CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka87
25. únor 2013

@nikohlava ahojky ... Jj, roste, nastesti 😉 jinak se mam ale vyborne 😉 co Ty?

japro
26. únor 2013

@mavo já nemohla ani chodit chvilkama .... smát se no nešlo nic aby to nebolelo .... neboj snad je u tebe vše v pořádku....

mavo
26. únor 2013

Tak ani u mě nedošlo k transferu.... prý nejsou dostatečně vyvinutá a nemá smysl je zavádět... objednali mě na konzultaci hned na zítra k Jirsové...

petulak1988
26. únor 2013

@mavo ahojky to me mmoc mrzi...a to uz se nemohou dovyvinout???

mavo
26. únor 2013

@petulak1988 nechali mi prodlouženou kultivaci, takže měl být transfer až zítra, ale řekla, že to není ok, zeptám se zítra na té konzultaci, jdu o 15min dřív, než bych měla jít na ET tak třeba něco vymyslí...

petulak1988
26. únor 2013

@mavo tak jeste drzim pesticky 🙂

mavo
26. únor 2013

@petulak1988 no zítra mi je určitě nedají.... ale aspoň budu vědět co a jak..

holanci
26. únor 2013

@mavo ach ne, ten únor je nějaký prokletý ☹ uvidíš, co ti zítra poví.... Snad bude co nevidět druhý pokus a rozhodně musí být úspěšný 😵

japro
26. únor 2013

@mavo a sakra to mi je líto ☹ no jak u mě s těma 16ks a ne jen u mě asi fakt blbej unor 😉 to sem zvědavá co ti zítra řeknou pak napiš ju 🙂 jj neboj se nic bude nás tu víc na druhej pokus to nevzáváme 🙂 opatruj se..........

petulak1988
26. únor 2013

@japro tyy jo jak vidim zdalo se mi hodne malo 2snehulacci ze 44vajicek ale ted jsem stastna kdyz vidim jak blby je mesic ..to je des.. a to jeste nemame vyhrano... ☹ rozmrazeni atd..chjo..no snazim se myslet pozitivne

japro
26. únor 2013

@petulak1988 neboj hlavu vzhuru 🙂 držím palečky .....

mavo
26. únor 2013

@japro neboj se, zítra tam na ně nalítnu! Udělám si seznam otázek, protože vždycky tam jdu s něčím připraveným a pak odcházím s ničím, protože se prostě nezeptám... takže dnes si udělám otázky a zítra je PŘEDNESU 😀

petulak1988
26. únor 2013

@mavo tak je to spravny...radna priprava... 😀 to si taky vzdycky rikam a odchazim vzdy jako ty.. 🙂

japro
26. únor 2013

@mavo
@petulak1988 jj to znám ale vždy tam jdem s manželem tak ten mě pomuže každej dáme a hlavně si pak pamatujem pulku a pak to dáme do hromdy 🙂

petulak1988
26. únor 2013

@japro jj u me taky hodne mluvi pritel...🙂

japro
26. únor 2013

@petulak1988 no u nás spíš já ale když něco tak tam je jeho pomoc a připomene a pamatuje si 🙂 no prostě ve dvou se to lépe táhne 🙂

mavo
26. únor 2013

Mluvila jsem dnes s primářem porodnice u Apo s MUDr. Pařízkem a prý doktorka Jirsová je fakt dobrá, dělá to už dlouho a je šikovná... tak mě uklidnil, zítra to s ní proberu a pak se budu objednávat asi už jen k ní..

holanci
27. únor 2013

@mavo TAké jsem slyšela na Jirsovou samou chválu, jedeme k ní poprvé, tak se snad i těším 😀 napiš dnes jak jsi dopadla, budu na tebe myslet, at můžete co nejdříve pokračovat.

petulak1988
27. únor 2013

@mavo ahojky tak jak jsi dopadla u Jirsovy???

mavo
27. únor 2013

@holanci
@petulak1988

ahoj holky, tak Jirsová je fakt dobrá, je vidět, že tomu rozumí, dělala mi i tu punkci.... Metodu PICSI dělají taky, máme si o ní kdyžtak příště říct, ale embryoložky si prý nemyslí, že to má nějaký lepší účinek než ta metoda ICSI. Taky je kupodivu, že měl manžel na ICSI lepší spermie než na IUI 🙂) Jsme domluvené, že v březnu zkusíme znova IUI, v dubnu kdyžtak IVF a dlouhý protokol. Říkala, že teda nemají zjištěno, že by zrovna únor nebyl plodný a že nemůže říct, proč jsem měla tak málo dobrých vajíček, že jsem dávku fostimonu měla běžnou, ale při příštím cyklu zvýšíme.

holanci
27. únor 2013

@mavo 😵 tak to jsou celkem dobré zprávy, ne? Nemáš náhodou ceník? Už nevím přesně kde ale někde jsem zblikla, že ho ofotíš 😵 kdybys měla, ráda bych mrkla 😉

mavo
27. únor 2013

@holanci mám, ale nevím, jestli půjde přečíst, musím se na to doma mrknout, ale pak ho sem pošlu 🙂 jestli to bude vidět..

petulak1988
27. únor 2013

@mavo tak to jsou krasne zpravy 🙂 budu drzet palecky na IUI to je pekny ze tak brzo 🙂

holanci
27. únor 2013

@mavo supr, hodná 😉

mavo
27. únor 2013

@holanci tak se omlouvám, ale z té fotky nejde vůbec nic přečíst :(

holanci
27. únor 2013

@mavo nevadí 🙂

martinka87
27. únor 2013

@mooncaa cihaaaaam!!!! 😉

mooncaa
27. únor 2013

@martinka87 Je tam duch a je silnější než v pondělí, kdy to možná ještě byl zbytek pregnylu. Tak jsem teda dnes nakoupila další testy. Jsem ráda, ale ještě nejásám, bojím se, aby to nedopadlo jak minule.

petulak1988
27. únor 2013

@mooncaa tyyyy jo tak moc drzim pesticky 🙂 zitra budes testovat???

martinka87
28. únor 2013

@mooncaa velice poooootichunku jasam !!!!! A mooooc se tedim na dalsi testiky a urcite dobre zpravicky!!!!! 😉 chystam si ten Utrogestan! 😉