CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
30. dub 2013

@streghina a test porad bily??? jj to mas pravdu lidska je tam jen jirsova a rezabek 🙂 ja kdyz tam sla na tu punkc nebo pak po propusteny z nemocnice...byl to desnej pristup.. ach jo jsem zvedava kdo tam bude dneska

japro
30. dub 2013

@petulak1988 jj neboj se držím ti palečky 🙂

streghina víš co je zajímavé že ted jak sem si dal 2 měsíce pauzu a nečekala na na 1dc to přišlo o 3 ´4 dny dříve a jak na to čekáme loudá se to moooooooc dlouho.......

mavo
30. dub 2013

@streghina já taky byla včera 36DC a Koryntová mi píchla tu vyvolávačku.... mám si dnes volat kvůli té dutince, jestli to je těhu nebo ne... :-/

petulak1988
30. dub 2013

@mavo ahojky uz jsi volala??

mavo
30. dub 2013

@petulak1988 ahoj, nene až po 13hod...

petulak1988
30. dub 2013

@mavo aha tak drzim palecky 🙂 hned napis 🙂

streghina
30. dub 2013

@petulak1988 od čtvrtka jsem netestovala, nechtěla jsem plýtvat testy, ale jestli nedostanu do zítra, tak asi znovu testnu, ale spíš se loudá 🙂
@japro to je pravda, minule jsem dostala brzy, teda 32dc, to je na mě brzy, 28dc nemám skoro vůbec, vyjimečně
@mavo tak počkám nejdéle do neděle a pak asi v pondělí zavolám gynekologovi a asi taky na vyvoláčku, to je děs, pak dej vědět, jak jsi dopadla
😉

petulak1988
30. dub 2013

@streghina tak uvidis....i tak jeste drzim pesti 🙂 a jak se mas jinak??

petulak1988
30. dub 2013

@mavo ahojky tak jak vse dopadlo???Ja tam byla dnes u Roznikovy a nejakeho mladeho doktora jmeno nevim

mavo
30. dub 2013

@petulak1988 těhotenství pozitivní.... jdu příští týden v pátek k Řežábkovi na kontrolu, tak uvidím.... teď se bojím aby bylo vše ok :-/

maciatko248
30. dub 2013

@mavo 😵 to je super 😵 krasne prekvapenie drzim palecky 😵

maciatko248
30. dub 2013

@petulak1988 a ako si pochodila? cely den sem nakukujem z prace 😅 myslela som na teba

mavo
30. dub 2013

@maciatko248 ani nevíš, jaké to bylo překvapení pro mě včera... že tam vůbec nějaká bublina je 🙂)

petulak1988
30. dub 2013

@mavo tyyyy jo super potichu gratuluji 🙂

petulak1988
30. dub 2013

@maciatko248 ahojky cysta sama zmizela sliznici mam pry nadhernou ,krasne vysokou jak oni potrebuji na KET 🙂 dali mi dalsi estrofem a uz i progesteron v utrogestanu ten mam zavadet od patka od vecera a v utery jdu na ket 🙂

maciatko248
30. dub 2013

@petulak1988 juuuu to je super 😵 tak to drzim dalej palecky 😵
@mavo no to verim 😵 krasne si sa ivf vyhla 😀

petulak1988
30. dub 2013

@maciatko248 moc dekuji... jsem stastna ze tam ta cysta nebyla a neni... 🙂 a ze stimuluji dale a ze bude transfer..doufam ze uz se nic neprihodi 🙂 vid???bojim se ...uz se ptala jestli zavedeme jedno nebo dve 🙂

mavo
30. dub 2013

@maciatko248 to vyhla... ale léky jsem včera stejně dostala.. tak doufám, že jim je jen s klidem vrátím zpátky 🙂

petulak1988
30. dub 2013

@mavo moc ti preji at to vyjde a at ti ceknni do patku utika 🙂

mooncaa
30. dub 2013

@mavo Už sem moc nechodím, ale něco mi uniklo? Gratuluji. To je po IUI nebo přirozeně?

Holky rok 2013 bude plodnej a posílám prskanec pro ty, co zatím těhu nejsou:
Prrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petulak1988
30. dub 2013

@mooncaa doufam ze i me tvuj prskanec pomuze...a jak se vam dari??

mooncaa
30. dub 2013

@petulak1988 Daří se mi dobře, v pátek jsem měla screening u Apolináře, vše je OK. Miminko vypadá už jako úplně hotové, má správné proporce a vše jak má být, mělo 6,3 cm. Už mi ani není moc blbě, jen bývám děsně unavená, ale za ten poklad mi to stojí. Musím si to užít, předpokládám, že to je už moje poslední těhotenství - 4 děti mi stačí 😀

hhani
30. dub 2013

@mavo ....zatim zlehka,ale gratuluji a ať vše dopadne dobře 😉

petulak1988
30. dub 2013

@mooncaa tak to jsou krasne zpravicky ja se ted dost bojim ach jo ☹ no uvidime co bude

mooncaa
30. dub 2013

@petulak1988 Neboj, teď už budou jen samé dobré zprávy. Kolik máš zamrazeno a kolik necháš zavést?

mavo
30. dub 2013

@mooncaa Moni já ani nevím, po čem 😀 Protože po IUI jsem dostala MS hned po týdnu, ani ne po 14ti dnech... tak jsem se objenala na kontrolu, tam nic nebylo, tak mi dali před 14ti dny Zoladex na dlouhý protokol na 2.IVF a teď jsem šla na kontrolu po tom Zoladexu jak mi roste sliznice a ona tam byla bublina... (MS jsem nedostala, byla jsem včera 36.DC) .. tak mi vzali krev na kontrolu, jestli to je těhotenství nebo ne a ještě mi píchli vyvoválačku na menzes 😀

petulak1988
30. dub 2013

@mooncaa mam zamrazene dve ale zavedeme jen jedno vubec nevim jak to probiha...nerikala mi ze bych si mela volat jak dopadlo rozmrazeni...toho se bojim ☹

mooncaa
30. dub 2013

@mavo Ty jsi taky exot, ale hlavně, že jsi těhotná.
Kamarádka byla objednaná na IUI, šla tam několikrát, folikul vůbec nerostl, tak to nakonec Řežábek stopl a vyfasovala léky na IVF a už nenasadila, byla těhotná z toho folikulu, co nerostl. 😀 Už má 3 měsíční holčičku.

mooncaa
30. dub 2013

@petulak1988 Tak se zkus s nimi ještě domluvit, já byla domluvena, že tam ráno před odjezdem zavolám jak se rozmrazilo (měla jsem jen jedno) a nakonec volali sami, že je vše OK, ale pěkně mě vyděsili, nečekala jsem, že budou volat sami, tak jsem myslela, že je něco špatně.

petulak1988
30. dub 2013

@mooncaa no me prave vubec nic nerekla ,napsala jsem email rezabkovi tak snad brzy odepise no...zitra tam nejspis nejsou....no ja mam dve a jedno chci zavest ..chjo hodne se toho bojim ☹