CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
18. bře 2013

@mooncaa no ja ovulaci nemam ms mi prijde diky utrousi.. ☹ bohuzel ted nevim kde je... no snad dorazi...nepomaha cviceni ani sexik...a cerveny vino nepiji ...ted jsem se vratila ze skoly... 🙂 tak drzim palecky na UZ

streghina
18. bře 2013

@mavo tak díky za informaci, dneska jsem měla diskuzi s kolegyní, která byla na ISCI minulý týden a od pátku má jedno embryjko, tak jsem z ní tahala rozumy, jí odebírali vajíčka bez narkozy, jen omámená byla

streghina
18. bře 2013

@japro jo, taky jsem byla, je to tj. kymoinsuflace, opravdu to nic není, tak když tam fouknou ten plyn, tak to jako štípne, jinak mi nic nebylo, žádný bolesti, strach byl zbytečný 😉 takže neboj

japro
18. bře 2013

@streghina děkuji a jak ses poprala s tím že to je hned den po menstruaci? já třeba ještě i na konci špiním.....

petulak1988
18. bře 2013

@streghina Ahojky a jak se citis???🙂

streghina
18. bře 2013

@japro myslím, že jsem byla někdy mezi 7-9DC a to už ani nešpiním, mám celkem slabou ms, tak 2-3 ms a pak už jen špiním, takže u mě v poho 😉

streghina
18. bře 2013

@petulak1988 ahoj, celkem dobrý, dnes jsem byla na cytologii u normálního gynekologa, udělal mi radši i kontrolní utz, viděl, že mám zvětšené vaječníky v důsledku stimulace ovulace, ale vše ok, což jsem ráda. Mimochodem kamarádka je fyzioterapeutka a nově s kolegyní dělají cvičení dle L.Mojžíšové, takže to v dubnu zkusím, zítra se objednám, doktor mi napsal doporučení, tak jsem zvědavá na výsledky 😉 ta tvoje mrška je teda zlobivá jak ta moje, příští týden budeš se mnou počítat mojí, vidím to tak na příští středu, to budu 35dc 😎

mooncaa
18. bře 2013

Tak už zase špiním. Doprčic.

japro
19. bře 2013

@mooncaa a sakra držím moc palečky zavolej si k doktoru hned ráno opatruj se......

japro
19. bře 2013

@streghina mě řekli když na to pujdu tak hned den po tom jak mě skončí menstruace tak druhý den..... třeba to ani nebude potřeba 🙂

streghina
19. bře 2013

@japro jasné, myslím, ze to profouknuti taky napomáhá těhu ,-)

petulak1988
19. bře 2013

@streghina no ja uz jsem pres 40 ach jo....ja nechci na vyvvolavacku ☹ asi me nemine....

petulak1988
19. bře 2013

@mooncaa tak co zlati,,\???byla jsi u doktora??

mooncaa
19. bře 2013

Nebyla jsem nikde, jedu až zítra, teď už zase nešpiním. Tak snad to nic blbého nebude. Ono po zkušenostech s tím Dr. stejně nic dělat nemůže. Maximálně předepíší utrouš a ten mám.

japro
19. bře 2013

@mooncaa paráda tak se opatruj 🙂

petulak1988
20. bře 2013

@mooncaa Monco tak co??? cekam jak na trni na dobre zpravicky 🙂 ja stale nic ☹ ach jo..

mooncaa
20. bře 2013

@petulak1988 Je tam. A už byla i srdeční akce. Mám zásobu utrouše na to špinění. Dokonce jsem už objednaná na prvosemestrální screening. Pro klienty CAR je zdarma, je na to nějaký grant, normálně stojí 1000 -1500 Kč.
Díky všem za držení palců. Tak doufám, že tady taky budou brzy další pozitivní zprávy.

@japro Co ty?

petulak1988
20. bře 2013

@mooncaa jeee super krasna zpravicka....tak to jsi mi hned udelala hezci den .....🙂 moc ti to preji

mooncaa
20. bře 2013

@petulak1988 A co tvoje MS? A pak jdeš hned na KET?

petulak1988
20. bře 2013

@mooncaa Ms stale nikde..desny uz..jj mela bych jit pak na KET 🙂

mooncaa
20. bře 2013

@petulak1988 To věřím, já se taky nemohla poslední MS dočkat. Tak třeba je to znamení. Mě u 1. IVF se taky courala a vyšlo to, a u 2., které nevyšlo, přišla dřív.

petulak1988
20. bře 2013

@mooncaa no ja uz se blizim k 50Dc a nechce se mi na vyvolavacku

mavo
20. bře 2013

@mooncaa skvělé zprávy! Ať jde vše stále jak po másle!
@japro jak jsi na tom? Kolikátý den po IUI už jsi? Nevím, kdy pak mám testovat a jestli vůbec testovat a nečekat jen na ms...

evulatko
20. bře 2013

@mooncaa, gratuluji k vysledku🙂 Neni ale pravda, ze by to bylo zadarmo jen pro klienty CAR, ja jim davno nejsem a za skrining jsem neplatila nic🙂 Tak at se dal dari🙂))

mooncaa
20. bře 2013

@evulatko Tak jsem to možná blbě pochopila - teda spíš před 3 lety, teď jsem si jen ověřila, že za to nebudu nic platit.

holanci
20. bře 2013

Dnes poprvé na konzultaci a po první návštěvě naprosto spokojená, brali nám krev, manžel spermio. Udělají nám zrovna imuno a genetiku. Za 14 dní mám volat na výsledky, a objednat se na genetiku a v den, co budou výsledky genetiky tak se objednáme na další konzultaci s tím, že dostaneme rozpis léků, atd. 😉 Jsem ráda, že se začíná "něco" dít, trošku si vyčítám, že jsme to nezačli řešit již dřív 😖

streghina
20. bře 2013

@mooncaa jéé, to je super zpráva, jen tak dál 😉
@petulak1988 takže furt nic, to jsem zvědavá na sebe na příští týden, dneska 28, tak to vidím tak přesně za týden, teda doufám
@holanci to je dobře, to imuno a genetiku vám nabídli jen tak nebo máte problém, který to vyžaduje, mě brali jen HP, nemysli, taky se v tom furt plácám, asi budu muset na ně vyrokovat, že do léta chci něco zkusit, tohle domácí snažení mě už fakt neba 😎

martinka87
21. bře 2013

@mooncaa juchuuuuuu, to mam veeeeelikou radost!!!!! Gratuluju!!!! 😉 😉 to se teda potkame s kocarkama 😉
Taky jsem screening neplatila, ale byla jsem jinde, v Pronatalu...

holanci
21. bře 2013

@streghina Nabídli nám to "jen tak" protože jsme měli už 5 IUI, mám prokázanou ovulku, zrovna jsem byla 14 den - folikuly taky byly, sliznice krásná, hlen taky v pořádku, HP co jsem měla od gyndaře taky OK, manžel na spermio před 3 lety v normě, včera byl teda na kontrolním. Tak proto říkal, že nám udělají imuno a genetiku, že mu nejde do hlavy proč to nejde, když vlastně vše funguje. A že raději ještě počkáme měsíc navíc, ale než bude 1 IVF budeme mít veškeré vyšetření hotové. Měla jsem z toho včera opravdu skvělý pocit 😵 😵

petulak1988
21. bře 2013

@streghina ahojky no dnes jsem 44DC to uz jsem dlouho nebyla chjo ...nevim jestli se uz nemam objednat na vyvolavacku..kazdy den me boli chvilema hlavne rano bricho jako ze uz to mam dostat a vzdy to prejde... ☹