CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
8. lis 2012

@nikohlava 21.10., ale zrál mi folikul děsně rychle, tak jsem šla brzy na KET. Ono to datum poslední MS vůbec není směrodatné, vše se počítá od ovulace (co je řízená pregnylem), nebo OPU. Z toho se pak vypočítává datum fiktivní MS a podle toho pak termín porodu a další.

nikohlava
8. lis 2012

@mooncaa aha moje poslední ms byla 2.10. 🙂 a začala jsem stimulovat 18. a 30. jsem píchala Pregnyl a prvního bylo opu a pak 6. transfer 🙂

japro
8. lis 2012

holky a jaká je ta p.dpktorka Jerzová? k té toho 14.11 jdu , sestra po tel byla mooooc příjemná 🙂

martinka87
8. lis 2012

@mooncaa nakonec jdu do Pronatalu, pry tam zkoumaji vice faktoru, takze u Apo nevim.... 😉
Nedepkuj, urco je vse ok- manzel to rikala co rika manzel je svate!!!

@consi dekuji mooooc!!!! 😉
@japro jdete k Dr. Jirsove 😉 drzim palce 😉

martinka87
8. lis 2012

@japro Jirsova je super!!! Mela jsem ji nejradsi a vzdy jsem se pbjednavala hlavne k ni, kdyz to slo!!!! A to nejen proto, ze ji znam osobne, slysim na ni jen chvalu!!! 😉

japro
8. lis 2012

@martinka87 paráda díky moc pak napíšu jaké to bylo a co a jak 🙂

ifus
8. lis 2012

@martinka87 V to doufam, ze je super...mam ji taky 🙂

holanci
8. lis 2012

Ahoj holky, sice jsem zatím u Apolináře nebyla, ale v prosinci chceme žádat o IVF a hodně uvažuju, že budu dojíždět právě k Apolinovi 🙂 budu vás občas pročítat a budu vděčná za jakékoliv info. Co jsem kouakla, tak personál asi skvělý že? Můžu se zeptat, na kolik zhruba vyjde IVF v tomto centru? Vím že je to individuální, ale spíš mě zajímá, zda je částka rozdílná od soukromých center, nebo srovnatelná?

ifus
8. lis 2012

@holanci Co jsem tak zjistovala, tak cena je hodne rozdilna🙂 Pry se to u Apolinare pohybuje do 10 tis.🙂

japro
8. lis 2012

@ifus ahoj 10t.? to jako snandartní péče ?

ifus
8. lis 2012

@japro Vubec nevim...uz nevim, kdo mi o tom psal, myslim si, ze @martinka 87 🙂 dala za vsechno neco kolem 6 tis. 🙂

streghina
8. lis 2012

@japro také doporučuji, za mě taky ze všech nej..., příjemná a vše vysvětlí, mně dala naději, až do poslední chvíle a snažila se uklidnit, i když to nedopadlo dobře

nikohlava
8. lis 2012

Ahoj holky, já třeba dohromady platila 9 000,-Kč 🙂. Jinak vše je tam super 🙂 . Přeji Vám ať vše dopadne dobře 🙂

mooncaa
8. lis 2012

@japro
@holanci
Standartní péče je zadarmo, teda za 30 Kč, ale to, co nehradí pojišťovna, si člověk musí připlatit sám. Já měla injekce hrazené, doplácí se kolem 50 Kč za Pregnyl a pak za utrogestan - to jsou ty drobné položky. Pak teda pokud chcete pohodlnější injekce, tak se doplácí o dost víc (narozdíl od soukromých center, u Apo říkají, že je to zbytečné). Pak se platí ISCI podle počtu embryí - zase pokud ho máte, ale pokud je málo vajíček, nebo horší spermiogram tak to doporučují (já platila 4 tis.(2 vejce) a je to částka až 8 tis.(nad 10 vajec), zbytek je za 6 tis.). a pak se platí mražení, pokud je co zamrazit (2800) a pak se platí za každý KET 3 tis.

martinka87
9. lis 2012

@japro jasnacka, budu zvedava!!!! 😉 drzim palce!!
@ifus jj, je super! 😉 a ano, psala jsem to ja, 1IVF za 6000,- a 2IVF za 6000,- (ICSI) + 2800,- mrazeni sesti embryek 😉 😉

holanci
9. lis 2012

@mooncaa děkuju moc za informaci, strašně mi to pomohlo a dodalo dobrou náladu. JSem 100% rozhodnutá pro Apolináře, i kvůli přístupu personálu i kvůli financím. Mám z těchto vašich zpráviček hrozně skvělý pocit 😵

martinka87
9. lis 2012

@holanci pockej az budes mit po transferu, to je pak nadhera.... Ja jsem z toho vzdycky uplne litǎa, ze je ve mne neco ziveho, je to bozi!!!! 😉

mooncaa
9. lis 2012

@martinka87 Tak mám depku, test vysavovaný, teplota se drží spíš dole, těhotně se už vůbec necítím. Prostě mám tucha, že to nevyšlo, přeci jen už své tělo znám.

nikohlava
9. lis 2012

@mooncaa nedepkuaři a vyzkoušej test 🙂. Přeci neznamená, že když ti nic není, tak nejsi těhulka 🙂 . Já věřím, že ano 🙂. Drž se a držím pěsti 🙂

consti
9. lis 2012

@mooncaa Moni, dokud není mršule, tak je naděje 😉.
@nikohlava Tak jak se dnes cítíš? U mě pořád stejné 😎 .

nikohlava
9. lis 2012

@consti Ahojínek, cítím se tak nějak břicho bolí úplně jinak a svalstvo na břiše bolí 😀 ... Prsa také... a co ty?? Dnes je to třetí den, tak nevím co se tam dole děje 🙂

consti
9. lis 2012

@nikohlava No já se cítím pořád stejně, takže bříško při námaze bolí, jinak ok. Prsa zatím nic, ale to je brzy 😉 . Jen pleť mám tzakovou lepší, ale to by mohlo být po Pregnylu 😉 . Uvidíme za pár dní, jestli už začnou konečně nějaké příznaky 😀 😉 -

nikohlava
9. lis 2012

@consti držím moc palečky 🙂

consti
9. lis 2012

@nikohlava Já tobě taky 😵 !

nikohlava
9. lis 2012

🙂

martinka87
9. lis 2012

@mooncaa Moni neboooooj, to klaploooo!!!! Musiii!!!!!

mooncaa
9. lis 2012

Holky, díky za podporu, naděje umírá poslední.
Držím Vám palečky a netestujte moc brzo a užívejte si ten pocit naděje.
Teda nejhorší na IVF je ten omezený počet pokusů (hrazených). Kdyby člověk měl víc pokusů, tak by se asi tolik nestresoval.

nikohlava
9. lis 2012

@mooncaa Děkujeme.. 🙂 Ty jsi už testila nebo ne?? Myslím pořád na tebe a držím pěstičky.. 🙂

mooncaa
9. lis 2012

@nikohlava Testila jsem dnes a nic, úplně bílo, ani duch tam není. No a nemám ten správný hlen a bazální teplota taky spíš nižší. A břicho už 2. den vůbec nic.

nikohlava
9. lis 2012

@mooncaa jak poznáš správný hlen?? Já tomu moc nerozumím víš? Monco jak bych to měla dostat podle toho Pregnylu víš jak vypočítat?