CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
8. říj 2013

@petrusejenc no paráda tak musíš za tátou 🙂

japro
8. říj 2013

@martinkaalesek hmmm no nevím no to zní jinak......pak napíšu co a jak 🙂

japro
8. říj 2013

@4092010 jj na mezi čas to tu je dobré 🙂 tak to trřím palečky at ti to rychle uteče .....

04092010
8. říj 2013

Aspon ještě nějaká naděje... co kdyby... 🙂
jen doufám, že mě v Apolináři stejně nepošlou na laparoskopii. Jsem měla jít do Thomayerky před týdnem, čekala jsem na ten termín od konce července, a pak jsem operaci zrušili na doporučení jiného Dr. (co mi dal clostík a pregnyl), že to budu řešit tím clostíkem a umělým... takže další čekání, tentokrát do CARu 🙂

04092010
8. říj 2013

@japro zpráva byla pro Tebe 🙂

japro
8. říj 2013

@4092010 jj jasné no snad ti to dobře klapne já jdu ve čtvrtek na vyšetření pruchodnosti vejcovodu nákým vzduchem 🙂

04092010
8. říj 2013

@japro tak to budu na Tebe myslet! Vy se už jak dlouho snažíte?

streghina
8. říj 2013

@japro ahoj, možná je to taková mladinká černovlasá Ukrajinka, měla jsem ji na konzultaci u Řezábka, ale konzultaci vedl spíš on, já ji teda moc nerozuměla, moc česky dobře nemluví, pak dej vědět 😉

streghina
8. říj 2013

@japro to zvládneš, já na tom byla dvakrát tam, jednou Jirsová a podruhé Horáková, nic to nebylo a za měsíc až dva vždy těhotná

petrusejenc
9. říj 2013

😅 21.10. jdu zase na konzultaci.......budu 3t po laparce a už se těším co s lékařským týmem vymyslíme 😀 😀

petulak1988
9. říj 2013

@streghina ta ukrajinka uz pracuje samostatne.. me delala OPU a pak jsem po OPU byla u ni na konzultaci

japro
10. říj 2013

@streghina a sakra to sem zvědavá jj napíšu .......

japro
10. říj 2013

@streghina hmmm to teda jestli je nová a mladá to se bojím no snad bude šikovná a bude umět mluvit ☹ co že dvakrát?

japro
10. říj 2013

@petulak1988 jj tak snad bude šikovná holka 🙂

japro
10. říj 2013

@petrusejenc no paeráda to je za chvilku to uteče jako voda 🙂 já jedu dnes ....

japro
10. říj 2013

@4092010 🙂 děkuji ... no já už se snažím dlouho .... nejdříve sme chodila do Pronatalu asi 1,5 roku to sem byla vdaná a nešlo to IVF v maaráku a měla sem pořád tak malou sliznici a byla srostlá no nešlo to..... jak to dopaldo tuny hormonu rozvod...... tenkrát se mě zbořil svět..... ted na to kouknu zpětně ..... nepatřili jsme k sobě a bylo dobře že to nešlo zustala bych sama s dítětem byl to vul na entou raději pivo a kámoše no..... a ted ? co mě to dalo ? jsem hrozně mooooooc štastná, znova vdaná mám snad toho nejlepšího chlapa a zkoušíme znova.... 2 roky zpět se to povedlo normálně ale přišla sem o to hned v začáktu ☹ ted za sebou další IVF a dvě IUI ..... tak to je v zkráceně mé pokoušení 🙂

streghina
10. říj 2013

@japro já byla 2012 a pak 2013, první těhu jsem měla ZT, ale druhé je úspěšné, takže profuk asi zabírá 🙂

japro
10. říj 2013

@mufinka26
@mooncaa
@martinkaalesek
@petulak1988 @streghina
@petrusejenc
@4092010
Ahoj holky tak jsem doma doktorka se jmenuje Kushniruk Nataliya je moooooc příjemná hodná a celkovej dojem a její přístu na 1* je drobná na krátko tmavé vlásky a asi tak 35-40 mladá na odhad jsem nic moc 😀 ......... pruchodnost dobrá tak jdu příští týden na další IUI , tak zatím pá a moc se opatrujte páááááá

petrusejenc
10. říj 2013

😀 😀 tak to je prííííííma

mufinka26
10. říj 2013

@japro SUPER, TAK TO BUDU ZASE MOC DRŽET PĚSTIČKY, ABY TO TENTOKRÁT VYŠLO 😉

japro
10. říj 2013

@mufinka26 děkuji moc 🙂

mooncaa
10. říj 2013

@japro Tak to budu držet palce.

martinkaalesek
10. říj 2013

@japro paradni zpravy!!!! 😉 moooc drzim palce! 😉
@mooncaa co vy holky, stale se bez problemu drzite 2v1? 😉

mooncaa
10. říj 2013

@martinkaalesek Stále 2v1, do porodu měsíc, možná i víc.

japro
10. říj 2013

@mooncaa
@martinkaalesek děkuji moc 🙂

streghina
10. říj 2013

@japro tak to je ona a jak jsi ji rozuměla, mluvila pomalu? Tak teď už to vyjde, držím pěstičky 😉

japro
11. říj 2013

@streghina děkuji moc snad to dobře profoukla 😀 no dvakrát sem se ztratila ale jen na chviklu 🙂 ale když to vezmu zase tak že mám vždy nerva co bude a tak tak se ztratím i když muvěji dobře po našem 😀 musím ti říct že sem se bála ale padla mě do oka 🙂 povídá kostrbatě ale jde to je moc milá......

petulak1988
11. říj 2013

@japro tak to je super zpravicka.. tak hura do dalsiho pokusu

04092010
12. říj 2013

@japro taky přeji moc moc štěstí!!!! 😉
ještě že to bylo jak to bylo, že jsi díky tomu našla chlapa svého života a ted už máte k dokonalému štěstí jen kousíček 😉

japro
13. říj 2013

@4092010 jj přesně tak něco zlé je k ničemu dobré 🙂 děkuji .... doufám že se nám tu brzo poštěští všem 🙂