CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
20. kvě 2014

@japro Mě ten KET tehdy nevyšel, bylo to jen biochemické, ale pak další IVF za 3 měsíce už jo.
Klidně jdi do práce, pokud nic moc těžkého netaháš, aspoň se nebudeš tolik pozorovat. Já vlastně při tom posledním podařeném pokusu tahala i těžké a ani v psychické pohodě nebyla a klaplo to.

japro
20. kvě 2014

@mooncaa paráda děkuji za fajn písmenka ..... tak někdo je doma a zase doma nosí děti a tak ...... jj to si pamatuju že jsi řešila nákej ten problém smutnej ☹ ale to je přesně ono člověk řeší uplně něco jiného a najednou zjistí že to klaplo.......
no nám se to stalo loni řešilo se nové bydlení stěhování a najednou sem zjistila že jsem těhotná po IUI sice tedy to bylo minoděloženě ale nebyl čas se pozorovat jak řikáš 🙂

mufinka26
20. kvě 2014

@japro já sem byla na třech KETech 😀 a ten poslední mi tu běhá s nočníkem v ruce 😀 Platí se myslím 3000kč, já při něj musela vždy brát od 1DC estrofem aby narostla sliznice. Jinak je to klasický transfér 😉

japro
20. kvě 2014

@mufinka26 jj my máme jednoho sněhuláčka tak mu držíme palečky at to vše zvládne 🙂 jinak sliznici jsem ted měla pořád dobrou na 1 .... no ve středu budem moudřejší 🙂 ale děkuji moc

mufinka26
20. kvě 2014

@japro tak tentokrát to určitě klapně, sněhuláčci jsou nej 😉 😀

japro
20. kvě 2014

@mufinka26 ok beru to a budu ti věřit 🙂

kvetinka84
20. kvě 2014

@japro Já byla jednou na KETu před 3 lety, ale tenkrát to nevyšlo. Od 2DC jsem si lepila náplasti na sliznici, v den ovulace přidala utroš a od ovulace za 6 dní (když máš 6ti denní embryo) ti ho normálně zavedou jako při ET, akorát se tam ráno volalo, jestli máme jet, jestli se rozmrazilo v pořádku. Mě teda v CARu řekli, první 3 dny po ET se šetřit a poléhávat. O tom KETu bez léků jsem neslyšela, to je asi novinka, před těma 3 lety se automaticky dávaly léky nebo náplasti na tu sliznici a ty se pak musely brát do 12. tt

petulet
20. kvě 2014

@japro drz se a držím palce,aby ten snehulacek už byl ten pravý.

japro
21. kvě 2014

@kvetinka84 no já se na náké léky ptala co a jak a sestra řekla když bude dobrá sliznice tak asi nic no ale ve středu budu moudřejší 🙂 no o dvou dnech pak přemýšlím no se tam s nima poradím 🙂 super by bylo v pátek a pak mít volnej víkend 🙂 siliznici jsem měla ted pokaždé dobrou tak ve středu mudem moudřejší ale moc děkuji 🙂

japro
21. kvě 2014

@petulet děkuji moc 🙂

04092010
25. kvě 2014

Ahojik holky. Řešila jste některá cystu po clostiku/tamoxifenu? Ja mela po 6mesicnim brani techto hormonu 5cm velkou cystu a nepomohla mi ani na 2 měsíce Provera... Ted místo punkce cysty jsem začala brát antikoncepci. Už se Tesim jak doberu platicko,citim se hrozne. Jak jsem to mohla 8let brat 😨
Mate některá ted podobně starosti???

japro
29. kvě 2014

@petulet
@mufinka26
@mooncaa @sasanka033@martinkaalesek
. tak včera UTZ dopadl nic moc sliznice byla krásná vše ok ale byla malá ted vám neřeknu kolik pač vím jen že malá ...... a jak dál ..... dr se bojí že bude ovulace dříve něž doroste ...... co ted? dnes jedem do Prahy znova jestli poporostla když ano bude KET příští týden ..... když to nestihne tak další cyklus začnu brát náké léky ..... zatím tedy pá a držte se holky ......

martinkaalesek
29. kvě 2014

@japro drzim palce!!!!!!! Dej pak vedet, jak jste dopadli! 😉

sasanka033
29. kvě 2014

@japro no co se da delat, ja taky chtela ket v nativu, ale prd🙂 tak holt jsme do toho sli dalsi cyklus na estrofemu. nevadiiii, drzim palce🙂

japro
29. kvě 2014

ahoj holky 🙂 tak ovulovat sem nezačala a sliznice to dohnala 🙂 dnes večer jdu na Pregnyl v pondělí večer začnu brát 2 - 2 utrogestan a ve čtvrtek 5.6 ve 13h KET ted to klapne 🙂 když už prcek tak dlouho bojoval a vyhrál to na zamražení tak mu u mě bude určitě lépe ..... a je to čtvrtek to se hodí že budu doma pátek + víken to je 3 dny v pohodičce 🙂 jupíííííííííí přeji krásný den

japro
29. kvě 2014

@sasanka033 co je nativu ? jj měsíc uteče to je jasné 🙂 děkuji a tyky moc držím palečky 🙂

japro
29. kvě 2014

@martinkaalesek děkuji moc 🙂 jukni už sem to napsala bez označování 🙂

sasanka033
29. kvě 2014

@japro v nativu je bez hormonu🙂 nativni, prirodni...

japro
29. kvě 2014

@sasanka033 ahoj no už sem zase chtřejší děkuji moc 🙂

petulet
29. kvě 2014

@japro tak super, drží moc palce 🙂

japro
29. kvě 2014

@petulet jj snad už naposled 🙂

petulet
30. kvě 2014

@japro určitě, moc, moc držím palce. 🙂

petulet
4. čer 2014

@japro držím palce na zítřek,at se ti tam embryjko uchytne hezky a už nepustí 🙂

japro
5. čer 2014

@petulet ty máš tedy pamatováka 🙂 děkuji moc :-*

petulet
5. čer 2014

@japro tak vim,ze jsi to psala🙂 A jak je po dnešku?

japro
6. čer 2014

@petulet ahoj no vše bylo fajn rozmražení porběhlo dobře toho jsem se bála .... zavedení taky a i cesta domu..... doma jsem byla unavená a pospávala jsem 🙂 a ted zase to čekání 🙂

petulet
6. čer 2014

@japro to čekání je děs vid? Moc moc držím palce. Snad už to bude to pravý, kdyz vydrzelo🙂

mooncaa
6. čer 2014

@japro Držím palce.
Jinak jsem si vzpomněla, že prý v jiném CAR, Cube a pak tuším Iscare mají nějaké studie a když člověk splní jejich podmínky, tak je pak cyklus IVF zadarmo. Ale ty to už potřebovat nebudeš.

japro
8. čer 2014

@mooncaa
@petulet jj holky moc děkuji 🙂

fori
11. čer 2014

Ahoj holky, tak přicházím po cca 2 letech zpět do této diskuze... 28.7. jdem na konzultaci a budem chtít 2 IVF.... doufám, že to bude fofr a max.v září budu těhu... 😀 😀 vím jsem optimista ale věřím , že nám to vyjde na poprvé jako předtím 🙂 🙂