CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

consti
13. lis 2012

@nikohlava A to je tedy druhé IVF? 😎 Tak budu držet nadále pěsti a doufám, že toho 20. už testneš 😉 😵 .

nikohlava
13. lis 2012

@consti Právě, že ano je to druhé 🙂.. Děkuji moc i já tobě 🙂

mooncaa
13. lis 2012

@nikohlava Ani se Ti nedivím, že netestuješ, je lepší živit naději, že se zadařilo a užívat si plány na miminko a tak. Na brečení času dost, taky se proklínám, že jsem v pátek testla. Jako když tak ta čárka je tak je to super, ale stejně člověk má i po té strach, že se to potento.

A nevím proč, ale celkem mě naštavla Špotáková, si v létě řekne, že se pokusí o miminko a hned se jí zadaří. Ale přeji jí to, ale přijde mi ten svět poněkud nespavedlivý, tolik holek má problémy s početím, je jich spousta, co jim ani IVF nepomohlo. Proč?

nikohlava
13. lis 2012

@mooncaa Děkuji moc.. A jak ty seš na tom holka? Držím ti pěsti.
Jojo máš pravdu já doufám tenhle rok je sakra zlý a kdyby by vyšlo miminko hned by vše bylo lepší... Také to nechápu, že mi hodný, normální lidé nemůžeme mít miminko .... Když vidím kolikrát ty matky jak s tím darem od boha zacházejí... Jsem z toho zoufalá ☹

Snad se nám už zadaří.. Mám ještě jeden pokus ale vůbec nevím kdybych ho využila....

mooncaa
13. lis 2012

@nikohlava Pořád špiním a MS pořád nikde, má dorazit asi zítra. Netestuji, bo se bojim.
Držím Ti palce, ať se zadaří, ať tam ten prcek schovaný je. (nebo 2 😀 )

nikohlava
13. lis 2012

@mooncaa Já si myslím, že jsi těhulka 🙂 A děkuji moc... Ale mě pořád bolí břicho na ms ☹

consti
13. lis 2012

@mooncaa Ale tak já jí to přeju 😉 . A navíc ona chodí taky k Apolináři 😵 . Já o tom, že je těhu, vím už delší dobu, protože jsem ji tam cca před měsícem potkala, tak jsem si říkala, že nejspíš už těhu je 😵 .

japro
13. lis 2012

Ahoj Všem přeji moc krásný den a držím palečky 🙂 tak zítra už jedem do Prahy k Apolináři nervozita a těšení roste ;)

mooncaa
13. lis 2012

@consti Já nakonec taky, ale v první chvíli mě přepadla závist. Navíc, kdo ví, třeba má taky problémy, třeba musela taky podstoupit IUI, IVF, co já vím. Já jsem dřív taky trochu blbě koukala na ty těhule, co vždy sedí před Carem u Apo (těsně po potratu jsem to blbě nesla), ale pak jsem si řekla, že vlastně nevím co mají za sebou, kolik let čekání, kolik potratů, kolik různých problémů o kterých nevím. Přeji to těhotenství všem, protože každá holka, co si přeje mí děti, by je měla mít.

consti
13. lis 2012

@mooncaa Přesně tak! Taky si vždy říkám, že nevím, čím si prošly 😉 .
Zrovna nedávno tu jeden kolega měl řeči typu, ať jedna kolegyně řekne jemu, když se jim nedaří 😝 ...no tak jsem si v duchu říkala, že neví o čem mluví a pak jsem se dozvěděla, že se s manželkou snažili o dítě 10 let 😅 . Na jeho straně chyba nebyla, ale dívám se na něj úplně jinak, když vím, čím si prošel. A dnes za mnou klidně přijde a zeptá se mě, co my, jak to dál pokračuje a radí mi a tak 😉.

mooncaa
13. lis 2012

@consti Jé, tak to je dobrý kolega. Já když čekala Eli, tak můj kolega přímo z kanceláře, taky čekali holčičku z IVF jen o 3 měsíce později, a info o tom jsme si sdělili ve stejný den navzájem. My teda o sobě věděli, že oba půjdeme na IVF, ale podrobnosti kdy jsme si tajili (on byl dlouhodobě nemocen, tak zrovna ani nebyl v té době v práci).

martinka87
13. lis 2012

@japro tak na zitra mooooc drzim palce at vkrocite tou spravnou nohou!!! 😉
@nikohlava jeeee, ja jsem zvedavaaaa!!!!! 😉 😉 me ceka dalsi kontrola zitra po 11. hodine, tak se moc tesim!!! A uz dostanu i prukazku! 😉

mooncaa
13. lis 2012

Tak holky, kdo má dnes velký den, tomu držím palce.

holanci
14. lis 2012

@japro držím pěstičky, když budeš mít čas a chuť napiš mi prosím do IP jak první návštěva proběhla 🙂

japro
14. lis 2012

@holanci jj napíšu určitě 🙂

nikohlava
14. lis 2012

Dobré ráno holky,
tak jak se máte? Jinak držím všem pěstičky 🙂

martinka87
14. lis 2012

@nikohlava dobre ranko, dneska zas bajecne, kdyz me ceka kontrola s prukajdou 😉 uz se nemuzu dockat, jeste dve hodky a dalsi super vec je to, ze jdu dneska na premieru Twilightu, takze proste naprosto luxusni den!!!!! 😉 😉

consti
14. lis 2012

@nikohlava Ahoj já se mám fajn 😉 . Příznaky kromě žravosti a pocitu zimy, hlavně večer, v podstatě žádné a i ty mohou být vyvolané Pregnylem, takže nezbývá než čekat na testování 😎.

nikohlava
14. lis 2012

@martinka87 Téédy ty se máš. 🙂 Jinak přeji ať je na kontrole vše v pořádku 🙂 . Doufám, že i fotečka bude 🙂

@consti Já jsem měla zimnici takhle po Ovitrellu 🙂. Ty hormony dávají tedy zabrat. Já pořád čekám 🙂

nikohlava
14. lis 2012

Holky mám na testu dvěěě čááárky 🙂 Dnes je to 8.den po et 🙂

martinka87
14. lis 2012

@nikohlava no to je naaaadhera, mooooc gratuluji!!!!!! 😉 😉 juchuuuuu!!!! Ja to vedela!!! A je to dusik nebo uz poradna? Jestli poradna, tak tam muzou byt i dva mimiskove 😉

nikohlava
14. lis 2012

@martinka87 Na fotce hůře vidět. Ale ve skutečnosti krásná 🙂. Jsem 8.den po et a 15.den po Pregnylu 🙂

martinka87
14. lis 2012

@nikohlava jasnacka, tak to uz je miminko!!!!! 😉 😉

nikohlava
14. lis 2012

@martinka87 myslíš?? Ale krása ne na 8.den?? Doufám, že to není Pregnyl 🙂

consti
14. lis 2012

@nikohlava Super, já hned říkala, že máš testovat!! Pregnyl to už být nemůže a míma by tam klidně mohla být dvě 😵 😵 Potichoučku gratuluji 😵 !! A tiše doufám, že se k tobě brzy přidám 😵 😉 .

nikohlava
14. lis 2012

@consti Děkuji mooc 🙂 Já také doufám 🙂. A držím moc palečky i tobě 🙂 ... Holky tetelím se jak blázen 🙂

consti
14. lis 2012

@nikohlava Já se ti nedivím, já bych byla pěkně vykulená 😕 😀 !

nikohlava
14. lis 2012

@consti 🙂 no jsem zvědavá jak to bude probíhat dál a doufám, že nezmizí 🙂

mooncaa
14. lis 2012

@nikohlava Gratuluji, ta je přímo výstavní, tam budou určitě 2 prcci. Tak držím palce ať krásně sílí.

Já holky taky testla a je tam duch, ale fakt duch, porovnávala jsem to s minulýma testama a jsem 11 ET a je tam duch jako minule na 7 ET, tak jsem sice ráda, že tam je čárka ale bojím se bojim, že to stejně neprosperuje. MS by měla dorazit dnes, ale asi až pozdě večer, bo ovulace byla cca o půlnoci. Pořád špiním. Já fakt nevím jestli se mám radovat nebo ne.

Ale Niki z Tebe mám moc velkou radost, porovnala jsem Ti to s mýma minulýma testama a odpovídá to mým 11 ET.

nikohlava
14. lis 2012

@mooncaa Děkuji moc mám také radost. Snad to vydrží 🙂
Jinak držím moc palečky a věřím, že miminko u tebe je 🙂 A bude to v pořádku a kdy budeš testovat znovu??