počítačovej génius(sem navíc samouk), tak na rajče sem fotky zvládla dát sama 🙂 !

Hlásím, že Dožínky na Peruci v okrese Louny byla super akce 🙂 🙂 🙂 Prostě takový venkovský odreagování a vyčištění mozkových závitů! 😀 . Ten můj tady za mnou chrápe jako medvídek, jak z něj vyprchává včerejší pivíčko atd atd znáte to...

Jinak prosím oradu- jedu zítra do Caru busem, vystoupím v Holešovicích a vždy jedu metrem na Muzeum a pak jdu pěšky do Apolináře. Ptám se, jestli tato trasa je pro mě nejkratší a nebo existuje ještě jiná o který dodnes nevím?Znám to i na Krlák, ale to je si myslím přibližně stejně daleko pěšky???

haaribo
20. zář 2009

Ahoj Jasmin, tak to je fajn, že jste si to užili! My jezdíme z čerňáku metrem na IPP a odtamtud pěšky, je to kousek, skoro bych řekla, že to stíháme za 5 minut.... 😎

janamej
20. zář 2009

Jasmin, jeď na Pavlák a pak jsi tam za momentík (5 min). Jinak já teď bydlím hlavně na vesnici a Praha mi šíleně chybí, venkovskýho odreagovávání mám někdy až nad hlavu.hedzkou neděli 😉