CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
9. bře 2013

@streghina jj to ano mě když to ted neklapne tak tak pak mám jít 12-13DC na ultrazvuk a to se pozná až pak co to bude za den 🙂

streghina
9. bře 2013

@japro tak to máme stejné, teď jsem 17DC, ještě čekám na ovulku, koupila jsem si ovulační testy, včera byla slabší // čárka, ale předtím jsem si objednávala z netu na www.ovulacnitesty.com, byly kvalitnější, narychlo jsem koupila mamatest v lékarně a už nikdy, ani kontrolní čárka skoro není vidět, jsem zvědavá na dnešní testování, jestli čárky budou kvalitnější. A když to nevyjde, tak zase taky k Apo 12-14DC, i když mám ovulku pořád okolo 20DC 😉 Koryntová mi totiž vůbec nedává pregnyl, to Jirsová vždy, tohle je poslední pokus, pak už leda s pregnylem

japro
9. bře 2013

@streghina no já nemám vubec nic sem nedostala ani ted neberu no ted už jen zase čekání 🙂

streghina
9. bře 2013

@japro já beru jen kyselinu listovou a také čekání, ach jo, zase 2 týdny čekání, chodíš cvičit nebo ne? Mám už strach chodit i na stepy nebo bosu, abych neudělala něco špatně 😉

petulak1988
9. bře 2013

@japro
@streghina ahojky no nakonec mam 0,5 na zacatek mi to bude stacit pak koupim kilove 🙂 a jeste jsem si koupila svihadlo 😀 ty jsi z prahy??

streghina
9. bře 2013

@petulak1988 ne, z Kutné Hory, ale pracuji v Kolíně, takže od Prahy to nemám tak daleko. Ty jo i švihadlo, já bych se asi zabila 😀 jinak sport mám taky ráda a různý druhy, chodila jsem i na alpinning, ale je to záběr na tělo, tak mám strach, abych neublížila mimču, kdybych otěhotněla. A na co cvičíš? Na tu Jill?

petulak1988
9. bře 2013

@streghina jj na tu Lilli.. jee v kutne hore??Tam jsme ted byli o vikendu...byli jsme ve svate barbore a v kostnici...celou jsme ji prosli... 🙂 je to pekne mesto.. 🙂 i jsme se tam uzasne najedli v NEKURACKE restauraci 🙂 nesnasim kdyz chci jit na obed a pak vyjdu ven a smrdim kourem fuuj

streghina
9. bře 2013

@petulak1988 jo, je to hezký město oproti třeba Kolínu, to už je moc průmyslový, tady je to takový romantický. Restaurací tu je až moc, ale pár je opravdu dobrých, je to tu hon na cizince 😉 A ta Jill se dá někde stáhnout nebo koupit?

petulak1988
9. bře 2013

@streghina da se stahnout na uloz to ,poslu ti odkaz do interni posty...🙂 uz mam zase 55kg ☹ chjo chjo...a mrcha stale nikde uz jsem 32DC ..no snad se brzicko ukaze....uz bych tam chtela volat zda to udelame tento cyklus anebo az ten dalsi ☹

streghina
9. bře 2013

díky moc za odkaz, super, kouknu na to 😉 moje mrška mešká stále, minule 35DC, stále 5 týdnů. Uvidíš po víkendu, to už by mohla, je to jen stále čekání na něco 😎

petulak1988
9. bře 2013

@streghina jj u me to moc nebyva beru utrogesten na pravidelnost a vetsinou ji dostanu jeste pri brani prasku....no asi se rozhodla meskat...tak pockame no.. 😀

streghina
9. bře 2013

@petulak1988 já i s utrogestanem jsem měla 33DC, takže zas tak velká změna to nebyla, tak ho nemá cenu ani brát 😉

petulak1988
9. bře 2013

@streghina no u me to bohuzel cenu ma...ja jsem to pak dostala treba jednou za pul roku ☹ desny chjo chjo cjo.. 🙂co se da delat..

mavo
9. bře 2013

@japro Můžu se zeptat jakou šanci ti řekli, že je? Při tom IUI?

streghina
10. bře 2013

@petulak1988 tak to já vždycky, i když si pamatuju, že jednou po 50DC, to bylo asi nejdelší 😒

streghina
10. bře 2013

@mavo ahoj, myslím, že se uvádí 10-15%, ale hodně holkám zabralo napoprvé nebo podruhé, záleží jaký máte spermíky, když jsou rychlí, tak se doporučuje snažení doma, viz náš případ 😉

japro
10. bře 2013

@streghina ahoj jj kyselinu tu vlastně beru taky 🙂 myslela sem jako něco od lekařu víš..... no tu Jill se cvičila i čínky koupila ale sem si řikla že se to ted nehodí a i manžel řikal at to necvičím je to fuška a po IUI se to nehodí 🙂

@mavo neřikali šanci jen že ted vypadá že je u mě vše v pořádku tedy u obou vejcovody by měli bejt pruchodné před necelejma 2 rokama se nám to povedlo normální cestou jen 5 týden o to přišla... no IUI budou tak 2-3 a pak by bylo další vyšetření náké víc ... tak stejně by ted byla 3 měsíce pauza tak se aspon něco děje 🙂

japro
10. bře 2013

Jinak holky v červu mě bude 34 tak si tak nák začínám řikat že už mě je hodně ach jo...

japro
10. bře 2013

@petulak1988 😀 švihadlo to nepotřebuješ 😉

mavo
10. bře 2013

@streghina krásných 10-15 %, nám na prvním IUI řekli 0% 😀 Takže sem šla domu, že se nebudu zbytečně nervovat celých 14 dní jestli se to povedlo nebo nepovedlo.... my právě máme se spermíkama problém, proto IVF...

@japro to jsem nevěděla, že se povedlo normálně... u nás právě vůbec a z prvního IUI nás poslali domu... tak jsem chtěla vědět, kolik je asi tak pravděpodobnost normálně, když nám řekli 0% šanci...

petulak1988
10. bře 2013

@japro ale ja chci pres nej skakat mimo tu jill vis??? dopoledne jill a vecer svihadlo a rotoped 🙂
@streghina myslim ze dnes nebo zitra konecne dorazi mrcha tak tam zavolam jak to vypada podle nich jestli uz bychom to mohli zkusit ...uz jsem 2mesice po OPU

japro
10. bře 2013

@petulak1988 jj tak to jo ty jdeš tedy do sebe 😀 šikula 😉
@mavo jj povedlo ale s dřívější manželem to bylo ani tuk jako z mé strany pak sem měla srusty to odsrtanili a malá sliznice tak že nešlo udělat ET a než k němu došlo byl rozvod.... ted to prej vypadá dobře no hlavně že ted neberu hormony 🙂 ty mě ničeji..... když se nepovede po 3x tak zase další vyšetřování .... ale fakt už by bylo na čase v červu mě bude 34 ☹ vím v CARu řekli že nejsem stará ale zase bych se třeba ráda dožila vnoučat 😀

streghina
10. bře 2013

@mavo aha, tak záleží, jak jsou pohybliví, jestli nepotřebujete rovnou ISCI, ale oni vědí, co dělají a poradí vám 😉
@petulak1988 já mám dnes bolest v pravém vaječníku, i ten folikul jsem měla vpravo, takže asi ovulka
@japro no, beru na ovulku tamoxifen, pak 1/2tb letroxu na štítnou žlázu, ale problém s ní nemám, jen na vylepšení, jelikož někdy může dělat problém . Jinak my také potrat loni v srpnu a nic si z věku nedělej, mně bude letos 33, takže jsem ti v závěsu 😉

petulak1988
10. bře 2013

@streghina tak drzim pesticky na snazeni ja a mrcha stale nic...nejak se ji nechce ..musim holt pockat takove zpozdeni uz jsem dlouho nemela navic uz me teda tak tri dny pekne boli prsa a je to dost neprijemny...uplne cely..to jsem nikdy nemela.. ☹ uz aby dorazila

mooncaa
10. bře 2013

@petulak1988 A nechceš si udělat test. Já vím asi plané naděje, ale na druhou stranu budeš vědět na čem jsi.

streghina
10. bře 2013

@petulak1988 ja bych taky testla, mne by to nedalo, aspoň vím, na čem jsem ,-)

petulak1988
11. bře 2013

@mooncaa na testu nic neni uz jsem testila vcera 🙂 plane nadeje to je pravda....nevim kde je a ty prsa uz me stvou....

petulak1988
11. bře 2013

@streghina test nic a navic vazim tolik co pred nemocnici tam jsem zhubla a uz mam zase 56 to je des...musim fakt cvicit... ☹ jak je tobe???

mooncaa
11. bře 2013

@petulak1988 Tak to se teda pěkně fláká. No, já když měla stimulovat na IVF tak jsem měla zpoždění asi 11 dní (už nevím přesně, někde to tu bude).

streghina
11. bře 2013

@petulak1988 tak je fakt divný, tak leda pohyb, víno a sex 😉 pak třeba dorazí, já dobrý dneska už nic nebolí, snaženíčko bylo, dneska už mm asi nepřemluvím, viděla jsem, že už toho včera měl dost, to jsou maratony, tak uvidíme za 14dní 😎