CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
13. lis 2009

Len, takže je to vlastně brnkačka 😀

len
13. lis 2009

No jasně 😀 Proto už mám taky po IVF tři děti, ne? 😉

jSEM TO VLASTNĚ NEDOPSALA - ONO I KDYŽ SE ZAHNÍZZDÍ, TAK (sorry capslock) se pak ještě musí správně vyvíjet, což je ten největší kámen úrazu a vliv na to má kvalita embrya a ne sebelepší prostředky "na uhnízdění" 😒

aknyt
13. lis 2009

Len, tak to můžu ten KET skoro zabalit... když ta sliznice není nic moc 😉 Sice prý má správnou strukturu, ale je nízká.
Jinak mi vždy chválili sliznici i embryjka a mateřská školka kolem mne neběhá 😀 Jen nechápu, proč když měl mimís nachystanou pěknou sliznici, proč si vlezl do vejcovodu 😉

saralinda
autor
13. lis 2009

Aknyt, to byl asi nějaký bludný Holanďan 😀 Nebo měl prostě jenom špatnou mapu. ☹

jasmina309
13. lis 2009

Ahojte 🙂
Holky, ten zákon neplodnosti...chjo
Já taky nevím, proč kolem mě neběhá už 5 dětí...Nechápu, proč mi v CAR chválí sliznici i embryjka a mimi je pořád na houbách...A bude...
Je to můj velkel sen, aby se podařilo našetřit na 5IVF... Jenže už tak jíme pomalu trávu (mužovi dluží zaměstnavatel už druhou výplatu a on mění práci a zas než budou další prašule, tak si ještě počkáme). Tako¨vej podnikatel at jde raděj k lopatě, když si nedokáže udržet zaměstnance...
No a pak že v pátek třináctýho bejvá smůla (ironie)

jasmina309
13. lis 2009

Len- s tou poštou si mě dostala! To je běs! Jak je toto v dnešní době možný???? Nechápu... Ty jsi z lázní spokojeně doma teprve ted zjistíš, že můžeš odjet...chjo
no ještě že sis to oblítala osobně, že 🙂

Dáda- vítej! Sem na tom podobně a spíš uvažuju, jesli má smysl chodit do dalšího a dalšího...(taky už díky IVF nemám vejcovody a ta sebou 2 potraty a 4IVF) 😒

Holky, taky mě napadlo, že zněním CAR kvůli nativu, ale abych nevypadala jak blb, že kvůli penězům atd...no nevím

jasmina309
13. lis 2009

Jo a četli ste téma od Yasminxx- sklamaná....
Ty brdo, nebudu soudit, ale kopla bych jí víte kam... 😠

saralinda
autor
13. lis 2009

Děvčata, přeji vám krásný (pro některé možná i prodloužený) víkend.

fr.vladka
15. lis 2009

Ahojky, začínám cítit takové bolení vaječníků, bolí mě v kříži a prsa. Pocit jak když mám dostat mrchu.. ☹ Jsem čtvrtý den po ET..

fr.vladka
16. lis 2009

😕 Koukám nikde nikdo 😕

martinka.a.honzik
16. lis 2009

Ahojky Apolenky,
fr.vladka: takové příznaky měly holky v ,,Transfer embrya v březnu 2007,, a pak našly //. Jde o to, že to může být i po té stimulaci hormonama, i před mrchou, i jako těhu příznaky. Určitě bych být tebou bych to jak nevzdávala a nestresovala se, tak bych se hned neradovala. Prostě snaž se být v klidu, hýčkat bříško a hlavně vydržet. Vim, lehce se to říká, ale vim jak te to těžké. Drž se, myslím na tebe.

Mám tu mamželovu mamku s neteřema 13 let a 20 měsíců a je veselo, tak nemám bohužel na net vůbec čas.

aknyt
16. lis 2009

Ahojky,
tak jsem se vrátila od Apolináře, dnes jsem tam dost dlouho čekala... a hlásím, že KET by měl být v pátek. Sliznice to trochu dohonila, tak uvidíme. A na transfer budu mít moji oblíbenou MUDr., tak snad to bude v pohodě.

len
16. lis 2009

Vladko, 4 dny po ET bych nic neřešila, může to znamenat cokoliv - v pozitivním i negativním smyslu. Mám za sebou jen dvě IVF, jedno úspěšné bylo, druhé nikoliv, no a popravdě jsem se při obou cítila naprosto stejně, jediný rozdíl byl, že jsem při tom úspěšném trochu špinila. Držím palce 🙂

Aknyt, bezva 🙂

Jinak mě klesla teplota, takže zítra, nejpozději ve středu čekám MS a pak hurá do toho...

dada074
16. lis 2009

Ahoj holčiny děkuji všem za přivítání,
a hlásím,že v sobotu odebráno 7 vajíček oplodnilo se pět a dnes nám vrátili dva bobíse.Jinak do mrazáčku nic není,ale děkujeme i za tohle.
Aknyt gratuluji k nárůstu děložní sliznice a hlavně k tomu pátečnímu KETU.

aknyt
16. lis 2009

Dado,
tak ať bobísci vydrží 😉

Len, hezky se nachystej, od čtvrtka to rozjedeš 🙂

Doufám, že ta embryjka budou v pátek transferuschopná. Jsem ráda, že to na ten pátek vyšlo, protože v pondělí odlétá muž pryč a kdoví, kdy se vrátí. A u transferu chce být, abych "ho neměla jen na podpisy a finance" (citace). To se mi fakt poslouchat nechce ☹

len
16. lis 2009

Aknyt, buď ráda, ten můj mi minule řekl, že na transfer snad přijede, no a pak se tak zabral do práce, že když jsem mu volala, že mám ty dva už u sebe, tak byl překvapen - jé, už? Já na to nějak zapomněl...

larri
16. lis 2009

Tynko,velka gratulace a jak tak vidim ja zacnu letos jako posledni. 😉

Dado a ty se drz,at uz vam to s Tynkou konecne vyjde. 🙂

martinka.a.honzik
16. lis 2009

Aknyt: sliznice i datum KET super, máme to přesně o 2 dny jako MS 🙂

Dada074: gratuluji k bobískum v bříšku, moc držím palečky a hezky si je tam hýčkej 😉

Len: super, že budeš moct začít se stimulací, tak držím pěsti.

Larry: jak se říká, to nejlepší na konec, ne 😀

Jinak nám už se to taky blíží, tak doufám, že bude všechno Ok a ve středu ten KET bude moct proběhnout. Trošku se mi totiž zbláznila BT, tak nevim jestli tedy ovulace byla nebo ne. Ale snad by to ten Pregnyl měl zajistit, i když ho bylo jen těch 5tis. jednotek ne? Nevíte kolik dní po Pregnylu (píchli my ho ve čtvrtek v 11hod dopoledne) by měla Ovulace proběhnout?

haaribo
17. lis 2009

Ahoj holky, tak vás jdu zase po delší době zkontrolovat!!!!

Martinko, ovu po pregnylu proběhne v průměru za 32 hodin.

martinka.a.honzik
17. lis 2009

Tak dneska mi FertilityFriend spočítal, že ovu byla v sobotu, což vychází, ale tedy teploty jak na hupačce. No uvidíme co z toho nakonec vyleze nebo ne. 😀

haaribo: ahojky

fr.vladka
17. lis 2009

Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech se začíná v tom bříšku něco dít??? Jako kdy se to embrio začíná chytat??

dada074
17. lis 2009

Vladka : zahnízďovat(nidovat) by se mělo 6-7 den od oplodnění. 🙂

haaribo
17. lis 2009

Ahoj holky! Nejsem si jistá jak se tady s vámi znám, tak zdravím ty, které mě ještě neznají. Moc sem teď nechodím, potřebovala jsem se dát trochu dohromady - dojíždění do CAR a neúspěchy mě úplně odrovnaly. A na povídání nebo jen čtení jsem neměla náladu, tak asi tak. 😉 Jinak o mě si můžete přečíst v albíčku... 😉

len
17. lis 2009

Ahoj holky, mám velikou radost, že mohu vyřídit, že dnes o půl čtvrté se Collette narodil Kubík, má 52 cm a 3,72 kg 😵 Collette vzkazuje, že to šlo rychle, ale stejně je dost vyřízená, ale moc šťastná, no a kdyby měl někdo cestu k Apoli, může se stavit 🙂

larri
18. lis 2009

Huraaaa,Len moc a moc pozdravuj.
Tak to uz mame v kratke dobe druheho kluka. 😉

Jeste,ze ja to tady vyvazim tema holkama. 😉

Preji hezky den a holky moc se tady nepise. 😠
Ale za chvili se tady bude psat jako o zivot,kdyz nas jde do boje tolik.

dada074
18. lis 2009

Ahoj, Len to je nádherná zprávička,tady alespoň člověk vidí,že nic nemá vzdávat a má pokračovat v boji.Protože na konci čeká taková to nádhera!!!

larri
18. lis 2009

Dado,Collette mela to stesti,nez prisla k Apolinari,otehotnela prirozene.Tohle je zazrak. 😉

len
18. lis 2009

Jo, někomu stačí se k Apoli jen objednat a tělo se zalekne a vyřeší to samo 😀
Napsala jsem Collette gratulaci jménem nás všech 🙂

aknyt
18. lis 2009

Ahojky,
gratuluju Collette k chlapečkovi a Len díky za společnou gratulaci 🙂

Haaribo, zdravím, doufám, že už je trochu líp a že hezky nabíráš síly do dalšího boje 😉

len
18. lis 2009

Tak jsem volala k Apoli, objednat se na příští kontrolu (7.DC po stimulaci). Ř. má beznadějně plno a na výběr jsem dostala Faita a Jarošovou 😒 No tak jsem si vybrala Jarošovou (jak sestra prohodila - lepší než ten Fait, co 😕 😀 ) a doufám, že bude hovornější (než při OPU) a když už bude, že na mě nebude koukat shora a zase dělat nějaké nepodložené diagnózy od stolu 😝 Ach jo 😒 Já vím, vy tu na ni nedáte dopustit, ale mě tehdý tááák namíchla!